Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 8. 6. 2009 20:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Linde sa raz kos zasekla v podnebí, ale to som vypáčila sama... len s miernou pomocou rodiny. Horšie bolo potom jej to vyrva z papule.. Bojovala ako o posledné žrádlo v živote. tummenupp , naša alfa samica.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#77 9. 6. 2009 9:00

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

Wiki - je pravda že veterinář by nejspíš postupoval úplně stejně, akorát pes by se víc bál cizího člověka wink takhle jsme to zvládli v kruhu rodinném a bylo wink Jinak je fakt, že se rozhodně vyplatí dělat spíš veterináře než normoš doktora lol páč co občas nechám u veta, to mi hlava nebere tummenupp ale co by člověk rpo ty miláčky neudělal, že? reta
Jinak na ní volám Řízku, Řízo, Řízečku, občas třebas i Řízíne a tak lol lol to by člověk nřekl, kolik se na to dá vymyslet zdrobnělin lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#78 10. 6. 2009 12:27

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: SE psem ve vlaku

Ahoj,
byla jsem pod banánem. Až dočtu vaše vlákno, tak se ještě třeba vyjádřím k té agresi a poslušnosti. TEdy pokud bude zájem.

Jinak, Wiki, ta rada tvé dcery, že mᚠdělat, že nic nevidíš, když tě pes neposlechne.....grrrr..... dumbom dumbom dumbom. Neee, to tě bude mít pak pes ještě více na salámu.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#79 11. 6. 2009 10:58

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: SE psem ve vlaku

def..a myslíš že všechno co nechᚠu veta je jeho příjem?kolik myslíš že bys zaplatila u doktora, kdyby nebyly zdravotní pojišovny? wink

Není tady

 

#80 11. 6. 2009 15:23

magdickaskri
♥------
Registrovaný: 4. 6. 2009
Příspěvky: 5

Re: SE psem ve vlaku

Ahoj Wiki a ostatní co tu jste,teď jsem se řehtala nad hafanem co zblajznul meloun s mlíkem a ozdobil se natáčkama
takovým způsobem,že si pod oknem mé kanceláře museli myslet,že jsem se pominula.
Jinak je mi ale moc smutno,protože můj 8 letý rotvíček Max tu už dlouho nebude. Den trávím tím ,že se mu snažím
dostat do pusy nějaké jídlo,ale je to špatný.Má špatná játra a nedá se s tím nic dělat.Tak dietkujem netučný,dnes
jsem mu uvařila krupicovou kaši,protože ráno zvracel.Strašně mi zhubl. Jídlo mu dávám násilím,zdobičkou na cukroví
v rozmixovaném stavu.Není to můj první pes a už vím, že budu muset udělat to nejhorší rozhodnutí a pomoci mu
důstojně odejít.Zatím je schopen si jít vykonat potřebu,ale jak je hotovo lehne si na trávu a neudělá krok navíc.
Ještě před měsícem jsme chodili na dvouhodinové procházky a teď už je to utrpení.Trošku víc pookřeje,když jsme
na zahradě s vnoučátkama.
To čteníčko o Vašich pesanech mě na chvíli rozveselí.Mějte se prima !         Babča Mag

Není tady

 

#81 12. 6. 2009 9:55

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

mirko va no a vymáčknutí análních žlázek (dvě minuty, spotřeba materiálu - jedna gumová rukavice a papírový kapesník) mi pětikilo přijde jako slušnej příjem lol taky jsem se nebavila o ceně léků, ale o ceně práce wink no nic

Mag - u nás už se to taky blíží hmm starší dvě fenky (14 let) už mají kone cesty na dosah sad jedna podklesává na zadní nohy, neudrží svěrač a do pátku se máme rozmyslet va což je dnes hmm ach jo. nejhorší je, že poradit se nedá, vypadá to, že nijak zvl᚝ netrpí - má prášky- ale co já vím, že jo? va

Klubí - vítej zpět pussa na tvoje rady se už těším, moc ráde se něco přiučím wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#82 13. 6. 2009 9:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Vymáčknutí žlázek u mojich psín, hlavne u tej durhej, bola polhodina dos nerovného zápasu... kapitulation Ja som ju vždy držala a snažila sa nedýcha a MVDr. vytláčal, psina sa metala, pokúšala sa nás omráči smradom... Obe mali nejaké problémy so žliazkami, tá druhá mala jednú atrofovanú a druhú hypertrofovanú(vraj aby sa to vyrovnalo roll ) a nejako vtlačenú dovnútra, čo či... No proste zápas. Navyše sme to vždy museli robi vonku, lebo by ordináciu nemohol ďalší týždeň používa usch .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#83 13. 6. 2009 15:56

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: SE psem ve vlaku

def, pokud si tvůj vet žádá 500 za žlázky, radím ho vyměnit...

Upravil(a) mirka.. (13. 6. 2009 15:56)

Není tady

 

#84 13. 6. 2009 18:31

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

Mirko - to víš lol a vrátím se k tomu, který kontroluje psa pohledem, páč se kvůli svým 200 kilům nezvedne ze židle lol kdepak, on na dědině halt moc výběr není wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#85 13. 6. 2009 18:58

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: SE psem ve vlaku

hele, nejde mi to do hlavy..on chce fakt pětikilo za obyčejný vymáčknutí žlázek? kolik chce za stříhání drápků?

Není tady

 

#86 13. 6. 2009 20:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: SE psem ve vlaku

Def, co to máte za vydřiducha?? va U nás na....no vesnici ne, to by mi dali...tak v městečku místní veterinářka bere za žlázky padika!
Mag - to je smutný grater


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#87 14. 6. 2009 8:04

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: SE psem ve vlaku

Já teda dávám za vymáčknutí dvacku, pokud nedělá ještě něco  jiného, pak jsou žlázky zdarma. A to je to docela velká klinika.

Jinak já se psem na žlázky už nejdu, minule se mi moje 40 kilové zlatíčko pokusilo při zmáčknutí schovat do náruče a já vypadala, jako by mě přes stehna někdo zbil gumovou hadicí lol

Není tady

 

#88 14. 6. 2009 8:48

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

Nojo, jinej kraj, jinej mrav lol je to taková "lepší" ordinace u nás wink byly jsme tam tehdy kvůli kožním problémům, vypadalo tu jako kdyby měl pes lupy a hodně se drbal. Dr jedním mrknutím zkouknul psa, řek, že to jsou ucpaný anální žlázky, páč se pak škodliviny vylučujou kůží, vymáčkl je a řekl si asi o 450 Kč nebo tak nějak lol však už k němu taky nechodím pokud není extra nutnost wink Jo a mimochodem, o týden později se zjistilo že milej pejsek přitáhnul svrab reta lol lol takže odborník na slovo vzatej wink

mag - ani mi to neříkej, na takovýhle zásahy si vybírám veterináře, kde jsou alespoň dva lidi a já vevnitř nezůstávám va jednak je to strašnej puch usch a za druhý na to nemám srdce a nedokážu toho psa udržet lol takže si posečkám v čekárně než to tam s ním dobojujou a pak si ho jen převezmu wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#89 14. 6. 2009 9:09

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: SE psem ve vlaku

No já už u toho asistovat taky nebudu, jsem myslela, že to zvládneme... vissla

Není tady

 

#90 14. 6. 2009 11:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Moji psi sa až tak nebránili, ale mne vadil ten smrad... Ad: cena. No, za žliazky nám niečo účtoval, ale nebolo to také hrozné, a vzhžadom na to, že potom pol roka vydržali vissla ... som to vždy rada dala. Oni ma tí psi naozaj stáli dos, ale páčilo sa mi, ako sa zachoval pri mojej prvej psine: Otvoril ju, ale nenašiel zdroj problémov - a keďže už pri prvom preberaní z narkózy som videla, že sa jej to vracia, tak som ho poprosila, aby ju uspal grater . Zarátal mi len eutanáziu a materiál na operáciu, samotnú operáciu nie. Povedal, že to by bola asi najdrahšia eutanázia v dejinách. rodna  On je milý a na bežné veci dobrý, ale nemá vežmi vybavenú ordináciu a so zložitejšími vecami by som už chodila do jedného vychýreného vet-strediska. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 16. 6. 2009 14:05

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: SE psem ve vlaku

Pokud si vzpomínám, žlázky kontroluje paní chovatelka, co mi pesany stříhá (jsou z její stanice.). Takže to ocení nějakýma 2-3 stovkama, ale k tomu je oba ostřhá - lví střih, drápky a nejednou vyčesávala zcuchanou srst na ocase, na který  si čokl při vědomí nenechá šáhnout. Tam se rve a zmítá taky, ale z pozice síly, a smyčky na krku tom zvládáváme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů