Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 3. 2009 19:36

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

SE psem ve vlaku

Čeká mě s naším stř.velkým psem (něm.pinč) poprvé cesta vlakem.několik set km a uvažuju nyní,jak nejlépe zvládnout nástup a výstup z vlaků,protože někdy jsou schůdky hodně vysoko a jsou taky dost strmé,takže mám obavu,aby třeba při vystupování pes nějak neškobrtl a nespadl pod vlak nebo aby mě třeba nestrhl sebou,jak se pohrne ven.Přemýšlím,jak tenhle proces co nejlíp zajistit a abdolvovat,máte s tím někdo zkušenosti?

Není tady

 

#2 16. 3. 2009 19:40

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: SE psem ve vlaku

pokud se bude bát těch schodů, vystoupit první a psa pak vzít do náruče. pokud nebude, mít ho na vodítku nakrátko, aby nemohl dělat kraviny.

Není tady

 

#3 16. 3. 2009 20:30

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: SE psem ve vlaku

A hlavně být sama v klidu a nestresovat. Bo pes to pozná a začne se bát s tebou. smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#4 17. 3. 2009 6:55

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: SE psem ve vlaku

Možná najít nádraží, kde mají vyhovující nástupiště. My jsme vozili tetu do sousedního města na vlak, protože u nás je to strašně vysoko a u sousedů vlak stavěl pěkně na peróně, schůdky byly nízko. (Hloupost srovnávat starou paní se psem, ale to jen tak na okraj.)
Jinak fakt asi nastupovat ve dvou, psa nakrátko a nebo do náručí. Taky jsme tak nastupovali, ale smůla je, když prší. To byl pes jako čunče a já potom taky.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 17. 3. 2009 12:01

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: SE psem ve vlaku

Vlaďka napsal(a):

Možná najít nádraží, kde mají vyhovující nástupiště. My jsme vozili tetu do sousedního města na vlak, protože u nás je to strašně vysoko a u sousedů vlak stavěl pěkně na peróně, schůdky byly nízko. (Hloupost srovnávat starou paní se psem, ale to jen tak na okraj.)
Jinak fakt asi nastupovat ve dvou, psa nakrátko a nebo do náručí. Taky jsme tak nastupovali, ale smůla je, když prší. To byl pes jako čunče a já potom taky.



- asi to tak taky budu muset udělat;i počítám s tím,že si seboiu vezmu mokrý hadřík,abych se následně utřela od bláta a nedorazila na konečnou jak když se vracím právě ze zákopů.
Jsem sama zvědavá,jak se nᚠhafan k tomu bude stavět,jestli aktivně hned vyskočí sám na schody nebo jestli se bude bát,fakt nevím,ale jsem už docela zvědavá,jak se tam budem koulet spolu.

To jsem právě taky chtěla vědět,jak se tady k tomu nastupování a výstupu měli vaši hafani?

Není tady

 

#6 17. 3. 2009 12:27

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: SE psem ve vlaku

Moc se mu to nelíbilo. Běžně so bojí výšek, takže po pavlači u tety chodíme připlácnutý na zeď. Když ho někdo vidí, tak se může smíchy strhat. Po pěti letech jsem ho naučila chodit přes železný most, skrz který je vidět do vody, ale ten vlak nic moc. Schůdky jsou taky děrovaný a moc se mu to nelíbí. Ale zvládnout se to dá. Nejeli jsme moc daleko, takže jsme cestu přečkali v tom vstupu vagonu kde je jedno sedátko. Obávám se, že by chtěl sedět na sedačce a že by nás průvodčí rychle vyprovodil.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#7 18. 3. 2009 12:49

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: SE psem ve vlaku

Vlaďka napsal(a):

Moc se mu to nelíbilo. Běžně so bojí výšek, takže po pavlači u tety chodíme připlácnutý na zeď. Když ho někdo vidí, tak se může smíchy strhat. Po pěti letech jsem ho naučila chodit přes železný most, skrz který je vidět do vody, ale ten vlak nic moc. Schůdky jsou taky děrovaný a moc se mu to nelíbí. Ale zvládnout se to dá. Nejeli jsme moc daleko, takže jsme cestu přečkali v tom vstupu vagonu kde je jedno sedátko. Obávám se, že by chtěl sedět na sedačce a že by nás průvodčí rychle vyprovodil.

lol
Já mám taky psa, který se bojí děrovaných podlah. Např. škrabák (proboha jak se tomu říká?) na boty v nějakém domě byl hned za dveřmi a před ním jeden schod a nešel prostě obejít. Tam se zasek - neřešitelné. Ale má 8 kilo, takže jsem ho přenesla. Od té doby mu nikdo neřekne jinak , než "blondýna". Výšky - to je zajímavé - jak kde. Z balkonu z 5. patra  vystrčí hlavu, čumí , že málem vypadne, ale když jsem ho vzala do ruky, že se s ním podívám z okna (z toho 5.p) - tak měl hrůzu a nalepil se na mě a puls měl 200.

Není tady

 

#8 18. 3. 2009 12:57

D.
♥♥♥♥---
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 438

Re: SE psem ve vlaku

No tak můj pes z vystupování ani nastupování trauma neutrpěl, infarkt jsem dostala skoro já, když jsem ji musela v náručí vynést po schodech, protože se bála na ty schody strčit i čenich. 15 kilo normálně není zase tak moc, ale absolvovat ty schody s ní a kabelou byla docela síla stolt Dolů jsme to absolvovali, jak už bylo popisováno a jedna výhoda - protože se bála, tak jsem ji nemusela přemlouvat, aby nevyskakovala první wink

Upravil(a) D. (18. 3. 2009 13:05)


Lidé jsou tak svobodní, jak chtějí. James Baldwin

Není tady

 

#9 26. 5. 2009 15:58

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: SE psem ve vlaku

Celá léta nám cestování vlakem šlo dobře. Nejprve letí taška a za ní vyhodím na schody psa, někdy naopak, ale sám se tam nedostane. 200 km jsme ještě vlakem nejeli, ale i k mamince to trvávalo 3-4 hodky. Spíš by mě trápilo venčení.
Dnes to vypadá tak, že můj Bílý chlup neběhá, už jen s těžkým dechem pomalu kráčí, už druhý den nechává granule stát, ani moc nepije. Nevím, co ho trápí, jestli mu ještě něco pomůže, je to už starý psí pán.Asi nedojde ani na veterinu, budu muset mit taxi a to já nerada.
Pohyblivé schody jsme nezkoušeli vůbec, šel by asi na ruce, ale kdo by nesl zavazadla, to nevím, neb jezdívám sama. Dodatečně jsem ráda, že jsem to nemusela řešit.
Z vlaku to zvládal vždycky sám, jen v poslední době jsem mu občas  maličko helfla.

Není tady

 

#10 26. 5. 2009 17:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Wiki napsal(a):

Vlaďka napsal(a):

Moc se mu to nelíbilo. Běžně so bojí výšek, takže po pavlači u tety chodíme připlácnutý na zeď. Když ho někdo vidí, tak se může smíchy strhat. Po pěti letech jsem ho naučila chodit přes železný most, skrz který je vidět do vody, ale ten vlak nic moc. Schůdky jsou taky děrovaný a moc se mu to nelíbí. Ale zvládnout se to dá. Nejeli jsme moc daleko, takže jsme cestu přečkali v tom vstupu vagonu kde je jedno sedátko. Obávám se, že by chtěl sedět na sedačce a že by nás průvodčí rychle vyprovodil.

lol
Já mám taky psa, který se bojí děrovaných podlah. Např. škrabák (proboha jak se tomu říká?) na boty v nějakém domě byl hned za dveřmi a před ním jeden schod a nešel prostě obejít. Tam se zasek - neřešitelné. Ale má 8 kilo, takže jsem ho přenesla. Od té doby mu nikdo neřekne jinak , než "blondýna". Výšky - to je zajímavé - jak kde. Z balkonu z 5. patra  vystrčí hlavu, čumí , že málem vypadne, ale když jsem ho vzala do ruky, že se s ním podívám z okna (z toho 5.p) - tak měl hrůzu a nalepil se na mě a puls měl 200.

Podža mňa sa VŠETCI psi boja dierovaných podláh, moja jazvečica preskakovala také tie mriežky bežne. Do vlaku som ju vynášala - ale ona mala cca 13 kg... big_smile Výšok sa nebála a po eskalátore sme museli chodi stále dokola... tongue ale mriežky a dierované podlahy ee.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11 26. 5. 2009 17:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Wiki napsal(a):

Vlaďka napsal(a):

Moc se mu to nelíbilo. Běžně so bojí výšek, takže po pavlači u tety chodíme připlácnutý na zeď. Když ho někdo vidí, tak se může smíchy strhat. Po pěti letech jsem ho naučila chodit přes železný most, skrz který je vidět do vody, ale ten vlak nic moc. Schůdky jsou taky děrovaný a moc se mu to nelíbí. Ale zvládnout se to dá. Nejeli jsme moc daleko, takže jsme cestu přečkali v tom vstupu vagonu kde je jedno sedátko. Obávám se, že by chtěl sedět na sedačce a že by nás průvodčí rychle vyprovodil.

lol
Já mám taky psa, který se bojí děrovaných podlah. Např. škrabák (proboha jak se tomu říká?) na boty v nějakém domě byl hned za dveřmi a před ním jeden schod a nešel prostě obejít. Tam se zasek - neřešitelné. Ale má 8 kilo, takže jsem ho přenesla. Od té doby mu nikdo neřekne jinak , než "blondýna". Výšky - to je zajímavé - jak kde. Z balkonu z 5. patra  vystrčí hlavu, čumí , že málem vypadne, ale když jsem ho vzala do ruky, že se s ním podívám z okna (z toho 5.p) - tak měl hrůzu a nalepil se na mě a puls měl 200.

To je a priori nedôvera v človeka. Jazvecová už ku koncu nevládala po schodoch(porušili sme všetky odporúčania a celý život prežila v 2 domoch - oba 3. poschodie bez výahu dumbom ), tak som ju nosila a zjavne mi nedôverovala... Hoci sama nechcela a nemohla po schodoch, u mňa v náručí nesúhlasne funela, doslova ma objímala packami a dolu mi skákala z náručia ako Valenta. Spadli sme pritom naozaj len raz a ako som sa ju snažila chráni, tak som nepohla rukami ani o píďu a celé schodište sme sa strepali ako vrece zemiakov - môj pád stlmil kožuch, ona bola na mäkkom. Akurát hlava mi trieskala o schody ako medicinbal a tipovala som, že dolu upadnem do kómy, ale vstala som ako dáma, oprášila kožuch a šli sme. gloria Odvtedy mi dôverovala trošku viac... ale aj tak nič moc.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 26. 5. 2009 17:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Inak, vo vlaku nebývali zásadnejšie problémy, Linda bola čistotná a ani s kokricou neboli väčšie trable. Akurát kokrica TRVALA na tom, že na lavici musí VŽDY sedie hore, zarovno so mnou a najlepšie díva sa mi zažúbene do očí, takže s tým boli problémy v parku, vo vlaku aj v čakárni u veterinára, kde sa občas pobila kvôli právu sadnú si medzi žudí. dumbom Jazdievali sme cca 2 hodiny, takže som vždy brala so sebou misku a vodu. Žrádlo nechýbalo a venčili sa PRED a PO.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 26. 5. 2009 17:17

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

Nᚠpes má sedm kilo, takže přenášet se dá, ale potřeba to není. Jakási touha ho žene do všech dopravních prostředků autem počínaje a trolejbudem konče lol Před schůdkama vlaku mu jen řeknu hop a už je tam. Při výstupuho naopak nedržím nakrátko, páč z těch schodů je teda o dost rychlejší než já a buď by mě sundal, nebo by se přišrtil - takže když vystupuju třebas z rychlíku a ještě s baohem na zádech, psa mám u nohy, u schodů zavelím dolu a pustím vodítko. Pes zůstane pod schody stát a já jsem bez problému wink
Jinak na cestování doporučuju takovou tu skládací mističku s pítkem wink Můj čoklík teda umí pít i z dlaně, ale není nad pohodlí stolt


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#14 26. 5. 2009 17:18

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: SE psem ve vlaku

Selima napsal(a):

Podža mňa sa VŠETCI psi boja dierovaných podláh, moja jazvečica preskakovala také tie mriežky bežne. Do vlaku som ju vynášala - ale ona mala cca 13 kg... big_smile Výšok sa nebála a po eskalátore sme museli chodi stále dokola... tongue ale mriežky a dierované podlahy ee.

Je pravda, že moje psice byla z tohoto taky vyděšená. Konkrétně z kanalů. Chodívala jsem s ní běhat a vždy jsem jí měla po svojí levé straně dál od silnice. Jenže ona vždycky tak třikrát během té trasy najednou zjančila a začala se mi rvát pod nohy nebo rovnou do silnice. Vůbec jsem nechápala, co jí je až jednou jsem si všimla, že se  jen vyhýbá kanálům.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#15 26. 5. 2009 17:31

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

Selima napsal(a):

Podža mňa sa VŠETCI psi boja dierovaných podláh, moja jazvečica preskakovala také tie mriežky bežne. Do vlaku som ju vynášala - ale ona mala cca 13 kg... big_smile Výšok sa nebála a po eskalátore sme museli chodi stále dokola... tongue ale mriežky a dierované podlahy ee.

Naši všechny tři to zvládají bez problémů, ale určitá opatrnost tam je lol je srandovní vdět, jak se na železnám mostě snaží "nenápadně" jít po těch spojích, kde je plocha na došlap silnější. Ale já mám pocit, že je to zkrátka bolí, malá apička, velká váha a plocha na které v tu chvíli stojí je malá a musí se přece trochu zařezávat do packy, ne?


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#16 26. 5. 2009 17:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Aj to, ale ja som raz videla, ako jej prepadla packa do otvoru v tom škrabadle, čo sme mali pred bránou, a POCHOPILA SOM, čoho sa boja a prečo. Nič moc. grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 26. 5. 2009 17:38

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: SE psem ve vlaku

Jej - chudák malej va to u nás jsou dírky menší, an jeden z našch psů by tam nohu nedostal wink ovšem občas se stane, že nějaký vtipálek jedno to pole z mostu ukradne va a pak babo raď, je to ani ne metr široký, ale pod váma řeka, jez, kameny hmm nic moc hmm a pejskům se taky nechce to přeskočit lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#18 26. 5. 2009 18:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: SE psem ve vlaku

Kuty a není u vás takový dům, co má na boční straně požární kovové děrované schodiště? Mohla bys to tam s ním trošku natrénovat, u nás na docela malém městě jsou aspoň 3 takové domy, o kterých vím. Jinak jednou jsme jeli na výstavu vlakem, protože manžel měl ruku čerstvě v sádře, a pes si při vystupování z vlaku na tom schodu urval, doslova vytrhl celý dráp jak vyskočil, krvácelo to jak prase a nemohli jsme to vůbec zastavit...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#19 26. 5. 2009 23:54

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: SE psem ve vlaku

Tak můj 50kg vážící labrador byl s vlakem vždycky v pohodě, dokud si právě při tom vystupování nezlomil dráp...pak už se mu nikdy vystupovat ani nastupovat nechtělo, ale protože jsem s ním jezdila sama a to hodně (třikrát týdně min.), musela jsem ho přemluvit. Já ho prostě nezvednu. Vždycky se nakonec nechal ukecat, ale než skočil do toho vlaku tak to patřičně okecal a vrhal na mě pohledy, jako že to dělá jen pro mě, ale že je to velké utrpení.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#20 27. 5. 2009 12:08

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: SE psem ve vlaku

Hele Kuty - co kdybys mu položila koberec...?
nemusí být červený smile

Tak ho vynes, ne? Nebo mu packy dej na schodek a dotlač. To zvládnete.

Není tady

 

#21 27. 5. 2009 12:10

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: SE psem ve vlaku

Selima napsal(a):

Wiki napsal(a):

Vlaďka napsal(a):

Moc se mu to nelíbilo. Běžně so bojí výšek, takže po pavlači u tety chodíme připlácnutý na zeď. Když ho někdo vidí, tak se může smíchy strhat. Po pěti letech jsem ho naučila chodit přes železný most, skrz který je vidět do vody, ale ten vlak nic moc. Schůdky jsou taky děrovaný a moc se mu to nelíbí. Ale zvládnout se to dá. Nejeli jsme moc daleko, takže jsme cestu přečkali v tom vstupu vagonu kde je jedno sedátko. Obávám se, že by chtěl sedět na sedačce a že by nás průvodčí rychle vyprovodil.

lol
Já mám taky psa, který se bojí děrovaných podlah. Např. škrabák (proboha jak se tomu říká?) na boty v nějakém domě byl hned za dveřmi a před ním jeden schod a nešel prostě obejít. Tam se zasek - neřešitelné. Ale má 8 kilo, takže jsem ho přenesla. Od té doby mu nikdo neřekne jinak , než "blondýna". Výšky - to je zajímavé - jak kde. Z balkonu z 5. patra  vystrčí hlavu, čumí , že málem vypadne, ale když jsem ho vzala do ruky, že se s ním podívám z okna (z toho 5.p) - tak měl hrůzu a nalepil se na mě a puls měl 200.

To je a priori nedôvera v človeka. Jazvecová už ku koncu nevládala po schodoch(porušili sme všetky odporúčania a celý život prežila v 2 domoch - oba 3. poschodie bez výahu dumbom ), tak som ju nosila a zjavne mi nedôverovala... Hoci sama nechcela a nemohla po schodoch, u mňa v náručí nesúhlasne funela, doslova ma objímala packami a dolu mi skákala z náručia ako Valenta. Spadli sme pritom naozaj len raz a ako som sa ju snažila chráni, tak som nepohla rukami ani o píďu a celé schodište sme sa strepali ako vrece zemiakov - môj pád stlmil kožuch, ona bola na mäkkom. Akurát hlava mi trieskala o schody ako medicinbal a tipovala som, že dolu upadnem do kómy, ale vstala som ako dáma, oprášila kožuch a šli sme. gloria Odvtedy mi dôverovala trošku viac... ale aj tak nič moc.

Selimo, to mi chceš říct, že mně nevěří?
To mi nenapadlo. Blbec. Za toho čokla bych i dýchala.
Ale možné to je, připouštím...

Není tady

 

#22 27. 5. 2009 13:15

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: SE psem ve vlaku

Takže první cesta vlakem z Ostravska,přes olomouc do Prahy dopadla OK.Máme sředního psa,17 kg,při této cestě jsem ho vynesla vždycky do vlaku i ven,te´d jsme zas jeli vlakem a už si tam v pohodě skočil sám.Ven jsem ho opět vynášela,bo se jaksi bojím za něj,aby z těch prudkých schodků nežuchl mezi vlak a nástupiště.Ale uvažuju,že to zkusím jak píše Definitiv,nechat ho seskočit samotného.
Ale na eskalítorech jsme došli k úhoně - všimla jsem si až když jsme byli v metru,že je kolem něj na podlaze krve...no hrůza a ta ostuda.Při bližším ohledání jsem zjistila,že přišel na eskalátorech o drápek,částečně,ale ani u toho nekník.Dnes už je dráp v pohodě.

Není tady

 

#23 27. 5. 2009 14:01

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: SE psem ve vlaku

Kuty, pamatuj si, že čím více se stresuješ ty, tak to přenášíš na toho psa. Jednej vždy v klidu a důvěřuj, že to tvůj pejsek zvládne. Jsou fakt někdy chytřejší a šikovnější, než my.
Před cestou jej neuklidňuj, nenervuj. Prostě pohoda, klídek, tabáček. On to pak zvládne.

Proto já doporučuji, pokud má někdo pejska od štěňátka socializovat na vše. Auto, bus, vlak, esklátor, výtah, kolo, vozík za kolo, kárka, vysuté schody, mosty, lávky atd. I když plno lidí říká, že to nikdy se psem nevyužijí. Blbost. Pokud pes žije ve městě, stýká se s lidmi, čím více podnětů, které se naučí s přehledem a chladnou hlavou zvládat, tím větší výhra.
Jsem ráda, že se svým psem můžu klidně na sedačkovou lanovku, na vlek atd. Je to prostě salámista. Ví, že musí, tak se dle toho zařídí. I když občas jeho výraz, odpovídá tomu co si myslí. Pánečkové si zase vymysleli nějakou ptákovinu,idioti!.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#24 27. 5. 2009 14:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SE psem ve vlaku

Wiki napsal(a):

Selimo, to mi chceš říct, že mně nevěří?
To mi nenapadlo. Blbec. Za toho čokla bych i dýchala.
Ale možné to je, připouštím...

Tvojho psa nepoznám wink , ale moja psina mi nabetón neverila. Bola celá ja - verila len sama sebe. Proste namyslený jazvečík. stolt vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#25 27. 5. 2009 14:57

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: SE psem ve vlaku

Klubko napsal(a):

Kuty, pamatuj si, že čím více se stresuješ ty, tak to přenášíš na toho psa. Jednej vždy v klidu a důvěřuj, že to tvůj pejsek zvládne. Jsou fakt někdy chytřejší a šikovnější, než my.
Před cestou jej neuklidňuj, nenervuj. Prostě pohoda, klídek, tabáček. On to pak zvládne.

Proto já doporučuji, pokud má někdo pejska od štěňátka socializovat na vše. Auto, bus, vlak, esklátor, výtah, kolo, vozík za kolo, kárka, vysuté schody, mosty, lávky atd. I když plno lidí říká, že to nikdy se psem nevyužijí. Blbost. Pokud pes žije ve městě, stýká se s lidmi, čím více podnětů, které se naučí s přehledem a chladnou hlavou zvládat, tím větší výhra.
Jsem ráda, že se svým psem můžu klidně na sedačkovou lanovku, na vlek atd. Je to prostě salámista. Ví, že musí, tak se dle toho zařídí. I když občas jeho výraz, odpovídá tomu co si myslí. Pánečkové si zase vymysleli nějakou ptákovinu,idioti!.

Tak já s nervama a stresama nemám vůbec problém, na tu cestu jsem se těšila jako na něco nového.
Na sedačkové lanovce jsme jeli 2x a bylo to bez problémů-pesan seděl v klidu na klíně po celou dobu jízdy - aasi 20 min a spíš se ke mně tisknul než by chtěl provádět nějaká alotria.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů