Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#1 3. 2. 2006 14:09

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

Cestování

Odkud , kam , kdy a jak:

Mája

Není tady

#2 4. 2. 2006 17:11

Kralka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj

Re: Cestování

My letíme v léťe do Řecka, už se mooooc těším. U moře jsem nebyla ani nepamatuju ... a poprvé s chlapem ... lol

Není tady

#3 4. 2. 2006 17:17

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Já bych chtěla jet po delší době bez dětí, jenom s mužem, abych si v klidu odpočala.

Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

#4 4. 2. 2006 20:02

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava

V Řecku se mi moc líbilo, nedávno se mi o něm zdálo:-)

Mája

Není tady

#5 4. 2. 2006 20:05

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Když jsme u toho cestování poraďte mi něco tady doma s polopenzí pro čtyři lidi , blízko koupání, popřípadě nějaké další možnosti mírného sportu.

Není tady

#6 4. 2. 2006 20:06

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

sTÁLE MNE TOTIŽ HLODÁ, ŽE BYCH SYNY NECHALA DOMA, JSEM V TOMHLE SMĚRU NEROZHODNUTÁ, CHCI SI ODPOČINOUT A ZASE MNE MRZÍ, ŽE BYCH JE NECHALA DOMA, NEJSOU MALÍ 15+18 LET, ALE BABIČKA S NIMI TĚŽKO VLÁDNE.

Není tady

#7 6. 2. 2006 12:46

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec

S rodinou střídáme-jeden rok dovča u nás doma,další rok v zahraničí.V čechách je nádherně na Lipně.Je to moc pěkná přehrada.V loni jsme byli v Tunisu,nádherný zážitek.Vím,že se tam jednou vrátím.Ta jízda na velbloudech-nádhera ( strašně smrdí,ale jsou miloučcí smile ).Letos chceme do jižních čech k  rybníku Osika.Doufám,že v létě bude počasí přát a ne jako v loni.

Není tady

#8 7. 2. 2006 13:16

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5

Irenko21 už jsem Ti napsala jeden návrh do "dovolená v tuzemsku". Já se jinak chystám letos na dovču s babincem naší rodiny do Itálie. Teda doufám, že to vyjde smile Pánové zůstávají doma a my, doufám, razíme do zahraničí smile

život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

#9 7. 2. 2006 18:34

Renča2
Host

Zuzko,my byli v Egyptě loni v létě a super. Mohu doporučit Makadi hotel Oasis. Opravdu pěkný hotel a vše na úrovni. Chci tam jet znovu.

#10 7. 2. 2006 18:43

Pešta
♥♥♥♥---

Renčo a jaký je tam přístup do vody a je to k moři daleko a je tam něco pro děti?

Není tady

#11 7. 2. 2006 19:23

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec

Renčo2 díky za tip.Můžu se zeptat s kterou cestovkou jste tam byli?Já cestovala zatím jen s Eximem a byla jsem moc spokojená.

Není tady

#12 8. 2. 2006 18:32

Renča2
Host

Zuzko,v Egyptě jsem byla se Sunny Days a byla jsem spokojená,Jezdím s ní každý rok už 8let a vždy bez problémů. S Eximem jsem byla na vánoce v Tunisu a byla jsem spokojená taky.

#13 8. 2. 2006 18:54

Renča2
Host

Pešto,je tam pláž píščitá,mořské dno klesá pozvolna. Jsou tam ale i krásné korály. Opravdu nádherný podmořský svět. Já moc potápění zrovna nemiluju,ale když jsem to viděla,už jinak než se šnorchlem jsem do vody nešla. Jinak pláž je asi 250m,chodí se přes zahradu jiného hotelu.Pro děti tam je miniklub,dět.hřiště a po celí den animace,večer program. Super je že když jsi na poledne u moře,nemusíš se vracet k hotelu,ale i na pláži u baru se připravuje maso se zeleninou....,to v rámci all. My jsme byli fakt moc spokojeni,akorát už bych tam nejela v létě. Byli jsme tam konec července,začátek srpna a to byly fakt děsný vedra!!!

#14 8. 2. 2006 19:34

Janina
Host

Nechcete jet někdo za velmi dobrou cenu na hory ?
Máme volné 2 pokoje / max 6 osob / . Tříhvězdičkový hotel v Železné Rudě s bazénem od 11.2.  na týden / může být i méně / . Bezkonkurenční cena 500,- Kč / osoba s polopenzí !!!!!!!!

#15 8. 2. 2006 20:36

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

Holky. My jsme s přítelem před několika lety objevili Premanturu.
Je to poloostrov úplně na té nejjžnější špišce Istrie - ten ocásek.
Je to rezervace, takže na celém ostrově není nic, jen jedna restaurace.
V městešku Pramantura, které je na začátku toho poloostrova je spousta ubytování privátů, hotýlků, i kemp. Do rezervace smí auto, ale jen přes den a jen po vyhrazených cestách. U závory zaplatí pár fufníků, dostane pytel na odpadky a večer musí vypadnout.
Pro pěší se žádný vstup neplatí.
Poloostrov je asi 2 km dlouhý a 1 km široký a výhoda je, že se můžete koupat prakticky každý den někde jinde. Je tam spoustu krásných míst a zákoutí, snadno se i "zašijete" když chcete mít soukromí, takže pláže s hlavou na hlavě tam vůbec nehrozí.
Jen pro maličké děti to moc není. Jsou tam sice i dvě menší písčité pláže pro ně, ale tam zas bývá trochu nabito.
Jinak, pro romantickou dovolenou pro lidi, kteří nepotřebují na každém rohu stánek s praženou kukuřicí, kadeřníka a chtějí si odpočinout od civilizace - SUPER !!!!

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#16 14. 2. 2006 14:53

Terry
Host

To Irenka 21.  Mám stejný problém, stejně staré kluky a babi taky nezvládá. Navíc mladší je postižený. Dovolenou vybírám přímo v zahraničí, jezdíme sami autem. Loni to byla Francie atlantické pobřeží a nemělo to chybu. O ceně ani nemluvě, zhruba polovina než kdybych jela s cestovkou.  Příroda, památky všechno super, a jestli někdo říká že Atlantik je studený tak v Chorvatsku jsem zažila studenější moře.

NÁŠ TIP:

Zápatí