Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 3. 2009 14:18

Myvalek18
♥------
Registrovaný: 17. 2. 2009
Příspěvky: 6

pátek 13. + problém

Tak jakýpak jste měli pátek třináctého? Já asi takovýto:ráno jsem vstala a upadla mi pacička od brýlí. Druhé jsem měla také rozbité tak jsem musela jet poloslepá za přítelem a brýle nechat spravit. Naštěstí mi to spravili na počkání a naši si ráno ničeho nevšimli jinak bych dostala děsnej pojeb. Pak mrkneme na mail a vidím nějaká mrcha mi vrtá do přítele, napsal jí že jí nezná a ona psala dál že jsem po*ná a sprostě nadávala a že jí kvůli mě nemůže nechat. No bylo to mezi náma to dusno celý den a než jsem odjela napsala znova že ho se mnou nečeká žádná budoucnost a mě na profilu nechávala vzkazy abych mu dala pokoj že je její. On že jí odepisovat nebude a já jen podotkala že se mi nai nezastane že ona je na mě sprostá a on nic. Odpověděl že na ní sprostej být nechce! A začal na mě hulákat že má nějakou úroveň a že se nebude ponižovat! No nezastal se a byl vzteklej řval na mě , jako já se sebrala že půjdu domů když je takovej a on se mi omlouval a prosil a nechodím.

Podotýkám že to byl společný mail zalopžený pro lidi kterým jsme chtěli pomoci.Tak nevím jestli je normální aby on jí psal slušně zatímco ona mi uráží. Maily byly určené jemu a když jsem se ho zpeptala proč jako jí taky na to že mě uráží nenapíše něco ostrého a nezastane se mě, tak měl histerický záchvat a řval na mě že se na její úroveň nesníží,. Jako to je mu to jedno že mě nějaká cizí holka uráží? Jinak se dušuje že jí nezná.

Není tady

 

#2 14. 3. 2009 18:14

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: pátek 13. + problém

Holka ty mᚠproblémy na všech frontách, a rozhodně to není pátkem 13.  Někde bude chyba, zkus začít napřed u sebe....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 14. 3. 2009 18:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: pátek 13. + problém

Bety godlikewink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#4 15. 3. 2009 11:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: pátek 13. + problém

Mýválku, neivme, kao chceš pomáha druhým, kým najprv nepomôžeš SEBE...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 15. 3. 2009 12:53

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: pátek 13. + problém

Zastat se tě nemusí jen tím, že na tu druhou bude sprostý. Jde to i jinak.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#6 10. 4. 2010 17:10

Dean
♥------
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 4. 2010
Příspěvky: 10
Web

Re: pátek 13. + problém

souhlas s Pavlou ... to samé jsem chtěl říct i já ... takže nemam další námitky big_smile kdyby si podrobně řekla co jí ten tvůj kluk napsal, mohli bychom tu něco řešit smile jinak se asi zachoval správně, jestli jí nevyhrožoval, a nemluvil sporstě, jen jí prostě nějakym způsobem napsal, at tě nechá nebo tak ...


Mind or love - never both once
>> Buď rozum nebo láska - nikdy ne obojí.
___________
by Alfred Tennyson

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů