Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 3. 2009 21:42

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Tak si holky zkontrolujte (případně nechte zkontrolovat) link!., když vám to tedy nedá. smile

Samozřejmě, Ppavlo, tohle by přeci byl naprostý nesmysl. pussa


Crabat

Není tady

 

#52 15. 3. 2009 21:42

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Kdyz musi tak musis.Jo jo.
To lpeni je vazne hrozny. smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#53 15. 3. 2009 21:42

majkafa
Host

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

jak já nesnáším, když mě někdo oslovuje Majky grater ty nezpracované asociace sad

 

#54 15. 3. 2009 21:44

x256987
Host

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

hirondel napsal(a):

Kdyz musi tak musis.Jo jo.
To lpeni je vazne hrozny. smile

A paranoia je lepší? wink big_smile

 

#55 15. 3. 2009 21:46

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Majkafo,
dej si nový Nick. A něco kratšího. Co třeba Hir? wink


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#56 15. 3. 2009 21:46

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

A koukám, už to Tuli napadlo, tak jenom bych chtěl ujistit, že opravdu jsem tady výhradně pod nickem Crabat, žádným jiným.


Crabat

Není tady

 

#57 15. 3. 2009 21:47

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Judita napsal(a):

hirondel napsal(a):

Kdyz musi tak musis.Jo jo.
To lpeni je vazne hrozny. smile

A paranoia je lepší? wink big_smile

To se dalo cekat preci Judito,ze s timhle napadem paranoia nekdo vyjde z rady.  smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#58 15. 3. 2009 21:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Crabat napsal(a):

Tak si holky zkontrolujte (případně nechte zkontrolovat) link!., když vám to tedy nedá. smile

Samozřejmě, Ppavlo, tohle by přeci byl naprostý nesmysl. pussa

dík, jsi mě uklidnil, nezbláznila jsem se já ani ty smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#59 15. 3. 2009 21:48

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

majkafa napsal(a):

jak já nesnáším, když mě někdo oslovuje Majky grater ty nezpracované asociace sad

Co zase je ted tohle?  dumbom


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#60 15. 3. 2009 21:49

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Crabat napsal(a):

.... tak jenom bych chtěl ujistit, že opravdu jsem tady výhradně pod nickem Crabat, žádným jiným.

A proc se nas snazis ujistovat? Proc vlastne?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#61 15. 3. 2009 21:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

majkafa napsal(a):

jak já nesnáším, když mě někdo oslovuje Majky grater ty nezpracované asociace sad

vidíš a mě se to zrovna líbí :-)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 15. 3. 2009 21:51

majkafa
Host

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Špatné vzpomínky. Na jednoho člověka, který dělal špatné věci. A oslovoval mě takhle. Není to můj BM.

 

#63 15. 3. 2009 21:51

Vanda
Host

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

smile

Upravil(a) Vanda (15. 3. 2009 22:15)

 

#64 15. 3. 2009 21:53

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

majkafa napsal(a):

Špatné vzpomínky. Na jednoho člověka, který dělal špatné věci. A oslovoval mě takhle. Není to můj BM.

Promin,rikam Ti tak ale netusila jsem to.Budu Te respektovat a rikat Ti treba Majko.  pussa


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#65 15. 3. 2009 21:57

majkafa
Host

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Děkuji.

 

#66 15. 3. 2009 21:57

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Budu trpelive cekat_nikoli ocekavat DaiTerr, az opet prijde. Neprisel preci jen tak.Budu si s nim i rada povidta o Pravde-pravde.  smile
Ta kuchynka me upoutala.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#67 15. 3. 2009 22:17

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Tulipánka napsal(a):

Vando,
smazáno.

Olalaaa!  va


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#68 15. 3. 2009 22:18

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Je to tak, Poletucha. smile
Ale nějak mě napadá: Jsme vůbec ještě na Duchovním?..


Crabat

Není tady

 

#69 15. 3. 2009 22:19

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Hir,
pro jistotu jsem smazala informaci o kontrole uživatelů. Jsem moderátorka hodně krátce a možná, že by se tyto informace něměly zveřejňovat.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#70 15. 3. 2009 22:25

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Tulipánka napsal(a):

Hir,
pro jistotu jsem smazala informaci o kontrole uživatelů. Jsem moderátorka hodně krátce a možná, že by se tyto informace něměly zveřejňovat.

Tulipku,Tebe velice dobre chapu,ver nebo never.  smile
Nakonec i ta Vanda ten svuj prispevek smazala a vi proc.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#71 15. 3. 2009 22:28

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Crabat napsal(a):

Je to tak, Poletucha. smile
Ale nějak mě napadá: Jsme vůbec ještě na Duchovním?..

Vis kolikarat se z duchovni diskuze stalo neco uplne jinyho? Jestli ne, pripomenu.  dumbom


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#72 15. 3. 2009 22:31

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Hir,
takže je to v pořádku, mám právo sdělit, že IP adresy Crabata, Salvatora i zakladatele příspěvku jsou rozdílné. Nic víc smile .
Já to dopiluju big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#73 15. 3. 2009 22:36

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Tak jsme u toho.
A kde je Pravda??????


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#74 15. 3. 2009 22:38

majkafa
Host

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Tak třeba já se přihlašuju z různých IP adres, podle toho, kde momentálně jsem. Nebo se zobrazuje jen IP adresa ve chvíli registrace? Nejsem v tomhle zdatná.

 

#75 16. 3. 2009 6:07

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Jaký máte názor na "pravdu"?

Milé slečny, dámy a paní wink Abych ukončil debatu ohledně IP adres a hlavně polemiku, zda jsem, či nejsem někým, kdo používá dvojí registraci a tak podobně za účelem "samopokecu", tak tak věřte, že nejsem ani Salvator, ani Crabat (upřímně - zdaleka nemám tak vyhraněné názory jako oni a bude mi vždy ctí, když své názory přidají, pokud jim to čas dovolí), nejsem žádný vyjímečný člověk, ani zvíře, prostě jsem jen jeden z Vás, co potřebuje momentálně vytříbit a najít správný (nebo alespoň co nejvíce možný správný) směr cesty. Samy jistě víte, že na to, abyste si popovídaly o věcech, jako je duchovno, tak běžně jen tak nikoho nenajdete. Ti, co mají někoho v blízkém okolí, tak ti mohou mluvit o štěstí. Posluchačů je samozřejmě hodně, ale z toho množství jen nepatrné procento bude Vaše názory  zkoumat do té míry, že si z nich vezme něco pro své duchovní obohacení. Ovšem valná většina se jen zasměje, mávne rukou a řekne, že "jako pohádka je to super, ale realita je jiná" a podobně. Když takhle budete pár let polemizovat s těmito lidmi, pak zákonitě dojdete k poznání, že spíše je někdy lepší už nic neřešit, nepolemizovat s těmito lidmi, nechat tomu volný průběh, protože poznáte, že na Vaše povídání nedají, dokud se sami v životě nespálí. A pak také zjistíte, že to, co "víte", není všechno a potřebujete alespoń polemizovat s někým, kdo Vám bude důstojným oponentem, s někým, kdo řekne takový názor, který Vás obohatí. Spousta lidí jde na různé servery diskutovat o duchovnu, ale zvrhne se to většinou v souboje  mezi "dogmatiky" z různých skupin a ty "druhé", kteří "samozřejmě jsou neznabozi a pohani a dacani, takže je nutné je jakýmkoliv způsobem přesvědčit, že pouze a jen ten nᚠnázor je jediný a správný na celém světě .. teda pardon - v celém božím vesmíru!) No a podle toho to tam vypadá. Jistě dobře víte, že žádný člověk a žádná bytost v naší realitě není k té druhé nadřazená a ani by neměla tuto nadřazenost za jakýmkoliv účelem používat, protože všechno okolo nás a my všichni jsme si opravdu rovni, jen máme každý jinou cestu vývoje, ale o tom to zde je.  Snažil jsem se několikrát naznačit na fórech, že Jakákoliv nadřazenost na d někým, by za účelem "zachránění jeho duše" se nakonec stejně obrátí proti původci samotnému. Někdy to na chvilku zabralo, ale pak se do sebe pouštěli znovu. Tak se mi potvrdila "teorie", že nesmíme v naší realitě být špatní, to je jasné, ale ani moc "hodní", protože extrémem v obou rovinách ostatní lidičky stahujeme z jejich vlastní osudové cesty. Na začátku je vždy snaha pomáhat, ale postupem času se to vytříbí spíše do pozice "poradit a nechat, a si z toho vezmou, co potřebují". Je jasné, že nikdo z nás nemá patent na "správný směr a pravdu", ale na druhou stranu - výborná polemika lidi vzájemně naučí spoustu věcí a také jim rozšíří obzory a to je v dnešní době k nezaplacení. Nevyhledávám skupinu lidí, kterým něco napíšu a všichni mi řeknou "jasně, mᚠpravdu, přesně tak to je" (i když samozřejmě to člověku polichotí), ale hledám skupinu lidí, co si řeknou svůj názor, který má hodnotu a kteří se tady nervou jako psi o kost. Stejné názory = stagnace (i když příjemná), názory naopak třebas i malinko rozdílné, bez nějakých přesvědčovacích manýrů = obohacení všech zůčastněných. Jasně, že jsem přes víkend četl komentáře na téma o pravdě. Názory vytříběné, například názor od Crabata jsem si několikrát po sobě přečetl, protože i já musím vstřebávat postupně a nejsem zas extra chápavý na první moment v některých věcech a komentář má takovou hloubku, že je nutné ta slova přečíst několikrát (taková meditace), aby se význam slov projevil a předal mi své obohacující poselství. Je mi jasné, že všichni, kdo tu chodíte, máte své vytříbené názory s velkou hloubkou myšlenky, takže proto jsem se registroval zde a ne třebas na Lopuch, či Lapiduch a podobně. Ještě k tomu DaiTerr. původně jsem chtěl být "Rad" podle svého jména, ale bylo to obsazeno. Tak jsem použil to, co používám v práci a doma na pc - stejné jméno i heslo a bylo to. Připojuju se vpráci i doma, takže IP adresy se samozřejmě různí. Napsal bych toho ještě více, ale nechám si něco zase na jindy. Přiznám se, že jsem se docela bavil těma poznámkama, zad nejsem ten, nebo onen. Ovšem odepsat jsem hned nemohl, protože o víkendu na netu většinou nejsem a z "ajfouna" se píše dost nadlouho, navíc bez "hackucarek", na což nemám prostě nervy,takže si to počkalo až doteď wink


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů