Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 3. 2009 12:34

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Jaké matrace na spaní koupit?

Chtěla bych koupit nové matrace. Ty staré máme asi 12 let a tenkrát mi byly doporučeny zdravotní pružinové. Myslím, že pružinové těď už nefrčí. V těch nových se nevyznám - taštičkové, líná pěna.....

Jaké matrace jsou podle vás nejvhodnější - myslím za nějakou rozumnou cenu.
Jaké máte doma?

Není tady

 

#2 13. 3. 2009 12:51

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

amely napsal(a):

Chtěla bych koupit nové matrace. Ty staré máme asi 12 let a tenkrát mi byly doporučeny zdravotní pružinové. Myslím, že pružinové těď už nefrčí. V těch nových se nevyznám - taštičkové, líná pěna.....

Jaké matrace jsou podle vás nejvhodnější - myslím za nějakou rozumnou cenu.
Jaké máte doma?

Amel není to dlouho , co se to tady někde probíralo.

Já mám matraci ze "zdravého spaní" za nerozumnou cenu 6.500,- Kč , ale byla to tummenupp investice .Můj dárek k 30 tým narozeninám lol lol

Není tady

 

#3 13. 3. 2009 13:19

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

My máme futon - zdravou matraci z přírodních materiálů (uvnitř je tuším bavlna + vlna + něco dalšího)... na www. futoncentre. cz :-)

Futon: "Futon je tvrdá, ručně vyráběná matrace z přírodních materiálů, mající v Japonsku dlouhou tradici. Dodnes jsou tam futony upřednostňovány před všemi novodobými matracemi a v celém světě "západní kultury" tento systém spaní sklízí úspěchy již řadu let."

Není tady

 

#4 13. 3. 2009 13:58

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Romča napsal(a):

amely napsal(a):

Chtěla bych koupit nové matrace. Ty staré máme asi 12 let a tenkrát mi byly doporučeny zdravotní pružinové. Myslím, že pružinové těď už nefrčí. V těch nových se nevyznám - taštičkové, líná pěna.....

Jaké matrace jsou podle vás nejvhodnější - myslím za nějakou rozumnou cenu.
Jaké máte doma?

Amel není to dlouho , co se to tady někde probíralo.

Já mám matraci ze "zdravého spaní" za nerozumnou cenu 6.500,- Kč , ale byla to tummenupp investice .Můj dárek k 30 tým narozeninám lol lol

Romčo, nevíš kde? Našla jsem jen téma o přikrývkách a polštářích.

Není tady

 

#5 13. 3. 2009 14:23

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

amely napsal(a):

Romča napsal(a):

amely napsal(a):

Chtěla bych koupit nové matrace. Ty staré máme asi 12 let a tenkrát mi byly doporučeny zdravotní pružinové. Myslím, že pružinové těď už nefrčí. V těch nových se nevyznám - taštičkové, líná pěna.....

Jaké matrace jsou podle vás nejvhodnější - myslím za nějakou rozumnou cenu.
Jaké máte doma?

Amel není to dlouho , co se to tady někde probíralo.

Já mám matraci ze "zdravého spaní" za nerozumnou cenu 6.500,- Kč , ale byla to tummenupp investice .Můj dárek k 30 tým narozeninám lol lol

Romčo, nevíš kde? Našla jsem jen téma o přikrývkách a polštářích.

MᚠSZ jo a ta má je Sára tummenupp

Není tady

 

#6 15. 3. 2009 19:29

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jaké matrace na spaní koupit?


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#7 31. 3. 2009 13:46

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Holky, ale futonova postel nemusi obsahovat futonou matraci ze? jaka matrace z typu je nejlepsi? sendvicova? latexova, pruzinova, penova, jsem z toho jelen:(

Není tady

 

#8 31. 3. 2009 14:16

Blossom
Host

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Kamchinka napsal(a):

Holky, ale futonova postel nemusi obsahovat futonou matraci ze? jaka matrace z typu je nejlepsi? sendvicova? latexova, pruzinova, penova, jsem z toho jelen:(

Mě asi před 2 lety začínala bolet záda, pociovala jsem to hlavně ráno. Matraci jsem měla tehdy už x let starou, tak jsem se rozhodla do sebe investovat. Pořídila jsem si tzv.línou pěnu, stála asi 7 - 8000, už si přesně nepamatuju, ale fakt je, že se mi na ní spí líp a záda bolet přestala. Takže nelituju.
Určitě bych nedoporučovala pružinovou matraci, tu měly děti, a po pár letech jsem si při převlíkání jejich postele všimla, že to jsou hory-doly, že se to vyleželo. Tak už mají taky línou pěnu. smile

 

#9 31. 3. 2009 21:30

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Kamchinka.
jaká je nejlepší matrace,to ti asi nikdo neřekne..Je teda fakt,že ta pružinová  je na nic!!
pod některou musíš dávat rošt,,Nejlepší budeš mít ,zajít do prodejny a rovnou vyzkoušet,,Některá pro tebe může být měkká nebo naopak tvrdá.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#10 2. 4. 2009 8:41

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

blossom: hm to je docela velka investice. no snad mi v obchode poradi, nejen aby vydelali co nejvic. díky holky.

sisi: no me se ty pruzinovy taky moc nezdaji. Libila se mi jedna čalounena postel, je to prakticke - oteviraci postel na periny,ale prave tam jsou ty pruziny, jen na pozadani NEKDE daji matraci jakou chci ja(za priplatek samo)... tak uvidim.

Není tady

 

#11 2. 4. 2009 23:59

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Kamchinka napsal(a):

blossom: hm to je docela velka investice. no snad mi v obchode poradi, nejen aby vydelali co nejvic. díky holky.

sisi: no me se ty pruzinovy taky moc nezdaji. Libila se mi jedna čalounena postel, je to prakticke - oteviraci postel na periny,ale prave tam jsou ty pruziny, jen na pozadani NEKDE daji matraci jakou chci ja(za priplatek samo)... tak uvidim.

jo s ty s úložným prostorem ,to měla mamka.Pružiny ji po pár týdnech začaly vrzat.Už si na to dala zdravotní matraci wink
takže jestli ti mohu poradit tak si tam nechej dát rovnou nějakou zdravotní.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#12 5. 12. 2012 10:48

miska80
♥------
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 6

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Ahote holky, potřebovala bych poradit rodna . Potřebovala bych koupit dvě matrace na válendy. Máme je už přes 10 let a pružiny v matracích se už derou ven. Kamarádka mi doporučila tyto zdravotní matrace http://www.naturmatrace.cz/zdravotni-matrace/ . Dívala jsem se na ceny a zdají se mi dobré, matrace vyrábějí přímo tady v ČR, takže by mohly být i kvalitní. Nemáte s nimi nějaké zkušenosti? Chtěla bych nějaké, co vydrží alespoň zase 10 let.

Není tady

 

#13 14. 1. 2015 22:01

MadlaB
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2014
Příspěvky: 12

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Je důležitý vybírat matraci přímo pro sebe, a ne bezhlavě koupit matraci kterou někdo jiný doporučil, nechat si poradit značku, obchod atd. to jo ale typ, tuhost matrace atd si musí každý vybrat podle sebe

Není tady

 

#14 16. 1. 2015 12:07

vanille
♥------
Registrovaný: 13. 1. 2015
Příspěvky: 2

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Nejlepší matraci, kterou jsem si kdy mohla pořídit, jsem zakoupila od české firmy Mabo - Lila medium . Super se na ní spí, člověk není polámaný, je skvěle odpočatý. Moje už druhá matrace od  této firmy:) Druhá proto, že jsem se stěhovala od bývalého přítele a musela jsem si pořídit novou postel...

Není tady

 

#15 16. 2. 2015 17:41

Kajjka
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 12. 2013
Příspěvky: 118

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

My jsme si koupili tuhle matraci www.prospanek.cz/matrace-tempur-original-15-cm, doporučili nám jí v tom obchodě na problémy se zády, navíc tahle matrace taky odvětrává takže je dobrá i proti roztočůma pro alergiky kvalita je prvotřídní, nemůžu si ji vynachválit.

Není tady

 

#16 3. 6. 2015 17:27

Lololita
♥♥-----
Registrovaný: 8. 4. 2015
Příspěvky: 29

Re: Jaké matrace na spaní koupit?

Dokáže mi někdo poradit, podle čeho mám matraci vybírat? Jestli jsou důležité nějaké parametry a podobně...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů