Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 16. 3. 2009 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: Znásilnění

taurus napsal(a):

Nevim, jestli jsem to spravne pochopila ale dle meho je Ditin pripad znasilneni. Mam hranice, za ktere bych nesla a pokud me k nim dotycny nasilim donuti, tak to znasilneni je, i kdyz jsem do sexu na zacatku sla dobrovolne. Takze pokud Dita rekla jo ale s kondomem a hoch nerespektoval jeji ne, kdyz si kondom sundal a k sexu ji nasilim donutil, tak dle meho to znasilneni je. A je mi fakt jedno jestli ho znam cely zivot nebo ctyri hodiny.

Ak napríklad žena súhlasí s "normálnym" sexom (jedno, či po 4 hodinách alebo 4 rokoch), ale muž ju zviaže, zbičuje a na záver očurá, je to OK - lebo ona s tým súhlasila? va To je zvláštne chápanie práva na osobnú slobodu a spravodlivosti. Ja to mám nastavené inak. Iná otázka - bohužiaž -  je dokazovanie....

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#102 16. 3. 2009 16:47

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Dita.L napsal(a):

taurus, Martinka
presne tak. To ze jsem chtela sex a sla k nemu kvuli tomu jeste neznamena, ze ho to opravnuje ke vsemu.
Kdyz si sunda potaji kondom a holka s tim nesouhlasi, ma jeji rozhodnuti respekotovat, i kdyby byli 20 let spolu a ne jen 4 hodiny !!!
Takze kdyz ji bez kondomu sfackuje, nasilim pridrzi a souloz presto bez toho kondomu vykona, je to znasilneni.

no ale tuhle větu jsem tu předtím neviděla...

Není tady

#103 16. 3. 2009 16:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha

Heřmanka napsal(a):

Dita.L napsal(a):

taurus, Martinka
presne tak. To ze jsem chtela sex a sla k nemu kvuli tomu jeste neznamena, ze ho to opravnuje ke vsemu.
Kdyz si sunda potaji kondom a holka s tim nesouhlasi, ma jeji rozhodnuti respekotovat, i kdyby byli 20 let spolu a ne jen 4 hodiny !!!
Takze kdyz ji bez kondomu sfackuje, nasilim pridrzi a souloz presto bez toho kondomu vykona, je to znasilneni.

no ale tuhle větu jsem tu předtím neviděla...

Protože předtím tady tahle dost podstatná věta chyběla...

Není tady

#104 16. 3. 2009 17:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Dita.L napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Selima napsal(a):

No, ja som teda v 17 nikam s čerstvými známosami nechodila, ale zasa - každý to máme inak... A naozaj si myslím, že keď sa trebárs s niekm dohodnem na orálnom sexe a on ma núti k iným praktikám, istá formá znásilnenia to je - ibaže akosi ažko dokázatežná. A v ére AIDS je núti niekoho k styku dolu BEZ dumbom od.p.o.r.n.é.

ano, o.d.p.o.r.n.é smile zvl᚝, pokud tohoto potom z tohoto důvodu nařkla ze znásilnění,ale s x dalšíma kondom vůbec neřešila  tongue

brzdi !

zabrzdi ty Dituš, na mě tvůj srdceryvnej příběh něják dojem neudělal ... když jdeš někam s někým, koho sotva znᚠ(4 hodiny se nedají považovat za znáš, to se snad shodnem) můžeš očekávat prakticky cokoliv. nikdy nevíš, na koho narazíš, s kým mᚠtu čest .. i sympaák, co tě na dýze pozve na drink, může být pěknej úchyl ... ale to jsi v 17 už jistě věděla, ne wink takže si říkám, proč se divíš roll

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#105 16. 3. 2009 17:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

javena napsal(a):

Tak to tu tak čtu a vzpomínám si, jak jsem tak šla s jedním pablbem do jeho bytu na nějakej dýchánek. Bylo nás víc, pár kámošů a kámošek. Já sex nechtěla, on jo, byt zamčenej, taky to nebylo dvakrát dobrovolný, ale že bych řekla znásilnění, tak fakt ne. Vzala jsem si ponaučení a dávala si pak bacha, kam a s kým jdu... trvalo mi chvilku, než jsem to vstřebala a beru to jako blbou zkušenost.
Něco jinýho je jít parkem a být tak ve špatnou chvíli na špatným místě... asi tak.

stolt

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#106 16. 3. 2009 18:23

anais.de
♥♥♥♥♥--
Místo: Deutschland

javena napsal(a):

Tak to tu tak čtu a vzpomínám si, jak jsem tak šla s jedním pablbem do jeho bytu na nějakej dýchánek. Bylo nás víc, pár kámošů a kámošek. Já sex nechtěla, on jo, byt zamčenej, taky to nebylo dvakrát dobrovolný, ale že bych řekla znásilnění, tak fakt ne. Vzala jsem si ponaučení a dávala si pak bacha, kam a s kým jdu... trvalo mi chvilku, než jsem to vstřebala a beru to jako blbou zkušenost.
Něco jinýho je jít parkem a být tak ve špatnou chvíli na špatným místě... asi tak.

Mne se stalo oboji a fakt se to neda srovnat. Poprve jsem sla k jednomu znamemu v noci domu (byla jsem mlada a blba, byli jsme oba opili, sla jsem tam proto, ze bydlel pobliz baru, kde jsme popijeli a mne se nechtelo cestovat). Rikala jsem mu dopredu, ze nic nebude a on me ujistoval, ze je to v pohode (ale pak dohodu nedodrzel). Nebylo to prijemne, ale nebylo to nic proti tomu, kdyz jsem byla opravdu prepadena cizim chlapem. To jsem mela vazne pocit, ze jde o zivot (v dobe AIDS jde sice tak trochu o zivot vzdycky, ale prece jenom v CR ta sance, ze narazite na nekoho kdo ho ma neni tak velka, a navic se pri jednom styku nemusite hned nakazit).

Tu prvni epizodu me ani nenapadlo hlasit. Citila jsem to podobne jako javena (ponauceni pro priste).

Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

#107 16. 3. 2009 18:32

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

takže budeme rozlišovat, jestli si to ženy zaslouží, aby posloužily chlapovi, pro kterýho ne není odpověd. na policii se pak řekne..vy ste ho znala jen pár hodin? no,dobře vám tak!! 
já myslim, že žena má vždycky právo říct ne,kdykoli....nechápu proč by měl někdo omlouvat násilí jen proto, že se mu něco nelíbilo. mě se taky hodně věcí nelíbí a nemusim kvůli tomu někoho mlátit. a mám za to, že proč dita šla a ským a proč je její věc. to by to vypadalo, kdyby zákony byly podle toho, jak se komu co líbí.
jinak z jejího prvního příspěvku bylo jasný o co šlo..psala že do doby než řekla ne bylo všechno v pohodě..takže poté co řekla ne to v pohodě nebylo a co udělá chlap když mu ženská řekne ne a není to v pohodě je asi že si udělá dobře a jí nějakou vrazí aby se necukala.

Není tady

#108 16. 3. 2009 18:39

Musim
♥♥♥♥♥♥-

JO, to pískátko je taková malá krabička do ruky, která je na baterie. Má dirku, kam se strčí jakoby držák.
Finta je v tom, že když bys tu krabičku měla v kabelce a držák na zápěstí a někdo ti vytrhne kabelku, tak to šíleně začně řvát, zavíjet a to tak dlouho, než se to vybije. TO jsem doma nikdy nevydržela poslouchat.
Koupila jsem to kdysi v r. 1992 ve Švýcarsku za 10 franků. U nás jsem to nikde neviděla. Ale když toto vlákno čtu,
holka ho asi povinně bude muset nosit v kapse, ruku taky v kapse a držák na (vypadá to jako různé držáky na přívěsky) na zápěstí.

Není tady

#109 16. 3. 2009 18:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Dita.L napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ano, o.d.p.o.r.n.é smile zvl᚝, pokud tohoto potom z tohoto důvodu nařkla ze znásilnění,ale s x dalšíma kondom vůbec neřešila  tongue

brzdi !

zabrzdi ty Dituš, na mě tvůj srdceryvnej příběh něják dojem neudělal ... když jdeš někam s někým, koho sotva znᚠ(4 hodiny se nedají považovat za znáš, to se snad shodnem) můžeš očekávat prakticky cokoliv. nikdy nevíš, na koho narazíš, s kým mᚠtu čest .. i sympaák, co tě na dýze pozve na drink, může být pěknej úchyl ... ale to jsi v 17 už jistě věděla, ne wink takže si říkám, proč se divíš roll

Pavli, ja som to nevedela ani v 20 - som ešte bola panna. Nemá to každý ako ty(alebo iné..).

Brita

Není tady

#110 16. 3. 2009 18:43

anais.de
♥♥♥♥♥--

mirka.. napsal(a):

takže budeme rozlišovat, jestli si to ženy zaslouží, aby posloužily chlapovi, pro kterýho ne není odpověd. na policii se pak řekne..vy ste ho znala jen pár hodin? no,dobře vám tak!! 
já myslim, že žena má vždycky právo říct ne,kdykoli....nechápu proč by měl někdo omlouvat násilí jen proto, že se mu něco nelíbilo. mě se taky hodně věcí nelíbí a nemusim kvůli tomu někoho mlátit. a mám za to, že proč dita šla a ským a proč je její věc. to by to vypadalo, kdyby zákony byly podle toho, jak se komu co líbí.
jinak z jejího prvního příspěvku bylo jasný o co šlo..psala že do doby než řekla ne bylo všechno v pohodě..takže poté co řekla ne to v pohodě nebylo a co udělá chlap když mu ženská řekne ne a není to v pohodě je asi že si udělá dobře a jí nějakou vrazí aby se necukala.

Ne, samozrejme to neni v poradku a ten chlap si zaslouzi trest. Na druhou stranu bychom my zeny nemely byt hloupe a lezt dobrovolne do takovychto situaci. Trochu mi to pripada jako pripad Mike Tyson, ktery si odsedel par let za znasilneni. Cetla jsem kdesi, ze pry s nim dotycna sla na pokoj a pak odmitla sex (nevim zda je to pravda - bulvar napise leccos). Pokud to ale pravda je - proboha co si myslela? Ze si s timhle typkem budou spolecne cist bibli? smile

Jiste ma kazdy pravo nechat na ulici otevrene auto a klicky vevnitr, a bezpochyby ten, kdo ho ukradne je zlodej... A majitel auta? (doplnte dle sveho uvazeni) smile

Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it. (Richard P. Feynman)

Není tady

#111 16. 3. 2009 18:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

mirko, samozřejmě, že je to její věc ... ale lidé jsou různí, nežijeme snad v jeskyni, abys nevěděla, co se děje ...
ale pokud jdeš někam s cizím chlapem, obávám se, že musíš počítat i s tím, že ho tvoje ne, nebude absolutně zajímat ... tím ho neomlouvám, ale narazit můžeš na kohokoliv ... klidně i na hnusnýho sadistu, co by si s tebou "pohrál" daleko hůř, než jak tady d. popsala ... nebo se vzbudit někde v bordelu ... i to se stává ...

Není tady

#112 16. 3. 2009 18:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Anais, tak som možno blbá, ale keď mi nejaký muž ponúkne v situácii pre mňa zlej, v núdzi, že ma odvezie domov, tak to beriem, že ma odvezie domov, a nie že si to budem musie "odpracova". Navyše sme sa kedysi videli pracovne (stretli je možno silný výraz, ale naše pracovné úlohy sa raz pretli). Dôverovala som, možno som blbá, ale  tá situácia bola pre mňa fakt zlá. No a nakoniec som teda vyskakovala z pomaly idúceho auta. Ale mám aspoň ponaučenie do budúcnosti, aj keď som - úprimne povedané - o žiadne nestála. stolt

Brita

Není tady

#113 16. 3. 2009 18:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Dita.L napsal(a):

brzdi !

Pavli, ja som to nevedela ani v 20 - som ešte bola panna. Nemá to každý ako ty(alebo iné..).

jo Sel, kdybys měla moji máti, která občas fungovala jako černá kronika vissla
ne Sel, nevím, beru to asi jinak, u nás se na diskách jednu dobu když jsem byla mladá dost pohybovali jugoši, s nimi to bylo s prominutím o dr.ku ... ti by na ne opravdu neslyšeli ... byl to hnus fialovej a já jsem totiž děsná posera ... roll

Není tady

#114 16. 3. 2009 18:54

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

mirka.. napsal(a):

nj,ale když to budeme brát takhle, tak to se nesmíme pak divit, že ze zákona nebudeme moct dát dítěti na zadek nebo ho plácnout přes ruku...že...to je taky násilí a určitě to nechtělo wink

Není tady

#115 16. 3. 2009 18:58

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

tak já jsem to tak nák tušila, ale říkala si, že mě se to nestane... mno měla jsem štěstí...nestalo...a panenství v tom určo nehraje roli...spíš strach o sebe, ne ? nebo ne ?

Není tady

#116 16. 3. 2009 18:58

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Dita.L napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

brzdi !

je tu diskuse, ja prispivam a je mi jedno, jestli te to dojmulo nebo ne a hlavne mam dojem, ze te nic neopravnuje k tomu resit (a soudit) dalsi muj soukromy zivot, obzvlast ne, jsou-li to jen tve dohady viz. "ale s x dalšíma kondom vůbec neřešila "

To jen aby jsme si rozumneli wink

Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

#117 16. 3. 2009 19:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

ale to, že sis za to mohla sama, protože jsi byla blbá a nezodpovědná si myslet můžu wink

Není tady

#118 16. 3. 2009 19:02

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Heřmanka napsal(a):

mirka.. napsal(a):

nj,ale když to budeme brát takhle, tak to se nesmíme pak divit, že ze zákona nebudeme moct dát dítěti na zadek nebo ho plácnout přes ruku...že...to je taky násilí a určitě to nechtělo wink

co to s tim ma spolecneho? va

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png

Není tady

#119 16. 3. 2009 19:03

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

ale to, že sis za to mohla sama, protože jsi byla blbá a nezodpovědná si myslet můžu wink

to muzes, kvuli tomu jsem te nebrzdila dumbom

Není tady

#120 16. 3. 2009 19:03

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

byl to hnus fialovej a já jsem totiž děsná posera ... roll

ted jsi to vystihla tummenupp, tohle je přesně ono, proč je fuk kolik komu je nebo kolik nocí s mužem má za sebou... vždycky bude ostražitej...

Není tady

#121 16. 3. 2009 19:05

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥

Dita.L napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

mirka.. napsal(a):

jo, dobry, uz jsem to pochopila gloria kapitulation kapitulation

Není tady

#122 16. 3. 2009 19:06

anais.de
♥♥♥♥♥--

Selima napsal(a):

Anais, tak som možno blbá, ale keď mi nejaký muž ponúkne v situácii pre mňa zlej, v núdzi, že ma odvezie domov, tak to beriem, že ma odvezie domov, a nie že si to budem musie "odpracova". Navyše sme sa kedysi videli pracovne (stretli je možno silný výraz, ale naše pracovné úlohy sa raz pretli). Dôverovala som, možno som blbá, ale  tá situácia bola pre mňa fakt zlá. No a nakoniec som teda vyskakovala z pomaly idúceho auta. Ale mám aspoň ponaučenie do budúcnosti, aj keď som - úprimne povedané - o žiadne nestála. stolt

Selimo, ja jsem ten posledni kdo by hazel kamenem neb jsem se sama dobrovolne ocitla mnohokrat v situacich vice nez prekernich a jen diky jiste davce stesti mam pouze tyto dva vyse popsane negativni zazitky. Mnohokrat jsem narazila na uplne cizi lidi, kteri mohli zneuzit situace a nezneuzili, anebo dokonce pomohli. Kazdopadne od jiste doby si uz davam mnohem vetsi pozor. Nasili samozrejme odsuzuji (pokud by to z meho projevu nebylo dostatecne jasne).

Upravil(a) anais.de (16. 3. 2009 19:07)

Není tady

#123 16. 3. 2009 19:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Heřmanka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

byl to hnus fialovej a já jsem totiž děsná posera ... roll

ted jsi to vystihla tummenupp, tohle je přesně ono, proč je fuk kolik komu je nebo kolik nocí s mužem má za sebou... vždycky bude ostražitej...

a občas heřmi i děsná katastrofistka, já bych se už viděla někde nejen znásilněná, ale rovnou i zamordovaná roll

Není tady

#124 16. 3. 2009 19:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Heřmanka napsal(a):

Selima napsal(a):

tak já jsem to tak nák tušila, ale říkala si, že mě se to nestane... mno měla jsem štěstí...nestalo...a panenství v tom určo nehraje roli...spíš strach o sebe, ne ? nebo ne ?

No, bola som primerane svojmu panenstvu naivná... a chlapom som verila na slovo. dumbom

Brita

Není tady

#125 16. 3. 2009 19:09

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Dita.L napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

mirka.. napsal(a):

hodně...jen jiný příklad NÁSILÍ... v obecné rovině je přeci fuk na kom a jak je vykonáváno, když je proti vůli postiženého...já jen, že v tomto případě se to většině bude zdát normoš, že ? wink tak proč ne i v tom tvém případě ? smile...tím to nechci omlouvat, není nic hezčího, když muž uprostřed soulože dokáže akceptovat ženino NE a láskyplně ji přivinout... a tohle znám a právě od 2hodinové známosti smile...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí