Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 3. 2. 2006 11:39

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

porod v zimnich mesicich

Holky, co se dlouho snazite, omlouvam se, ze vam tento dotaz bude pripadat hloupy. My se snazime 2 mesice, s tim, ze jsem si rikala, ze kdyz se nezadari ani v unoru,tak si dame tak 2-3 mesice pauzu, abych nerodila prosinec az unor. Kdyz jsem to letos videla ty kalamity, tak se nejak bojim, ze se nebudu moct dostat do porodnice na nejakem naledi. Az se zadari, chci rodit v porodnici, ktera je vzdalena zhruba 30 km. Jenze ted, kdyz cekam vzdycky u tehu testu a cekam jestli to dostanu, tak mi to zacina byt jedno a uz bych chtela aby se to povedlo, at jsem treba v porodnici i na vanoce.
Holky, co to mate za sebou a rodily jste nekdy v tomto obdobi, mely jste s tim problem? Fakt dik, ja vim, ze je to kravina, ale nejak nad tim porad premyslim.


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#2 3. 2. 2006 11:44

Andri
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 7817
Web

Re: porod v zimnich mesicich

Ahoj Hani,
ja jeste nerodila, ale.... puvodne jsem chtela jarni miminko, v zadnym pripade zimni.... uz je skoro jaro a tehu nikde a ted je mi uplne fuk, kdy se to maly ma narodit, treba na Stedry den big_smile casem ze svych idealu a prani ustupuju a nyni mam jen jeden - otehotnet a mit zdravy miminko wink

Není tady

 

#3 3. 2. 2006 11:51

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: porod v zimnich mesicich

No prave, taky k tomu tak zacinam pristupovat


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#4 3. 2. 2006 13:13

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

mala se narodila v lednu, bylo naledi jako hrom, ale do porodnice jsme dojeli, je fakt ze jsme jeste kvuli inverzi a mrazum nebyli venku, ale na druhou stranu, na jare uz bude mit tri mesice a uz to bude veselejsi, takze si nemyslim ze bys mela vynechavat snazeni, ono az budes mit prcka tak je jedno jestli je v lednu nebo v srpnu, vsechno se zvladne, a 30 km neni tak daleko


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#5 3. 2. 2006 13:24

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: porod v zimnich mesicich

No Hani, ono si řekneš otěhotnět, ale není to jen tak. Jak píše Andri, člověk časem ustoupí ze svých přání a snů a jsi ráda, že jsi ráda. Věř mi a to tě nechci strašit, že je jedno kdy se narodí. A ta kalamita, to je prd, představ si, že by jsi byla na Severním polu smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#6 3. 2. 2006 13:33

Zuzka S
♥♥♥----
Místo: Žatec
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 143

Re: porod v zimnich mesicich

Ahoj,jedno dítko jsem porodila v únoru a druhé v lednu.Nevadilo to-hlavně že byly big_smile Pak se těšíš na to až bude léto a budou ti sedět v kočárku,že ani moc tu zimu nevnímáš a hrozně rychle to uteče.

Upravil(a) Zuzka S (3. 2. 2006 13:34)

Není tady

 

#7 3. 2. 2006 14:22

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

Ja rodila v prosinci a to bylo zrovna v Brne sucho, takze jsme dojeli v pohode i kdyz ja jela puvodne do nemocnice s preklampsii a uz jsem tam do porodu zustala.


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#8 3. 2. 2006 16:18

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: porod v zimnich mesicich

Souhlasím s amkčou. Já vždycky chtěla dubnové mimi, ale nějak to nešlo, nakonec mám skoro zimní. Když jsme jeli do porodnice, byl sníh.  A když jsme se vártili bylo sněhu ještě více a já byla ráda, protože mi bylo ouvej a nebylo mi to líto,kdyby za okny svítilo sluníčko smile smile. Navíc inverze, mráz, malá je stejně malá, nikam nechodíme, jen v autosedačce, aspoň nic v prvních měsících nechytila a jen jsme otužovali při otevřeném oknu ve spacáku. Říká se, že zimní děti jsou otužilejší - ale asi taky podle toho, jak vytvářejí podmínky rodiče a neoblékají je příliš sad(. Příští mimi bych chgěla určitě zase zimní yikes)) . Navíc jsem se s bubínkem netahala ve vedrech smile)

Není tady

 

#9 3. 2. 2006 16:22

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

pekne jsi me pojmenovala:-))))
ale souhlasim s tebou, venku je zima a kdyz sviti slunicko, je za oknem dobre:-) jen mi mala nechce u okna v kocaru vydrzet, budu to jeste muset zkouset. a brisko jsem taky mela az na zimu, to se schovalo pod kabat a cele to tehu nejak rychle uteklo, pres leto to nebylo videt a zacla poradna zima a mimi bylo na svete:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#10 3. 2. 2006 16:32

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: porod v zimnich mesicich

MAKČI  big_smile big_smile big_smile big_smile  tak to jsem se teda těžce uklepla, musím se smát. Nohlavně že jsi věděla, o kom mluvím. Já malou nedávám do kočáru nebo´t ho nemám, že hm. A Asi by mi tam nevydržela, když to nehhoupe. Tka jsem ji davala na letiště do fusáku. ALe teĎ jsem přišla ještě na lepší, dávám ji do autosedačky, pořádně zababuchám a je tak 20minut spokojená, podle počasí.  Ona je v té sedačce ráda, je tak taková na těsno, když s ní někam jedeme, tak ani nedutá. Takže vřele doporučuju smile

Není tady

 

#11 3. 2. 2006 16:49

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

tak to vyzkousim taky s tou sedackou!
jakto ze jeste nemate kocar? jeste jste porad neodhazeli snih?:-)) mi uz doslo i porodne, mela jsem ho tak za 14 dnu po porodu, no mozna kdybych ho nedostala tak brzo, tak ho jeste mam, takhle se to utrati za blbiny a nic z toho, vlastne bude mit mala postylku:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#12 3. 2. 2006 16:55

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

makco, a v cem spi mala doted????? My mame pro zmenu postylky 2, to aby mela u tchanu kde hajat. tchyne totiz po ni strasne moc touzi, tak toho musim vyuzit a pozarizovat si svoje veci - uz bych potrebovala holice, jinak budu jak ty modelky :-)))


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#13 3. 2. 2006 16:55

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: porod v zimnich mesicich

Porodné už taky došlo, i  rodičáky yikes)) My jsme tam ještě nejeli, protože teĎ jsou takové hrozné cesty , tedy myslím ty vedlejší, sám led. A navíc ty mrazy, to bych stejně nikam nechodila. O inverzi ani nemluvě. A příští týden mají být zase mrazy. Já to vidím až tak na konec února. Sněhu je tady pořád habaděj, ale hlavně led, ten mně štve nejvíce.

Není tady

 

#14 3. 2. 2006 17:03

Moniak
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 62

Re: porod v zimnich mesicich

Já mám jedno dítě únorové a druhé prosincové a u obou byla cesta do porodnice v pohodě. Ale teď je taková zima, že se s tím miminkem nedá jít ani ven sad. Jak to děláte vy s miminkama v tom mraze? Otužujete?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20051213/n/David+Dorian/dt/6/k/4a01/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;128/st/20000222/n/Daniel/dt/6/k/66dc/age.png

Není tady

 

#15 3. 2. 2006 17:05

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

No my bohuzel obcas ven musime, protoze litame po doktorech. Tak je hodne zababusena, ale zase se tak rychle zpoti. Je to porad kolotoc. Ja uz chci jaro!!!!!!!!!!!!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#16 3. 2. 2006 17:06

Moniak
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 62

Re: porod v zimnich mesicich

to my taky chodíme k doktorům a tak, ale na procházky ne. Taky chci jaro! Nebo léto smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20051213/n/David+Dorian/dt/6/k/4a01/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;128/st/20000222/n/Daniel/dt/6/k/66dc/age.png

Není tady

 

#17 3. 2. 2006 17:07

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

mala ted spi v proutenem kosi na koleckach,
jinak s tim ledem to tu mame podobne, dojet k nasemu baraku je uplne rallye
romi, ja si porad stezuju na tchyni, ale diky bohu ted za ni, ona tu je sice nekolikrat denne, ale docela uvitam  kdyz mi ji hlida, dneska jsem i nadobi umyla a skocila do mesta nakoupit, takze jeji pomoc je ted k nezaplaceni:-)
zitra nam maji prijit dvoji znami s deckama na navstevu kouknout na malou, ja jsem uz ted z toho na nervy a tesim se az odejdou. to jedno dite je tak rozmazlene, ze to je az s podivem co ctyrleta holcicka dokaze, to je snad jedine dite co opravdu nesnasim. no budu to muset nejak prezit:-(((


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#18 3. 2. 2006 17:08

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

my venku jeste nebyli, jen jednou u doktorky a to byla v kombineze o nekolik cisel vetsich jak kosmonautka, vubec nesla videt, ale aspon mi usla, asi ji budem misto v kocaru po venku vozit v aute po meste:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#19 3. 2. 2006 17:09

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

No to se ani nedivim, protoze se rika, ze obdobi mezi 3 a 5 lety je k nevydrzeni. Dite testuje rodice, co si muze dovolit a co oni vydrzi. Vcera jsem to zazila v saline, klucik moc hezounkej, ale k vyliskani :-)))


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#20 3. 2. 2006 17:12

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

no ono spis co ji dovoli rodice, matku ma silene sprostou, ze i chlapi se cervenaji a otec neudela nic, jen po ni rvou a ona si z nich dela srandu. hruza, predstav si, ze svemu otci rekla cestou v aute: ted cituji: kur.a jak to jedes??
a to ve svych ctyrech letech, fakt sila, doufam ze nam Agatu nezkazi:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#21 3. 2. 2006 17:14

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

No to je teda sila. Nastesti Agatka je jeste mimo toto chapani :-))


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#22 3. 2. 2006 17:15

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

nojo, ale s nima se vidame dost casto, muj chlap rikal, ze jak budou mit prijet, ze zatahnem zaluzie a budem delat ze nejsme doma:-)))


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#23 3. 2. 2006 17:17

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

Taky reseni, ale nekteri jsou dost neodbytni, takze by mohli na vas pred domem jakoby cekat dokud neprijedete :-)) By me zajimalo, kdo by to vydrzel dyl :-)


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#24 3. 2. 2006 17:32

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: porod v zimnich mesicich

:-)))))
neni to jednoduche, ja se tu nastehovala a za chlapem a znam jenom je a ty druhe co k nam maji prijit, bohuzel, kdyby jsme se nastehovali k nam, tak moje kamaradky jsou vychovane:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#25 3. 2. 2006 17:38

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: porod v zimnich mesicich

Tak jim reknete, ze je u vas naledi a ze jste zasypani snehem, at nechodi. Vzdyt je to o zdravi!!!!!!!!!!!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů