Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 3. 2009 21:22

nika1971
♥♥-----
Registrovaný: 17. 4. 2007
Příspěvky: 53

Re: Opravdu toho druhého známe?

nepozname...nepozname ani samych seba...preco by sme mali poznat druheho?

Není tady

 

#27 17. 3. 2009 11:47

Malaika
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 10. 2007
Příspěvky: 112

Re: Opravdu toho druhého známe?

Emmo, musím říci, že toto je jeden z nejsmutnějších příspěvků, co jsem zde četla. Opravdu mě to vzalo za srdce... nerozumím tomu, když mu řekneš, že ti ty sms ubližují, že to prostě dělá dál...
Rada není, čas všechno zahojí, ale je jasné, že teď ti ždné takové řeči nepomůžou... Já si po každém velikém zklamání myslela, že už se nikdy nezamiluju....
Snad jen ti chci říct, že jsi opravdu milá a citlivá holka a věřím, že potkᚠněkoho, kdo si tě opravdu zaslouží.

Není tady

 

#28 17. 3. 2009 20:22

jindra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 27. 7. 2007
Příspěvky: 461

Re: Opravdu toho druhého známe?

Kočko !
Krásnej věk !!!storstark Mraky super zážitků před sebou !

Nech pánovovi jeho vzlet i přistání na ústa vychutnat do sytosti rodna
Nerozebírej, nepros, neřeš.
Zaměř se na sebe a věř - tam, kde něco končí, vždy něco nového začíná...tummenupp

Upravil(a) jindra (17. 3. 2009 20:26)

Není tady

 

#29 22. 3. 2009 19:25

emma25
♥------
Registrovaný: 8. 3. 2009
Příspěvky: 8

Re: Opravdu toho druhého známe?

ahoj holky! Tak jsem se vrátila po týdnu odpočinku a klidu od maminky zpátky do pekla domova. Hned na úvod jsme se pohádali, protože jsem přišla domů a všude byli pozůstatky po ní, protože si jí sem nacpal asi na celý víkend. Nepřekvapil, přesně to jsem od něj čekala, ale že bude tak nechutnej a ani po sobě neuklidí... Z naší ložnice zmizelo moje pyžamo, z obýváku 4 flašky vína, metaxa a šampáňo a v kuchyni přibyli dva špinavé hrnky od snídaně (jejich, né mojí) a v koupelně zas její ručník... No nic, myslela jsem, že to bude bolet, ale pochopila jsem, že takovýhle člověk mi za truchlení a nervy rozhodně nestojí. Všechna láska je pryč, zůstala jen lítost a zklamání. Člověk si holt musí nabít pořádně hubu, aby začal druhým věřit... Ale na druhou stranu jsem se byla asi po třech letech pobavit na diskotéce a zjistila jsem, že je na světě ještě opravdu hodně pěkných a milých chlapů a že taky ještě někomu připadám hezká a zábavná, ne jen tlustá a divná. Super zjištění. Těším se na svobodný život bez zákazů a hádek, co si udělám a zařídím, to budu mít, záleží jen na mě, co teď bude. Jsem ráda a vím, že už to teď  bude jenom lepší. Sice pořád ještě hodně těžký, ale pomalu a jistě o mnoho mnoho lepší. Určitě!!!tummenupp

Není tady

 

#30 22. 3. 2009 19:31

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Opravdu toho druhého známe?

"jsem se byla asi po třech letech pobavit na diskotéce a zjistila jsem, že je na světě ještě opravdu hodně pěkných a milých chlapů a že taky ještě někomu připadám hezká a zábavná, "

No vidíš, já to říkám furt!!! tummenupp To je ono! Taky to znáš, ne?: pro jedno kvítí.......
Moc  Ti držím palce.

Není tady

 

#31 23. 3. 2009 8:39

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Opravdu toho druhého známe?

Ahoj emmi, chci tě podpořít a říct Ti, že ten Tvůj bývalý za to trápení opravdu nestojí a věř, že té jeho nové "lásce" není co závidět. To, že se zamiloval do jiné, se dá pochopit, ale že se chová jako bezohledný ignorant, ne. Už to napsal někdo přede mnou. nemohlo Tě potkat nic lepšího! Teď už aspoň víš, jakého chlapa pro život nechceš a na co si dávat pozor. Přestože jsi o hromadu let mladší než on, mᚠproti němu výhodu. Ty už to víš, on si na to bude muset přijít sám.
držím Ti palce, jsi fajn holka. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů