Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 3. 2009 21:35

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 1011

Žaluzie na plastová okna

Můžu si dát nechat udělat žaluzie na plastová okna od kohokoliv nebo to musí být ta firma, která mi okna montovala? V jednom okně totiž žaluzky chybí, tak je chci nechat namontovat dodatečně. Když jsme řešili sítě proti hmyzu, tak nám bylo řečeno, že to musí udělat ta stejná firma, co dělala okna, tak proto se ptám.  godlike

Upravil(a) Leri (6. 3. 2009 21:35)


Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

 

#2 7. 3. 2009 7:29

Adamíra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 423

Re: Žaluzie na plastová okna

my jsme si na plastová okna kupovali žaluzie od jinud a montoval je manžel. I sítě proti hmyzu máme od jinud. Je potřeba ale znát přesný rozměr okna (resp. nějaká vůle na boku musí zůstat). To byl jen obchodní tah firmy s okny.

Není tady

 

#3 7. 3. 2009 9:19

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Žaluzie na plastová okna

Leri, my jsme si nechali dávat žaluzie několik let po namontování oken (byt jsme koupili) a problém nebyl. Mamina si nechala dělat sítě taky asi 2 roky po výměně oken a taky nikdo neprotestoval... Takže to bude asi případ od případu.
Napadá mě jedině -- na okna je jistě záruka, není to třeba proto, že jiné firmy nechtějí zasahovat do nových oken právě kvůli ní ?


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#4 9. 3. 2009 12:36

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Žaluzie na plastová okna

Při žaluziích na plast.  okna se nezasahuje do konstrukce okna. Pokud ti to jiná firma poškodí, ta původní ti neuzná žádnou reklamaci. Nám to dělala ta samá firma. Cenově to vyšlo nastejno jako kterákoliv jiná.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 15. 3. 2009 11:13

jarosik
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2009
Příspěvky: 1

Re: Žaluzie na plastová okna

Ahoj, my nyní máme nově žaluzie a jsem z nich uplně nadšená. Dělal nám je tenhle pán nepovolená reklama a bylo to bez problému, můžu jen doporučit.

Jarmilka

Není tady

 

#6 15. 3. 2009 11:36

majkafa
Host

Re: Žaluzie na plastová okna

Leri napsal(a):

Můžu si dát nechat udělat žaluzie na plastová okna od kohokoliv nebo to musí být ta firma, která mi okna montovala? V jednom okně totiž žaluzky chybí, tak je chci nechat namontovat dodatečně. Když jsme řešili sítě proti hmyzu, tak nám bylo řečeno, že to musí udělat ta stejná firma, co dělala okna, tak proto se ptám.  godlike

Určitě nemusí. Ale - záleží na tom, jakou máte smlouvu. Nebo jakou smlouvu má celý panelák.

 

#7 15. 3. 2009 11:39

majkafa
Host

Re: Žaluzie na plastová okna

Tuhle jsem viděla v televizi dokument, že už dávají žaluzky i dovnitř do plastových oken tak, jako to bylo v dřevěných šroubovacích. Ale to se musí vyměnit celá skla, když chce mít člověk žaluzky uvnitř. Rámy se vyměnit nemusí. Škoda, že jsem to nevěděla dříve. Máme nová okna i žaluzky i síky.

 

#8 24. 9. 2013 21:22

edulka
♥♥-----
Registrovaný: 2. 10. 2012
Příspěvky: 57

Re: Žaluzie na plastová okna

Není nad to mít venkovní rolety smile, nechávali jsme si instalovat letos na jaře firmou lomax

Není tady

 

#9 26. 3. 2014 9:31

veru1808
Zablokovaný
Registrovaný: 11. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Žaluzie na plastová okna

Když nám dělali plastový okna tak jsme si nechali dát do obýváku žaluzie. Poslali k nám někoho od nich z firmy. Myslím si, že kdybychom potřebovali další žaluzie i do dalších místností tak, když znᚠrozměry tak to není problém. Už jsem pokukovala po firmách a zalíbila se mi http://www.rolrols.cz/zaluzie .

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů