Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 3. 2009 19:33

Myvalek18
♥------
Registrovaný: 17. 2. 2009
Příspěvky: 6

Nevidím to dobře

Takže, jde o to že svojí budoucnost po matuře vidím dosti špatně. především mi dělá starosti můj vztah s přítelem. Závodně hraje pinčes za kraj a na příští rok dostal nabídku hrát okres což znamená 2 zápasy týdně + tréninky. No ty omezí a bude prý chodit jen na zápasy protože má anglinu a nějak by to nestíhal, teď dokonce možná bude jeho známá otvírat prodejnu tak u ní nastoupí na zkrácenej úvazek. Jenž to tedy pro mě znamená následující: 2x týdně anglina, 2x týdně zápasy + jeho práce na směny. A jako kdy se uvidíme spolu?! Asi jednou v týdnu na chvilku, je mi to líto jeho zápasy ani nevidím protože když on hraje já jsem doma nemám domů spojení, žiju na vesnici takže dost bída. No vidím to dost špatně. Ae chápu že ty koníčky má že se jich kvůli mě nevzdá a snažím se je tolerovat ale tohle mi prostě mrzí že se skoro neuvidíme.

Další mnohem horší věc je ta že mě přestává přitahovat, prostě když se mě dotkne pohladí mi nebo tak já ucukávám, uhýbám je mi to nepříjemné. Jsme spolu 9 měsíců a já si začínám uvědomovat že ho už beru spíš jen jako kamaráda, na druhé straně se s ním nechci rozejít ale tohle mi prostě štve. myslíte že to má ještě nějakou šanci?!

Není tady

 

#2 3. 3. 2009 19:47

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nevidím to dobře

nemá


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 3. 3. 2009 20:24

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Nevidím to dobře

...

Upravil(a) Kamchinka (20. 2. 2010 13:29)

Není tady

 

#4 24. 3. 2009 16:01

Simonas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2008
Příspěvky: 833

Re: Nevidím to dobře

A proc spolu jste? ze zvyku? Pokud pritele sport zivi a venuje se mu cely zivot, tak to neomezi. Najdi si vlastniho konicka, zacni studovat jazyky a osamostatni se.


http://lb1f.lilypie.com/DZuYp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů