Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 2. 2006 22:20

Lukáš
Host

Školáci a punčocháče

Aký je vᚠnázor ?
Majú alebo nemajú školáci nosi punčocháče, ak áno do kožkých rokov ?
Nosili ste ich vy ?

 

#2 2. 2. 2006 22:28

Lukáš
Host

Re: Školáci a punčocháče

Našiel som toto:
http://casopisy.portal.cz/scripts/modul … ssueid=615

MUDr. Marie Lachsová Josef Beránek, 17. 1. 2006, Děti a my 1/2006, Archiv

Neoblékejte děti přes príliš

Školní děti by rozhodně neměly nosit do školy pod kalhoty punčocháče. Stačí jen ponožky a kalhoty nebo u děvčat punčocháče a sukně. Zbytečné přehřívání snižuje odolnost i koncentraci.

Toto je krátky citát z toho článku.

 

#3 2. 2. 2006 22:48

Zuzajda
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 26. 1. 2006
Příspěvky: 112

Re: Školáci a punčocháče

Mému synovi je 7 let a už asi 2 roky punčocháče nenosí. nejen, že ho to štípalo,
ale taky se v nich hodně potil a byl častěji nemocnej.Takže do školy rozhodně ne!
Mráz řešíme mírně oteplenými kalhotami.


http://www.rodice.cz/metrik/886.pnghttp://www.rodice.cz/metrik/887.png

Není tady

 

#4 3. 2. 2006 7:45

Markéta2
Host

Re: Školáci a punčocháče

Pamatuju si, že když jsme se sestrou byli malé, tak jsme bývali hodně nemocné. Paní doktorka mamce jednoznačně doporučila zrušit v našem šatníku punčocháče. V zimě stačí kalhoty a dítě se trochu otuží. Do dneška nosím v zimě jen kalhoty, a nemocná téměř nejsem. Mám čtyřletou dcerku a určitě tak kolem sedmého roku zruším punčošky i u ní.

 

#5 3. 2. 2006 9:28

deves
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 211

Re: Školáci a punčocháče

Můj 7 letý syn punčocháče nenosí. Když je potřeba na zimní sporty tak rači podvlékačky, ale na běžné chození ne.


Někteří lidé vstoupí do našeho života a rychle z něj zase odejdou. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích. My už pak nikdy nejsme stejní.

Není tady

 

#6 3. 2. 2006 9:39

Marula
Host

Re: Školáci a punčocháče

Můj osmiletý syn v tomhle počasí nosí běžně oteplené kalhoty a ponožky nebo podkolenky.Když jde ven sáňkovat,dávám mu kombinézu a pod to punčocháče.Nevím,proč by se měl například ve škole zbytečně potit.Ale babičky jsou většinou jiného názoru,podle mých zkušeností big_smile

 

#7 4. 2. 2006 10:20

Alice2
Host

Re: Školáci a punčocháče

Mému synovi jsem udělala radost, a do školy mu je nedávám, jen na zimní sporty, kdy se válí ve sněhu.

 

#8 5. 2. 2006 8:46

Martinall
Host

Re: Školáci a punčocháče

Myslím si, že dítě punčochy mít nemusí. Když je nechce, a si je nenosí. Matka mi je taky nutila a ja je nesnášela. Moji kluci ( 9 a 11 let ) je taky neoblíkají, nosí jen kalhoty a ponožky.

 

#9 10. 2. 2006 22:09

VlastaS
Host

Re: Školáci a punčocháče

Punčocháče jsou na cestu do školy zbytečné.

Navyše, děti se kvůli ním často stávají terčem posměchu.

Pokud chce rodič své děti co nejvíc zněmožnit před jejimi spolužáky, tak nejlepší spůsob jak to udělat je, nutit je oblíkat punčocháče

 

#10 10. 2. 2006 22:30

JB
Host

Re: Školáci a punčocháče

To tedy slysim poprvne, ze by deti mely v zime nosit pod kalhoty puncochace. Na co? Na ten kousek, co to maji do skoly? A pak se cely den parit? Moje deti nesnesou ani tlusty svetr nebo tluste ponozky. A NEJSOU VUBEC NEMOCNE!!!

 

#11 10. 2. 2006 22:31

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Školáci a punčocháče

LUKÁŠI - "Dodnes ku spodkom a pančucháčom cítim odpor"

JE TO OPRAVDU ODPOR ? big_smile Často brouzdám i na různých jiných stránkách, než je nᚠBabinet big_smile

Upravil(a) mashanka (10. 2. 2006 22:35)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#12 28. 2. 2006 19:56

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Školáci a punčocháče

mashanka napsal(a):

LUKÁŠI - "Dodnes ku spodkom a pančucháčom cítim odpor"

JE TO OPRAVDU ODPOR ? big_smile Často brouzdám i na různých jiných stránkách, než je nᚠBabinet big_smile

Tak jsme asi jinačí,ale mi nosíme celá rodina punčocháče celou zimu mě je 39 manželce taktéž a děckám je 15 holce a klukovi 7.A jak říkám na podzim je oblékneme a na jaře vyslečeme a taky nejsme nijak nemocní jak píšete tady někteří.kapitulationkapitulationkapitulation


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#13 3. 3. 2006 19:58

Jitka
Host

Re: Školáci a punčocháče

Ariasek67, a k čemu je to dobré ?
Kvůli 10-15 minutám cesty do školy, vysedávat celé odpoledne v punčochách a kalhotách ve vytopené třídě ?
Já svím dětem punčocháče taky nedávam.

 

#14 6. 3. 2006 10:07

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Školáci a punčocháče

Jitka napsal(a):

Ariasek67, a k čemu je to dobré ?
Kvůli 10-15 minutám cesty do školy, vysedávat celé odpoledne v punčochách a kalhotách ve vytopené třídě ?
Já svím dětem punčocháče taky nedávam.

Tak kvůli 10-15 mimutám cesty otom to asi není určitě záleží na každém jednotlivci jaký má termoregulační sistém těla.A další tady nebo jiných forech jsem četl o přetopených třídách u nás je ve škole něco mezi 18-19stupni ve třídách a to není moc.Ptal jsem se i učitelek jestli mám nebo nemám dávat do školy punčocháče.Odpověděla klideně tady není takové teplo a učitelky prý je taky nosí tak nevím.Je to opravdu věc názoru.Jedna známá klukovi v první třidě taky nic nedává protože je pořád spocený a to taky není dobré a to je právě o tom.Osobně jsem punčocháče taky nenosil krom silných mrazů na cestu do práce,ale po roce 2000 kdy jsem byl vážně nemocen a měl zástavu srdce a následkem toho 20dní v umělém spánku jsem se po probuzení zjistil že mám částečně ochrnuté nohy.Po roce jsem je sice rozcvičil bez následků,ale je mě od nich pořád zima tak pokud se dobře neobleču od nohou a to si myslím plati pro všechny tak je mě zima po celém těle. hjartakapitulation


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#15 8. 5. 2006 19:37

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Školáci a punčocháče

To je hrozně individuální, např. moje dcera nikdy nenosí a já nosím ráda a dobrovolně a to je mi skoro 50, letos v zimě mi byla taková zima, že jsem si dokonce koupila spodky Klimatex! (možná lidi co mají nízký tlak tak nemají tak dobrý krevní oběh a je jim více zima na končetiny).


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#16 9. 5. 2006 10:07

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Školáci a punčocháče

Bety napsal(a):

To je hrozně individuální, např. moje dcera nikdy nenosí a já nosím ráda a dobrovolně a to je mi skoro 50, letos v zimě mi byla taková zima, že jsem si dokonce koupila spodky Klimatex! (možná lidi co mají nízký tlak tak nemají tak dobrý krevní oběh a je jim více zima na končetiny).

Bety mᚠurčitě pravdu já to Lukášovi tvdím také,ale on pořád mele tu svou o otužování.hjartagloriasova.A chtěl jsem se zeptat jak jsi byla spokojená s těmy spodky já mám raději bavlněné punčocháče protože mají šlapku?

Upravil(a) Ariesek67 (9. 5. 2006 10:09)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#17 9. 5. 2006 13:36

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Školáci a punčocháče

Ariesek67 napsal(a):

Bety napsal(a):

To je hrozně individuální, např. moje dcera nikdy nenosí a já nosím ráda a dobrovolně a to je mi skoro 50, letos v zimě mi byla taková zima, že jsem si dokonce koupila spodky Klimatex! (možná lidi co mají nízký tlak tak nemají tak dobrý krevní oběh a je jim více zima na končetiny).

Bety mᚠurčitě pravdu já to Lukášovi tvdím také,ale on pořád mele tu svou o otužování.hjartagloriasova.A chtěl jsem se zeptat jak jsi byla spokojená s těmy spodky já mám raději bavlněné punčocháče protože mají šlapku?

S těmi Klimatex jsem byla strašně spokojená, ještě jsem si k nim koupila nějaké speciální zahřívací ponožky, to mi všechno poradili ve sportovní prodejně, takže ty spodky jsem nemusela prát každý den a měnila jsem si ty ponožky. Punčocháče bych musela prát každý den celé. Jo a ty spodky měly speciální ploché švy a nikde to netlačilo a pod riflema nebo kalhotama nebyly vůbec vidět ani mi nebyly malé kalhoty když jsem si je na to oblékla.


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů