|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

pritelkyne prijde asi za 2 hodiny z prace a ja ji chci prekvapit a neco uvarit nebo upect. Nic tu ale poradne neni. Mam tu mouku hladkou a polohrubou, vejce, mleko drozdi kakao na vareni, testoviny, ryzi, tunaka v plechovce, pivo, vino, maslo, marmeladu, sadlo, olej, eidam, sunku, mrkev, jedno rajce, papriku, zadny maso,
napada vas co bych z tohodle mohl uvarit nebo upect?
Není tady
Z těstovin a tuňáka salát - uvařené těstoviny jen promícháš s tuňákem, může se jíst teplý i studený, z papriky oblohu.
V mikrovlnce piškot:
http://www.chytrazena.cz/vareni/moucnik … 96778.html
Použité suroviny:
3 žloutky | 3 bílky | 1 pol.lžíce vody | 10 dkg mouč. cukru | 1 vanilk. cukr | 15 dkg pol. mouky | 1/2 pr. do pečiva | 4 lžíce oleje
Postup:
Všechny ingredience vyšleháme, nakonec vmícháme sníh z bílků. Těsto nalijeme do vymazané a vysypané 1,5 l nádoby a na plný výkon pečeme 6-7 minut. Po upečení necháme 5 minut dojít. Piškot vyndáme a necháme vychladit. Po vychladnutí můžeme ozdobit, šlehačkou, krémem, ovocem apod.
Vanilkový cukr můžeš vynechat, natřeš tou marmeládou.
k tomu otevřeš to víno
Není tady
... to už bylo asi pozdě, až teď jsem se podívala na čas příspěvku
Není tady

arquebus napsal(a):
pritelkyne prijde asi za 2 hodiny z prace a ja ji chci prekvapit a neco uvarit nebo upect. Nic tu ale poradne neni. Mam tu mouku hladkou a polohrubou, vejce, mleko drozdi kakao na vareni, testoviny, ryzi, tunaka v plechovce, pivo, vino, maslo, marmeladu, sadlo, olej, eidam, sunku, mrkev, jedno rajce, papriku, zadny maso,
napada vas co bych z tohodle mohl uvarit nebo upect?
jé, to je hezkýýýý...
jak to dopadlo?
Není tady

Bety dik za tip 
segra mi poradila udelat palacinky tak jsem udelal palacinky. Prvnich 8 se sice nepovedlo nebo byly nejaky proste divny ale na salatu se uz pracuje. Pritelkyne nakonec prijde az tak za pul hodiny. Nevim jak moc se palacinky hodi k tomu salatu ale to je jedno ne?
Pritulka bude hladova a jak ji znam tak sni svechno. Vinem to zapijem a bude dobre. Dik moc
Jeste napisu jak ji to chutnalo 
Není tady
palačinka se hodí po salátu, palačinka se hodí vždycky!
Není tady