Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 3. 3. 2009 14:16

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

poradte co uvarit nez se pritelkyne vrati

pritelkyne prijde asi za 2 hodiny z prace a ja ji chci prekvapit a neco uvarit nebo upect. Nic tu ale poradne neni. Mam tu mouku hladkou a polohrubou, vejce, mleko drozdi kakao na vareni, testoviny, ryzi,  tunaka v plechovce, pivo, vino, maslo, marmeladu, sadlo, olej, eidam, sunku, mrkev, jedno rajce, papriku, zadny maso,

napada vas co bych z tohodle mohl uvarit nebo upect?

Není tady

 

#2 3. 3. 2009 16:34

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: poradte co uvarit nez se pritelkyne vrati

Z těstovin a tuňáka salát - uvařené těstoviny jen promícháš s tuňákem, může se jíst teplý i studený, z papriky oblohu. 
V mikrovlnce piškot:
http://www.chytrazena.cz/vareni/moucnik … 96778.html
Použité suroviny:
3 žloutky  |  3 bílky  |  1 pol.lžíce vody  |  10 dkg mouč. cukru  |  1 vanilk. cukr  |  15 dkg pol. mouky  |  1/2 pr. do pečiva  |  4 lžíce oleje
Postup:
Všechny ingredience vyšleháme, nakonec vmícháme sníh z bílků. Těsto nalijeme do vymazané a vysypané 1,5 l nádoby a na plný výkon pečeme 6-7 minut. Po upečení necháme 5 minut dojít. Piškot vyndáme a necháme vychladit. Po vychladnutí můžeme ozdobit, šlehačkou, krémem, ovocem apod.

Vanilkový cukr můžeš vynechat, natřeš tou marmeládou.
k tomu otevřeš to víno


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 3. 3. 2009 16:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: poradte co uvarit nez se pritelkyne vrati

... to už bylo asi pozdě, až teď jsem se podívala na čas příspěvku


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 3. 3. 2009 16:36

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: poradte co uvarit nez se pritelkyne vrati

arquebus napsal(a):

pritelkyne prijde asi za 2 hodiny z prace a ja ji chci prekvapit a neco uvarit nebo upect. Nic tu ale poradne neni. Mam tu mouku hladkou a polohrubou, vejce, mleko drozdi kakao na vareni, testoviny, ryzi,  tunaka v plechovce, pivo, vino, maslo, marmeladu, sadlo, olej, eidam, sunku, mrkev, jedno rajce, papriku, zadny maso,

napada vas co bych z tohodle mohl uvarit nebo upect?

jé, to je hezkýýýý... tummenupp jak to dopadlo?

Není tady

 

#5 3. 3. 2009 17:18

arquebus
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 2. 2009
Příspěvky: 162

Re: poradte co uvarit nez se pritelkyne vrati

Bety dik za tip tummenupp
segra mi poradila udelat palacinky tak jsem udelal palacinky. Prvnich 8 se sice nepovedlo nebo byly nejaky proste divny ale na salatu se uz pracuje. Pritelkyne nakonec prijde az tak za pul hodiny. Nevim jak moc se palacinky hodi k tomu salatu ale to je jedno ne? big_smile Pritulka bude hladova a jak ji znam tak sni svechno. Vinem to zapijem a bude dobre. Dik moc
Jeste napisu jak ji to chutnalo smile

Není tady

 

#6 3. 3. 2009 20:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: poradte co uvarit nez se pritelkyne vrati

tummenupp palačinka se hodí po salátu, palačinka se hodí vždycky!


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů