Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 5. 2. 2006 13:09

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Co s tím ?

Romi, četl jsem tvůj příběh a jsem rád, žes mu to konečně řekla natvrdo, je to parchant, co so tě navážil a teď ti radím (jako spousta jiných), že ho musíš vydusit, jinak si tě nezačne vážit, musí přijít na to, že tě miluje, že miluje svoje dítě a že by o moc přišel (o moc víc, než by získal). Já bych zkusil i 2 měsíce dusení. Rozhodně nepodléhej! Tys bývala moc povolná a tolerantní, ale tohle už není o toleranci.

Držím ti palce.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#52 5. 2. 2006 13:24

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

No já nevím také jsme mysleli na manželskou poradnu, ale nevím jestli by to teď mělo v této situaci cenu, když jsem ho odstěhobvala. Ted myslím je nejlepší se nevidět, nebo já ani nevím co jesprávně a co ne. Možná to všechno pokazím a nedosáhnu ničeho. Ale to se asi musí ukázat. Jinak já jsem si to v posteli tak nepřipouštěla, že spí se mnou po někom jiném, o tom jsem vůbec nepřemýšlela. Spíš jsem si říkala, že když jí tak miluje, tak jak může spát se mnou, že vlastně podvádá i jí.

Není tady

 

#53 5. 2. 2006 13:31

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Co s tím ?

Romi na postel teď nemysli,ale vydž chvíli bez něj,ale bacha mě se to vymklo a manželovi se samota zalíbila a nevrátil se domů.Už jsou to dva roky a on stále trucuje,rozvod nepodal a nic neřeší to chlapům naprosto vyhovuje!

Není tady

 

#54 5. 2. 2006 13:31

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

díky Kalik, za tvůj názor, jsem ráda, že to slyším i z druhé strany. Je to ale moc těžký, to teď zvládnout, ty prosby jsou moc lákající a zároveň vím, že i nic neřešící. Tak jen doufám, že nepovolím. On není rozhodnutý, s námi by chtěl být, ale s ní to ukončit nechce, protože ona je v pohodě, kdyby ustoupila měl by to asi mnohem jasnější. Ale být s ním když ho ten druhý odkopl to také asi není nejlepší.

Není tady

 

#55 5. 2. 2006 13:38

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Reno, můj manžel se rozvodu strašně bojí, vlastně nevím proč, ale jen mě pořád prosí a se nerozvedu.O majetku to u nás není, to bychom vyřešili, ale má z toho strach, že by to tak mohlo dopadnout. Nevím, nevyznám se v tom o co mu jde. Vždy byl v otázkách nevěry strašně nekompromisní, je z rodiny, kde to odsuzovali. Já jsem byla jeho první partnerka, tak to vždy i bral a strašně na mě žárlil i na mé bývalé  partnery. Tak nevím jaký je adekvátní čas na to aby si to nechal projít hlavou?

Není tady

 

#56 5. 2. 2006 13:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Co s tím ?

Romi, těžký to je a bude. On neví co chce, to je taky jasný a právě tímhle si to dosta jasně ujasní. Drřel bych ho na vážkách, že si to musíš promyslet, ale že ti hodně ublížil a že se ti to nechce zase prožívat. Opakuji, každopádně nepolevovat, musíš mu být vzácná a toho dosáhneš pouze tímto! Teď bude mít měsíc dva na přemýšlení a jestli za něco stojí, tak se i po těch dvou měsících vrátí a jestli ne, tak buď ráda, jistě si najdeš někoho lepšího! Musí mít pocit, že o něco přichází, o něco hodně cenného. A jestli se nakonec vrátí, tak budeš muset být taková i dál, to znamená mít vyhraněné názory a vědět co chci a co nechci a dát mu to dost jasně najevo, pak si tě bude vážit.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#57 5. 2. 2006 13:44

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Co s tím ?

Romi,každý je jiný já jen vím,že být příliš dlouho hrdá se někdy nevyplácí,tedy v mém případě!Nech si měsíc nebo dva pak uvidíš!

Není tady

 

#58 5. 2. 2006 13:46

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Co s tím ?

Reno, hrdost je něco jiného než znát svojí cenu a jak tě má druhý ocenit, když neví o tvé ceně? Samozřejmě se to nesmí přehánět, to je jasné.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#59 5. 2. 2006 13:50

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co s tím ?

Musíš být liška fikaná, jakoby mu dávat naději a dráždit ho, ale nepouštět blíž, muži vždy touží po tom, co nemají, ale nedá se to dělat moc dlouho, jak uvidíš, že ochabuje, řeš to podle svého srdce.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#60 5. 2. 2006 13:55

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Kálik, mᚠpravdu, že říkáš, že on by si měl uvědomit o co přichází. A když si to neuvědomí, tak je fakt, že to asi nemělo vůbec cenu a budu vědět na čem opravdu jsem. Třeba i to, že o nás  nestojí. Ale lásku si stejně nikdo nevynutí, když není. On mi říká, že mě má stějně rád, že se na tom nic nezměnilo, že ten čas co jsme byli spolu nemůže nikdy hodit za hlavu. Ale je tu prostě i ona. Ale neříkám, že dokážu být hrdá , to nevím, ale chci si stát za tím, co už jsem teď začala. I když já měla ve všem vždy slabou vůli, doufám jen, že to teĎ vydržím.

Není tady

 

#61 5. 2. 2006 14:00

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Irenko, je to těžký být fikaná, to je pro silného člověka, aby to tak zvládl. Nevím jestli s ním mám být v kontaktu po telefonu, jestli to mám vůbec zvedat, chce se mnou pořád mluvit. Nevím co mu říkat, jak reagovat. Padlo i mnoho ošklivého, co jsem mu řekla, ale pak jsem vysvětlila, že to tak nemyslím, že mám v sobě zlost a že už o tom nechci mluvit, abych se musela takhle chovat, když nechci. Nechci ultimáta a ani urážky, přesto, že mám takovou chu ijí říct co si myslm, ale ničeho bych nedosáhla jen si ulevila.

Není tady

 

#62 5. 2. 2006 14:13

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Co s tím ?

Romi, nenech se uchlácholit. Než ho vezmeš zpátky (jestli vezmeš), ptej se, co bude jiné. Chtěj po něm konkrétní věci....Rozhodně se nenech jím plést a neuvěř mu, že jejich vztah je úplně jiný, než ty si myslíš......cha cha cha...nejsi přece včerejší....Rozmysli si dobře, co od chlapa chceš a dohodni se s ním, jestli je ochoten to přijmout. Stejně tak on může mít jinou představu o své manželce, jde i o to, jestli ty se dokážeš taky trochu změnit. Manželství je o kompromisu a z ledasčeho se dá ustoupit, ale s něčím nehneš. Jde o to, co ti až tak nevadí a co už je pro tebe přespříliš. (Já bych třeba klidně snesla spát s manželem i po jeho nevěře, ale musel by to jinak být chlap, na kterého je spoleh, chlap, který mi umí říct, co mu na mě vadí, že si našel jinou. Nesnesu zas žárlivce, majetnického sobce, který jen slibuje a skutek utek´.....)

Není tady

 

#63 5. 2. 2006 14:20

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Evi , to každopádně jsem ochotná udělat cokoli a na sobě pracovat, z nějakého důvodu ta nevěra vznikla, i když mi manžal tvrdí, že vlastně neví proč se to stalo, že byl doma spokojený a nic mu nechybělo. Já jsem řekla, a mi sdělí to co mu vadí, kde je chaby abychom na tom mohli pracovat, ale on řekl, že o žádné neví. Ale rozhodně nechci dělat kompromis v tom, že se budu s někým ve vztahu střídat. I když má i spoustu dobrých vlastností, pro které si ho vážím, ale má i ty špatné. Spát s manželem po nevěře si myslím, že pro mě není také problém, když už by věděl co chce a litoval toho co se stalo.

Není tady

 

#64 5. 2. 2006 15:08

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Já jenom teď nevím, co mu mám říkat, až mi teď zavolá, jsem zase naměkko. Jsem totiž sama se synem doma a je mi nějak úzko a smutno, je tady hrozně prázdno. to je takový divný pocit, že vᚠživotní partner, už s vámi nesdílí to co vy. To jsou ty deprese, jak je jen zahnat pryč.

Není tady

 

#65 5. 2. 2006 16:31

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Co s tím ?

Tak mu zkus říct, že ty se taky budeš s někým občas scházet, když může on., že si teda uděláte volné manželství . To by se mu asi nelíbilo.

Není tady

 

#66 5. 2. 2006 16:45

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Pešto, to už jsem mu i řekla, to říkal, že by o tom nechtěl vědět, kdybych někoho měla. Ale teď je od včerejška přstěhovaný u milenky - já ho odstěhovala, takže mě moc neuvidí. Ona totiž bydlí v jiném městě, asi 20 km od našeho města. Ale už za mnou chce zejtra přijet, ale já nechci.


Ps.: Pandorro, zajímal by mě tvůj názor, ty to vidíš vždy z jiného pohledu a nadhledu. Díky

Není tady

 

#67 5. 2. 2006 19:09

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co s tím ?

Romi napsal(a):

Evi , to každopádně jsem ochotná udělat cokoli a na sobě pracovat, z nějakého důvodu ta nevěra vznikla, i když mi manžal tvrdí, že vlastně neví proč se to stalo, že byl doma spokojený a nic mu nechybělo. Já jsem řekla, a mi sdělí to co mu vadí, kde je chaby abychom na tom mohli pracovat, ale on řekl, že o žádné neví. Ale rozhodně nechci dělat kompromis v tom, že se budu s někým ve vztahu střídat. I když má i spoustu dobrých vlastností, pro které si ho vážím, ale má i ty špatné. Spát s manželem po nevěře si myslím, že pro mě není také problém, když už by věděl co chce a litoval toho co se stalo.

nejvíc ho přitáhneš, když zavolá občas se bav, občas ne, řekni, že nyní nemᚠčas, a zavolá za hodinu, nebav se o svém soukromí, jen o dítěti, když telefonuješ třeba prohlas někam do eteru, počkej volá mi otec dítěte / jméno / , buď při rozmluvách s ním docela veselá, o  Vás dvou se nebav, jenom odpovídej , neříkej mi to, řejni mi až si to celé zhodnotíš, já nechci být druhá, však ty si musíš jistě rozmyslet, kdo je pro tebe cennější, zda já a dítě nebo tvoje nová přítelkyně a její rodina,  vidím, že když jsem sama jsem klidnější, takhle bezstarostně se bav a uvidíš, jak za Tebou poleze, Když přijede, nechtěj ho pustit dál s tím, že někam jdeš, nebo ho požádej zda Ti pohlídí večer dítě, že chceš někam jít, bude po Tobě pást a jestli Tě má opravdu rád do měsíce poleze po kolenou, aby se mohl vrátit , musíš získat to postavení jeho milenky, Ty teď budeš ta dobývaná a obletovaná a ona se bude trápit.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#68 5. 2. 2006 19:13

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Co s tím ?

Romi,

ty se v tom tedy pěkně plácáš, holka.

Naprosto chápu, že je hrozně těžké být na mateřské a vyhodit nadobro manžela a otce svého dítěte. Je to přesně to, co bych ti navrhovala a asi přesně to, co by žádná z nás v tvé kůži nedokázala. Ono se to radí, když nejsme ve tvé kůži, viď ? :-)

Já být tebou, tak bych se zachovala podle stejných pravidel jako on:

a) city stranou - on sice tvrdí, jak tě miluje, ale holka ten kdo nás miluje, nám přeci tak strašně neubližuje, ne? Takže - najdi si nové kamarádky a kamarády (klidně nějakého urostlého kamaráda do postele) a svému muži tvrď, že ho miluješ ale toho "kamaráda" mᚠtaky ráda a nemůžeš si pomoci. Stejně jako si nemůže pomoci on

b) ostych stranou - všechny peníze, kterými ti přispíva na dítě a domácnost, ber - zcela bez skurpulí (a z toho vy jako rodina něco máte a děátko nestrádá)

c) sentiment stranou - být tebou, už bych s ním nespala. Tady neplatí žádné "ale" - prostě konec sexu.

A hoch vidí, jaké to je hrát druhé housle.

Naservíruj mu stejné :-X, jako on servíruje tobě. Tobě jako bezbranný ženský, která se mu stará o syna.

A víš, proč má takový vítr z rozvodu? Protože by vychovaný v rodině, která tohle odsuzuje. A vzhledem k tomu, že je to zcela osobnostně nedospělý jedinec, aby se na rodinné normy vykašlal a jako správný chlap si stanovil vlastní normy a životní hodnoty, je celej posranej z toho, co by na to tatínek s maminkou řekli.

Nejen že je to infantilní sobec, je to taky pěkný zbabělec.

Někteří mužší mají dvě měřítka morálky. Na jednu stranou si šíleně chrání svůj "čistý štít" (je to zodpovědný otec rodiny, hmm, to se musí nechat) a na druhou stranu nečestně a po*ně podvádějí manželku. Jenže to podvádění není tak vidět před ostatními lidmi, jako oficiální rozvod. Takže - oni si myslí, že jsou charakteři, když se oficiálně nerozvedou a přitom žijí svůj citový sobecký hnůj. Fujtajbl - z těchhle týpků bych zvracela.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#69 5. 2. 2006 19:27

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Irenko, kéž bych to tak dokázala, teď už je z práce u ní a mě je z toho hrozně. Ještě mi předtím telefonoval když končil a přišel mi zdrcenej, ale bavili jsme se v relativním klidu. Kdyby to tak dopadlo, že si to všechno uvědomí. Nevím jestli se dokáže rozhodnout, řekl mi, že byl spokojený, jak to bylo předtím, myslím milenka + manželka. Snad se rozhodne, nevím asi se necítí taky dobře, přišel mi smutný. Kdybych věděla jak to dopadne. Řekla jsem mu tak běž si za svým štěstím, když jí tak miluješ, budeš teď spokojený, on mi na to odpověděl, že ale neví jak dlouho.

Není tady

 

#70 5. 2. 2006 19:33

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Avalonko, já jsem mu včera zbalila věci a odvezla je k milence. Tak proto se cítím tak mizerně, možná ještě hůř než když tady byl. Přijde mi to tady doma hrozně prázdný. Spát už s ním teď nebudu, nebudeme se vídat, peníze mi chce dávat kolik budu potřebovat - začal si teď hodně vydělávat a ještě bude mít víc peněz, takže peníze u něj nejsou problém a on je ochotný mi je dávat, ale nejradši bych si nic nevzala. Na mateřský už nejsem, pracuju, ale mám velmi malý příjem. Kluk začal chodit do první třídy.Manžel už matku nemá, ale jeho otec ho za to odsoudil, řekl a ho vyhodím.

Není tady

 

#71 5. 2. 2006 19:40

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Co s tím ?

Daří se Ti, to
byl přece účel, aby tesknil po Tobě a ne po ní, s ní bude řešit běžné starosti a po Tobě toužit, ona se bude dnes dívat, jak je vyřízený z toho, že Ty ho nechceš, to je pro ni dost těžké, bude tak vyřízený, že se jim nebude dařit ani sex, tak Ti dnes nemusí být zle.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#72 5. 2. 2006 19:48

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Co s tím ?

Romi napsal(a):

Avalonko, já jsem mu včera zbalila věci a odvezla je k milence. Tak proto se cítím tak mizerně, možná ještě hůř než když tady byl. Přijde mi to tady doma hrozně prázdný. Spát už s ním teď nebudu, nebudeme se vídat, peníze mi chce dávat kolik budu potřebovat - začal si teď hodně vydělávat a ještě bude mít víc peněz, takže peníze u něj nejsou problém a on je ochotný mi je dávat, ale nejradši bych si nic nevzala. Na mateřský už nejsem, pracuju, ale mám velmi malý příjem. Kluk začal chodit do první třídy.Manžel už matku nemá, ale jeho otec ho za to odsoudil, řekl a ho vyhodím.

Tak broučku, peníze ber "plnými hrstmi" - ve tvém případě opravdu není čas na hrdinství. Nebuď hloupá - to jsi byla doteď.

Zdravé sobectví (ve tvém případě podpořené zájmy vašeho prvňáčka) není nikdy na škodu, takže ne abys mu řekla, že od něj nic nechceš. Za dobu manželství mᚠna jeho peníze nárok, o tom nepochybuj.

Nebo chceš, aby peníze, které patří tobě a synovi, cpal do chřtánu asertivnější milence?!!

Otec ho odsoudil - to je super. Myslím, že i tvůj tchán by si měl zamést před vlastním prahem - jeho syn je zmetek také díky jeho přičinění. Odsoudit syna je velmi snadné (vlastně to nejsnazší, co se dá udělat), ale zavolat si ho, promluvit si o problémech - to je to, co tvůj tchán svému synovi dluží.

Držím palečky - buď silná a mysli především na sebe a syna - stejně jako tvůj muž myslí jen na sebe.

A nebuď smutná - takovýho chlapa najdeš vždycky. Ale ty už teď přeci budeš hledat někoho mnohem lepšího, ne? :-)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#73 5. 2. 2006 21:50

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Co s tím ?

No říct mi jen tak, že mu vyhovuje vztah milenka + manželka, tak ho nakopu do kou.. mad


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#74 5. 2. 2006 22:52

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

No Kaliku neříkám, že bych ho tam nejradši nenakopala, možná by se mi ulevilo, ale asi jen na chvíli.

Není tady

 

#75 5. 2. 2006 22:59

Romi
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 175

Re: Co s tím ?

Irenko, on byl opravdu vyřízený, tak doufám, že si to s ním paní užije, tu jeho náladu. Myslím, že na zábavu to asi nebude, říkal, že ani na to kino co chtěla paní vyrazit nemá náladu. Tak a se poznají i jinak a ne jen při příjemných setkáních. Možná se tak teprve poznají.
Avalonko, jeho otec ho odsoudil až potom, co ho prosil, aby zachránil rodinu a nedělal to co dělá. A vlastní otec před ním brečel jak malé dítě, že nechce, aby stratil takovou rodinu jakou má, ale když viděl, že s ním nehne, tak mi řekl, a nejsem hloupá a nenechám se takhle trápit, a mu nedělám šaška, že se diví, jak jsem to mohla takhle nechat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů