Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 5. 3. 2009 12:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Petře a jakou má pracovní náplň "reprezentativní asistentka ředitele"??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
To je taková ta kočička, co vítá návštěvy, vaří jim kafe a přenáší podklady od šéfa někam do kamrlíku té matroně, která dělá skutečnou práci? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#152 5. 3. 2009 12:23

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Petře mám z Ilony stejný dojem, Ilono to nemyslím vůbec zle, sama jsem s tímhle hodně bojovala, že může člověk působit navenek jinak, než jak se uvnitř cítí. A u toho pohovoru to může hodně hrát roli.

Jinak jestli vezmeš "podřadnou" práci nebo ne - to je fakt na tobě a na tvé situaci, pokud mᚠfinanční prostředky, které tě udrří při životě dokud nenajdeš něco, co ti vyhovuje, tak asi není důvod. Osobně bych se bála zůstat doma dýl právě kvůli tomu, že si člověk zvykne, navíc nemám předsudky, myslím že bych dělala celkem cokoli, jednu dobu jsem s doktorátem dělala např. recepční a fakt mě to bavilo. Ve tvé oblasti se ale nepohybuju, takže nemůžu reálně zhodnotit, jaké jsou šance něco odpovídajícího najít.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#153 5. 3. 2009 13:01

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

helena napsal(a):

Petře a jakou má pracovní náplň "reprezentativní asistentka ředitele"??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
To je taková ta kočička, co vítá návštěvy, vaří jim kafe a přenáší podklady od šéfa někam do kamrlíku té matroně, která dělá skutečnou práci? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Ano, to je trefné smile Vůbec jsem nechtěl říct, že padesátiletá nezvládne práci jako dvacetiletá, naopak. Ale často někdo hledá opravdu jen reprezentativní osobu, která uvaří to kafe, přivítá návštěvu a večer ho šéfovi na požádání .... smile

Já si o svém pracovním uplatnění v padesáti iluze nedělám, vím, že na tom budu stejně špatně jako dnešní padesátníci. Právě proto se snažím zabezpečit, aby mi v padesáti letech na pohodlný život stačilo konzervativně investovat úspory smile

Není tady

 

#154 5. 3. 2009 13:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Kuty napsal(a):

Definitiv napsal(a):

Kuty va va va zparvé bych řekla, že regionem to ovlivněné je, přeci jen ve středočském kraji je největší koncentrace czích firem, které upřednostňují lidi mluvící dokonale anglicky - tím je tu větší koncentrace. Nemyslím si že by Ronja chtěla říct že mimo Prahu se nikdo nezmůže ani na Bú lol
K tmu jak se ti co zdá, o budiž, zdá se to tobě. a že lektorů je přehršel? No to je, ale bohužel z devadesáti procent jsou to naprostý neumětelové (a to se snažím krotit). Když mě má učit angličtinu někdo, kdo mi na první hodině řekne "I will say you" tak se mi zdvihá žaludek. A tohle přesně bohužel vzniká z toho, že jdou učit lidi, kteří jsou přesvědčený o tom jak "skvěle umí anglicky". usch
Mimochodem, kolik jazyků nabízíš ty? lol

Domluvím se bez problémů 2 jazyky,aniž bych se u toho potila tam,kde mi končí záda,narozdíl od Ronji.Zrovna tak písemně s tím nemám problém,ba naopak,protože při psaném projevu je i čas na uvažování.A můžu tě uklidnit nejsem z Prahy a ina Moravě je mnoho a mnoho zahr.firem.Takže mi šikovní zde máme velmi příjemnou příležitost k přivýdělku;asi to se mnou jako s lektorkou až tak špatné nebude-i tady totiž fungují jakési tamtamy a tak špatní lektoři to je běh jen na krátkou tra.Někteří z nás by zato mohli ve firmách doučovat od rána do večera,ale otrokem toho bych teda být až tak nechtěla.

Snáď ti tie cudzie jazyky idú lepšie ako materinský... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#155 5. 3. 2009 13:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

javena napsal(a):

Petře, a co kdyby ta padesátiletá matrona byla nekuřačka? To by se dalo očko přimhouřit, ne? wink

lol Myslím, že u matróny je to jedno, ale repre mladá asistentka by naopak mala by kuřačka.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#156 5. 3. 2009 13:57

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Selima napsal(a):

Kuty napsal(a):

Definitiv napsal(a):

Kuty va va va zparvé bych řekla, že regionem to ovlivněné je, přeci jen ve středočském kraji je největší koncentrace czích firem, které upřednostňují lidi mluvící dokonale anglicky - tím je tu větší koncentrace. Nemyslím si že by Ronja chtěla říct že mimo Prahu se nikdo nezmůže ani na Bú lol
K tmu jak se ti co zdá, o budiž, zdá se to tobě. a že lektorů je přehršel? No to je, ale bohužel z devadesáti procent jsou to naprostý neumětelové (a to se snažím krotit). Když mě má učit angličtinu někdo, kdo mi na první hodině řekne "I will say you" tak se mi zdvihá žaludek. A tohle přesně bohužel vzniká z toho, že jdou učit lidi, kteří jsou přesvědčený o tom jak "skvěle umí anglicky". usch
Mimochodem, kolik jazyků nabízíš ty? lol

Domluvím se bez problémů 2 jazyky,aniž bych se u toho potila tam,kde mi končí záda,narozdíl od Ronji.Zrovna tak písemně s tím nemám problém,ba naopak,protože při psaném projevu je i čas na uvažování.A můžu tě uklidnit nejsem z Prahy a ina Moravě je mnoho a mnoho zahr.firem.Takže mi šikovní zde máme velmi příjemnou příležitost k přivýdělku;asi to se mnou jako s lektorkou až tak špatné nebude-i tady totiž fungují jakési tamtamy a tak špatní lektoři to je běh jen na krátkou tra.Někteří z nás by zato mohli ve firmách doučovat od rána do večera,ale otrokem toho bych teda být až tak nechtěla.

Snáď ti tie cudzie jazyky idú lepšie ako materinský... stolt

Ty jo,taková hrubka!No taková už se my dlouho nepovedla-asi som bola vola aká zmetená,když jsem předtím četla na Pavlači o hrubkách.big_smile

Není tady

 

#157 5. 3. 2009 14:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#158 5. 3. 2009 14:20

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Selima napsal(a):

javena napsal(a):

Petře, a co kdyby ta padesátiletá matrona byla nekuřačka? To by se dalo očko přimhouřit, ne? wink

lol Myslím, že u matróny je to jedno, ale repre mladá asistentka by naopak mala by kuřačka.

lollolloltummenupp


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#159 5. 3. 2009 15:44

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

PetřeV, jak jsi psal o tom, že vy, mladí, tvoříte ty programy, máme u nas paní, je jí 60 let, půjde do důchodu a v programování strčí do kapsy všechny mladý kluky, co tam mají.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#160 5. 3. 2009 19:56

IlonaN
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 239

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

PetrV:
Iloně jsem nechtěl říct, že je nula, naopak se mi zdá inteligentní. Jen si myslím, že svoji kvalifikaci zbytečně přeceňuje. U ní je to nějaký mix přehnaného sebevědomí (že s maturitou a praxí přece musí dostat každou práci) a zároveň pochyb o sobě samém.

Ronja:
Petře mám z Ilony stejný dojem, Ilono to nemyslím vůbec zle, sama jsem s tímhle hodně bojovala, že může člověk působit navenek jinak, než jak se uvnitř cítí. A u toho pohovoru to může hodně hrát roli.

Jinak jestli vezmeš "podřadnou" práci nebo ne - to je fakt na tobě a na tvé situaci, pokud mᚠfinanční prostředky, které tě udrří při životě dokud nenajdeš něco, co ti vyhovuje, tak asi není důvod. Osobně bych se bála zůstat doma dýl právě kvůli tomu, že si člověk zvykne, navíc nemám předsudky, myslím že bych dělala celkem cokoli, jednu dobu jsem s doktorátem dělala např. recepční a fakt mě to bavilo. Ve tvé oblasti se ale nepohybuju, takže nemůžu reálně zhodnotit, jaké jsou šance něco odpovídajícího najít.

Díky za vystihnutí celé situace. Tímto už nechávám vlákno pro mne uzavřené. Kdyžtak budu po čase informovat, jak
na tom jsem.

Není tady

 

#161 6. 3. 2009 11:39

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Modroočka napsal(a):

PetřeV, jak jsi psal o tom, že vy, mladí, tvoříte ty programy, máme u nas paní, je jí 60 let, půjde do důchodu a v programování strčí do kapsy všechny mladý kluky, co tam mají.

Jen ze zvědavosti, co je to za jazyk? Jsem opatrný, protože pro někoho je programování i psaní maker v MS Office. Ale pokud je to nějaké OOP typu Java, tak v 60 letech respekt!

Není tady

 

#162 6. 3. 2009 14:59

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

PetrV napsal(a):

Modroočka napsal(a):

PetřeV, jak jsi psal o tom, že vy, mladí, tvoříte ty programy, máme u nas paní, je jí 60 let, půjde do důchodu a v programování strčí do kapsy všechny mladý kluky, co tam mají.

Jen ze zvědavosti, co je to za jazyk? Jsem opatrný, protože pro někoho je programování i psaní maker v MS Office. Ale pokud je to nějaké OOP typu Java, tak v 60 letech respekt!

hehe, ze by tam ti vsichni kluci, co je strci do kapcy psali makra v excelu? ale naucit se v 60 letech Javu mi prijde trochu jako scifi. Tak, Modroocko, nam vysvetli jak to ;-)


42!

Není tady

 

#163 8. 3. 2009 20:48

Blossom
Host

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Něco pozitivního pro vás, kteří čtete tohle vlákno:
V našem kraji je hodně vysoká nezaměstnanost. Má blízká příbuzná přišla o práci před 5 měsíci, a po celou dobu intenzivně hledala, udělala si rekvalifikační kurz, obcházela firmy a rozesílala svůj životopis, ale přesto stále bez úspěchu.... Za pár dní jí má končit podpora, už to začínalo být kvůli financím  naléhavé. Ve čtvrtek se u mě stavila, uvažovala, že vezme jedinou nabízenou práci, která se momentálně vyskytla - dělnická profese na tři směny, s asi 25 km dojížděním. To dojíždění by muselo být autem, spojení je tam komplikované, takže by i fůru peněz projezdila.

No a dnes jsem ji potkala, a jen zářila: V pátek se dozvěděla, že na jednom pracovišti 5 minut chůze od jejího bydliště, kde před lety nějaký čas pracovala, shánějí skladníka. Tak tam hned naklusala s životopisem. Personalistka si ji i po těch letech pamatovala, a dokonce se při pohovoru ukázalo, že se znala s oběma jejími rodiči. A pravila jí, že ji mají vyzkoušenou, a že by jí bylo na místo skladnice vysloveně škoda. A nabídla jí profesi, která odpovídá jejímu středoškolskému vzdělání a praxi. Dokonce do kolektivu, kde už z minula pár lidí zná. A za 16 tisíc hrubého,což je v našem kraji slušný plat a hlavně je to víc, než co kdy měla... Takže někdy se může i štěstí usmát a karta se obrátit, i po několika měsících marného hledání....
Tak neklesejte na mysli vy, co jste v podobné situaci. A držte se mnou té mé příbuzné palce, zítra má nastoupit a podepsat smlouvu tak hlavně a všechno klapne a ona má po starostech.

 

#164 9. 3. 2009 8:32

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

tak to je moc pěkné....držím příbuzné pěstičky smilewink zahřálo mě to u srdíčka - kvuli ní... wink


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#165 9. 3. 2009 8:41

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Tak to je super, Blossom, zvl᚝ ve vašem regionu. smile

Není tady

 

#166 9. 3. 2009 15:34

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

No jo, já jsem se dnes dozvěděla, že předběžně končím k 30.6.2009. Ale co, no tak snad nějakou práci seženu, opráším němčinu a ruštinu, zaplatím si intenzivní kurz angličtiny a uvidíme. To by bylo, aby něco nebylo. Je fakt, že zlehka uvažuju o dodělání školy, mám jen maturitu, chtěla bych aspoň Bc. Jsem ale děsně shnilá se učit, jenže představa, že budu ještě 25 let pracovat mě jaksi tlačí k tomu, že dodělání školy má určitě smysl. Jen ta lenost. Ale rozhodla jsem se, že aspoň na čas půjdu dělat klidně i pokladní do Penny, hlavně, abych měla nějakou práci a u toho budu oprašovat ty jazyky a hledat něco "lepšího".


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#167 10. 3. 2009 11:32

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Modroočko, Bc. většinou nepomůže. První tři roky se na vysoké škole totiž učí spíš obecné věci, specializace a odbornost přijdou až pak. Bakalářů znám pár a kromě toho, že si tento poloviční titul hrdě píšou a zdůrazňujou všude možně, tak problém s nalezením práce mají úplně stejný jako maturanti.

Není tady

 

#168 10. 3. 2009 11:38

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Modroočka napsal(a):

No jo, já jsem se dnes dozvěděla, že předběžně končím k 30.6.2009. Ale co, no tak snad nějakou práci seženu, opráším němčinu a ruštinu, zaplatím si intenzivní kurz angličtiny a uvidíme. To by bylo, aby něco nebylo. Je fakt, že zlehka uvažuju o dodělání školy, mám jen maturitu, chtěla bych aspoň Bc. Jsem ale děsně shnilá se učit, jenže představa, že budu ještě 25 let pracovat mě jaksi tlačí k tomu, že dodělání školy má určitě smysl. Jen ta lenost. Ale rozhodla jsem se, že aspoň na čas půjdu dělat klidně i pokladní do Penny, hlavně, abych měla nějakou práci a u toho budu oprašovat ty jazyky a hledat něco "lepšího".

skvělé.............já vím, že tady jsou úžasné baby

Upravil(a) vera (10. 3. 2009 11:39)

Není tady

 

#169 10. 3. 2009 11:43

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

PetrV napsal(a):

Modroočko, Bc. většinou nepomůže. První tři roky se na vysoké škole totiž učí spíš obecné věci, specializace a odbornost přijdou až pak. Bakalářů znám pár a kromě toho, že si tento poloviční titul hrdě píšou a zdůrazňujou všude možně, tak problém s nalezením práce mají úplně stejný jako maturanti.

Petre, Balakar je ze zakona vysokoskolsky titul. Velmi casto to postaci uz pro zaskrtnuti kolonky VS vzdelani.  Mnoho firem ale na VS vzdelani slysi. Tak to proste je.  co se tyce odbornosti, tak bych nerekla, ze mezi Bc a Mgr. je az takovy preveliky rozdil. V Mgr se to spis schyluje k nejake odbornejsi a uzsi kvalifikaci, ale zase je otazka zda to Modroocka potrebuje.

Upravil(a) baba.jaga (10. 3. 2009 12:02)


42!

Není tady

 

#170 10. 3. 2009 12:43

PetrV
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 1199

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

K zaškrtnutí kolonky to určitě stačí, ale v praxi to moc znalostí navíc neznamená a naopak to může přitížit, protože firmy na hůře kvalifikovanou pozici často radši dají méně náročného středoškoláka, jak už se tady probíralo.

Není tady

 

#171 10. 3. 2009 12:54

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

PetrV napsal(a):

K zaškrtnutí kolonky to určitě stačí, ale v praxi to moc znalostí navíc neznamená a naopak to může přitížit, protože firmy na hůře kvalifikovanou pozici často radši dají méně náročného středoškoláka, jak už se tady probíralo.

To zalezi na konkretnim pripadu. Tipuju, ze u Modroocky by se zrejme jednalo jen o doplneni vzdelani, cili fakticky jen ziskani 'papiru' na to co uz davno dokazala i bez nej.

Co znamena,  ze Bc. vzdelani neda moc znalosti? Asi jak na ktere skole. Studovala jsem Bc. a pak jeste navazujici Mgr. studium, ktere dnes povazuju za celkem zbytecne. Ten Bc. by mi celkem stacil. Vyprofilovala jsem se tim Mgr. do oblasti, kterou sice vyborne teoreticky ovladam, ale v realnem zivote je mi celkem k nicemu. Ten cas venovany Mgr. bych radeji venovala necemu uzitecnejsimu.


42!

Není tady

 

#172 10. 3. 2009 13:21

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Teda PetřeV ty házíš ale perly ... dumbom  big_smilebig_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#173 10. 3. 2009 14:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

PetrV napsal(a):

K zaškrtnutí kolonky to určitě stačí, ale v praxi to moc znalostí navíc neznamená a naopak to může přitížit, protože firmy na hůře kvalifikovanou pozici často radši dají méně náročného středoškoláka, jak už se tady probíralo.

Bože, ty si ale negativista... Okrem teba sú tučím VŠETCI HLUPÁCI. Ženy určite... a aj väčšina chlapov nad 30... a mnohí pod 30. Čiže - áno, všetci sme idioti, okrem Petra V. No, jem štrúdžu po dobrom a žahkom obede, tak s tým snáď dokážem ži.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#174 10. 3. 2009 14:38

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

baba.jaga napsal(a):

PetrV napsal(a):

K zaškrtnutí kolonky to určitě stačí, ale v praxi to moc znalostí navíc neznamená a naopak to může přitížit, protože firmy na hůře kvalifikovanou pozici často radši dají méně náročného středoškoláka, jak už se tady probíralo.

To zalezi na konkretnim pripadu. Tipuju, ze u Modroocky by se zrejme jednalo jen o doplneni vzdelani, cili fakticky jen ziskani 'papiru' na to co uz davno dokazala i bez nej.

Co znamena,  ze Bc. vzdelani neda moc znalosti? Asi jak na ktere skole. Studovala jsem Bc. a pak jeste navazujici Mgr. studium, ktere dnes povazuju za celkem zbytecne. Ten Bc. by mi celkem stacil. Vyprofilovala jsem se tim Mgr. do oblasti, kterou sice vyborne teoreticky ovladam, ale v realnem zivote je mi celkem k nicemu. Ten cas venovany Mgr. bych radeji venovala necemu uzitecnejsimu.


To si uhodila hřebíček přesně na hlavičku,i když si na to ke své smůle přišla dost pozdě,ale přišla.Je to velmi obvyklý postup,že spousta lidí si myslí,že když udělá pokud možno co nejlehčí vš,tak že si před nimi co by před vš většinou sednou zaměstnavatelé na zadek.A napadlo mě to i u Modroočky,jestli ta vynaložená energie,čas a peníze na studium v jejím věku budou adekvátní výledku a spíš jsem v tomto skeptická, nebude-li studovat nějaký velmi žádaný a poptávaný obor.

Adro,plně souhlasím s názory PetraV,ač mladý kluk,tak v hlavě má teda tyhle věci dost srovnané a přeju mu,a se mu podle toho taky i v budoucnu daří  v praxi.Za to spousta lidí jako by neviděla,neslyšela a chovají se jak stádečko hloupých ovcí.A pak se diví,že?

Není tady

 

#175 10. 3. 2009 14:41

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Uz půl roku hledám práci - psychicky na dně

Kuty a o tom to je - že co člověk to názor...já s ním tedy zase nesoulasím ani zbla...ale taky mu přeji at se mu podle toho taky daří - podle toho co propaguje.
proti gustu...:-)))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů