Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 4. 2009 14:25

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Submisivní partner

Tak to zkus nekdy, kdyz na nej budes kvuli necemu nabrousena, a treba to pujde samo!

Ale vazne, je to dlouha cesta, muze se to casem zmenit, z obou stran trochu polevite oba... Ono taky ne s kazdym to jde stejne, zejo. S jednim (chlap jak hora, v zivote velmi solidni opora) jsem nemela problem ho navecer svazat, jiny na me necekane vybafl pozadavek, at ho trochu priskrtim, a to jsem upalovala pryc...

Vybavujete si scenu s trubkou od vysavace v Nude v Brne?

Není tady

 

#52 17. 4. 2009 17:12

andy1888
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2008
Příspěvky: 11

Re: Submisivní partner

Možno, že treba zača postupne a pomaly. Aj u mňa to bolo tak. Ale postupom času sme našli spôsob ako na to. Sama som bola prekvapená, čo všetko sa dá vymyslie a vyskúša. A tiež som si na niektoré veci zvykla a aj sa mi začali páči.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů