Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 2. 2009 20:06

F1
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 3. 2008
Příspěvky: 129

Tunika dámská

Neznáte dobrý netobchod na dámskpu tuniku i na vel.42-44 za ,,dobrou cenu ?Jedu na sraz potřebuji schovat trochu břicho ale jestli neseženu nejedu ,bydlím na malým městě tu nic není a čas už taky nemám.

Není tady

 

#2 26. 2. 2009 7:40

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Tunika dámská

F1, já mám moc dobré zkušenosti s nakupováním na mimibazaru tummenupp, seženeš tam věci nové i nošené, podle mě je téměř vše za super ceny a po zaplacení ti to přijde cca do 1,2 dnů... pokud už nemᚠmoc času. Jinak se dají vybrat tuniky i v klasických zásilkových obchodech, jako Móda Plus, Otto... ale to už je trochu dražší a trvá to cca měsíc než ti to přijde...

Není tady

 

#3 26. 2. 2009 10:00

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Tunika dámská

Přidávám se k Barborce, mimibazar je i můj favorit smile Posledně jsem si tam koupila na ples suprové šatečky.


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#4 26. 2. 2009 10:35

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Tunika dámská

Mimibazar anebo Aukro a zásilkový obchod Bonprix mě ještě napadl, tam mají taky docela dobrý věci, ale jak píše Barborka dodávka trvá dýl.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#5 26. 2. 2009 10:54

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Tunika dámská

Barborka napsal(a):

F1, já mám moc dobré zkušenosti s nakupováním na mimibazaru tummenupp, seženeš tam věci nové i nošené, podle mě je téměř vše za super ceny a po zaplacení ti to přijde cca do 1,2 dnů... pokud už nemᚠmoc času. Jinak se dají vybrat tuniky i v klasických zásilkových obchodech, jako Móda Plus, Otto... ale to už je trochu dražší a trvá to cca měsíc než ti to přijde...

Teď jsem to chtěla napsat.. právě jsem tam listovala, sice jsem hledala sukně, ale na několik tunik v téhle velikosti jsem při té příležitosti taky narazila. Jedna hezčí než druhá.
P.S. Chtěla jsem 1 sukni, objednáno mám: sukně 3x, letní šaty (v únoru vissla ) a sako. Ach jo

Není tady

 

#6 26. 2. 2009 11:05

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Tunika dámská

Anda napsal(a):

Barborka napsal(a):

F1, já mám moc dobré zkušenosti s nakupováním na mimibazaru tummenupp, seženeš tam věci nové i nošené, podle mě je téměř vše za super ceny a po zaplacení ti to přijde cca do 1,2 dnů... pokud už nemᚠmoc času. Jinak se dají vybrat tuniky i v klasických zásilkových obchodech, jako Móda Plus, Otto... ale to už je trochu dražší a trvá to cca měsíc než ti to přijde...

Teď jsem to chtěla napsat.. právě jsem tam listovala, sice jsem hledala sukně, ale na několik tunik v téhle velikosti jsem při té příležitosti taky narazila. Jedna hezčí než druhá.
P.S. Chtěla jsem 1 sukni, objednáno mám: sukně 3x, letní šaty (v únoru vissla ) a sako. Ach jo

Kdo je připraven, není překvapen. Já už taky pomaloučku začínám s letní výbavou stolt


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#7 26. 2. 2009 16:51

F1
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 3. 2008
Příspěvky: 129

Re: Tunika dámská

Jaký je rozdíl mezo minibazarem a miniaukcí.cz?Je to srejné?Neadří se mi tam zaregostrovat

Není tady

 

#8 26. 2. 2009 17:31

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Tunika dámská

F1 napsal(a):

Jaký je rozdíl mezo minibazarem a miniaukcí.cz?Je to srejné?Neadří se mi tam zaregostrovat

Mimibazar = tam jsou na prodej fotky za danou cenu, najdeš si třeba nějakou tuniku a u tý fotky jsou info o tý věci a i konečná cena (plus poštovné) a můžeš to koupit hned za tu cenu.
Mimiaukce = tam se daná tunika/věc draží (jako např. na aukru) - takže kdo má zájem, tak přihazuje... aukce končí v předem uvedený datum, vždy je napsán a aukci vyhraje poslední přihazující.
Jak to, že se ti nedaří zaregistrovat? va

Není tady

 

#9 27. 2. 2009 7:21

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Tunika dámská

Jejda jsem tam zaregistrovaná už dlouho, ale mám pocit, že se musíš zaregistrovat zvl᚝ na mimbazar a zvl᚝ na mimiaukci. Anebo jen jedna registrace na MMB a potom se pod tím stejným heslem přihlásíš i na MMA. Ale v pravidlech by to mělo být popsaný.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#10 27. 2. 2009 7:39

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Tunika dámská

Stejné přihlašovací heslo je pro mimibazar i mimiaukci.
Na mmb můžeš nakupovat jako neregistrovaná, ovšem přihazovat v aukcích na mma nesmíš. Navíc myslím musíš být registrovaná min týden.


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#11 27. 2. 2009 7:58

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Tunika dámská

Zuzina napsal(a):

Stejné přihlašovací heslo je pro mimibazar i mimiaukci.
Na mmb můžeš nakupovat jako neregistrovaná, ovšem přihazovat v aukcích na mma nesmíš. Navíc myslím musíš být registrovaná min týden.

stolt


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#12 27. 2. 2009 8:12

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Tunika dámská

Správně, na dražení je potřeba ragistrace nejmíň týden, ale jde požádat dražebníka aby vám aukci povolil stolt a většinou jsou ochotní a udělají to wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů