Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 10. 3. 2009 14:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vežmi ma urazí, keď

Víš, co by si na mě muselo stěžovat lidí??? Já se svými dioptriemi je rozeznávám už spíš podle hlasu, takže když nepozdraví první, mají smůlu http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#177 10. 3. 2009 14:15

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Vežmi ma urazí, keď

no já dříve bez brýlí poznávala lidi podle chůze. takže k tématu, na smsky odpovídám většinou pozdě,protože hned se mi odpovídat nechce nebo nemůžu, ačkoli dotyčného mám ráda. na facebooku si s nikým nevolám, nevím taky proč.

Není tady

 

#178 10. 3. 2009 17:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vežmi ma urazí, keď

helena napsal(a):

Víš, co by si na mě muselo stěžovat lidí??? Já se svými dioptriemi je rozeznávám už spíš podle hlasu, takže když nepozdraví první, mají smůlu http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

já mám oči ok a stejně občas někoho nechtěně zasklím .. fuj, to jsem ale mrcha, se divím, že se se mnou vůbec ještě baví va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#179 10. 3. 2009 18:42

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vežmi ma urazí, keď

helena napsal(a):

Víš, co by si na mě muselo stěžovat lidí??? Já se svými dioptriemi je rozeznávám už spíš podle hlasu, takže když nepozdraví první, mají smůlu http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

mam to podobně smile

Není tady

 

#180 10. 3. 2009 18:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vežmi ma urazí, keď

teda to je materiál tady na tom babinetu, neodepisuje to ihned !! na sms, ještě to ani nezdraví rollbig_smilebig_smilereta


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#181 10. 3. 2009 19:25

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Vežmi ma urazí, keď

PPavlaa napsal(a):

teda to je materiál tady na tom babinetu, neodepisuje to ihned !! na sms, ještě to ani nezdraví rollbig_smilebig_smilereta

To je fakt, škoda, že tady na babinetu se nedá oficiálně si přidat lidi do přátel a pak je zase vyhodit. A zase přijmout. Pěkně dokolečka dokola, jako Anjika storstark

Není tady

 

#182 11. 3. 2009 6:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vežmi ma urazí, keď

teda to je materiál tady na tom babinetu, neodepisuje to ihned !! na sms, ještě to ani nezdraví
Já za to nemůžu, že jsem slepá stařenka http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png, která nevidí na displej a nerozeznává osoby http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png A můj blbej pes jednak drápama nezvládl ty malinkatý tlačítka, druhak se prodejně hrnul ke každýmu i cizímu...
Takže se můžu kát, jaká že to jsem potvora, ale to je tak všechno. Že bych vás taky požádala o radu? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#183 11. 3. 2009 9:05

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vežmi ma urazí, keď

to bys asi měla lol Ale jedině pod podmínkou, že založíš nový vlákno tongue

Upravil(a) Petruša (11. 3. 2009 9:06)

Není tady

 

#184 11. 3. 2009 9:16

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Vežmi ma urazí, keď

teda to mě asi čeká odliv přátel, protože první nezdravim a občas mě museji chytnout za ruku, abych vůbec zjistila, že mě někdo zdraví lol
ale teda brejle kvůli tomu vyndavat z kabelky nebudu a nebudu a nebudu...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#185 11. 3. 2009 10:23

majkafa
Host

Re: Vežmi ma urazí, keď

Já naopak, jak jsem slepá a do práce jezdím bez brýlí, protože si cestu pamatuju lol zdravím pro jistotu všechny a tak se mi stalo, že jsem svou kolegyni pozdravila - Dobrý den, protože jsem ji potkala ve firmě a neviděla, kdo to přesně je a ona říkala - co blbneš? big_smile

 

#186 12. 3. 2009 10:07

Jency
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 25

Re: Vežmi ma urazí, keď

Anjika napsal(a):

niekomu pošlem sms - samozrejme človeku, ktorého poznám - a on nieje schopný a ochotný odpoveda ani za 12hodín. To sa mi už stalo s viacerými žuďmi. Ja to beriem osobne a som smutná z toho, že ma nikto nemá rád.

No, myslím, že jsi moc vztahovačná... Zda tě někdo má nebo nemá rád, nejde zjistit z SMSek... já taky někdy neodpovídám ihned, prostě z časových nebo osobních důvodů. A to ani ne kvůli tomu, že bych neměla ráda člověka na druhém konci drátu...
Udělala jsi falešný závěr na základě nevhodných předpokladů... big_smile

Není tady

 

#187 12. 3. 2009 11:07

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Vežmi ma urazí, keď

Tak se dobrovolně přiznávám, že jsem kamarádce odpověděla na sms až za dva dny. Ano, jsem taková hříšnice, že jsem si vzpomněla, že mám odpovídat, až po přečtení Anjičina tématu.
Aspoň k něčemu je dobré.
Zprávu jsem si četla v poklusu, s deštníkem v ruce, potom kolotoč povinností, večer jsem si ani nevzpomněla...no, nebylo to nic důležitého. wink
Aby mě tak druhá strana vymazala ze seznamu. lol

Není tady

 

#188 12. 3. 2009 12:13

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Vežmi ma urazí, keď

No, za mých mladých let byly jen pevné linky a to mnohde podvojné, yikes a když jsme se domlouvali s někým na čemkoli, tak jsme to taky zvládli.
Chci tím říct, že mě může trefit, když jsem domluvená na něčem a dotyčný 3x volá nebo SMSkuje, aby mi to potvrdil. Miluju takové telefonáty v krámě, autobuse nebo i na ulici, když tahnouce nákup hrabu v kabele mobil, abych se dozvěděla, že to platí a možná přijde i Jiřka. roll Takže to většinou neberu a zapomínám odepisovat, že O.K. bezva... Beru to jako informaci, na kterou nemusím odpovídat.
Telefony v těchto situacích beru pouze svým dětem a kolikrát už dostaly přednášku, že s tím, že jeden chce koukat na TV a druhý hrát Play-station na stejné TV, mě nemají obtěžovat a že je semelu, jen co přijdu. lol

Není tady

 

#189 12. 3. 2009 19:10

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vežmi ma urazí, keď

taky většinou neodepisuju na oznamovací větu (pokud v ní třeba není gratulace nebo nějaká událost která si gratulaci "zaslouží")

Není tady

 

#190 14. 3. 2009 16:14

Anjika
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2008
Příspěvky: 663

Re: Vežmi ma urazí, keď

Ale na reakcii tej "kamaratky" bolo jasné, že nemá zýujem o kontakt so mnou. Neodpovedala do 48 hodín a potom sa vyhovárala, že si mobil niekde zabudla. Ale pritom ho mala zapnutý, lebo mi došla doručenka.To je taká výhovorka, ako nemám domácu úlohu, lebo zošit mi zožral pes.

Není tady

 

#191 14. 3. 2009 16:41

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Vežmi ma urazí, keď

Anjiko - Ty jsi hotový detektiv. lol
Mě tak prověřovat kamarádka, které jsem tuhle odpověděla až za dva dny, tak už kamarádky nejsme.
S Tebou musí být přátelská atmosféra, viď?
Vidím tu provinilou kamarádku, jak ji nutíš k doznání, že se Ti nechtěla ozvat, svícením lampou do očí a svázanýma rukama za zády.
A až se přizná, tak klečet do kouta!
A ví, zač je toho loket. vissla

Anjiko - zvolni. Kamarádka není povinna Ti vůbec nic dokládat, dělat, odepisovat - kamarádství je čistě dobrovolné.
Potom se nediv, že každý raději vezme nohy na ramena.dumbom

Mj. dostalas nějaké kytí k MDŽ? Třeba karafiát a mýdlo? tongue

Není tady

 

#192 14. 3. 2009 16:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vežmi ma urazí, keď

prosím tě anjiko, ty jsi fakt neskutečná. mně včera psaly dvě kámošky - jedna chtěla, a s nimi vyrazím na zábavu, druhá mě tahala na pivko. mobil jsem vylovila z kabelky dneska ráno, potřebovala jsem si brnknout. taky jsem ho měla zapnutej, taky jim musela přijít doručenka. ani jedna nevyvádí, že se na něco vymlouvám, ani nemají pocit, že bych nestála o kontakt s nimi. ráda je mám obě, ale nejsem a nehodlám být otrokem mobilu. sice mě občas mrzí, že neodpovím hned, nebo díky tomu něco prošvihnu jako včera, ale to je tak všechno. zbytečně všechno nafukuješ a dělᚠproblém kde není wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#193 14. 3. 2009 16:45

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: Vežmi ma urazí, keď

Anjika napsal(a):

Ale na reakcii tej "kamaratky" bolo jasné, že nemá zýujem o kontakt so mnou. Neodpovedala do 48 hodín a potom sa vyhovárala, že si mobil niekde zabudla. Ale pritom ho mala zapnutý, lebo mi došla doručenka.To je taká výhovorka, ako nemám domácu úlohu, lebo zošit mi zožral pes.

Ježíšmarjá Anjiko, jestli budeš takhle vztahovačná  a uražená pokaždý, když ti někdo hned neodpoví, tak těch kamarádů moc mít nebudeš. Já jsem měla takovou kamarádku, která si všechno brala osobně, a když chtěla probrat svůj problém a já neměla čas, tak se urazila. Skončilo to tak, že jsem ji přestala kontaktovat, protože obhajovat se jak u soudu, proč jsem jsem se nemohla dostavit, kdykoliv chtěla, mě fakt už unavovalo.

Není tady

 

#194 14. 3. 2009 18:00

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Vežmi ma urazí, keď

Anjika napsal(a):

Ale na reakcii tej "kamaratky" bolo jasné, že nemá zýujem o kontakt so mnou. Neodpovedala do 48 hodín a potom sa vyhovárala, že si mobil niekde zabudla. Ale pritom ho mala zapnutý, lebo mi došla doručenka.To je taká výhovorka, ako nemám domácu úlohu, lebo zošit mi zožral pes.

va To myslíš jako vážně??? dumbom

... mně se nejvíc "líbí" lidi, kteří mi vyčtou, že jsem nereagovala na jejich sms... když ta sms byla jenom informační - tj. nebyla v ní otázka... tak na co reagovat?

Ale už chápu, pokud jsou jako Ty, je možné všechno kapitulation

Není tady

 

#195 14. 3. 2009 18:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vežmi ma urazí, keď

big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#196 14. 3. 2009 18:56

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vežmi ma urazí, keď

Anjika napsal(a):

Ale na reakcii tej "kamaratky" bolo jasné, že nemá zýujem o kontakt so mnou . Neodpovedala do 48 hodín a potom sa vyhovárala, že si mobil niekde zabudla. Ale pritom ho mala zapnutý, lebo mi došla doručenka.To je taká výhovorka, ako nemám domácu úlohu, lebo zošit mi zožral pes.

tak myslim že tim je to daný... Nemá zájem o kontakt s tebou,t ak jí nekontaktuj a je to

Není tady

 

#197 14. 3. 2009 19:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vežmi ma urazí, keď

se ani moc nedivím, taky bych nestála o kamarádku stíhačku, co pořád řeší kdy napíšu, proč ne hned, co,  jak to na ni působilo, pořád se jen obhajovat musí být na palici roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#198 14. 3. 2009 22:53

Ouška74
♥♥-----
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 82

Re: Vežmi ma urazí, keď

Anjika napsal(a):

Ale na reakcii tej "kamaratky" bolo jasné, že nemá zýujem o kontakt so mnou. Neodpovedala do 48 hodín a potom sa vyhovárala, že si mobil niekde zabudla. Ale pritom ho mala zapnutý, lebo mi došla doručenka.To je taká výhovorka, ako nemám domácu úlohu, lebo zošit mi zožral pes.

Anjiko, chtělo by to lekci z ovládání mobilního telefonu. Představ si, že mohl nastat případ, že si kamarádka ten mobil někde zapoměla, a zapoměla si ho tam zapnutý, takže ta doručenka ti přišla. Co tomu říkáš??

Není tady

 

#199 15. 3. 2009 0:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vežmi ma urazí, keď

Aj tak mala vytuši, že jej Anjika písala a reagova! dumbom Od čoho máme intuíciu a telepatiu...? mad


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#200 15. 3. 2009 0:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vežmi ma urazí, keď

Selima napsal(a):

Aj tak mala vytuši, že jej Anjika písala a reagova! dumbom Od čoho máme intuíciu a telepatiu...? mad

lollollol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů