Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#226 28. 2. 2009 19:45

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Pane jo, to jsou dneska zprávy teda!!!

Sudi - díky za info - to je moc fajn, že jsi byla za holkama, už se těším, až nám Janča bude líčit zážitky s malou hjarta Snad za náma brzo přijde smile

Rendi - a jak se Ti to tak stalo, že jsi se ocitla v porodce - kontrakce nebo jak??? a jakto, že se tak zastavily? a řekli Ti něco bližšího - jak jsi otevřená nebo tak? Držím pěsti!!


Zuzanko - ježiši, chuderko - se z toho picnu!! kdes přišla k zánětu ledvin???? dumbom Doufám, že budeš brzo fit a hlavně, že i malá je ok - tak snad se ještě kontrakce zastaví!!!
Moc na Tebe myslím - drž se!!!

holky - tak od zítra už jsou to březňátka!!! hurá!!! smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#227 28. 2. 2009 20:00

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Ježiš Zuzanko, takový komplikace sad, tak hlavně aby tě dali rychle do pořádku a moc jsi nezkusila. Myslíme na tebe hjarta
Rendi dej taky vědět co a jak až budeš doma.
Holky to je teda mazec co se to děje dumbom


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#228 28. 2. 2009 20:11

Luciana81
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 11. 12. 2007
Příspěvky: 1320
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

holky jsem tu jen na skok

tak hlavně Zuzance at to dopadne co nejlíp, moooc držím palečky hjarta

vám ostatním přeju hezký večer a pohladte bříška hjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cj5D0g410010OTMzNDRkfDE4N2R8Rmls7XBlaw.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cv4K0g410010ODk4MjhkfDAxMjVkfFRvbe1r.gifhttp://www.ticker.7910.org/an1cET40g410010ODc1OThkfDAwMDA1NTRkYXxWZXJvbmlrYQ.gif29.9. 8,5 kg 78 cm

Není tady

 

#229 28. 2. 2009 20:23

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Taky moc myslím na Zuzku, ať vše zvládá! Dnešní den jste to teda rozjely! Tak hlavně, ať jsou další zprávy jen a jen pozitivní! Na všechny moc myslím a jestli některá brzy pojedete, ať všechno zvládnete na jedničku!


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#230 28. 2. 2009 20:35

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Ahoj holčiny,
to jsou teda zprávy. Chuděra Zuzanka, to si opravdu asi zkusila.  Takže nakonec to bude asi Zuzka, co? Přeci jí tam nenechaj trápit s ledvinama , když asi rodí.  Holky, pochopila jsem to dobře, že jí udělali umělej vývod? Jestli jo, tak to je teda mazec. Nebo jsem kopýtko a nechápu.  MOc na holky myslím, a doufám, že to dobře dopadne:hjarta:. 
Renča bude asi už doma , hlavně , že je to zatím dobrý, a aspoň už určitě ví, jak to všechno bude, to já nevím zase nic. 
Beruško, co ty? Jak jsi na tom? Zatím nic?  Já to vidím tak, že příští týden rodíte všechny a já tu budu tvrdnout až do konce března:reta:. Beru posílám ti kdyžtak svoje číslo v SZ.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#231 28. 2. 2009 20:40

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Kotr, poslala jsem ti tel. č. v SZ, pro jistotou, aby jsi mohla taky napsat.  Přeci jen jsem  s tím porodem trochu pozadu, ale kdo ví?


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#232 28. 2. 2009 21:09

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Díky Marti, máš v SZ zase moje smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#233 28. 2. 2009 21:16

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Marti - díky, taky jsem Ti poslala svoje! smile
asi jo, taky jsem ten vývod tak pochopila... chudera - to muselo být drsný a bolestivý... sad

U mě žádná změna, jen jsem jak nalomenej anděl... ale to jsem každej večer...
jo a všechno mě svědí a jsem naštvaná na ten tuk všude v nohách a tak... brrrrr sad

Kotr - co Ty - jak se cítíš? wink


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#234 28. 2. 2009 21:18

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

HOlky , díky,  a klidně písněte, kdyby něco, já se tady budu flákat ještě dlouho.   Jdu hodit vanu a pak kouknu na TV.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#235 28. 2. 2009 21:19

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Ahoj Beru, já se cítím pořád stejně, zatím se nic neděje, tak uvidíme.... Ale je fakt že nejlíp se cítím po ránu a s blížícím se večerem je to horší, prcek se tam různě protahuje a vybouluje břicho až to někdy bolí, ale jinak nic.


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#236 28. 2. 2009 21:20

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Beru svědí tě jako kůže? A po celým těle?


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#237 28. 2. 2009 21:21

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

No jo Marti, s tou tvojí žabkou to asi bude ještě na dýl, ale abysme se nakonec nedivily wink


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#238 28. 2. 2009 21:24

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Kotr - jo, pár dní už - na rukách (celých)stehnech, zadku, ve výstřihu a na břichu - no je to síla... ale asi je to i tím, jak mi přijde to bříško i stehna obrovská... sad


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#239 28. 2. 2009 21:25

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Kotr - jinak to mám zrovna tak, ráno celkem čamrda, ale k večeru - důchodce a hypochondr hadra smile

Marti - aby ses nakonec nedivila  a nerodila cobydup!!! a my tu ještě nedřepěly.... wink

Tak miss nic moc teda - hudba na plavky - katastrofa - nuda jak hrom. Jen ty botičky a štíhlá tělíčka trochu závidim big_smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#240 28. 2. 2009 21:26

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Hmm, to je zvláštní, mně jen občas zasvědí bříško, ale jinak nic naštěstí. Na kurzu byla jedna holka, která měla to svědění celý těhu, i na tom kurzu se furt drbala, no asi nic moc to nebylo hmm A navíc říkala, že má celé těhu syndrom neklidných nohou, takže nemůže pořádně ani usnout, no to by mi snad šiblo dumbom


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#241 28. 2. 2009 21:28

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Tak na missky nekoukám, to mně vůbec neba, já koukala na trapasy a miláček chrundil - po dlouhé době byl dnes trénovat, tak se trošku odrovnal big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#242 28. 2. 2009 21:31

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

mně to naštěstí dělá až teď pár dní... ale bříško už dýl - ale není se co divit, když je tak moooc natažené... no, aspoň strije se mi neudělaly a snad jsem to už nezakřikla! smile

my oba netíme, takže to máme jen jako kulisu smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#243 28. 2. 2009 21:35

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

To jo, ta kůže se natahuje jak blázen. A už mám skoro celý pupík venku - no ještě malej kousek mu chybí, mám ho dost hlubokej smile A taky pořád sleduju tu hlenovou zátku, ale ještě neodešla, akorát toho hlenu je ráno vždycky celkem hodně. Ale doktor mi vždycky napíše do zprávy že bez výtoku, tak to je asi v pohodě.


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#244 28. 2. 2009 21:40

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Já myslím Beru, že strije už to nestihnou, pokud je nemáš doteď tummenupp Taky se mi naštěstí vyhly. Tak teď jen aby nebyly nějaké komplikace při porodu když celé těhu je celkem bez problémů godlike


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#245 28. 2. 2009 21:41

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

já ho nemám venku, jen zarovnanej a dál už to nemá kam jít - je hlaďounkej..
mně před chvílí odešlo zase kousek toho kusu hlenu, přitom včera toho bylo tak 5x víc... a jinak už běžný hlen je trochu do růžova... celej den - jako trošku špinění...


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#246 28. 2. 2009 21:43

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

já teda ne bez problému... ale za hladké břiško jsem vděčná... jen toho porodu se zas dost bojím... jak to bude probíhat... sad
a pak to drsný hubnutí k normálu bude děs... ach jo... ale porod bude horší...


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#247 28. 2. 2009 21:50

Kotrmelína
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 5. 1. 2008
Příspěvky: 5730
Web

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

To mi povídej o strachu z porodu, radši se na to snažím nemyslet, protože už se fakt docela bojim hmm  Já myslím že hubnutí nebude zas až takový problém, obzvlášť jestli budeme mít štěstí a budeme kojit stolt No a s tou hlenovou zátkou jsem na to zvědavá, já mám jen takový lehce nažloutlý hlen každé ráno a pak během dne tak občas něco málo - no bez slipovky rozhodně nechodím.
Já vím že jsi měla problémy hlavně před otěhu a potom v prvním trimestru, ale celkově jinak celkem bez potíží, že?


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/oealjkw.jpghttp://lbyf.lilypie.com/oealp1.png 
Eriček narozen 5.3.2009 v 00:35, 3100g, 49cm

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/qy0TXSw.jpghttp://lb5f.lilypie.com/qy0Tp2.png     
Monička narozena 30.7.2011 v 8:38, 3300g, 48cm

Není tady

 

#248 1. 3. 2009 7:19

Cassiopeia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 9. 2008
Příspěvky: 1401

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

chuděra zuzka, ta si to teda "užije", ještě zánět ledvin k tomu scházel hmm doufám, že jim to všechno dobře dopadne, držím pěstí!

a co renda, vrátila se nám, nebo je přece jen do rána nějaké to první březňátko na světě smile

jsem si tak říkala, že někomu pošlu číslo, až se vrátí s mimi z porodnice, ale teď teda nevím, aby nebyla všechna jarňata naráz v březnu smile ... ale taky se tím stále v duchu jakoby jistím - říkám pořád našemu mimi, že má času dost a dost a tak to tím číslem nechci nějak zakřiknout tillfreds já tady "ráda" budu "sama", hlavně když mimi ještě březen vydrží u mně smile, teprve příští neděli nám končí 8. měsíc - a dubnových termínů z UZV mám jak čísel do sportky ... jinak teda mi taky ty boule už taky dočista bolí, jak tam sebou šije, už jsem to tu psala, že se hodně hýbe, týden netýden ... teď teda zrovna spinká asi gloria

tak přeji hezkou neděli a všem hodně štěstí, která ho dnes budete potřebovat tummenupp

Upravil(a) Cassiopeia (1. 3. 2009 7:20)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Když najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."

Není tady

 

#249 1. 3. 2009 8:44

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Pěkné ráno.

Zuzko drž se pussa prosím, až jí budete psát, že moc pozdravuji.
Rendí je tedy doma? No hlavně, že jsou v pořádku.

Tedy nějak se nám to tu sesypalo va


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#250 1. 3. 2009 9:04

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: CHAT: JARŇÁTKA 2009 č.13

Taky ode mě moc a moc pozdravujte Zuzku, snad je jí líp a zprávy od ní budou jen pozitivní. Stejně jako od ostatních! Holky, já z toho hubnutí po porodu měla taky strach, ale věřte, že kila jdou dolů sama, fakt. Jen mě trochu zděsilo, když břicho po porodu bylo pořád stejný:-)


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů