Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1101 9. 6. 2009 20:03

x62358
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

majkafa napsal(a):

Ffly, zamysli se nad tím, jaký je význam slova soudit. Tím končím. Nestojí(š) mi za to, abych se s tebou dohadovala. Nikdy jsem ti neublížila, sama jsi to přiznala s tím - ale co kdyby. lol S takovými lidmi nemám zapotřebí udržovat jakékoliv vztahy.

Majko asi tě to možná překvapí, ale já k tobě žádný vztah nemám. Jen jsem se dotázala, jestli soudíš Son za to, že poslala za svého manžela email kvůli práci. Význam slova znám, nepotřebuju se zamýšlet.
Stačilo jen říct (že vám prostě chutná), že ano.

 

#1102 9. 6. 2009 20:16

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Somaia napsal(a):

Na Sally je vždycky veselo, ale když pánbuh dopustí i motyka spustí a je pr*el k popukání taky  na babinetu. Virtuální svět je malý, lze být všude... no ne??? když to dokážeš Ty dokonalá Zklamaná, tak to zvládneme i my ostatní... pussa
nebo tady být nesmíme? Mᚠs tím nějaký problém?

Já s tím rozhodně problém nemám, že Vy se tam nudíte, proto jste musely v jednom šiku dorazit a začít tu šourat... a jeste ne k tematu...sakra, mel by setu objevit nejaky moderator a uklidit vas tam, kam patrite lol
Já chápu, že bys chtěla být dokonalá stejně, jak Zklamaná, ale ty můžeš být maximálně dokonalá jak Somaia...ale na Zklamanou nemᚠtongue


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#1103 9. 6. 2009 21:02

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

zuzi777a napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Ahojky.... ráno mi volal manžel, stavil se na kafe va pokecali jsme o dětech, všechno proběhlo úplně v klidu.... odvezl si děti, já jsem po zákroku s kolenem, tak aby mi pomohl... zítra je odvede i do školky a po školce je vyzvedne....a já mám šok.... po dlouhé době se choval jako prima člověk....a hlavně jako TÁTA...... jen by mě zajímalo, jak dlouho mu to vydrží.... třeba má výčitky.... kdo ví.... mě je zase smutno.... brečím....pořád ještě zjišuju, že ho miluju.....grater

No, na mě to působí, že bude "hodný" v okamžiku , kdy nebude mít  novou paní za zadkem a ty nebudeš mít  vedle sebe nějakého nového borce... Tak má  pocit, že je všechno tak jak to chce mít on: tj. manželka , kterou obměnil  se stará o děti, které mu radostně skáčí kolem krku, milenka čeká s obídkem...  V okamžiku , kdy s tebou v klidu seděl u kafe měl všechno( protože pochybuju, že ta jeho úžasná telefonistka věděla, že on s tebou krafá u kafe tongue) . Na úkor tebe.  Co z toho mᚠty?  Akorát  těžké srdce. Já bych teď nějaké vysedávání u kafča  vynechala. Ve vší slušnosti si říct , co je třeba pro děti a ahoj.  Takhle se budeš zase zmítat nědějemi, že se ti tvůj  manža vrátí... Ty ho miluješ , ale měla bys ho pustit po vodě.  Člověka , který se během 24 hodin mění jako chameleon by se měl člověk  spíš obezřetně vyvarovat než se  na něj upínat a nedokázat  ho "pustit".....
On to moc dobře vidí, jak ti schází a  akorát posiluješ jeho ješitnost....

souhlas s názorem zuzi, je to od něj dost krutá hra ...


dum spiro spero

Není tady

 

#1104 9. 6. 2009 21:10

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Zklamaná napsal(a):

Ještě dopisuji k tématu 50:50
sorry, že se vám to může zdát pozdě, ale čtu to až teď wink

Takže jak jsem očekávala, našly se tu takové, které po padesátce háží tyto rady - že si za to může ženská sama...a přitom samotným se jim teprve ve čtyřiceti rozsvítilo v hlavě. tongue Mám pravdu, že? tongue To se jim to kecá, když děti už mají z baráku osamostatněné a té, které tuto "radu" dávají, má děti malé. Která je na mateřské a přímo závislá na živiteli rodiny.

Son - opravdu, není to tvá vina, že si se pečlivě starala o děti, manžela, vaření, úklid, domácnost...a dopadla si takto (co si jiného taky mohla očekávat)........tyhle kydy může říct akorát taková, která myslí jen na sebe, ale sama v tvém věku a v té samé situaci (na mateřské, děti v závěsu) dělala to samé a teď hází rozumy. I kdyby se dostala do stejné situace nyní po přečtení celé knihovny - finanční závislost na mateřské....opět bude dělat to, co dělᚠty - bude se starat o děti, když nebude mít hlídání, paty z domu nevytáhne a pokud bude mít partnera takového, jaký je ten tvůj, také bude dštít na jeho hlavu.... a žádné psychoknížky s universálními radami ji v tom nepomůžou wink

...asi si uhodila hřebíček na hlavičku, ono se lehce radí jak nedělat v domácnosti služku a žít si vlastním životem pro radost, když jsou děti dospělé a padesátka na krku, ale když jsou děti "jeselské" a hlídání žádné, ženské na MD nezbývá povětšinou než být závisla na chlapovi....univerzální rady z líbivých publikací jsou na vy....


dum spiro spero

Není tady

 

#1105 9. 6. 2009 21:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

teda Son, co to čtu, to jsou u vás věci va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1106 9. 6. 2009 21:24

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

PPavlaa napsal(a):

teda Son, co to čtu, to jsou u vás věci va

njn tady se rozběhla diskuze....vissla a jak tak na to chvílema koukám....fakt můžu za to že odešel...paráda big_smile roll no ale co, odešel, já mu byla matkou, kurňa tak to páchal incest spát s matkou.... no fůůůůj gloriatongue

Upravil(a) sonrisa_1976 (9. 6. 2009 21:24)

Není tady

 

#1107 9. 6. 2009 21:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

vykašli se na to, já vím, jak ti je, držím ti moc palečky pussa


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1108 9. 6. 2009 21:28

majkafa
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

teda Son, co to čtu, to jsou u vás věci va

njn tady se rozběhla diskuze....vissla a jak tak na to chvílema koukám....fakt můžu za to že odešel...paráda big_smile roll no ale co, odešel, já mu byla matkou, kurňa tak to páchal incest spát s matkou.... no fůůůůj gloriatongue

Sonriso, ty nechceš vidět anebo opravdu nevidíš? Asi je zatím ještě brzy. Taky mi to trvalo příšerně dlouho, než jsem chtěla vidět a uviděla. Ty své chyby.
Za to, že odešel, můžete svým způsobem obadva. Ne JENOM ty a ne JENOM on. Nebo z jiného úhlu pohledu za to nemůže ani jeden z vás. Proč hledᚠvinu. On se chce očistit, když to hází na tebe. Potřebuješ se i ty nějak čistit? Stačí přijmout. Svůj podíl (NE VINY) na rozchodu. Nebo jenom prostě přijmout, že se to stalo.

Upravil(a) majkafa (9. 6. 2009 21:30)

 

#1109 9. 6. 2009 21:35

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

teda Son, co to čtu, to jsou u vás věci va

njn tady se rozběhla diskuze....vissla a jak tak na to chvílema koukám....fakt můžu za to že odešel...paráda big_smile roll no ale co, odešel, já mu byla matkou, kurňa tak to páchal incest spát s matkou.... no fůůůůj gloriatongue

Son budeš se divit, ale přesně takhle to funguje... - pokud ve vztahu žena dělá muži matku... a on jí syna (je to na obou)... tak se časem vytratí sex... protože kdo by chtěl spát s "matkou"... (příp. "synem")... a "synáček" se za čas začne poohlížet po partnerce... - a je otázka, jestli si tentokrát vybere partnerku nebo znovu "matku" a celé to pojede nanovo...

A není to přesné, že za to můžeš TY. Můžete za to OBA.

Upravil(a) Martinka1 (9. 6. 2009 21:36)

Není tady

 

#1110 9. 6. 2009 21:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Majko, kolik lidí to umí takhle za čerstva přijmout ? spíš kolem sebe všichni na začátku kopou, litují se atd. nechceš trochu moc ? taky tě to kdysi bolelo, stejně jako mně, Son, ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1111 9. 6. 2009 21:39

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

teda Son, co to čtu, to jsou u vás věci va

njn tady se rozběhla diskuze....vissla a jak tak na to chvílema koukám....fakt můžu za to že odešel...paráda big_smile roll no ale co, odešel, já mu byla matkou, kurňa tak to páchal incest spát s matkou.... no fůůůůj gloriatongue

....prosím tě ty ještě nevíš, že tady jsou dvě skupiny lidí - jedna je pragmatická jako zklamča/ někdy je teda vostrá, ale docela jí chápu protože jí tu furt někdo nutí podobné bludy jako tobě / pak je tu druhá skupina té já říkám duchy, to jsou lidi, kteří "ví" jak jste to měli doma a jak za to můžeš ty, nikdy jsem od nich nečetla, že by připustily, že se někdo nepřičiní k rozchodu a nebo že se chovᚠstandartně a chlap přesto odejde, protože je jako puboš zabouchlej do nanynky co si vybrala tatínka od dětí a nevidí nalevo napravo....nic si z toho nědělej, dělaš to nejlíp jak umíš čili dobře, zvládᚠděti domácnost i trápení, to je dost na dva lidi natož na ustaranou mámu, nenech se deptat ještě tady, myslím, že poslední co potřebuješ slyšet je že si mu dělala mámu...ony ty zdejší duchny jsou někdy dost zlé a jedovaté /povětšinou dlouhodobě samobydlící/ na ty co si sem příjdou po čerstvém karambolu  poplakat...asi je něco trápí a léčí si na tom vlastní úprky manželů /říkaj tomu zrcadlo a nastavují ho tu často/ usch

...jo a málem bych zapomněla mezi těma skupinama je majka /hodná holka která někdy říká divný věci, ale není zlá a  nepřející/ a martinka, která neví o životě ještě nic ale hodně toho načetla....tu mám v ignore, taky neni zlá ale nejde to číst po tom co má člověk prožité


dum spiro spero

Není tady

 

#1112 9. 6. 2009 21:40

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

PPavlaa napsal(a):

Majko, kolik lidí to umí takhle za čerstva přijmout ? spíš kolem sebe všichni na začátku kopou, litují se atd. nechceš trochu moc ? taky tě to kdysi bolelo, stejně jako mně, Son, ...

Pavli, ale čím dřív to přijme, tím dřív z toho bude venku.
To není ubližování, ale pomoc... i když to tak nemusí vypadat, protože zezačátku všichni kopou kolem sebe hlava nehlava, i tam, kde by ta pomoc mohla být... možná gloria

Není tady

 

#1113 9. 6. 2009 21:42

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

PPavlaa napsal(a):

vykašli se na to, já vím, jak ti je, držím ti moc palečky pussa

přesně tak taky držim palce a dělej to co ti pomůže klidně ho proklínej a "zašlápávej " i s milenkou ho kompostu jestli ti to pomůže a buď si jistá, že ty co ti kážou opak dělaly to samé...wink

Upravil(a) xxxx (9. 6. 2009 21:44)


dum spiro spero

Není tady

 

#1114 9. 6. 2009 21:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Martinka1 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Majko, kolik lidí to umí takhle za čerstva přijmout ? spíš kolem sebe všichni na začátku kopou, litují se atd. nechceš trochu moc ? taky tě to kdysi bolelo, stejně jako mně, Son, ...

Pavli, ale čím dřív to přijme, tím dřív z toho bude venku.
To není ubližování, ale pomoc... i když to tak nemusí vypadat, protože zezačátku všichni kopou kolem sebe hlava nehlava, i tam, kde by ta pomoc mohla být... možná gloria

a co zvolnit, nechat ji dýchat, nechat ji vysmutnit, vyvztekat, udělat všechno, co zrovna cítí ... mně chtít takhle někdo pomáhat, když to u nás bylo čerstvé, asi bych to nepobrala a navíc ho ještě poslala někam.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#1115 9. 6. 2009 21:46

majkafa
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

PPavlaa napsal(a):

Majko, kolik lidí to umí takhle za čerstva přijmout ? spíš kolem sebe všichni na začátku kopou, litují se atd. nechceš trochu moc ? taky tě to kdysi bolelo, stejně jako mně, Son, ...

Však jsem jí přesně tohle psala. Že to ještě nevidí. smile

 

#1116 9. 6. 2009 21:47

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

PPavlaa napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Majko, kolik lidí to umí takhle za čerstva přijmout ? spíš kolem sebe všichni na začátku kopou, litují se atd. nechceš trochu moc ? taky tě to kdysi bolelo, stejně jako mně, Son, ...

Pavli, ale čím dřív to přijme, tím dřív z toho bude venku.
To není ubližování, ale pomoc... i když to tak nemusí vypadat, protože zezačátku všichni kopou kolem sebe hlava nehlava, i tam, kde by ta pomoc mohla být... možná gloria

a co zvolnit, nechat ji dýchat, nechat ji vysmutnit, vyvztekat, udělat všechno, co zrovna cítí ... mně chtít takhle někdo pomáhat, když to u nás bylo čerstvé, asi bych to nepobrala a navíc ho ještě poslala někam.

...přesně tak taky na nᚠrozvod koukám dneska jinak,ale v téhle fázi má son nárok na vztek a chtít tu fázi přejít je pitomost...takhle začerstva pomáhá jen vyslechnout a odžít  nejaký čas. Dneska se na svuj rozvod koukám  s přehledem ale cpát svuj současnej přehled někomu kdo je nazačátku nelze, nefunguje to


dum spiro spero

Není tady

 

#1117 9. 6. 2009 21:50

majkafa
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

xxxx napsal(a):

...jo a málem bych zapomněla mezi těma skupinama je majka /hodná holka která někdy říká divný věci, ale není zlá a  nepřející/

Děkuji. Tohle mi udělalo velikou radost. I to, že je to právě od tebe.
Přesně takhle totiž cítím, že nechci patřit do žádné skupiny. Protože každá skupina, církev, strana má své zásady, pravdy, ... a já bych dříve nebo později byla v situaci, kdy s některou "pravdou" dané skupiny nesouhlasím, a ta skupina by mě pak vyvrhla. Ostatně i tady na babinetu se to stalo. Chvilku jsem naivně propadla pocitu, že tato skupina by mě mohla přijmout takovou, jaká jsem. Mýlila jsem se.
Moc ti děkuji. stolt

Upravil(a) majkafa (9. 6. 2009 21:51)

 

#1118 9. 6. 2009 21:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

PPavlaa napsal(a):

a co zvolnit, nechat ji dýchat, nechat ji vysmutnit, vyvztekat, udělat všechno, co zrovna cítí ... mně chtít takhle někdo pomáhat, když to u nás bylo čerstvé, asi bych to nepobrala a navíc ho ještě poslala někam.

Ale Pavli, moc dobře víš, že tohle je DEBATA a ne psychologická kancelář... takže radím.
Moji radu si může přečíst klidně až se vysmutí a vyvzteká.

A taky neříkám, že to nemá dělat. Klidně může řvát, mlátit polštáře a dštít síru.

Ale přitom si může uvědomit, kde ona sama udělala ve vztahu chybu.

To se přece nevylučuje lol

Rady jsou od toho, aby si vybrala a pak se SAMA rozhodla, co udělá... - zas takovou odpovědnost nemám, co si vybere :-)

Pokud nechci rady (a musím počítat i s těma, co nechci slyšet), tak svůj problém nezveřejňuju.

Zajišuju pluralitu názorů lol

A teď vážně: radím to, co si myslím že je nejlepší. Ale je pravda, že sonrisu neznám a nevím, jestli moje "rady" dokáže slyšet tak, jak je píšu/myslím. Nicméně podle mě je lepší, abych je napsala. Co kdyby náhodou.

A navíc mě to baví.

Je fakt, že se pohybuju (fyzicky) mezi lidma, pro které jsou takové názory jako mám já běžné... no a virtuálně se pohybuju mezi lidma, pro které běžné nejsou... proto narážím.
Šířím osvětu lol

A neříkám, že to každému musí fungovat, co píšu... - ale mně se ještě nepovedlo změnit ostatní lidi, vždycky jenom sama sebe... tak proto začínám od sebe, když se něco s.e.r.e. - a že vždycky se něco najde, co by mohlo být lepší...

Není tady

 

#1119 9. 6. 2009 21:54

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

xxxx napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Martinka1 napsal(a):


Pavli, ale čím dřív to přijme, tím dřív z toho bude venku.
To není ubližování, ale pomoc... i když to tak nemusí vypadat, protože zezačátku všichni kopou kolem sebe hlava nehlava, i tam, kde by ta pomoc mohla být... možná gloria

a co zvolnit, nechat ji dýchat, nechat ji vysmutnit, vyvztekat, udělat všechno, co zrovna cítí ... mně chtít takhle někdo pomáhat, když to u nás bylo čerstvé, asi bych to nepobrala a navíc ho ještě poslala někam.

...přesně tak taky na nᚠrozvod koukám dneska jinak,ale v téhle fázi má son nárok na vztek a chtít tu fázi přejít je pitomost...takhle začerstva pomáhá jen vyslechnout a odžít  nejaký čas. Dneska se na svuj rozvod koukám  s přehledem ale cpát svuj současnej přehled někomu kdo je nazačátku nelze, nefunguje to

Nikde jsem nepsala o přecházení fáze, to bych si nedovolila lol - píšu jenom o uvědomění si toho, co se děje... - naopak, dostat ze sebe (bezpečně) emoce je moc zdravé a nutné.

Není tady

 

#1120 9. 6. 2009 21:57

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

xxxx napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Pavli, ale čím dřív to přijme, tím dřív z toho bude venku.
To není ubližování, ale pomoc... i když to tak nemusí vypadat, protože zezačátku všichni kopou kolem sebe hlava nehlava, i tam, kde by ta pomoc mohla být... možná gloria

a co zvolnit, nechat ji dýchat, nechat ji vysmutnit, vyvztekat, udělat všechno, co zrovna cítí ... mně chtít takhle někdo pomáhat, když to u nás bylo čerstvé, asi bych to nepobrala a navíc ho ještě poslala někam.

...přesně tak taky na nᚠrozvod koukám dneska jinak,ale v téhle fázi má son nárok na vztek a chtít tu fázi přejít je pitomost...takhle začerstva pomáhá jen vyslechnout a odžít  nejaký čas. Dneska se na svuj rozvod koukám  s přehledem ale cpát svuj současnej přehled někomu kdo je nazačátku nelze, nefunguje to

presně, ale hlavne taky říct, že sednout si do kouta a čekat, jak se pán sám rozhodne je blbost. Pánové v tomhle období prostě ten rozum potratili a mnohdysami neví, jak a co pořešit, takže někdy ten "nůž na krku" jim ten rozum vrátí a začnou přemýšlet....ale už je jedno, jak se rozhodnou, protože ten, kdo mu ten nůž na krk dá ví, co bude dělat (nebo měl by vědět) a se rozhodne tak, či onak. Právě to, že tohleto přišlo ti třeba pomohlo si uvědomit, že takhle žít nechceš a podletoho začneš jednat. Tak, jak on má právo se rozhodnout, jak chce, mᚠprávo i ty. A když už ten nůž na krk dáváš, víš, že když se rozhodne pro tebe, jsi schopná u sebe udělat tu tlustou čáru a začít znova, když se rozhodne pro ni víš, že i kdyb ses postavila na hlavu, jeho odchod tím nezastavíš. další situace pak může nastat, když páníček se rozhodne pro milenku a po najetí klasického způsobu života s ní najednou zjistí, že není všechno zalto, co se třpytí a bude se chtít vrátit....pak by mohl už tvrdě narazit, protože tajeho bývalá už ho taky nemusí chtít vzít zpět, i kdyby sliboval hory doly i s horákama. Každému, co jeho jest....pak takové ty pány můžeme vidět na hlavním nádraží vybírat odpadky...

ps. nemá smysl dávat nůž na krk, pokud chlapa  už nechceš...tam bych rovnou balila kufry, nač se ještě drtit nějakým čekáním...na co? Na toho tajtrlíka, co si říká chlap? Tam vlastně ani není na co čekat.

Upravil(a) Zklamaná (9. 6. 2009 22:03)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#1121 9. 6. 2009 22:00

Olympia
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

a co zvolnit, nechat ji dýchat, nechat ji vysmutnit, vyvztekat, udělat všechno, co zrovna cítí ... mně chtít takhle někdo pomáhat, když to u nás bylo čerstvé, asi bych to nepobrala a navíc ho ještě poslala někam.
...přesně tak taky na nᚠrozvod koukám dneska jinak,ale v téhle fázi má son nárok na vztek a chtít tu fázi přejít je pitomost...takhle začerstva pomáhá jen vyslechnout a odžít  nejaký čas. Dneska se na svuj rozvod koukám  s přehledem ale cpát svuj současnej přehled někomu kdo je nazačátku nelze, nefunguje to

naprosto souhlasim.
Kdyz se podivam zpatky na moje prvni reakce, taky jsem v myslenkach milenku zabijela, manzela milovala a nenavidela zaroven, brecela a doufala, chtela ho vystehovat a pritom se bala, ze odejde, byla to zmet a boure ruznych protichudnych pocitu...a kdyby mi nekdo v te fazi rekl, ze si za to muzu sama, protoze jsem (zjednodusene receno) chystala manzelovi teple vecere a starala se o deti.............tak bych to neunesla a se vsim skoncovala...Ja jsem az po dlouhe dobe zacala videt, co bylo v manzelstvi z me strany spatne.
Son, brec, vztekej se, delej cokoliv...az ta faze prejde, zacnes premyslet.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů