Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 2. 2009 13:39

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

A on ti píše?  Jestli ano , tak mu písni- neutrálně ale hezky- jak je? mᚠse?  pusu....  žádné "kontrolní "  a nevrlé telefonáty, nebo smsky..... stolt

Není tady

 

#27 24. 2. 2009 13:44

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

zuzi777a napsal(a):

A on ti píše?  Jestli ano , tak mu písni- neutrálně ale hezky- jak je? mᚠse?  pusu....  žádné "kontrolní "  a nevrlé telefonáty, nebo smsky..... stolt

no píše...a volá...

Kontrolní nebudou, dávám si pozor, to se raději praštím po ruce, i když tendence by byla, ale někdo tady někde psal, že mám si otázku schovat a zkusit se na ni zeptat třeba za půl hodiny a že za tu půl hodinu už si na to ani nevzpomenu, tak tím se teď držím, počítám do desíti a snažím se....

Není tady

 

#28 24. 2. 2009 14:00

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

to já to zase přehánět nebudu, budu se chovat jako dřív, na co byl zvyklej, jen do toho přidám trochu koření, když je doma bordel tak pouklízím.... najdu si brigádu, budu o sebe více pečovat.... apod.

...Tak , to je slovo do pranice ,...nemen svou povahu a chovani  ,..ale to okolo pokud jsi na materske skus treba novy uces,prestav treba nabytek,...nebo jen posun stul o par centaku  to je fuk ,....vem deti a bez s nimi kamkoliv na vylet do Zoo,,na vystavu atd klidne i sama ,....v dobe kdy deti spi nebo zrovinka nepotrebuji tvou peci si udelej co potrebujes ,....nemysli na nic jineho ,.....ja vim ze je to tezke znam to moc dobre ,...ale kdyz se mi neco nepozdavalo na mem byvalem a vedela jsem taktez ze je nekde nekdo bokem tak jsem zacla doma predelavat co se dalo ,.....vecer kdy uz me deti nepotrebovali nebot spaly jsem sice nejakou chvili stravila v koupelne ale vysledek byl zaruceny ,...."kouknul na me se slovy co ta zmena" ....."slusi ti to" .....(zadne velke upravy to pritom nebyli ,....jen rozcesane vlasy ,lehce navonena a na sobe kosilku svudne barvy  nebo jindy hezke pradlo .... od te doby se postupne nestalo ze by schovaval mobil chodil pozdeji domu o vikendech se drzel doma ....i to je jedna s taktik jak na muze ,....ale kazdy jedinec je jiny a kazdy ma na to svuj nazor a svuj postoj ,....
Tak ze to ani neni tak nabadani k temto cinum jak spise moje skusenost


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#29 24. 2. 2009 14:01

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

zuzi777a napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):


na tom něco bude....

Uvidíme jak to dopadne, dneska jsme spolu telefonovali, byl slušnej a milej.. budu to řešit jak se mi vrátí ze služebky....
Nebudu vyčítat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat.... bude to těžký, ale půjde to, udělám něco pro sebe, koupím plyšový pouta...
Jak tak nad tím přemýšlím, abych byla já tou milenkou, ke které se bude rád vracet a chodit brzo z práce ...
Někde v koutku srdce cítím, že mě má rád... ale mít rád a mít rád může být rozdíl...
Zkusím na to nemyslet, budu o něj bojovat všemi svými dostupnými zbraněmi.....hjarta

Sonrisa tleskám, ale nepřežeň to s tím  "vtulením se" . Te´d byla hezká scéna ,jak to nemá vypadat ve filmu Líbᚠjako Bůh-   Holubová perfektně předvedla, co nemá  manželka dělat.... stolt
Nepodbízej se mu,jen mu dej najevo, že ho mᚠráda a že o něho stojíš- ale ne za každou cenu!  Mohlo by se ti stát, že si bude myslet, že jsi  jeho "poddaná" ne partnerka....

to já to zase přehánět nebudu, budu se chovat jako dřív, na co byl zvyklej, jen do toho přidám trochu koření, když je doma bordel tak pouklízím.... najdu si brigádu, budu o sebe více pečovat.... apod.

Hele ale dělej to kvůli sobě ..ne kvůli němu, ta křeč , že je to jen tak, se pozná .. prostě tyhle věci dělej, ale kvůli sobě ..uvidíš jak se budeš cítit sebevědomě a líp.


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#30 24. 2. 2009 14:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Já mám strach, strach z toho, že když mu nechám děti, že je zase vezme za ní....
Kamarádka mi říkala no a co, aspoň si jich užijí, ale mě je z toho zle, když si představím, že mi nějaká "teta" na ně bude sahat.....

Bože môj, ty o nich hovoríš ako o intímnych vložkách - musela som sa presvedči, že mᚠna mysli SVOJE DETI - živé bytosti. Takže ak som dobre pochopila, ty žiarliš nielen na muža, ale aj na deti - a vlastne nevieš prečo. To je dobré psycho - prepáč, ale materská a zrejme obrala o sebavedomie, súdnos a kritický pohžad na svet. Myslím, že na mužovi skôr nezdravo visíš, než že by si ho milovala, a BOJ͊  sa oňho, čo jeho možno paradoxne od teba odháňa. Aspoň mňa by to asi odháňalo. Skús TY zobra deti - bez muža - a ís s nimi niekam, kde si užijete pekný deň, Skús ís občas aj bez detí - a postupne zistíš, že ono sa to bez muža nepo.erie. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 24. 2. 2009 14:06

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Udělám to kvůli sobě... čas ukáže... a když bude chtít odejít tak stejně odejde, i kdybych dělala já nevím co...
Věřím, že mě má rád...
Udělala jsem i já spoustu chyb, pokusím se je postupně napravit, snad to ještě půjde, ale pokud mu na mě ještě záleží, tak věřím že jo. Pokud už mu na mě nezáleží a jen čeká, kdy bude ta pro něj správná chvíle odejít... nemůžu ho držet...
Ale já to pak možná lépe ustojím, když budu smířená sama ze sebou....

Není tady

 

#32 24. 2. 2009 14:09

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Selima napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Já mám strach, strach z toho, že když mu nechám děti, že je zase vezme za ní....
Kamarádka mi říkala no a co, aspoň si jich užijí, ale mě je z toho zle, když si představím, že mi nějaká "teta" na ně bude sahat.....

Bože môj, ty o nich hovoríš ako o intímnych vložkách - musela som sa presvedči, že mᚠna mysli SVOJE DETI - živé bytosti. Takže ak som dobre pochopila, ty žiarliš nielen na muža, ale aj na deti - a vlastne nevieš prečo. To je dobré psycho - prepáč, ale materská a zrejme obrala o sebavedomie, súdnos a kritický pohžad na svet. Myslím, že na mužovi skôr nezdravo visíš, než že by si ho milovala, a BOJ͊  sa oňho, čo jeho možno paradoxne od teba odháňa. Aspoň mňa by to asi odháňalo. Skús TY zobra deti - bez muža - a ís s nimi niekam, kde si užijete pekný deň, Skús ís občas aj bez detí - a postupne zistíš, že ono sa to bez muža nepo.erie. wink

Víš, mᚠvelkou pravdu... ano, jsem na něm závislá a chci se z toho nějak dostat....
Na děti žárlit, Ne... jen mi to přijde tak nějak divné, aby s nima byla ona.. je to prostě jen divnej pocit... vím, že pro ně budu maminka vždycky jen já a nikdo jinej, mám spíš obavu, aby se je nesnažili ototčit proti mě....

Není tady

 

#33 24. 2. 2009 14:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Son, deti sú malí žudia, ale nie sú to idioti, a niekedy chápu viac, než si myslíme... môžu sa da dočasne ovplyvni - to robia sem-tam aj dospelí - ale v konečnom dôsledku im je jasné, kto je kto a kto má v ich živote aké miesto, o to by som sa vôbec nebála... Ber to, že každý nový človek v ich živote, pokiaž vyslovene neškodí, ich môže o niečo obohati, niečo nové ich nauči... hoci aj negatívne, ale tu o tom pochybujem. Nedrž si ich u seba v chránenej dielni a skús ich pusti s otcom... veď časom určite uvidíš, ako sa to vyvinie. Keby sa im to nepáčilo, samy sa ozvú. A keby sa im to páčilo - o to lepšie, nie? Nemusíš ich ma nalepené na prsníku, ale môžeš si spomenú, aké to je rozmaznáva sa, robi si rados...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 24. 2. 2009 14:17

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Selima - to mᚠnaprostou pravdu, asi jen prostě potřebuji otevřít oči a podívat se na svět trochu jinak, než jsem doteď dělala....
Děkuji ti!

Není tady

 

#35 24. 2. 2009 14:22

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Víš, Sonriso,
tohle úplně chápu ten strach. Když mi můj tehdy řekl, že má vztah s kolegyní z práce a že když budou spolu, tak se malá s ní vídat bude, že s tím nic nenadělám, tak jsem to brala jako to nejhorší, co mě potkalo. Ta představa, že nějaká krá.. nemorální si hraje s mojí holčičkou, která by od ní, nedejbože, mohla odkoukat ty její manýry. Ale pak jsem se uklidnila, ona má své dítě, (píšeš, že i ta Tvá "sokyně"), které chtě nechtě vždycky bude mít na prvním místě. Spíš si myslím, že kdyby chtěla Tvého, tak musí ho brát i s těmi dětmi a to je hodně starostí a problémů a zdrojů konfliktů. Vydrž, myslím, že tohle je tvůj triumf, jen ho nesmíš začít zneužívat a přes děti vydírat.
Nenašla jsem, jak jsou vaše děti staré, ale pokud jsi normální ženská, což určitě jsi, tak se tě děti nevzdají, ony nejsou hloupé, možná kolikrát moudřejší než my, ješitní dospělí.
Držím palce:).

Není tady

 

#36 24. 2. 2009 14:26

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Tak nejstarší má 14,5 ale ta je z toho venku, ona si s tatínkem nerozumí, takže pro ni by to bylo jen dobře kdyby odešel (to je taky spoustu problémů a hádek kvůli ní, ale to je na dlouho....)
Prcci naši milovaní, tak malá má 4,5 a nᚠmladej má 3...

Jo a ten její syn bude mít 6,v září půjde do první třídy.....
S naší malou lyžují, protože oba lyžování milují.....

Upravil(a) sonrisa_1976 (24. 2. 2009 14:27)

Není tady

 

#37 24. 2. 2009 14:34

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Jo a ten její syn bude mít 6,v září půjde do první třídy.....
S naší malou lyžují, protože oba lyžování milují.....

Hele, Son, a nepsala jsi náhodou, že Tvá "sokyně" je vdaná?
Pokud ano - to jako její manžel tomu všemu jen tak s chápavým úsměvem přihlíží a čeká, až "jeho stará" dostane rozum??? va

sonrisa_1976 napsal(a):

Prcci naši milovaní.....

Tomuhle nějak nerozumím... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Upravil(a) Mikeš (24. 2. 2009 14:37)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#38 24. 2. 2009 14:45

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Mikeš napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Jo a ten její syn bude mít 6,v září půjde do první třídy.....
S naší malou lyžují, protože oba lyžování milují.....

Hele, Son, a nepsala jsi náhodou, že Tvá "sokyně" je vdaná?
Pokud ano - to jako její manžel tomu všemu jen tak s chápavým úsměvem přihlíží a čeká, až "jeho stará" dostane rozum??? va

sonrisa_1976 napsal(a):

Prcci naši milovaní.....

Tomuhle nějak nerozumím... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

No ona se prý rozvádí a doma ji to neklape....

Prcci naši milovaní? No jako mí a mého manžela, že je milujeme....

Není tady

 

#39 24. 2. 2009 14:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Jo ona se rozvádí? Tak to možná potřebuje mít někoho, ke komu by odešla... tak si prověřila a vyhlídla... lepší, než jít do neznáma...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 24. 2. 2009 15:00

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Prcci naši milovaní? No jako mí a mého manžela, že je milujeme....

Jooo, aháááá... "prcci", jakožto "prckové"... tummenupp ... tak už je mi to jasný... big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#41 24. 2. 2009 15:01

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

helena napsal(a):

Jo ona se rozvádí? Tak to možná potřebuje mít někoho, ke komu by odešla... tak si prověřila a vyhlídla... lepší, než jít do neznáma...

no a nebo takhle....

Nevím to určitě, jestli to není jen výmluva mého manžela, řekl to když jsme se hádali... Prý ale její manžel je blb... a myslí jen na sebe... tak ji asi ten můj imponuje.... protože je hodnej a každému vždycky pomáhal a dával přednost...

Není tady

 

#42 24. 2. 2009 15:19

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Sonris, volat - nevolat...
Ty mᚠčas na takové blbosti? Udělej si svůj program, zaměstnej se, a nebudeš mít čas řešit nic nikoho, budeš ráda, že stíhᚠsvé. Nic chlapa tak nenabudí, jako tajemno kolem tebe. Ne umělé. tvůj nezájem. Ne nezájem totální, to zase takyne...víš asi jak to myslím..
Ženská, která si pojede svoji lajnu (rozumně samozřejmě), začne být pro nej dost záhadná a začne nahánět on tebe, ne ty jeho. Ale nedá se to moc hrát. To je zbytečný. Zjistíš sama , že je to velmi příjemný a bude tě "tvůj " svět bavit. Netvrdím, že ho mᚠvyšachovat a vyhnat z "tvého". Ale nemůže být ústřední postava tvého života. To koneckonců nemohou být ani děti. Všechny je milujeme, ale nesmí z toho vzniknout posedlost. (to netvrdím , že je tvůj způsob - to byl jen příklad).

S malými dětmi mᚠasi práce dost, ale je jednostranná, zpestři to a vnes nové prvky. Do všeho. Od oblečení až po koníčky. Jak dlouho budeš doma? Jít do práce by znamenalo také obrovskou změnu - lze -li skloubit s Vaším způsobem života.

Není tady

 

#43 24. 2. 2009 15:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Ja neviem, ako je to s ženským tajomnom alebo tajomstvom, ale spomínam si, akú neznesitežnú ponorku sme si s bývalým vyrobili, keď sme istý čas - pridlhý - pracovali obaja z domu... žiadni kolegovia... skoro všetok čas strávený spolu roll ... minimum spoločných akcií s inými žuďmi. Spomínam si, že som dospela až k zúfalstvu, keď som ho VYHÁŇALA do krčmy, aby šiel a priniesol nové vtipy, nové historky, nové podnety (vtedy nebol ešte Babinet, ani net vôbec stolt ). Nakoniec sme sa rozišli, podža mňa aj kvôli tej ponorke. Skús si nájs nejaké zaujímavé podnety vonku, ktoré by vás prípadne obohatili OBOCH, ale v prvom rade TEBA.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 24. 2. 2009 15:48

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Tajemstí přímo nechci, jen chci aby o mě víc stál, aby si se mnou nebyl tak jistý. Přeci toho nechci zas tolik....

Víte, já mám takové stavy, že jak mi řekně že jde tam a tam tak bych mu řekla "no to určitě" kdo ví kam jdeš.... ale držím se, chci mu věřit....
Teď taky, mám úplně šílenej žárlivej pocit, že není na služebce, ale že je s ní.... ale pátrat po tom nebudu, nebudu nikam volat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat..... chci prostě jen věřit, je je momentálně na služební cestě a prostě pracuje....
Jen musím víc přemýšlet před tím, než zase něco řeknu....

Jen nevím, jak přežiju to jeho smskování až bude doma.... vždycky je mi hrozně a naučila jsem se odcházet, když jej vidím s telefonem v ruce, jenže kam mám pořád chodit,když má ten pitomej mobil snad v ruce pořád....Má jej ztlumený, vždycky když mu někdo napíše, tak začne blikat....

Pro mě byl úspěch, že už po našem milování minulý týden mobil sice blikal, ale už nikomu neodepisoval....

Upravil(a) sonrisa_1976 (24. 2. 2009 15:50)

Není tady

 

#45 24. 2. 2009 17:04

housenka
♥♥-----
Registrovaný: 2. 1. 2009
Příspěvky: 86

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Mobil, to je něco příšerného. Já nadskakovala, při každém pípnutí. Po nějakém čase si vypnul zvuk, což jsem i nahlas ocenila. Teď už ho i nechává ležet bez dozoru, netahá ho pořád po kapsách. A já se do něj nekouknu. Na co?

Není tady

 

#46 24. 2. 2009 18:10

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

housenka napsal(a):

Teď už ho i nechává ležet bez dozoru, netahá ho pořád po kapsách. A já se do něj nekouknu. Na co?

Na co?
No přece aby sis potvrdila to strašlivé podezření a nebyla za blbku, jak tady některé píšou... big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#47 24. 2. 2009 18:33

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Tajemstí přímo nechci, jen chci aby o mě víc stál, aby si se mnou nebyl tak jistý. Přeci toho nechci zas tolik....

Víte, já mám takové stavy, že jak mi řekně že jde tam a tam tak bych mu řekla "no to určitě" kdo ví kam jdeš.... ale držím se, chci mu věřit....
Teď taky, mám úplně šílenej žárlivej pocit, že není na služebce, ale že je s ní.... ale pátrat po tom nebudu, nebudu nikam volat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat..... chci prostě jen věřit, je je momentálně na služební cestě a prostě pracuje....
Jen musím víc přemýšlet před tím, než zase něco řeknu....

Jen nevím, jak přežiju to jeho smskování až bude doma.... vždycky je mi hrozně a naučila jsem se odcházet, když jej vidím s telefonem v ruce, jenže kam mám pořád chodit,když má ten pitomej mobil snad v ruce pořád....Má jej ztlumený, vždycky když mu někdo napíše, tak začne blikat....

Pro mě byl úspěch, že už po našem milování minulý týden mobil sice blikal, ale už nikomu neodepisoval....

Sonrisa - a co kdybys mu prostě řekla, že ti to jeho smskování vadí a chodí smskovat  ven on?
Tedy , nevím, ale já bych to tak udělala, kdyby mi to vadilo. Prostě bych ho v klidu požádala. Možná bych mu řekla, že mám přitom jeho psaní vcelku opodstatněné blbé pocity......
Jinak jazyk na uzdě je dobrá věc- aspoň pro držkaté lidi ( jako sem já tongue)..  Já jsem se také párkrát kousla do jazyka- u nás to zas bylo v tom, že ten můj se hned začal tvářit provinile a  já dostala o to větší chu do něho rýsnout - jenže to by nic dobrého nepřineslo..... stolt

Není tady

 

#48 24. 2. 2009 18:36

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

A ještě líp by bylo zachovat se tak jak radí Wiki- nemít čas sledovat co dělá ( s kým si smskuje) a čím se zabývá on. Mít tolik vlastních aktivit, že by ti na to nezbyl čas.... stolt

Není tady

 

#49 24. 2. 2009 21:08

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

zuzi777a napsal(a):

A ještě líp by bylo zachovat se tak jak radí Wiki- nemít čas sledovat co dělá ( s kým si smskuje) a čím se zabývá on. Mít tolik vlastních aktivit, že by ti na to nezbyl čas.... stolt

to je dobrej nápad, ale zrealizovat  to pak večer pak doma nejde... když vedle sebe ležíme, koukáme na telku a on si cvaká s mobilem.... lidi mě to tak vytáčí.....

Není tady

 

#50 25. 2. 2009 9:53

OZ
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2009
Příspěvky: 66

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Teď taky, mám úplně šílenej žárlivej pocit, že není na služebce, ale že je s ní.... ale pátrat po tom nebudu, nebudu nikam volat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat..... chci prostě jen věřit, je je momentálně na služební cestě a prostě pracuje....
Jen musím víc přemýšlet před tím, než zase něco řeknu.....

Ahoj. Můj muž pracuje a dál bude pracovat víceméně v zahraničí. Jeho "úlet" je  - Bože, proč mám zase sklony se za to stydět - jeho vlastní zahraniční sekretářka .... Až tak pěknej Holywood žijeme.... smile

Ale k věci. Někde jsem tady četla tip - vzpomeň si na "růžovýho slona".

Netuším, v jakých souvislostech a v jakém příběhu se tady růžový slon narodil, ale utkvěl mi. A teď si představ situaci - večer, manžel balí kufry, poprvé od velkého třesku jede pracovat do zahraniční "kanceláře" wink, brzy ráno musí na letiště  - fakt dost šíííílenej večer, a to jsem myslím celkem statečná holka smile

A já jsem si na toho růžovýho slona vzpomněla. Ba co víc, já si ho představila... Takovou tu sloní růžovou holčičku z kreslených seriálů pro děti - mašle, krásný oči, dlouhatánský řasy.... A normálně jsem se musela v té dost náročné atmosféře začít smát smile Jo, blázen, určitě trochu hysterie, hodně strachu - ale stoprocentně lepší reakce než pláč.

Takže - nevím přesně komu, ale -  i kdyby měl zafungovat jen jednou - děkuju vám za "růžovýho slona" smile!!!


Když se člověk nepřipravil na svou šanci, tak jej jeho šance pouze zesměšní.
Pablo Picasso

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů