Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 2. 2009 23:42

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Jak žít po partnerově nevěře?

Ahojky, nikdy bych nevěřila, že budu zadávat do vyhledávače slovo nevěra a bude se týkat mého manželství....
Předem se omlouvám za téma, které zde již určitě proběhlo, jen jsem měla obavu, jestli by můj dotaz nezanikl....

Já vlastně nevím, jestli je mi můj manžel nevěrný, jde jen o pocit pramenící ze lži, neustálých sms, volání, setkání apod.

Přestal chodit z práce domů, prý jej doma nic neláká, je tam nepořádek a protivná ženská... pořád si s někým píše, volá a to tajně, snaží se abych to neviděla a neslyšela,
prý jsem líná, nechce se mi do práce apod. jsem ještě na MD. Máme spolu 2 děti a jedno z prvního mého nevydařeného vztahu.
Tento pátek jsem byla poprvé po 10ti letech sama u kamarádky, bez něj, bez dětí, on hlídal a hned vzal naše děti za ní.... prý aby mě naštval, prý s ní nic nemá, že ona má nějaké trable, že jsme jeho rodina, že mě miluje a takový řeči.
Nevím-nevěřím, vím o sobě že jsem šílená žárlivka, ale je to divný.
V sobotu jsme jeli lyžovat, ona tam byla.... se svým tátou-manželovým šéfem (oni spolu pracují) a se svým synem, je to vdaná paní a má dítě.
Můj muž mě upozorňoval, že tam asi budou, že se o tom bavili v práci, moc se mu nechtělo, ale nakonec jsme kvůli dětem jeli... šok.. bylo to hnusný na ně koukat... připadali mi jako rodina.... fuj, opravdu hnusný pocit, ona totiž lyžuje, já se to teprve učím, neumím to.

Před nedávnem byl sám s naší dcerkou lyžovat, doma mi nahlásil, že potkal kolegyni, řekl jiné jméno, vykládal jak bylo a teď asi po měsíci mi nahlásil, že to byla ona, že mi to jen nechtěl říct, že bych se zlobila. Lež, lhal mi a to me bolí a moc....

SMS vím, zapomněl je ve starém telefonu, sice nic intimního, ale s ní... pak výpis z volání a sms... zase ona, ze služebních cest, z nemocenské, když byl doma....pořád ona, skoro celý kredit a mě kolikrát ani nezvedne telefon....
Jako zrovna dnes, odjel na služební cestu, neodpovídá na sms, ani na volání... mám strach, že je s ní....

Chtěla bych naše manželství zachránit, má to smysl? Já jej moc miluji a i případnou nevěru bych mu odpustila, snažila bych se nevyčítat apod.

Není tady

 

#2 24. 2. 2009 0:19

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Já tomu asi nerozumím, ale co chceš zachraňovat ? va Vždy nemᚠnic hmatatelného, jen domněnky, pocity smíchané s podezřením a žárlivostí !
Zabrzdi a dejchej.
Je doma nepořádek a protivná ženská ? Je to i tvůj pocit ?
Pak mě šokovalo...poprvé po 10ti letech sama u kamarádky...PROČ po 10ti letech??  va Šmarjá, žijem v Evropě 21.století !! Já byla samoživitelka,ale žila jsem !! Vždycky se najde někdo, kdo ti děti pohlídá, aby jsi mohla jít do kina, zacvičit si a nebo jen tak, s kámoškou na kafe !!
A jak už tady padlo mockrát, když nejsi připravená na to, co se třeba dozvíš z SMS, které nepatří tobě, tak je nečti !!
A to není moralizování, to je vlastní zkušenost , bohužel. Nebo bohudík ? big_smile

Upravil(a) dakota (24. 2. 2009 0:19)


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#3 24. 2. 2009 0:29

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

dakota napsal(a):

Já tomu asi nerozumím, ale co chceš zachraňovat ? va Vždy nemᚠnic hmatatelného, jen domněnky, pocity smíchané s podezřením a žárlivostí !
Zabrzdi a dejchej.
Je doma nepořádek a protivná ženská ? Je to i tvůj pocit ?
Pak mě šokovalo...poprvé po 10ti letech sama u kamarádky...PROČ po 10ti letech??  va Šmarjá, žijem v Evropě 21.století !! Já byla samoživitelka,ale žila jsem !! Vždycky se najde někdo, kdo ti děti pohlídá, aby jsi mohla jít do kina, zacvičit si a nebo jen tak, s kámoškou na kafe !!
A jak už tady padlo mockrát, když nejsi připravená na to, co se třeba dozvíš z SMS, které nepatří tobě, tak je nečti !!
A to není moralizování, to je vlastní zkušenost , bohužel. Nebo bohudík ? big_smile

Díky, opravdu je to jen pocit, ale to jak o ní mluví... bolí to....
Nepořádek.... ani ne, protivná, právě že jo.... už mi asi mateřská leze na mozek....
Ono to vyznělo blbě sama po 10ti letech , chodila jsem ven apod. ale teď při krizi on to neudejchal, a šel s ní a našimi dětmi...sakra já se ptám proč?

smsky zapomněl smazat z telefonu, který mi nechal jako druhý aby mi mohl volat.... a proč mu tak šíleně vadilo, že někam nedorazila a že chtěl jít k holiči s ní......

Není tady

 

#4 24. 2. 2009 0:32

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Sonrisa-zkus si přečíst nějaké vlákno o nevěře - je jich tu hafo a ve spoustě z nich najdeš  střípky toho, co se ti teď bude hodit.. A´t už je tvé podezření o nevěře správné, nebo jen hoooodně blbá domněnka, zjistíš, že bys mohla některé věci vidět trochu jinak. Líp pro sebe......
Asi jsi teď hodně zmatená, nesvá, nešastná- to je všechno to, co musíš začít odbourávat. Pokud se chceš dostat kamkoliv jinam. Na odpouštění nevěry je poněkud brzy, pokud jsi pro manžu tím obtížným hmyzem a jiná třeba  krásnou vílou.... Třeba- třeba to není tak horké jak to vidíš. Každopádně bys měla začít hledat v sobě střípky té ženské, kterou  jsi byla , než jsi poznala  svého muže.... Sebejistotu,  vědomí vlastní hodnoty- to potřebuješ!
No bóže, že neumíš lyžovat jak královna sjezdovek- mᚠurčitě jiné super vlastnosti. Na tom začni stavět. A jet po 10letech za kamarádkou? Proboha , co jsi dělala dosud? Kde mᚠsvé kamarádky? Honem je posháněj a  vyraž  si  zvednout náladu! Potřebuješ pohled zvenčí na sebe sama. Pak  se začne měnit svět ,který tě teď přimáčknul....

Není tady

 

#5 24. 2. 2009 0:38

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Já mám strach, strach z toho, že když mu nechám děti, že je zase vezme za ní....
Kamarádka mi říkala no a co, aspoň si jich užijí, ale mě je z toho zle, když si představím, že mi nějaká "teta" na ně bude sahat.....

Není tady

 

#6 24. 2. 2009 7:58

Vanda
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Sonriso, napsala jsem ti dlouhý příspěvek....a zas ho smazala....
Jak píše Zuzi, jsi nejistá, zmatená a tak.....já myslím, že nejdůležitější (a nejt잚í) je přestat řešit manžela a nějakou babu, ale vᚠvztah, manžela a sebe. Zkus se taky podívat jeho očima....jestli je to prostředí, do kterého by ses na jeho místě ráda vracela. A hlavně.....mysli na sebe, svou sebedůvěru a sebeúctu. Udělej si čas jen na sebe, choď pěkně upravená a oblečená, buď za dámu...najdi si něco, co by tě hodně bavilo, a věnuj se tomu....Sežeň si taky nějaké knížky, například Proč si muži berou potvory, nebo Miluj svůj život, nebo co tě zaujme.. Manžel přece může děti občas pohlídat a pečovat o ně...jestli s nějakou paní, to ber jako levný babysitting a zkus neřešit. Až zvedneš hlavu, dokážeš se pak podívat na vᚠvztah jakoby z odstupu, a třeba pak uvidíš řešení. Třeba se k tobě, změněné, začne manžel chovat jinak, nebo si řekneš....bože, s kým to žiju, s takovým nedospělým chlapcem..možností a cest je plno.
Nejdůležitější teď je nezhoršovat dusno, ve kterém bys pak nemohla dýchat ani ty.
Tak jsem ti napsala svůj pohled, a držím ti palce.

 

#7 24. 2. 2009 8:47

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Já mám strach, strach z toho, že když mu nechám děti, že je zase vezme za ní....
Kamarádka mi říkala no a co, aspoň si jich užijí, ale mě je z toho zle, když si představím, že mi nějaká "teta" na ně bude sahat.....

Sunrisa- já to pojmenuju jinak - Ty mᚠstrach z toho, že ti nějaká druhá  "přetáhne děti". Neboj se toho- když budeš ty ta vyrovnaná, happy, skvělá máma s nadhledem a  budeš mít nějakou lyžařku na háku- NEMÁ  šanci ti podkrást děti.. Ber to přesně jak říká Vanda- využij ten čas, co si je vezme manžel ( s KÝMKOLIV) pro sebe- vylepši se, zajdi na masáž, do lázní, na kosmetiku, do fitka, zaběhat, ke kámošce.... Prostě ten čas využij pro sebe, zakaž si blbé myšlenky a až se ti děti vrátí přivítej je jako pohodová  odpočatá máma, která jim přeje , že si vyrazili na nějakou jízdu s tátou... Ono to zpočátku půjde se skřípáním zubů, ale  uvidíš, že to má pozitivní vliv- nejen na děti....
  On ten tvůj potřebuje taky zjistit, že doma není ubrečená žárlivá a na  něm závislá chudinka. Až jí přestaneš být - a ono se ti to povede, třeba  mu docvakne, že  má vlčí mlhu před očima, když kouká jinam...  A třeba zjistíš i ty, že ho vlastně tak moc  nepotřebuješ pro svůj  pohodový život.... stolt

Není tady

 

#8 24. 2. 2009 10:29

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Holky díky, ano ano, jsem zmatená, nejistá, nevěřím si, jsem na něm citově i finančně závislá.
Je to šílený, ale je to tak, nevím co mám dělat, jak se mám chovat abych jej naztratila úplně, říkal, že nechce odejít ale řekl zatím nechci odejít.... prý se se mnou nudí a neví, jestli si umí představit další život se mnou.... to byla pro mě rána pod pás, nečekala jsem to....

Nevím, třeba bych chtěla jistotu, vědět že někoho má a nebo nemá...
Ale každopádně se budu snažit manželství zachránit, stojí mi za to, on i celých našich společných 10let, jen nevím jak, abych to spíš nepokazila, když jsem si vyrazila ven tak mi říkal a jak mám vědět, kde jsi byla, jestli sis někoho nenašla....

Není tady

 

#9 24. 2. 2009 10:48

Vanda
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Sonriso...tak zařiď, a se nenudí....nech mu třikrát týdně večer a každý druhý víkend péči o děti, zařiď si svoje koníčky a kamarádky, ŽIJ! Ty se s ním totiž nejen nudíš, ale hlavně trápíš, tak s tím něco udělej. Finančně na něm závislá?...příjmy jsou přece společné, ne jeho....stejně tak jako péče o děti je společná, ne jen tvoje. Péče o tři děti je nejmíň stejný záhul jako jeho práce, takže večer se podělte o relax...A na jeho řeči....kdes byla a s kým, a tak...je jediná možná odpověď, myslím: věříš mi? Jestli jo, tak je jedno, kam jdu a s kým a proč, přece.
Zvedni hlavu, holka.. Důležité je, jak se chová k tobě, a ne jestli někoho má nebo nemá.

Upravil(a) Vanda (24. 2. 2009 10:52)

 

#10 24. 2. 2009 10:54

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Vando ano, to mᚠpravdu... bude se muset zapojit, jen se mi nadvakrát nechtělo mu je dávat, když bude s ní... ale zase ho to třeba přestane rychleji bavit....a zase na druhou stranu.. on naše děti zbožňuje, pokud ona na ně zvýší hlas... a to časem určitě přijde, přece jen ona má jen jedno dítko.... tak změní můj miláček názor na vílu, jak tady kdosi psal....

No a ke mě se chová celkem slušně, pokud začnu vychilovat je hnusnej, ale to je moje chyba....

Spíš by mě zajímalo, když s ní nic nemá, proč s ní tráví tolik času....

Upravil(a) sonrisa_1976 (24. 2. 2009 10:56)

Není tady

 

#11 24. 2. 2009 10:54

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Bóže, zasejc už není co dodat !! tummenupp godlike
Sonriso, je to přesně tak!! stolt


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#12 24. 2. 2009 11:08

Vanda
Host

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Spíš by mě zajímalo, když s ní nic nemá, proč s ní tráví tolik času....

Promiň, ale to je právě to poslední, čím by ses měla zaobírat...je to těžký, chápu...ale nic tím přemíláním nevyřešíš. Tady pomáhá Růžovej slon. Okamžitě začít myslet na Růžovýho slona, a zatlačit tím tyhle a podobné myšlenky, co ti teď zabírají celou kapacitu. A okamžitě začít myslet na něco příjemného...bude jaro, nebo půjdu si zaplavat...viděla jsem hezký svetřík...vymalujem na vanilkovo....cokoli, co je ti příjemné.

 

#13 24. 2. 2009 11:14

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Růžovaj slon... to je krásný... vyzkouším to...

Není tady

 

#14 24. 2. 2009 11:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

ona tam byla.... se svým tátou-manželovým šéfem
Není ten hafan zakopanej někde tady? Nemá on potřebu se "zviditelnit" před nadřízeným, nebo přes ní dosáhnout něčeho v práci?
jen se mi nadvakrát nechtělo mu je dávat, když bude s ní...
Blbost - jen a si je hezky užijou, tatínek i ona. Nejlepší je zažít na vlastní kůži, co by to obnášelo http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Myslíš, že by jí představa dalších dvou dětí v občasné péči tolik lákala?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 24. 2. 2009 11:29

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

helena napsal(a):

ona tam byla.... se svým tátou-manželovým šéfem
Není ten hafan zakopanej někde tady? Nemá on potřebu se "zviditelnit" před nadřízeným, nebo přes ní dosáhnout něčeho v práci?
jen se mi nadvakrát nechtělo mu je dávat, když bude s ní...
Blbost - jen a si je hezky užijou, tatínek i ona. Nejlepší je zažít na vlastní kůži, co by to obnášelo http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png Myslíš, že by jí představa dalších dvou dětí v občasné péči tolik lákala?

Zviditelnit se před šéfem.. nevím, hledáme novou práci, chce odejít, takže tady nevím...
ona je jeho šéfová.... personální ředitelka a účetní firmy... takže se vidí denně v práci,  je o 6let mladší než já a o dost hubenější....

Děti a ona... brrr ale budu to muset ustát, ale je pravda, že ona to své dítko nijak nemá u sebe, když je pořád v práci, takže pak najednou tři a takoví malí a ti naši dovedou někdy pozlobit....třeba by je to brzy přešlo, je mi jasné, že jestli ho chce ulovit, tak se bude přetvařovat a chovat se jako hodná teta, ale jednou to nevydrží a třeba je jen okřikne a on zjistí že to není to pravé ořechové....

Upravil(a) sonrisa_1976 (24. 2. 2009 11:31)

Není tady

 

#16 24. 2. 2009 11:32

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Spíš by mě zajímalo, když s ní nic nemá, proč s ní tráví tolik času....

Nooo.... před takovými 11 lety jsem chodil po práci vyzvedávat kluka do školky... jedna moje kolegyně chodila taky, a trochu jsme se tak nějak sblížili... (nikoli sexuálně - pozor!) ... třeba jsme popadli naše caparty a šli se s nima projít na kopec nad městem.... a proč? No, moje žena byla v té době taky dost protivná, furt utahaná, bez nálady, a já byl rád, že můžu na chvíli vypadnout z domova... a ona byla ve finále taky ráda, že si vezmu kluka ven a ona si může chvíli odpočinout... spokojenost byla na obou stranách... tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#17 24. 2. 2009 11:37

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Mikeš napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Spíš by mě zajímalo, když s ní nic nemá, proč s ní tráví tolik času....

Nooo.... před takovými 11 lety jsem chodil po práci vyzvedávat kluka do školky... jedna moje kolegyně chodila taky, a trochu jsme se tak nějak sblížili... (nikoli sexuálně - pozor!) ... třeba jsme popadli naše caparty a šli se s nima projít na kopec nad městem.... a proč? No, moje žena byla v té době taky dost protivná, furt utahaná, bez nálady, a já byl rád, že můžu na chvíli vypadnout z domova... a ona byla ve finále taky ráda, že si vezmu kluka ven a ona si může chvíli odpočinout... spokojenost byla na obou stranách... tummenupp

Člověče, kdyby to tak bylo i u nás.... je pravda, že umím být občas dost protivná... ale proč mi najednou vyčítá věci, které mu před tím nevadili?
Proč si myslí, že s ním nechci domeček, když chci, tvrdí, že chci domek jen proto že to chce on, není to pravda, řekl mi že si mě v domku nedokáže představit....že si nedokáže prozatím představit život se mnou...

Není tady

 

#18 24. 2. 2009 11:52

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Člověče, kdyby to tak bylo i u nás.... je pravda, že umím být občas dost protivná... ale proč mi najednou vyčítá věci, které mu před tím nevadili?
...

Jen moje domněnka: Vadily mu i dřív, ale dokázal - pro klid v rodině - "držet hubu"....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#19 24. 2. 2009 11:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Nebo si myslí, že děti už odrostly natolik, aby doma nebyl "nepořádek a protivná ženská... "
Nebo je to dobrá záminka typu "kdo chce psa bít..."
Nebo si připravuje cestičku, kdyby přece jen chtěl odejít...
Možností je nespočet.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 24. 2. 2009 12:24

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Mikeš napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Člověče, kdyby to tak bylo i u nás.... je pravda, že umím být občas dost protivná... ale proč mi najednou vyčítá věci, které mu před tím nevadili?
...

Jen moje domněnka: Vadily mu i dřív, ale dokázal - pro klid v rodině - "držet hubu"....

na tom něco bude....

Uvidíme jak to dopadne, dneska jsme spolu telefonovali, byl slušnej a milej.. budu to řešit jak se mi vrátí ze služebky....
Nebudu vyčítat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat.... bude to těžký, ale půjde to, udělám něco pro sebe, koupím plyšový pouta...
Jak tak nad tím přemýšlím, abych byla já tou milenkou, ke které se bude rád vracet a chodit brzo z práce ...
Někde v koutku srdce cítím, že mě má rád... ale mít rád a mít rád může být rozdíl...
Zkusím na to nemyslet, budu o něj bojovat všemi svými dostupnými zbraněmi.....hjarta

Není tady

 

#21 24. 2. 2009 12:49

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

sonrisa_1976 napsal(a):

Mikeš napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Člověče, kdyby to tak bylo i u nás.... je pravda, že umím být občas dost protivná... ale proč mi najednou vyčítá věci, které mu před tím nevadili?
...

Jen moje domněnka: Vadily mu i dřív, ale dokázal - pro klid v rodině - "držet hubu"....

na tom něco bude....

Uvidíme jak to dopadne, dneska jsme spolu telefonovali, byl slušnej a milej.. budu to řešit jak se mi vrátí ze služebky....
Nebudu vyčítat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat.... bude to těžký, ale půjde to, udělám něco pro sebe, koupím plyšový pouta...
Jak tak nad tím přemýšlím, abych byla já tou milenkou, ke které se bude rád vracet a chodit brzo z práce ...
Někde v koutku srdce cítím, že mě má rád... ale mít rád a mít rád může být rozdíl...
Zkusím na to nemyslet, budu o něj bojovat všemi svými dostupnými zbraněmi.....hjarta

Sonrisa tleskám, ale nepřežeň to s tím  "vtulením se" . Te´d byla hezká scéna ,jak to nemá vypadat ve filmu Líbᚠjako Bůh-   Holubová perfektně předvedla, co nemá  manželka dělat.... stolt
Nepodbízej se mu,jen mu dej najevo, že ho mᚠráda a že o něho stojíš- ale ne za každou cenu!  Mohlo by se ti stát, že si bude myslet, že jsi  jeho "poddaná" ne partnerka....

Není tady

 

#22 24. 2. 2009 12:59

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

zuzi777a napsal(a):

sonrisa_1976 napsal(a):

Mikeš napsal(a):


Jen moje domněnka: Vadily mu i dřív, ale dokázal - pro klid v rodině - "držet hubu"....

na tom něco bude....

Uvidíme jak to dopadne, dneska jsme spolu telefonovali, byl slušnej a milej.. budu to řešit jak se mi vrátí ze služebky....
Nebudu vyčítat, vyptávat se, zjišovat, kontrolovat.... bude to těžký, ale půjde to, udělám něco pro sebe, koupím plyšový pouta...
Jak tak nad tím přemýšlím, abych byla já tou milenkou, ke které se bude rád vracet a chodit brzo z práce ...
Někde v koutku srdce cítím, že mě má rád... ale mít rád a mít rád může být rozdíl...
Zkusím na to nemyslet, budu o něj bojovat všemi svými dostupnými zbraněmi.....hjarta

Sonrisa tleskám, ale nepřežeň to s tím  "vtulením se" . Te´d byla hezká scéna ,jak to nemá vypadat ve filmu Líbᚠjako Bůh-   Holubová perfektně předvedla, co nemá  manželka dělat.... stolt
Nepodbízej se mu,jen mu dej najevo, že ho mᚠráda a že o něho stojíš- ale ne za každou cenu!  Mohlo by se ti stát, že si bude myslet, že jsi  jeho "poddaná" ne partnerka....

to já to zase přehánět nebudu, budu se chovat jako dřív, na co byl zvyklej, jen do toho přidám trochu koření, když je doma bordel tak pouklízím.... najdu si brigádu, budu o sebe více pečovat.... apod.

Není tady

 

#23 24. 2. 2009 13:25

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Sonris - já přesto všechno co bylo napsáno - bych jako ženská jela v duchu , který ti holky nastínily.

Pokud o něj stojíš a miluješ (jak píšeš), tak bych zapátrala v sobě. Jestli jsem neudělala chybu já. (viz. neuklizeno, protivná ženská atd). Dala bych se do kupy, až by chlapec koukal.  Poněkud změnit vystupování, jistý odstup a nadhled - nejlépe to vzít od základu. Prodat svoji hodnotu. A uvěřit tomu, že mám svoji cenu. Role pak už není rolí, ale jednᚠuž sama za sebe.  V tom vidím podstatu. Ne dělat TO pro něj (ni), ale pro  sebe. To pak poněkud změní situaci.
Poté, už a se děje cokoliv. Všechno bude dobře..Ty pro sebe a pro situaci ze své strany však udělᚠmaximum. 
Tak bych tedy postupovala já. Jako dospělá ženská smile

Není tady

 

#24 24. 2. 2009 13:30

Deborah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: někde u nás...
Registrovaný: 23. 2. 2009
Příspěvky: 4350

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

Wiki - díky, takhle to teď už taky cítím... budu se snažit... chyba ano byla i ve mě, opravdu umít být pořádně protivná... až se za to teď stydím... ach jooo, jen aby už nebylo pozdě....

Ale nad čím zase pochybuju... byl zvyklý, že mu volám a píšu,  mám mu psát a volat jako dřív? Třeba prostě jen tak, že ho chci slyšet?

Není tady

 

#25 24. 2. 2009 13:38

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: Jak žít po partnerově nevěře?

dakota napsal(a):

Já tomu asi nerozumím, ale co chceš zachraňovat ? va Vždy nemᚠnic hmatatelného, jen domněnky, pocity smíchané s podezřením a žárlivostí !
Zabrzdi a dejchej.
Je doma nepořádek a protivná ženská ? Je to i tvůj pocit ?
Pak mě šokovalo...poprvé po 10ti letech sama u kamarádky...PROČ po 10ti letech??  va Šmarjá, žijem v Evropě 21.století !! Já byla samoživitelka,ale žila jsem !! Vždycky se najde někdo, kdo ti děti pohlídá, aby jsi mohla jít do kina, zacvičit si a nebo jen tak, s kámoškou na kafe !!
A jak už tady padlo mockrát, když nejsi připravená na to, co se třeba dozvíš z SMS, které nepatří tobě, tak je nečti !!
A to není moralizování, to je vlastní zkušenost , bohužel. Nebo bohudík ? big_smile

Já byla samoživitelka,ale žila jsem !!
konecne jsem tady nasla trefnou poznamku .....i kdyz pravda OMLOUVAM SE k tomuhle tematu moje poznamka nepatri ...Ja byla 8 roku sama s detma a k tomu jsem dokazala jeste plest pro jine a ledacost usit a vysit a co hlavni jiz 20 let mam konicka ktery mi nikdy ani nahodou nekrizil cestu s vychovavanim mych deti  byli i tam porad semnou ...no a jelikoz mam kluky oto to vice byli nadseni ze nemuseji na akcich stat v davu lidi pres ktere stejne nic nevidi za cervenocernou paskou ....ale i oni byli zapojeni do akce ..... dnes maji z detstvi hezke vzpominky ,jsou uz dospely a meho konicka semnou neprovozuji nejak je to az tak nechytlo ,....ale ja pokracuji dal ,......
Tak to jen tak na okraj ...ze jsem tu videla tuhle vetu

Upravil(a) Charlota (24. 2. 2009 13:39)


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů