Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 2. 2006 13:42

Justyna
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 9

Poradíte? Jak zapomenout?

Stalo se.

Jsem vdaná a vlastně šastně.
Prošli jsme si už v životě nelehkými situacemi a přesto jsme s manželem zůstali spolu. Nechci nic měnit.
Ale asi jsem se zamilovala do jiného. Jsme milenci. Bohužel. Neuvěřitelně mě přitahuje. Ale rozum říká, že je to málo. Chci to ukončit. Nechci podvádět manžela. Nezaslouží si to. Alespoň doufám:-)

Poraďte prosím, jak zapomenout na milence.

Díky. Justyna

Není tady

 

#2 2. 2. 2006 13:44

Justyna
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Je to tak, že na milence stále myslím. A to mě vlastně vyčerpává a obtěžuje:-(
Díky za odpovědi Vám všem.

Není tady

 

#3 2. 2. 2006 13:45

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

No to by bylo super, kdyby na to existovala rada smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#4 2. 2. 2006 18:06

jane.sm
♥♥-----
Místo: Olomouc
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 38
Web

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Jsi zamilovaná, nebo tě jen přitahuje fyzicky? V tom je totiž rozdíl, když si přebereš tohle udělᚠprvní krok...   Hodně sil a ozvi se.


Všechno, čeho se dotkne láska, je zachráněné od smrti. Romain Rolland

Není tady

 

#5 2. 2. 2006 20:04

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Napiš si na papírek klady a zápory manžela a totéž u milence....
Jo a rada ze života mé kamarádky, která  prožívala totéž... milenec, kterého si později vzala jí absolutně nedůvěřuje i po x letech soužití, árlí, protože ví, že jednou již dokázal podvádět (min. manžela), takže má peklo na zemi a nemůže pokecat ani s kamarádkou- což jsem já, nebo její starý pochopitelně ví, že jsem je tenkrát kryla... a má kamarádka s nostalgií vzpomíná na "zlaté časy svobody"
Takže toto jen akosi malá výstraha.. jinak nechceš-li měnit.. je nutné si dát dobrý pozor, aby nebylo změněno...
Rada jak zapomenout na milence
-změnit mobil. číslo
-změnit bydliště
-změnit pracoviště
-najít si jiného milence ( ale bacha, ten starý tě žárlivě může prásknout
-oznámit , že jsi na děvčata - ale tomu neuvěří

No, a více blbostí ě už nenapadá...

Není tady

 

#6 2. 2. 2006 21:41

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Justýno,

tvůj dopis je plný protikladů.

Tak popořádku - budu velmi upřímná, ale jinak to nemá smysl:

Styl tvého psaní je velmi strohý. Spíš jako by to psal muž. Věcně a bez emocí. Můj názor: jsi zvyklá mít nad vším ve svém životě kontrolu a teď tě překvapilo něco tak nekontrolovatelného, jako je láska. Neštve tě ani tak to, že ses zamilovala, jako spíš to, že si nedokážeš poručit. Jsi pyšná a sama k sobě nelítostná.

Píšeš: Jsem vdaná a vlastně šastně. CO ZNAMENÁ TO VLASTNĚ? Nepochybuješ o tom? A nebo si pochybnost nepřipouštíš, protože by se mohlo ukázat, že tvá investice s názvem MANŽEL nebyla tak úplně správná volba?

Nechci nic měnit. PROČ? Jsi opravdu tak spokojená a nebo spíš pohodlná a jistotkářská?

Neuvěřitelně mě přitahuje. Ale rozum říká, že je to málo. AHA - TVŮJ GURU "ROZUM" TI ŘÍKÁ, ŽE KDYŽ TĚ NĚKDO PŘITAHUJE, JE TO MÁLO? A co bys k tomu ještě chtěla? Nějaký bonus? Kredit? Třeba jako "kdyby se všechno vyřešilo hladce, nebyly by žádné komplikace, vlastně bych s milencem docela ráda žila?"

U svého manželství používᚠslovo VLASTNĚ (to je váhavost) a u svého milence slovo NEUVĚŘITELNĚ (to už je pěkně silný výraz). Porovnej si ty dvě slova - jsou v nich naprosto jiné emoce.

Poraďte prosím, jak zapomenout na milence. NECHCEŠ SP͊ ZAPOMENOUT NA TO, ŽE NEJSI ŠASTNÁ? Protože si to nedovolíš, protože jsi tvrdá?

Přijde-li v životě člověka krize (emotivní, pracovní, zdravotní), je to vždycky známka toho, že je potřeba něco změnit. A ve tvém případě bych začala sama u sebe. Žena je překrásná bytost, založená na emocích. Je empatická, intuitivní a pečující. Dovol si být taková. Tuhle stránku jsi u sebe potlačila a ona se teď "NEUVĚŘITELNĚ" dere ven. Je to ta cennější stránka tebe, než je racionalita. Dovol si být ženou. :-)


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#7 21. 2. 2006 23:53

Doublex
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 190

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Zmizet z jeho dosahu, spálit mosty.

Není tady

 

#8 29. 3. 2008 14:30

janeta
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 137

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

JUSTYNO nepodváděj manžela vem si kdyby jsi byla na jeho místě jak by ti bylo.Milenec ti uteče a co,když i manžel važ si toho co mᚠdoma mnoho z nás to nemá věř.

Není tady

 

#9 29. 3. 2008 14:38

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

rodna

Upravil(a) Amriana (29. 3. 2008 14:52)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#10 29. 3. 2008 14:51

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

tohle vlákno je dva roky starý... hmm
nevim co má za smysl to vytahovat, když už je určitě všechno jinak roll


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#11 29. 3. 2008 14:53

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Jsem si nevšimla ... Janeta se sem ozvala čili se to objevilo jako novej příspěvek a já reagovala až  teď jsem koukla na datum ... čili jsem ten svůj příspěvek sem vymazala ... pardoooon kapitulation

Upravil(a) Amriana (29. 3. 2008 14:54)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#12 29. 3. 2008 14:55

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

je mi jasný, že ses nevšimla... jen jsem chtěla zarazit diskusi o ničem wink


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#13 29. 3. 2008 14:56

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Poradíte? Jak zapomenout?

Jasně že o ničem ... 2 roky jsou doba .. dudlik


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů