Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 2. 2009 14:39

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

lavský napsal(a):

dkyž já se asi té odpovědnost iza všechno bojím, když si to uvědomím ...

Odpovědnost mᚠsám za sebe. To za Tebe nikdo nést nemůže.

A pokud se té zodpovědnosti vzdᚠ- tak Tě budou druzí (maminka) ovládat.

A mít strach je normální...

Není tady

 

#52 28. 2. 2009 19:44

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

JOjo, musím jí mít a přistupovat k okolí s odpovědností. Ale to je to, proč jsem takto dopadl. Protože jsem od ní utíkal a oddaloval, až mě doběhla a já zjistil, že jsem se všemu měl postavit čelem

Není tady

 

#53 1. 3. 2009 0:49

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Jen blbej dotaz - nejni lavský tak něco jako estel? .... hm.... nic proti tobě, lavský, ale mně už vážně docela lezeš na nervy. Přesto nějak podivně nemůžu odolat a vždycky kouknu, když dᚠnovej příspěvek...asi furt čekám nějakej zvrat, posun, odpich nebo co... a vždycky dostanu přes d*žku .... njn, můj problém smile

Není tady

 

#54 1. 3. 2009 10:28

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Eva36 napsal(a):

Jen blbej dotaz - nejni lavský tak něco jako estel? .... hm.... nic proti tobě, lavský, ale mně už vážně docela lezeš na nervy. Přesto nějak podivně nemůžu odolat a vždycky kouknu, když dᚠnovej příspěvek...asi furt čekám nějakej zvrat, posun, odpich nebo co... a vždycky dostanu přes d*žku .... njn, můj problém smile

No jo, tak já nevím, co mám napsat. Dneska mi volala máma, že se sestrou si půjčili filmy a budou koukat, abych přijel, že otec odjel někam pracovně pryč ,... dudlikneutral

Není tady

 

#55 1. 3. 2009 16:31

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

No jo...tak já už sem radši nebudu lízt...já fakt potřebuju dostat přes hubu, abych se přestala snažit pomáhat tam, kde se to nechce....se sama sobě divím.... Lavský, už něco dělej. Cokoli.

Není tady

 

#56 1. 3. 2009 19:47

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

tak snažím se, brigádu ale nemám, nic nemám ... bral bych třeba jít něco dělat do skladu
// jinak proč bys měla dostat "facku" nebo jak jsi to nazvala? Nevím jen, co mám dělat no někdy no

Upravil(a) lavský (1. 3. 2009 19:53)

Není tady

 

#57 1. 3. 2009 19:55

majkafa
Host

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

lavský napsal(a):

No jo, tak já nevím, co mám napsat. Dneska mi volala máma, že se sestrou si půjčili filmy a budou koukat, abych přijel, že otec odjel někam pracovně pryč ,... dudlikneutral

No a co? Je na tom něco zvláštního? Mohl ses rozhodnout, jestli tam půjdeš nebo ne. Nechápu, co je na tom podivného.

 

#58 1. 3. 2009 23:45

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

majkafa napsal(a):

lavský napsal(a):

No jo, tak já nevím, co mám napsat. Dneska mi volala máma, že se sestrou si půjčili filmy a budou koukat, abych přijel, že otec odjel někam pracovně pryč ,... dudlikneutral

No a co? Je na tom něco zvláštního? Mohl ses rozhodnout, jestli tam půjdeš nebo ne. Nechápu, co je na tom podivného.

Jo, vždy utíkám od povinností, stavím vzdušné zámky, a takto to dopadá

Není tady

 

#59 2. 3. 2009 12:33

majkafa
Host

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Nechápu, co je za povinnost na tom, jestli se chci s mámou a sestrou dívat na filmy, nebo ne. Nekličkuj a neodbočuj.
To je zábava, takže buď řeknu - ano, nebo řeknu - ne. Co je na tom složitého a k přemýšlení? va

Upravil(a) majkafa (2. 3. 2009 12:34)

 

#60 2. 3. 2009 12:51

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

lavský napsal(a):

Eva36 napsal(a):

Jen blbej dotaz - nejni lavský tak něco jako estel? .... hm.... nic proti tobě, lavský, ale mně už vážně docela lezeš na nervy. Přesto nějak podivně nemůžu odolat a vždycky kouknu, když dᚠnovej příspěvek...asi furt čekám nějakej zvrat, posun, odpich nebo co... a vždycky dostanu přes d*žku .... njn, můj problém smile

No jo, tak já nevím, co mám napsat. Dneska mi volala máma, že se sestrou si půjčili filmy a budou koukat, abych přijel, že otec odjel někam pracovně pryč ,... dudlikneutral

Co je tak těžkého na tom říct NE? Nepřijedu, nechce se mi? Mám už naplánované něco jiného? dumbom

Není tady

 

#61 2. 3. 2009 17:42

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Martinka1 napsal(a):

lavský napsal(a):

Eva36 napsal(a):

Jen blbej dotaz - nejni lavský tak něco jako estel? .... hm.... nic proti tobě, lavský, ale mně už vážně docela lezeš na nervy. Přesto nějak podivně nemůžu odolat a vždycky kouknu, když dᚠnovej příspěvek...asi furt čekám nějakej zvrat, posun, odpich nebo co... a vždycky dostanu přes d*žku .... njn, můj problém smile

No jo, tak já nevím, co mám napsat. Dneska mi volala máma, že se sestrou si půjčili filmy a budou koukat, abych přijel, že otec odjel někam pracovně pryč ,... dudlikneutral

Co je tak těžkého na tom říct NE? Nepřijedu, nechce se mi? Mám už naplánované něco jiného? dumbom

a oni "ale já myslela" a cítím v tom takový nějaký "tlak" ... já nevím, zda mi rozumíte ...

Není tady

 

#62 2. 3. 2009 18:06

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

lavský napsal(a):

a oni "ale já myslela" a cítím v tom takový nějaký "tlak" ... já nevím, zda mi rozumíte ...

tak jestli je blondatá lollollol

Není tady

 

#63 2. 3. 2009 23:49

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Heřmanka napsal(a):

lavský napsal(a):

a oni "ale já myslela" a cítím v tom takový nějaký "tlak" ... já nevím, zda mi rozumíte ...

tak jestli je blondatá lollollol

co s tím má barva vlasů společného? butter

Není tady

 

#64 3. 3. 2009 10:28

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Ahoj, tak chci jen napsat, že pozice, na kterou jsem se hlásil, dopadla blbě. Prý vše vyhodnotili, vše dopadlo dobře, ale napsali mi, že přesto vzali jiného kandidáta ... Vím proč, jsem namyšlený a sebevědomý :-((

Není tady

 

#65 6. 3. 2009 20:55

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Tak jsem doslat ultimátum; buď si najdu práci, nebo vypadnu ... A je to
Bohužel, nic není tak, jak jsem si to plánoval. Práci budu mít blbou, příjem špatný. nechci fňukat, jen to vidím ... pořád jsem před vším utíkal a teď mě to dohnalo ...
nechtěl jsme si připadat blbě, že nic neumím, ani jako nějaký poslední, tak jsem se nezapojoval do společnosti, to je ten důvod stranění.
No a práci budu mít špatnou, hezkou holku si nenajdu, nevím, na co bych jí sbalil. A co jí můžu nabídnout? kulové !! V pětadvaceti ...
A děda s babičkou: "tak si jdi zatancovat, uvidíš, jak se nějaká najde" ... Prd. Nějaká možná, lae má cenu si najít holku, co mlčí, pokukuje a pak "ahoj". "já jsem Zuzana". "mᚠněkoho?" - Když s ní jdete za ruku, koukáte po holkách okolo, jste každému pro smích. nechcete být neš%tastný, ale touha po rodině je mnohem větší než ten partner. Bude to jednou skřípat. Vím, že jednou bych děti chtěl, ale aby to bylo s holkou, která by se mi líbila a přitahovala tak aspoň na padesát procent si nenajdu !!!! Nebude se mi líbit, bude tlustá (namítnete, že hlavní je, když je hodná - máte pravdu, ale tak půl na půl !!!!!), co je neaktivní, pořád by mě držela za ruku ... Hrůza ... A pak můžete jen koukat a ... nebo ... zůstat doma ...

Nadešel čas podívat se pravdě do očí.

Celý život jsem si říkal, proč jezdit na hory, na lyže, na dovolenou, když doma (jako v domě, ne v čr) je mnohem lépe. Jako že si říkám "mám možnosti" a díky tomu jsem zavřený doma. A když čtu někdy profily lidí na netu, tak vidím např. "záliby - lyže, golf, plavání". Tak si říkám, když ona třeba pracuje a všechen volný čas po práci věnuje lyžím, golgu, plavání, jaký má tedy vlastně VOLNÝ čas?????? Ptám se doslova: VOLNÝ ČAS? Žádný !! Volný čas, nedělat nic ... mít volno

No, mám pocit probouzení se ze sna a příznaky reality se nazadržitelně blíží. Vtírají se pod kůži a budí mě. Udržet snění je t잚í a t잚í grater

Upravil(a) lavský (6. 3. 2009 21:49)

Není tady

 

#66 7. 3. 2009 21:16

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

dumbom dumbom dumbom usch

Není tady

 

#67 7. 3. 2009 21:55

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Lavský zase mᚠty staré boty...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#68 8. 3. 2009 11:03

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

co jsem zase napsal blbě? :-(

Není tady

 

#69 8. 3. 2009 12:24

majkafa
Host

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Všechno. Samé sebelitovačky, samé nesmysly. Jak ty už dopředu všechno víš. dumbom
Nejde o to, jak jsi to napsal .......

Upravil(a) majkafa (8. 3. 2009 12:24)

 

#70 8. 3. 2009 13:11

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Podívej, dneska jsem zkoušel i posilovat. Prostě jsme udělal 5 sed-lehů a udělalo se mi prostě nějak špatně, tak jsme si lehl chvíli na postel. Jako od žaludku. Pak jsem si dal strečink ... no hrozné ... protahování, to je moje. To asi dělají ty párky s rohlíky nebo chleby, saláty, občas levné tavené sýry a guláše ... A to jsem byl zastáncem zdravé stravy
je hrůza, že říkám, jak na tom jsem s kondicí, no ale ...

Není tady

 

#71 8. 3. 2009 13:16

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

lavský "Nadešel čas podívat se pravdě do očí." tohle je jediný malý posun, ale ty těma očima uhýbáš. Proč? Zase řešíš naprosto nedůležité věci. Zajisti si obživu. Nemusíš být hned vedoucí, king, měl by sis však uět vydělat aspon na svoje základní výdaje. Mᚠvyrovnaný rozpočet?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#72 8. 3. 2009 14:50

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Rozpočet? mám, co mám. Utratím, co je třeba za to, co je nutné. Nepiji, nekouřím, do bordelů nechodím. Takže maximálně občas časopis nebo dvd za pade v trafice. No a co dál? Přidám na domácnost a je to. A co zbyde, to zbyde. To je rozpočet?

Není tady

 

#73 8. 3. 2009 14:53

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Az te preboli prvni 5 sedu- lehu, tak si udelej dalsich 5 a pak jeste dalsich 5. Zopakuj to same pak jeste jednou vecer.
Zarucuju, ze za 4 dny uz budes delat jich 10 naraz. Pak to muzes opakovat 3x a ve dvou seriich. Vyzkouseno osobne.


42!

Není tady

 

#74 8. 3. 2009 14:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

lavský napsal(a):

Rozpočet? mám, co mám. Utratím, co je třeba za to, co je nutné. Nepiji, nekouřím, do bordelů nechodím. Takže maximálně občas časopis nebo dvd za pade v trafice. No a co dál? Přidám na domácnost a je to. A co zbyde, to zbyde. To je rozpočet?

Dokud nebydlíš sám, rozpočet moc nepotřebuješ... bydlení zaplatí rodiče, jídlo zaplatí rodiče dumbom

No ne? :-)

Není tady

 

#75 8. 3. 2009 20:09

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Chat: Psychologická poradna v Praze (pokud možno bezplatná)2

Tak začni počítat, kolik by tě stál samostatný život a koukej si na něj vydělat. JInak svoji zodpovědnost za svůj život nenajdeš. jak jsi dokázal zaplatit anglii? Že by zase rodiče zachraňovali?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů