Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 2. 2009 9:14

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: potkáváme se všichni v práci

to je masakr

Není tady

 

#27 24. 2. 2009 9:16

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: potkáváme se všichni v práci

Laurenn - to chce ven!  Jít ven, na vzduch.  Na ni a  jejího chlapa se vykašli.  Začni tím, zda chceš vůbec aby s tebou zůstal ten Tvůj. Jestli má  vůbec nějaké  dobré vlastnosti, kvůli kterým ho můžeš mít ráda.  Splést se může každý, i on. Třeba teď konečně dospěje.
Až budeš mít jasno, jestli ho vůbec ještě mᚠchu mít  ve svém životě, sedni, sepiš si TVÉ podmínky dalšího vztahu- že ona vypadne  je jasné, tím se nezatěžuj- ona to neustojí být ti nablízku, když ji  budeš ignorovat.  Těmi podmínkami myslím- společný čas, čas pro sebe.  Právo si promluvit o všem, co tebe trápí, co ti vadí HNED.  A taky jeho představy bych chtěla vědět na tvém místě ( za předpokladu, kdy on je tak ochotný  a opravdu zoufale chce to hezké zpět) On musí vědět, že ztracená důvěra se sbírá daleko hůř než trochu pošramocené ego.

Není tady

 

#28 24. 2. 2009 9:17

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: potkáváme se všichni v práci

A trochu kousavá být můžeš- i když je určitě lepší se kousnout do jazyka, než dávat najevo, jak ti nablil do bot.... stolt

Není tady

 

#29 24. 2. 2009 9:40

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Holky dík, moc mi to pomáhá, jiné názory, nápady...
Nechápu jedno, (teda asi milión věcí, ale jedno podstatné) - když říká, že chce nás, že to s ní už je minulost, že toho lituje, protože nám ublížil, že si to spolu vyjasnili, že ona pochopila, že už nic nebude a že chce bojovat za nᚠvztah, tak čím to je, že mám dojem, že se chce vrátit do těch starých kolejí našeho vztahu. Když bojovat za vztah, tak za to, aby byl lepší, ne? Když už ta námaha:)
To já bych teda toho hned využila a probrala věci, které nám OBĚMA vadí a ujasnila si, co chceme a co jde změnit. Prostě tu situaci nějak využít i pozitivně.
Řekla jsem mu natvrdo, že pokud chce, aby to bylo jak dřív, tak že o takový vztah nestojím, že jsem taky byla s něčím nespokojená a že jestli chce vracet staré pořádky, tak a si na to najde jinou. Já už teda nejsem stejná jako dřív. Myslím, že mě ten hnus a to trápení svým způsobem posílilo (čehož on se možná bojí).
Ale v jednom se, Zuzi, asi mýlíš, myslím, že ona neodejde, je svobodná matka a má tam taky solidní příjem, a fakt asi hroší kůži. Je taková dost free.

Není tady

 

#30 24. 2. 2009 9:53

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: potkáváme se všichni v práci

Tím spíš neustupuj- neodejde, tak zůstane.  Kašli na ni. Spíš ji polituj- musí se vrhat na všechno, co má kalhoty a nekoukat, jestli náhodou někomu neublíží....  tongue Jsi lepší?   Jsi svá!  stolt
S těmi pravidly vztahu  začni hned- to jsi nakousla správně.  Ty můžeš  chtít aby ten "nový" vztah byl lepší pro tebe- potažmo pro vás všechny tři. Dej to  manžovi najevo- ale  zkus to v klidu...
S tím posílením  sama sebe- je to přesně to, co jsem si z nevěry odnesla já.. Fandím ti. stolt

Hlavní a nejdůležitější dle mého je, jestli má tvůj manža vlastnosti, kvůli kterým vztah stojí za to obnovovat- dobrý táta, spolehlivý kamarád, parák do nepohody... Říkám, sklouznout se může každý, hlavní je jak se z té země posbírá.....

Není tady

 

#31 24. 2. 2009 11:56

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

A ještě se do toho vložila jeho matka:D. Prý, když tady byl chudák tak sám a já s malou pryč... Já jsem taky byla chudák tak sama.Tyhle matinky, to je fakt dáreček:D.
My se spolu moc nemusíme poté, co mi udělala scénu, že teda a si s dcerou letím sama na dovču, že je to jen moje:D věc a jí do toho nic neníbig_smile, ale že taky nejsem svatá, že malá říkala, že jí nějakej strejda dával čkolády. To mě pobavila, ten strejda je můj kamarád ze dřívějška, z toho města odkud jsem, šastně ženatej tatík od dvou dětí a občas se s jeho holkama s malou vídáme, třeba na Velikonoce si holky vyměnily pomlázku nebo na mikuláše čokoládky. A babce se to hned hodí do krámu, jako že teda já taky jsem nevěrná?
Řekla jsem jí, že se s ní nehodlám vůbec o tom bavit, a od té doby jsme na sebe docela jak psí čumáky. Taky mě štve, že místo, aby svému synovi řekla, že si musí řešit své problémy sám, jako dospělý chlap (je mu 37),tak mu vaří a pere, prostě  asi mi chce naznačit, že jsem úplně nemožná.
Mám tu nevýhodu, že žijeme v jeho městě, já mám svou rodinu 150 km daleko a takovýhle "servis" tady prostě nemám.
On zdědil rozestavěný barák, jezdí to tam dodělávat, často je pryč, ale to mu věřím, že je na baráku, tím se nemučím, že je s ní. A pak ho prý chce prodat. Říká on. A matinka zase nechce, aby ho prodával, aby měla kam jezdit na ves.
Asi by jí vyhovovalo, že bych se tam nastěhovala, starala se jí o synáčka a o barák, kde by nic nebylo moje a ona by si tam, když by měla chu, jezdila na rekreaci.

Není tady

 

#32 24. 2. 2009 11:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: potkáváme se všichni v práci

"Maminko, to je mi líto, že jste mu musela vařit a prát, když jsem tu nebyla. Přece jen už nejste nejmladší, že..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#33 24. 2. 2009 12:04

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Ona to hlavně dělá i teď, když máme tuhle krizi. S tím  moc nesvedu.

Není tady

 

#34 24. 2. 2009 12:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: potkáváme se všichni v práci

Maminka vždycky bude na jeho straně - s tím moc nesvedeš. Jen by to nemusela dávat tak okatě najevo - to by ses taky mohla dočkat toho, že za příčinu krize budeš označena ty, anžto si lítᚠs dítětem po dovčách, zatímco on se na vás dře...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 24. 2. 2009 12:12

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Maminku i svým způsobem chápu, je to její dítě, nedokáže být objektivní. Ale jak píšeš, nemusela by se do toho plést a očerňovat mě. Potěšilo mě, že mi řekl, a si jí nevšímám, že jí do toho nic není.
Ale ty kastrůlky si vezme:(
Víš, trochu se bojím, že ona ho navádí proti mně. Aby nepřišla o ten barák, protože ví, že já tam bydlet nechci.

Není tady

 

#36 24. 2. 2009 12:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: potkáváme se všichni v práci

Maminka by si měla uvědomit, že na barák, který zdědil on, nemᚠnárok - ví to vůbec? A s kastrůlkama bych si nedělala starosti... ber to, že jí dělá radost. To mᚠjak v tom vtipu, kdy stojí namíchnutá maminka nad ofrňujícím se synáčkem a povídá: "Koukej jíst! Za dvacet let budeš nějaký slečně vykládat, jaká jsem byla báječná kuchařka!"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#37 24. 2. 2009 13:14

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

To ví určitě. Já jim trochu pokazila ty plány tím, že jsem od začátku říkala, že tam bydlet nechci a to z mnoha důvodů. Snažila se mě zmanipulovat řečmi, jako že dceři tam bude líp, na vsi, čerstvý vzduch, atd... jen nějak zapomněla na to, co bude taky dobré pro mne. Ale už pochopila, že tam nepůjdu.

Není tady

 

#38 24. 2. 2009 14:05

Charlota
♥♥♥♥---
Místo: Jihlava
Registrovaný: 9. 10. 2008
Příspěvky: 460

Re: potkáváme se všichni v práci

...o je je ,...maminky a jejich mamanci ,.....tak to me vzdy zveda ze zidle ,.....


Nepozná sladké, kdo neokusil hořké.
OMNIA VINCIT AMOR-Vše přemáhá láska

Není tady

 

#39 24. 2. 2009 14:40

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Mně to připadá, že mě to stojí moc sil, že strašně o něj bojuju: s maminkou, milenkou, kariérou, barákem, že rodina je pro něj až to poslední. Což on popírá. Jenže tenhle můj pocit přece nevznikl zničehonic?
Kdybyste ho viděly v té práci, sebevědomý, úspěšný, charismatický, navíc pěkný chlap, ale doma kolikrát fakt na pěst, emoce abych dolovala, přitom na začátku vztahu to bylo úplně jiné, vnímala jsem ho jinak, citlivého, empatického, pochybujícího, prostě ne tak dokonalého jakým je pro druhé teď.
Jen si říkám, jestli se člověk může tak změnit, přece to, co v něm bývalo se nemohlo ztratit, to by snad nikdo nedokázal hrát, když loví tu svou srnku.
Přitom já žádná velká bojovnice nejsem, teda ne posera, ale spíš si rozmýšlím, jestli ten boj má smysl, jestli to není jen moje vynakládaná energie. V jedné knížce jsem četla větu: "musíte vyrábět všechny city, když jste tím jediným, komu na vztahu záleží" a z toho mám strach, že to ve skutečnosti takhle je. Že sicu bojuju, ale té energie už mi moc nezbývá
Já vím, to jsou mé pochyby a noční můry a s těmi mi žádná z vás nepomůže.
Ale té podpory si opravdu moc vážím:-).

Není tady

 

#40 24. 2. 2009 14:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: potkáváme se všichni v práci

A co kdybys alespoň s nějakou tou dračí hlavou bojovat přestala? Neboj, ona tě nesežere... jen budeš mít víc sil a soustředění na tu nejdůležitější. Pak můžeš pokračovat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#41 24. 2. 2009 14:57

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Mᚠpravdu a je to tak těžké...
To bylo přesně na té dovolené, drakovi jsem uletěla.wink
Ale to byl útěk, sebezáchovný akt, jak se nezbláznit.
Možná se toho zuby nehty držím, že mám strach, když s některou tou hlavou bojovat přestanu, tak mě převálcuje (jako udržovat válečný stav, protože pak jsi připravená k obraně). A já teď prostě jsem nastražená a čekám, z které strany zase co přijde.
Před tím prozrazením jsem byla celkem spokojená, v pohodě, říkávala jsem mu, jak se mi líbí, že kdybych ho uviděla poprvé, tak bych se do něj zase zamilovala, že je mám s dcerou moc ráda, že se o nás ráda starám...

Není tady

 

#42 25. 2. 2009 12:56

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Tak a teď jsem přesně v tom stavu, kterej je úplně zoufalej. Aspoň se z toho vypíšu.
Vyšla jsem po měsíci ven, mezi lidi a přepadla mě taková depka:grater:.
Venku sluníčko, malá už se začíná zotavovat, partner byl na mě ráno milý,(co by za to některé z těch, jejíchž příspěvky tu pročítám, daly) a na mě zase padla ta realita. Spíš to, co si z ní beru=jsem přepadlá, pohublá starostmi s dcerou, s mužem, on jede na víkend na lyže ("odpočinout si"), já přemýšlím jak se vyhnout té milence, co udělat, abych nemusela do práce, kde zas bude ona, veselá, rozesmátá, plná energie, a lidé, kteří "vědí" a poočku sledují, jak se tvářím, jestli jsem ubrečená nebo se "nenápadně" zeptají, aby bylo zase o čem drbat.
Vím, že mi do toho má být kulový, poctivě se snažím házet to za hlavu, ale přichází to nečekaně a vždy mě to spolehlivě dostane.
A je to normální, že s těmi konstruktivními nápady přicházím já? S tím, mluvit o tom, co nám vadí, jak to chceme do budoucna, jak trávit čas spolu i bez sebe, je nenormální, že bych teď chtěla, aby byl se mnou a nejezdil po horách..?Proč mám pocit, že ráda mám jen já a on toho využívá, i když říká, že to tak není.
Podle čeho to mám poznat?   
On je ten typ, který o tom nemluví nebo možná ano, ale asi se nepídí po tom, jestli to říká srozumitelně, takže já kolikrát jen zírám, co mi vlastně sděloval, já jsem to z toho prostě nepochopila. A pak je nespokojený a jedná (to myslím ironicky, jako tu milenku)
Vždy já jsem teď na sebe ještě k tomu všemu naštvaná, že se trápím, on už asi ne, včera mi řekl, že je teď už spokojenější, že má dojem, že to mezi náma už funguje,tak jsme se bavili o tom, že já vnímám rozdíl v tom, že už tolik neprudím, ale spokojenější nejsem, že je teda asi něco špatně.

Není tady

 

#43 25. 2. 2009 13:44

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: potkáváme se všichni v práci

Poslechni Laurenne - tak co kdybys mu  řekla , že by sis představovala víkend společný. Že jsi unavená, že toho na tebe teď bylo moc.... Nebo, čistě teoreticky-nemůžeš také na víkend někam vypadnout? Nechat malou pohlídat a vyjet?
Řeknu Ti, mě by asi docela dožralo, kdyby mi partner vysypal na hlavu své  selhání, pak se zaradoval a vyjel si  zalyžovat a mě nechal dřepět opět s dítětem doma.... Podle mě se chová jako typický mazánek a sobeček... On si to vyřešil a jede dál..... usch
K NÍ  - vím , že to jde ztuha pochopit , ale  lidé  nebudou přát ani tobě ani jí. Zvědaví budou čekat, jestli se nestanou svědkem nějaké pikantnosti,  normálná vás budou litovat - obě. Protože obě máte něco, co jste ani jedna nechtěla. Do práce se hoď do gala , tak normálně ne se vyšňořit- po chřipce a po stresu nikdo nevypadá jako modelka.... Pokud se přinutíš usmívat- on se ti ten úsměv nakonec podaří sám od sebe.  Udělej si nějakou radost- třeba jen výborý kafe se šlehačkou....  stolt

Není tady

 

#44 25. 2. 2009 13:49

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: potkáváme se všichni v práci

Laureene - tohle chce čas, hodně času. On to bere jinak - skoro bych fakt věřila, že pro něj to opravdu skončilo, ale zatímco ty mᚠpořád tendenci to probírat a řešit, on udělal čáru a tím to považuje za ukončené i doma. Chlapi se tím v hlavě nezaobírají. A on se zřejmě opravdu těší, jak vypadne od práce i od vašich problémů na ty hory. Mimochodem - řekla jsi mu otevřeně, že bys byla ráda, kdyby zůstal doma s vámi? My ženské totiž strašně často něco myslíme a moc chceme a trápíme se, že to chlapa nenapadne .... ale ono je to opravdu nenapadne :-). S chlapem funguje pouze racionální sdělení - bez emocí, pokud možno větou holou, oznamovací a bez komentářů kolem :-) No fakt :-)
Ale i když už je rozhodnutý že pojede ..... zaměř se teď na sebe. Vymysli si svůj program s dcerkou, pozvi třeba nějakou kamarádku, kup si něco krásného, rozmazluj se.
A neboj se do práce setkání s ní - dovedu si to představit, jak tam energicky poletuje a září .... je to taky než ženská a přehrává :-) Chovej se na úrovni, ignoruj ji, existují i ženské zbraně :-) - stači pološeptem něco probírat s jinou kolegyní, začít se smát a hodit na ní v tu chvíli oko .... i kdybys ve skutečnosti probírala recept na bábovku, věř si, že jí rozhodíš :-). A lidi .... tak to víš, že mají látku na drby - však ty by ses taky zajímala, kdyby šlo o jiného. Neměj jim to za zlé.
Ty nejsi žádná chudinka (soudím z toho, cos o sobě napsala), to co cítíš teď, to je normální. Tak tě to zase postavilo na pevnou zem, no. Prostě chlapi bývají nevěrní. Ženské občas taky. S tím se žít dá.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#45 25. 2. 2009 15:14

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

Když minulý týden opatrně nadhodil, že možná pojede tenhle víkend na hory, tak jsem reagovala nějak neutrálně, ale v duchu jsem si říkala, že si stejně zase udělá, co bude vyhovovat jemu a že vlastně už v té chvíli, kdy mi to říká vím, že pojede určitě (to je jak s tím táborem v létě, jak mě staví před hotovou věc). Uznávám sebekriticky, že než jsme odletěly na tu dovolenou s dcerou, tak jsem mu to taky řekla asi 3 dny dopředu, tehdy jsem na něj nějak nebrala ohledy, řešila jsem sebe.
Chtěla jsem teď malou princeznu odvézt k našim, potřebuju už pomalu do té práce, hlídání nemáme a aspoň se tam trochu po těch kapačkách zregeneruje, babička s dědou budou rozmazlovat:-). A taky si odpočine od nás, dvou dospělejch magorů:-).
On si vzal na dnešek iniciativně dovolenou, že nás teda jako odveze. Ale vůbec netuším, jak přišel na to, že pojedeme dnes, já chtěla až v sobotu, to on už zas pojede úplně druhý směr na ty hory. Ale nejvíc mě točí, že prostě zase předpokládá, že dcera bude se mnou, tudíž on má čas na ty lyže, já se zase postarám. Což o to, já se starám ráda, ale on si z toho udělal pravidlo a když jsem mu říkala, že to takhle fungovat nebude, protože mi to nevyhovuje, tak něco blekotal o tom, že si myslel....
Možná to je neobvyklý, ale u nás je to spíš on, kdo očekává, že když se dva mají rádi, tak si jako o to, co chtějí, nemusí říkat, protože to ten druhej má podobně a pozná to (asi to vyzní moc přitažené za vlasy, ale tak nějak v tomhle smyslu. Nebo se možná jen vymlouvá a zase hází tu odpovědnost za svou nespokojenost na mou neschopnost mu rozumět? Kdoví.)
Už nějakou dobu se ho tohoto bludu snažím zbavit, se střídavými úspěchy, takže spíš jsem to já, kdo říká, co by potřebovala, chtěla. Možná mluvím o tom až moc, až ho tím dočista otrávím.
Jasně, že jsem mu řekla, že mě napadlo, když bude malá pryč, tak že můžeme být po dlouhé době spolu, když nejede ani na barák, ani nemusí do práce. Že jsem dokonce tajně v koutku duše očekávala, že by s něčím takovým mohl přijít sám, že bych tu jeho iniciativu teď docela uvítala.
Na to mi vcelku logicky odpověděl, že když budeme spolu, tak se zase budeme dohadovat, což nelze vyloučit, jenže když odjede, já budu zase o malinko zmatenější a nespokojenější, to je bludnej kruh. Uf, to je psychoterapie:D!!
Víte holky, já si připadám, že mu dávám úplně polopatický návody, co jako vlastně chci a potřebuju a on je buď tak zaseklej, že to nepochopí nebo je mu to jedno. Ale druhou variantu samozřejmě hned zneguje, protože už pochopil, že to já bych s ním nebyla.Tak se tak nedospěle nezrale přetahujeme, ale výsledek je ten, že já jsem nespokojená, a jelikož s ním nedokážu pohnout tím svým směrem, tak aspoň občas udělám dusno, aby byl nespokojenej i on. Ale posun je, že o tom teď aspoň se mnou mluví.
To je tragédie, co to ze mne leze:(

Není tady

 

#46 25. 2. 2009 15:22

laureene
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 450

Re: potkáváme se všichni v práci

A na víkend jsem si program naplánovala:). V sobotu ráno malou odvezu, a pak pojedu  ke kamarádce, co má dvojčátka, tak se trochu potěším s mimískama a jí pomůžu, ale hlavně asi pomůžu sobě, že nebudu doma přemýšlet.

Není tady

 

#47 25. 2. 2009 18:35

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: potkáváme se všichni v práci

Tak mě ještě napadá, proč nešlo odvézt malou opravdu dneska a v sobotu na ty lyže jet společně? Nebo to je pánská jízda? Pokud jede parta, tak se nemusí bát, že se tam budete dohadovat - budeš mít s kým mluvit i jiným.
Víš jak se stalo, že jsem já rozvedená? :-) U nás byl takový model dost často - manžel jezdil horolézt s partou, já na to neměla, ani mě to nebavilo, tak jsem zůstávala doma. A ráda - byli jsme spolu přes 20 let a já se vždycky těšila, kdy už vypadne :-)) Jinak tedy jsme trávili i společné víkendy, to zase jo, ale abych odjela já sama bez něj, to jsem neuměla. No a jednou na tom víkendu byla jedna taky taková energická, rozesmátá, k němu vzhlížející a obdivující. A jemu bylo 50 a strašně se zamiloval a rozhodl se, že chce prožít ještě jeden nový život. A bylo to. Dneska si říkám .... kdybych byla jela s ním, nestalo se to ....
Tím tě nestraším - jen příklad.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#48 25. 2. 2009 18:54

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: potkáváme se všichni v práci

Salen napsal(a):

No a jednou na tom víkendu byla jedna taky taková energická, rozesmátá, k němu vzhlížející a obdivující. A jemu bylo 50 a strašně se zamiloval a rozhodl se, že chce prožít ještě jeden nový život. A bylo to.

50 mi bude za 4 roky a pevně doufám, že mě nic takovýho nepotká... tummenupp ...naštěstí nejsem horolezec big_smile, a koníčky, které provozuji, téměř vylučují seznámení s osobou opačného pohlaví, takže snad ten život dožiju v klidu... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#49 25. 2. 2009 20:18

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: potkáváme se všichni v práci

Jóóó Mikeši, Amor tě může střelit třeba zítra na chodníku :-), nikdy nevíš ..... ale ty už mᚠpřece jen nějaké zkušenosti, tebe to nesloží. Ten můj měl za celej život jen mě. Tak holt to nerozchodil :-))).


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#50 25. 2. 2009 20:22

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: potkáváme se všichni v práci

offtopic

Mikeš napsal(a):

Salen napsal(a):

No a jednou na tom víkendu byla jedna taky taková energická, rozesmátá, k němu vzhlížející a obdivující. A jemu bylo 50 a strašně se zamiloval a rozhodl se, že chce prožít ještě jeden nový život. A bylo to.

50 mi bude za 4 roky a pevně doufám, že mě nic takovýho nepotká... tummenupp ...naštěstí nejsem horolezec big_smile, a koníčky, které provozuji, téměř vylučují seznámení s osobou opačného pohlaví, takže snad ten život dožiju v klidu... big_smile

Mikeši a nespletl  jsi to ? Nemělo tam být  :  pevně doufám, že mě něco takovýho potká...   tongue offtopic

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů