Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 2. 2009 16:13

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Bojíš se reakce ? To jako jeho reakce, až mu řekneš, že končíš ?

Neboj se, vždy nemᚠco ztratit - jen mu to oznámíš a odejdeš - potom už ti to přece může být jedno, i kdyby se třeba postavil na hlavu.
Hele, Niki, bál se on tvojí reakce, když ti říkal, že s tebou nebude a zůstane s manželkou ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#27 22. 2. 2009 16:15

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

kristian napsal(a):

Nikixxx-vše,co prožíváš,připomíná plavbu na Titanicu.Honosné,krásné chvíle bez budoucnosti.Nezlob se na sebe,jen mᚠráda člověka,který zcela vychytrale využívá Tvoji lásku,oddanost a závislost.Moc dobře ví,co dělá.V okamžiku,kdy v sobě najdeš sílu a odpoutᚠse od něj,moc se Ti uleví.A jemu naopak přitíží.Ztratí svou jistotu mladé,půvabné milenky.Ano.Milenky-nikdy bys nebyla víc.I kdyby mu vztah se svou ženou ztroskotal,byla bys vždy ta druhá.Nečekej na nic.Zázrak se nestane.Určitě najdeš práci,která Ti nahradí tu současnou,určitě najdeš kamarády,kteří mají podobný osud a podají ruku,když ji budeš potřebovat.Stav,který prožívᚠteď,je opravdu plavbou vstříc ledové kře.smile

Ahoj, to jsi řekl úplně přesně, jasně a výstižně. Je to obchod s mými city. To může praktikovat asi jenom bezcitný člověk, který má prostě potřebu a po letech manželství potřebuje dokazovat přes milenku svojí moc, prestiž a ego. Já jsem skromná holka, jemu to moc imponuje, doma má manželku ve zlaté kleci. Nikdy jsem se nenechala od něj koupit, nikdy. Koupit si tedy může jakoukoliv jinou. Jednoduše mě může vyměnit. Ale já jsem ho viděla brečet, je vášnivý, city v sobě má. Doufám, že ta ledová kra je ještě daleko a ještě mám šanci tu loď kormidlovat, protože nikomu jinému neublížím než sama sobě. On vůbec nemá tušení, co se ve mě odehrává. I když...hodněkrát jsme to rozebírali, takže musí vědět. Ale měl by mi přestat volat, psát, ulehčit mi to. Když mě napíše, že mě miluje, tak to neberu jako šest písmenek pohromadě, prostě asi nechce ztratit pěknou nenáročnou milenku. Fakt jsem v pasti. Ale sám vidíš, že fakta znám, že nežiju ve vzdušných zámcích, to už mám za sebou.

Není tady

 

#28 22. 2. 2009 16:16

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Sama rozumově vidíš, že to nemá cenu. Myslím, že je hloupost Ti ho nějak vymlouvat. Ty ještě nevíš, že bys to zvládla a že by Tě to posílilo. Příští vztah by Tě daleko víc obohatil a víc by Ti přinesl. Vím, o čem mluvím. Poslouchala jsem skoro denně kamarádčiny stesky nad nenaplněným vztahem...On byl sice rozvedený, ale choval se jako ženatý. Měl stálejší přítelkyni a vídali se vlastně natajno...Holka se užírala, stýskalo se jí, brečela, když jí napsal, že by se radši vídat neměli, čekala úzkostlivě, jestli se milostpán se milostpán ozve, kdy se ozve a zdali se vůbec ozve....Dneska ji to už přešlo. přesvědčila se, že se stejně k sobě nehodili...zjistila to za dva roky, ale dneska má prima přítele a je šastná. Ono to každému dojde...jenže ona je už kapánek v letech, rodinu již zakládat nehodlá. Ty jsi na tom jinak. Rozhodni se sama. Chceš-li být do 40,50 jen čekanka na zázrak, vídej se s ním a užívej si to. Jsi-li uzlíček závislých nervů, ukončí to on, to mi věř.

Není tady

 

#29 22. 2. 2009 16:26

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

mashanka napsal(a):

Bojíš se reakce ? To jako jeho reakce, až mu řekneš, že končíš ?

Neboj se, vždy nemᚠco ztratit - jen mu to oznámíš a odejdeš - potom už ti to přece může být jedno, i kdyby se třeba postavil na hlavu.
Hele, Niki, bál se on tvojí reakce, když ti říkal, že s tebou nebude a zůstane s manželkou ?

Jo, bojím se, přiznávám! Bojím se toho přiznání, že už ho tedy neuvidím, že už nezavolá, že spolu nepojedeme na služební cestu. Že si přiznám na plnou čáru, že si se mnou hrál dokud jsem skákala jak on pískal. Bojím se toho, že si se svým postavením najde jinou holku, s kterou se bude smát a bude s ní bude v pohodě, protože ona si to bude užívat. Já ne, já řeším. On neřeší. Já to celý beru jako osobní selhání, ztratila jsem kvůli němu skvělýho kluka, s kterým jsem chodila. Pak jsem se mu obětovala, možná jsem se nechala i chvíli testovat, jestli pro nás dva něco vydržím. Ale to jsou moje iluze, realita je taková, že já se trápím, já se ničím, nikdo jiný za mě ten krok neudělá. K tvojí otázce, on na mě nebral ohledy, prostě to oznámil jako fakt a ty se s tím nějak poper. On v životě na mě nebere vůbec ohledy, hlídi svůj pohodlný život a já jsem se stala jednou z obětí. Pořád si říkám, že snad jsem ještě natolik soudná a snad i inteligentní, že se nenechám takovým sobcem zničit. Jo teorie, ale sami vidíte, jak to se mnou ode zdi ke zdi mlátí.

Není tady

 

#30 22. 2. 2009 16:27

kristian
Host

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Nikixxx-vůbec nečekej,že Ti on situaci ulehčí tím,že nebude volat a jinak Tě kontaktovat.Ve skutečnosti to bude úplně naopak.V okamžiku,kdy zjistí,že svou lásku a pracovní um hodlᚠnaprosto vážně investovat tam,kde to bude mít budoucnost,začne kolotoč vášní,přesvědčování o tom,jak jsi pro něj nepostradatelná a v práci nenahraditelná.Buď na to připravena,nebude to jednoduché.Ale ničeho se neboj-je to jen rozhodnutí změnit svůj život.Dokážeš to,vůbec o tom nepochybuji.smile

 

#31 22. 2. 2009 16:28

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

To tě válcuje tvoje hrdé EGO tvoje já.... přiznej si, spletla ses při výběru, udělala jsi chybu no a? Mᚠještě další pokusy...

Upravil(a) PavlaH (22. 2. 2009 16:32)


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#32 22. 2. 2009 16:35

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

kalupinka napsal(a):

Sama rozumově vidíš, že to nemá cenu. Myslím, že je hloupost Ti ho nějak vymlouvat. Ty ještě nevíš, že bys to zvládla a že by Tě to posílilo. Příští vztah by Tě daleko víc obohatil a víc by Ti přinesl. Vím, o čem mluvím. Poslouchala jsem skoro denně kamarádčiny stesky nad nenaplněným vztahem...On byl sice rozvedený, ale choval se jako ženatý. Měl stálejší přítelkyni a vídali se vlastně natajno...Holka se užírala, stýskalo se jí, brečela, když jí napsal, že by se radši vídat neměli, čekala úzkostlivě, jestli se milostpán se milostpán ozve, kdy se ozve a zdali se vůbec ozve....Dneska ji to už přešlo. přesvědčila se, že se stejně k sobě nehodili...zjistila to za dva roky, ale dneska má prima přítele a je šastná. Ono to každému dojde...jenže ona je už kapánek v letech, rodinu již zakládat nehodlá. Ty jsi na tom jinak. Rozhodni se sama. Chceš-li být do 40,50 jen čekanka na zázrak, vídej se s ním a užívej si to. Jsi-li uzlíček závislých nervů, ukončí to on, to mi věř.

Dík za podporu. Já nejsem uzlíček nervů, ale dost velkej uzel. Ale ono to je ještě tak, že v práci jsem profík a nedávam emoce najevo, pasovala jsem se do role, že nechci se svými probémy zatěžovat okolí. I před ním se snažím být v pohodě, i když v sobě mám milión nevyřčených otázek. Protože vím, že už několikrát předtím jsme tohle téma otevřeli a není z toho cesta ven, on když mě potom vidí brečet tak neví co s tím, a taky ho to trápí. Pak přijdu domů a všechno v sobě analyzuju, bojím se jeho zavolání, zprávy, protože on je v pohodě a já ne a hraju divadlo, jak jsem taky v pohodě. Zamotali jsme se do neupřímnosti, to je fakt už stav nouze. Ale pořád tím trpím jenom já, jemu to vyhovuje. Z toho důvodu vím, že on nic neukončí, nemá důvod. Brečet mě vidí málokdy, dávám si pozor tuhle slabost dát najevo, ta rána pak bolí ještě víc.

Není tady

 

#33 22. 2. 2009 16:38

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

JO role oběti se suprově hraje. Ale Ty mᚠproblém, ty budeš muset něco udělat. Sama to vidíš, ale konkrétní krok nepadl ještě ani jeden. Tedy ptám se opět. jak bys to mohla ukončit podle tvých nejlepších představ? CO bys mohla nebo měla udělat jako první krok?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#34 22. 2. 2009 16:41

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Určitě Tě musí nakopnout i to, že tady od nikoho neslyšíš, abys ve vztahu pokračovala a dala tomu šanci. Všichni svorně říkáme, rychle pryč! Je to sebedestruktivní a je to závislost. Je perfektní, že ses rozhodla pro psychologa, pomůže Ti najít správnou cestu ven, udělᚠsi v sobě pořádek a přerovnᚠhodnoty. Chce to začít od začátku, mít se ráda, mít ráda svůj život a ne jen viset na jednom člověku, který za to ještě očividně vůbec nestojí. On je spokojený. Má doma servis a Tebe pro zábavu, proč by něco měnil?
Musíš si začít vážit sama sebe, určitě se najde někdo, kdo bude bude šastnej, že může být Tvůj partner. Neztrácej čas!

Není tady

 

#35 22. 2. 2009 16:43

nerozhodna_01
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2009
Příspěvky: 104

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Nikixxx, mam s timhle typem zkusenost - asi ti neda nikdy pokoj.
U me to bylo take v praci, take vic nez uspesny, finance zajisteny, sebevedomy chlap... a kdyz to skoncilo, a ze uz to je peknych par let, az doted mi pise, zkousi volat.. obcas jsou to zpravy nenapadne ve stylu "jak se mas", obcas ve stylu jak se mnou musi byt krasne zit, bla, bla, bla...
taky jsem se nenechala nikdy koupit, v restauraci jsme platili na stridacku, nikdy jsem s nim nejela "nakupovat" jak mi nabizel.
A pripada mi, ze mu po tech letech dochazi ze jsem ho asi fakt husa hloupa milovala ne pro jeho pozici a penize, ale pro jine veci, a chtel by to zpatky. A ja jsem tak rada, ze jsem tam, kde jsem!

A to ze ses spletla.. to se asi spletl kazdy, kdo nema toho sameho partnera od svych -nacti, ne? smile Nebud na sebe narocna... jsi porad mlada, jsi chytra holka.. tak zacni novou praci, psychologem, drobnymi radostmi a hura do noveho zivota stoltsmile

Upravil(a) nerozhodna_01 (22. 2. 2009 16:44)

Není tady

 

#36 22. 2. 2009 16:45

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

kristian napsal(a):

Nikixxx-vůbec nečekej,že Ti on situaci ulehčí tím,že nebude volat a jinak Tě kontaktovat.Ve skutečnosti to bude úplně naopak.V okamžiku,kdy zjistí,že svou lásku a pracovní um hodlᚠnaprosto vážně investovat tam,kde to bude mít budoucnost,začne kolotoč vášní,přesvědčování o tom,jak jsi pro něj nepostradatelná a v práci nenahraditelná.Buď na to připravena,nebude to jednoduché.Ale ničeho se neboj-je to jen rozhodnutí změnit svůj život.Dokážeš to,vůbec o tom nepochybuji.smile

Tenhle scénář taky znám, a teď mi řekni: v okamžiku, kdy mu dojde, co ztratil a bude se snažit lákat kořist zpátky, co udělám já? Potřebuju napřed najít oporu, jak v soukromí, tak i tu dobrou práci. Jinak je předpoklad, že pokud budu psychicky pořád nalomená, podlehnu a zřítim se hluboko do propasti. Víš co si myslím? Že u mě je problém v tom, že jsem sama. V okamžiku, kdy přijde kluk, který mě bdue mít rád, tak si uvědomím hodnotu těchto dvou vztahů a budu z toho venku. I když ... já jsem doma měla skvělýho kluka, kterýho jsem právě kvůli tomu v práci ztratila... Najednou jsem se začla v životě všeho moc bát, jsem nerozhodná, o všem pochybuji, nejsem si jistá vůbec v ničem, jenom ve sportu, kde dřu do poslední kapky potu. Tam to ze sebe trochu dostanu.

Není tady

 

#37 22. 2. 2009 16:50

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

nerozhodna_01 napsal(a):

Nikixxx, mam s timhle typem zkusenost - asi ti neda nikdy pokoj.
U me to bylo take v praci, take vic nez uspesny, finance zajisteny, sebevedomy chlap... a kdyz to skoncilo, a ze uz to je peknych par let, az doted mi pise, zkousi volat.. obcas jsou to zpravy nenapadne ve stylu "jak se mas", obcas ve stylu jak se mnou musi byt krasne zit, bla, bla, bla...
taky jsem se nenechala nikdy koupit, v restauraci jsme platili na stridacku, nikdy jsem s nim nejela "nakupovat" jak mi nabizel.
A pripada mi, ze mu po tech letech dochazi ze jsem ho asi fakt husa hloupa milovala ne pro jeho pozici a penize, ale pro jine veci, a chtel by to zpatky. A ja jsem tak rada, ze jsem tam, kde jsem!

A to ze ses spletla.. to se asi spletl kazdy, kdo nema toho sameho partnera od svych -nacti, ne? smile Nebud na sebe narocna... jsi porad mlada, jsi chytra holka.. tak zacni novou praci, psychologem, drobnymi radostmi a hura do noveho zivota stoltsmile

Hodně se v tvojí zkušenosti vidim, tak to mám i já. Ty jsi z toho pár let venku, já jsem ve fázi hrabání se ven. Ségra má právě chlapa od svých - nácti a strašně spokojený manželství, dvě malý dětičky. Vedle ní si připadám hrozně, vedle ní to na mě doléhá nejvíc, vidím ten rozdíl. A tudíž je mi hrozně i před rodičema, protože taky by chtěli, abych byla šastná. Začnu znova, slibuju, tuten tejden je na řadě psycholog, fáze první.

Není tady

 

#38 22. 2. 2009 16:51

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Opora se hledá sama v sobě, jinak budeš nadosmrti na někom závislá, takže holčičko, i když teoreticky víš vše, je ti to nap.rd.  Začni sama u sebe, kdo jsi a kam jdeš a co potřebuješ konkrétně udělat.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#39 22. 2. 2009 16:55

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Alyssa napsal(a):

Určitě Tě musí nakopnout i to, že tady od nikoho neslyšíš, abys ve vztahu pokračovala a dala tomu šanci. Všichni svorně říkáme, rychle pryč! Je to sebedestruktivní a je to závislost. Je perfektní, že ses rozhodla pro psychologa, pomůže Ti najít správnou cestu ven, udělᚠsi v sobě pořádek a přerovnᚠhodnoty. Chce to začít od začátku, mít se ráda, mít ráda svůj život a ne jen viset na jednom člověku, který za to ještě očividně vůbec nestojí. On je spokojený. Má doma servis a Tebe pro zábavu, proč by něco měnil?
Musíš si začít vážit sama sebe, určitě se najde někdo, kdo bude bude šastnej, že může být Tvůj partner. Neztrácej čas!

Ani nevíš, jak moc mě mluvíš z duše. Říkám si, že snad tak šílená holka nejsem, abych nenašla v žitě normálního kluka a měla děti, jako ostatní. Tahle závislost je pro mě úplně nová zkušenost, musím jí přeprat, protože už sežrala hodně mého já. Kámošky už o mě mají strach, protože začínám blbnout. Já bych moc chtěla v sobě tlačit ty moje emoce a nenechat se jimi ovlivňovat, rozumově to všechno vím. Ale ty emoce, jsem jich plná.

Není tady

 

#40 22. 2. 2009 16:57

kristian
Host

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Myslím,že potřebuješ být především psychicky v pohodě,jedině tak dokáže člověk udělat správné rozhodnutí a reálně přemýšlet.Ten psycholog je určitě správný začátek.Nové zaměstnání by bylo dobré mít v záloze a kamaráda také.Bude to velká změna v životě,bolavá a psychicky velmi náročná.Vím,že je to velmi předčasné,ale období,které žiješ,budeš jednou nenávidět a litovat každého dne,který jsi protrpěla čekáním na ........ co tam napsat-ledovou kru?smile

 

#41 22. 2. 2009 16:57

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

POkud budeš potlačovat emoce, bouchnou jako papiňák a to teprv bude maso. Emoce je potřeba zpracovat, to by právě mohl pomoci psycholog.

Mám dojem, že ego tě fakt válcuje, chceš všecko přeprat, všecko zvládnout. ale o sebe přijetí nevidím nic o sebe záchraně, kromě chocholouška, taky nic... holka holka kam se to ženeš? Ty dostaneš ještě na budku...

Upravil(a) PavlaH (22. 2. 2009 16:58)


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#42 22. 2. 2009 17:01

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

PavlaH napsal(a):

Opora se hledá sama v sobě, jinak budeš nadosmrti na někom závislá, takže holčičko, i když teoreticky víš vše, je ti to nap.rd.  Začni sama u sebe, kdo jsi a kam jdeš a co potřebuješ konkrétně udělat.

Jo, dík, to jsem potřebovala slyšet. Že i ta moje malá naděje, že mám ještě rozum, je mi naprd. Ale chápu, myslíš to dobře. Oporou je si člověk hlavně on sám. Co potřebuju konkrétně udělat? Kam jdu a kým jsem? Nadčasové otázky, taky si můžu říct, že za pár let stejně umřu a za čím se teda hnát. Ještě nejsem v takové letargii, aby mi bylo všechno jedno. Ale fakt nevím kdo jsem a kam jdu. Víte to někdo z vás?

Není tady

 

#43 22. 2. 2009 17:04

nerozhodna_01
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2009
Příspěvky: 104

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Nikixxx napsal(a):

nerozhodna_01 napsal(a):

Nikixxx, mam s timhle typem zkusenost - asi ti neda nikdy pokoj.
U me to bylo take v praci, take vic nez uspesny, finance zajisteny, sebevedomy chlap... a kdyz to skoncilo, a ze uz to je peknych par let, az doted mi pise, zkousi volat.. obcas jsou to zpravy nenapadne ve stylu "jak se mas", obcas ve stylu jak se mnou musi byt krasne zit, bla, bla, bla...
taky jsem se nenechala nikdy koupit, v restauraci jsme platili na stridacku, nikdy jsem s nim nejela "nakupovat" jak mi nabizel.
A pripada mi, ze mu po tech letech dochazi ze jsem ho asi fakt husa hloupa milovala ne pro jeho pozici a penize, ale pro jine veci, a chtel by to zpatky. A ja jsem tak rada, ze jsem tam, kde jsem!

A to ze ses spletla.. to se asi spletl kazdy, kdo nema toho sameho partnera od svych -nacti, ne? smile Nebud na sebe narocna... jsi porad mlada, jsi chytra holka.. tak zacni novou praci, psychologem, drobnymi radostmi a hura do noveho zivota stoltsmile

Hodně se v tvojí zkušenosti vidim, tak to mám i já. Ty jsi z toho pár let venku, já jsem ve fázi hrabání se ven. Ségra má právě chlapa od svých - nácti a strašně spokojený manželství, dvě malý dětičky. Vedle ní si připadám hrozně, vedle ní to na mě doléhá nejvíc, vidím ten rozdíl. A tudíž je mi hrozně i před rodičema, protože taky by chtěli, abych byla šastná. Začnu znova, slibuju, tuten tejden je na řadě psycholog, fáze první.

Niki, s nikym se nesrovnavej!! nesmis zit pro ostatni, ale sama pro sebe. A pak to bude lepsi.

Moje zkusenost trvala jen par mesicu, po par letech bych asi zesilela.
Ukoncila jsem to potom, co slibil rozvod (ktery se nekonal.. ) slzy, laska, vysvetlovani.. kazdodenni pracovni stres, i kdyz byl dikybohu v jinem oddeleni a nebyl muj nadrizeny.
Mel taky manzelku, deti.. a ja jsem si do detailu predstavovala, jestli bych byla stastna kdyby kvuli mne opustil ji. Neopustil by pak kvuli jine zase me? Muze byt opravdu nekomu oporou? Jak by mi bylo, kdyby ji opustil a pak za ni jezdil, za detmi.. co bych delala sama doma?
Brecela. Byla nestastna. Par let, nez by mozna odesel i ode me.

Ja jsem se z toho dostala jinym vztahem. Z prace pak odesel on, coz u Vas nehrozi.. ale zkus premyslet jako ja. Chtela bys opravdu aby opustil manzelku a deti??? Ja myslim ze ne, proto sem pises.. a dobre delas.

Hlavne se ale nesrovnavej se sestrou a nezij pro rodice! smilehjarta

Není tady

 

#44 22. 2. 2009 17:04

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Můžeš si být jistá, že si za nějakou dobu budeš gratulovat, žes to udělala a ještě se budeš podivovat nad tím, proč Ti to nešlo dřív. Co prožívᚠnemá nic společnýho s láskou a běžným vztahem dvou lidí. Je to iracionální poblázněnost. Taky jsem si podobný stavem prošla (a kdo né, že..) a teď už se můžu jen pousmát, nebo nad sebou zakroutit hlavou, co jsem to vyváděla smile

Není tady

 

#45 22. 2. 2009 17:07

kristian
Host

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Nikixxx napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Opora se hledá sama v sobě, jinak budeš nadosmrti na někom závislá, takže holčičko, i když teoreticky víš vše, je ti to nap.rd.  Začni sama u sebe, kdo jsi a kam jdeš a co potřebuješ konkrétně udělat.

Jo, dík, to jsem potřebovala slyšet. Že i ta moje malá naděje, že mám ještě rozum, je mi naprd. Ale chápu, myslíš to dobře. Oporou je si člověk hlavně on sám. Co potřebuju konkrétně udělat? Kam jdu a kým jsem? Nadčasové otázky, taky si můžu říct, že za pár let stejně umřu a za čím se teda hnát. Ještě nejsem v takové letargii, aby mi bylo všechno jedno. Ale fakt nevím kdo jsem a kam jdu. Víte to někdo z vás?

Víš to i Ty sama.Jsi mladá žena,vzdělaná a velmi chytrá,jen se srdcem raněným láskou k člověku,který takového vztahu  není hoden.A kam jdeš?Správným směrem,když chceš udělat změnu.smile

 

#46 22. 2. 2009 17:09

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

PavlaH napsal(a):

JO role oběti se suprově hraje. Ale Ty mᚠproblém, ty budeš muset něco udělat. Sama to vidíš, ale konkrétní krok nepadl ještě ani jeden. Tedy ptám se opět. jak bys to mohla ukončit podle tvých nejlepších představ? CO bys mohla nebo měla udělat jako první krok?

Odpovídám. Konkrétní krok?
1. psycholog - nemyslím si, že by neslyšel ani jeden případ, jako jsem já, svěřím se nezávislému odborníkovi a budu doufat, že radu od doktora poslechnu líp, než co si naordinuji já, navíc budu pod jeho kontrolou a špatně se mě budou hledat argumenty, proč tohle nejde. Bude pro mě zrcadlem mého já, vím to. Nebudu chtít člověka, kterého sama vyhledám, vlastními chybami zklamat. Pokud ani jeho neposlechnu, pak jsem v pasti.

Podle svých nejlepších představ by to měl celé ukončit on,  a tím mě z toho dostane, on přestane se mnou komunikovat. Protože veškerá naše komunikace teď jde z jeho strany.

Není tady

 

#47 22. 2. 2009 17:11

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Prostě mu řekni : Bylo to pěkný, ale už mi to přestalo stačit a přestalo mi to vyhovovat,  takže si jdu za svým štěstím. Měj se hezky.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#48 22. 2. 2009 17:14

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

kristian napsal(a):

Nikixxx napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Opora se hledá sama v sobě, jinak budeš nadosmrti na někom závislá, takže holčičko, i když teoreticky víš vše, je ti to nap.rd.  Začni sama u sebe, kdo jsi a kam jdeš a co potřebuješ konkrétně udělat.

Jo, dík, to jsem potřebovala slyšet. Že i ta moje malá naděje, že mám ještě rozum, je mi naprd. Ale chápu, myslíš to dobře. Oporou je si člověk hlavně on sám. Co potřebuju konkrétně udělat? Kam jdu a kým jsem? Nadčasové otázky, taky si můžu říct, že za pár let stejně umřu a za čím se teda hnát. Ještě nejsem v takové letargii, aby mi bylo všechno jedno. Ale fakt nevím kdo jsem a kam jdu. Víte to někdo z vás?

Víš to i Ty sama.Jsi mladá žena,vzdělaná a velmi chytrá,jen se srdcem raněným láskou k člověku,který takového vztahu  není hoden.A kam jdeš?Správným směrem,když chceš udělat změnu.smile

Dík, tohle slyším pořád..."mladá žena,vzdělaná a velmi chytrá"...možná navenek tak působím, ale uvnitř jsem rozervaná jak to nejvíc jde. Asi jako když tu kru roztříštíš na malinké úlomky. Moje srdce je fakt hodně moc poraněný, a na každou ránu se musí najít lék, tak začínám tím psychologem. Jenom mám strach, aby nepřišla nějaká další rána a v tom zranění se dál nezavrtala. Mě stačí málo, špatně pochopím jednu větu, smsku...

Není tady

 

#49 22. 2. 2009 17:18

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

mashanka napsal(a):

Prostě mu řekni : Bylo to pěkný, ale už mi to přestalo stačit a přestalo mi to vyhovovat,  takže si jdu za svým štěstím. Měj se hezky.

Otázkou je, jestli kvůli téhle větě nebudu ještě víc ve stresu, než jsem teď. Opouštět člověka, kterého nemᚠráda je pohoda, když ho ale ráda mᚠa musíš to udělat jenom z rozumu, není to úplně sranda. Ne ne, já neudělam nic impulsivního, já musím projít komplexní změnou i kdybych se měla ještě pár měsíců trápit. Pak se přestanu trápit úplně a budu zase jako dřív.

Není tady

 

#50 22. 2. 2009 17:23

Nikixxx
♥♥-----
Registrovaný: 22. 2. 2009
Příspěvky: 78

Re: Trápím se a nechci se nachat zničit

Alyssa napsal(a):

Můžeš si být jistá, že si za nějakou dobu budeš gratulovat, žes to udělala a ještě se budeš podivovat nad tím, proč Ti to nešlo dřív. Co prožívᚠnemá nic společnýho s láskou a běžným vztahem dvou lidí. Je to iracionální poblázněnost. Taky jsem si podobný stavem prošla (a kdo né, že..) a teď už se můžu jen pousmát, nebo nad sebou zakroutit hlavou, co jsem to vyváděla smile

Já vim já vim, že je to celé iracionální, není to láska, není to ani jenom přátelství, ani jenom sex, a jednou taky budu kroutit hlavou, jak jsem byla nesmyslně zahleděná. Ale teď je teď, já se z toho musim dostat, pak se tomu můžu smát, teď jsem ještě v tom kotli, kde se to vaří.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů