Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 2. 2009 11:02

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

KONEC...

Tak, jak jste někteří předvídali nebo doporučovali, stalo se. Z jeho strany. Necítí to, co by bylo potřebné pro vztah. Mám chu všechny ty knížky, které jsem si půjčila a kupila vyhodit do popelnice. Všechny byly o tom, jak zlepšit vztah, jak být lepším člověkem, jak milovat svůj život, jak si zvýšit sebevědomí...Tak to mám právě teď na nule. NEchci žádné utěšování ani řeči o tom,  že asi opravdu nebyl ten pravý....a já vím, že byl, pořád tomu nedokážu uvěřit a smířit se s tím už vůbec ne. Píšu to jen proto, aby ti, co mi odpovídali na jiné příspěvky, znali konec. A taky abyste věděli, že uznávám, že jste měli pravdu. "Ale já vím, že se se mnou nechce rozejít, vím, že mě miluje"....taky ještě minulý týden mi to takhle říkal. Ne těmito slovy, ale dával mi to najevo, vypadalo to, že je všechno v pořádku, říkal, že on se rozejít nechce....tohle nidky nepochopím. Jediné, po čem jsem toužila, je jistota, a teď už nemám jistotu ani v tom, co si sama myslím, co vidím a věřím tomu.


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#2 21. 2. 2009 11:07

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: KONEC...

To chce čas smilepar


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#3 21. 2. 2009 11:10

majkafa
Host

Re: KONEC...

Ty knížky jsi přece četla pro sebe. Ne pro kohokoliv jiného.
I smutnění patří k životu. Teď si užij smutnění a čas vše zahojí. pussa

 

#4 21. 2. 2009 11:13

XYZ
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 809

Re: KONEC...

majkafa napsal(a):

Ty knížky jsi přece četla pro sebe. Ne pro kohokoliv jiného.
I smutnění patří k životu. Teď si užij smutnění a čas vše zahojí. pussa

netušila jsem, že smutnění se dá užívat


You cannot know wine by the barrel.

Není tady

 

#5 21. 2. 2009 11:20

majkafa
Host

Re: KONEC...

Vše, co nám život přináší, se dá užívat. Záleží na tom, co si pod slovem užívat predstavíme. Kdybychom někdy nebyli smutní, nevěděli bychom, co znamená být veselí. smile
My už víme, že po smutnění zase přijdou hezké chvilky, že nezůstane už napořád jenom při smutnění.

Upravil(a) majkafa (21. 2. 2009 11:21)

 

#6 21. 2. 2009 13:12

Bára :)
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 323

Re: KONEC...

Nesmutni, pokud o tebe nestál, nestojí za to. Znám to z vlastní zkušenosti. Těš se na lepší zítřky wink

Není tady

 

#7 21. 2. 2009 15:25

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: KONEC...

XYZ napsal(a):

majkafa napsal(a):

Ty knížky jsi přece četla pro sebe. Ne pro kohokoliv jiného.
I smutnění patří k životu. Teď si užij smutnění a čas vše zahojí. pussa

netušila jsem, že smutnění se dá užívat

No jistě, že dá. Zavřeš se doma, zatáhneš žaluzie, pustíš zamilované CD, nejlépe s VAŠÍ písničkou, kterou budeš omílat pořád dokola, uvaříš si kafe, nakoupíš dorty, všude rozložíš jeho věci, fotky..... a dᚠsvému zoufalství volný průchod - žereš, brečíš, lituješ se, žereš, budeš celá oteklá, přežraná........................ čím víc si to užiješ, tím dřív tě to přestane bavit wink

Upravil(a) mashanka (21. 2. 2009 15:26)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#8 21. 2. 2009 16:49

majkafa
Host

Re: KONEC...

big_smile

 

#9 21. 2. 2009 17:00

Taisha
♥♥♥♥♥--
Místo: střední Morava
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 871

Re: KONEC...

Mashanko tummenupp lol


Poznání je jedno, ale hloupost se násobí.

Není tady

 

#10 21. 2. 2009 20:15

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: KONEC...

xyz - ta práce na sobě určitě není zbytečná, protože ji následně můžeš zužitkovat v dalších vztazích. Ted opravdu smutni, prožij ten smutek až do dna, at se zase můžeš zvednout. A věnuj se sobě, to ted stejně nejvíc potřebuješ....pracovat na sobě...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#11 21. 2. 2009 20:15

Bára :)
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 323

Re: KONEC...

smile

Není tady

 

#12 21. 2. 2009 20:45

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: KONEC...

XYZ, každý konec je začátkem něčeho jiného... a jak víš, že to "další" nebude nakonec lepší?
Jistota - ale tu nemᚠnikdy, s žádným chlapem... jedinou jistotu, kterou můžeš mít, je tak, kterou mᚠsama v sobě...
Je blbost dělat si z chlapa jistotu.
Spousta ženských Ti to tady na Babi potvrdí...
Chce to čas... teď to bude bolet... to je normální.

No a odvozovat sebevědomí od toho, že Tě jeden konkrétní chlap nechce... to je psychická sebevražda.

Není tady

 

#13 21. 2. 2009 21:20

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: KONEC...

PavlaH napsal(a):

xyz - ta práce na sobě určitě není zbytečná, protože ji následně můžeš zužitkovat v dalších vztazích. Ted opravdu smutni, prožij ten smutek až do dna, at se zase můžeš zvednout. A věnuj se sobě, to ted stejně nejvíc potřebuješ....pracovat na sobě...

Na každém konci je krásné, že něco jiného začíná...

Není tady

 

#14 21. 2. 2009 21:24

Bára :)
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 23. 10. 2006
Příspěvky: 323

Re: KONEC...

Slavek17 napsal(a):

PavlaH napsal(a):

xyz - ta práce na sobě určitě není zbytečná, protože ji následně můžeš zužitkovat v dalších vztazích. Ted opravdu smutni, prožij ten smutek až do dna, at se zase můžeš zvednout. A věnuj se sobě, to ted stejně nejvíc potřebuješ....pracovat na sobě...

Na každém konci je krásné, že něco jiného začíná...

...krásný citát ze série Básníků smile

Není tady

 

#15 22. 2. 2009 9:45

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: KONEC...

Martinka1 napsal(a):

... Je blbost dělat si z chlapa jistotu.

Chce to čas... teď to bude bolet... to je normální.

No a odvozovat sebevědomí od toho, že Tě jeden konkrétní chlap nechce... to je psychická sebevražda.

Potvrzuji - dělat si jistotu z kohokoli, je blbost.
Každý nás může opustit.
A vlastně je jedno, jak se to stane...

I když to tak teď nevypadá, vlastně ti prokazuje obrovskou službu.
Opuští tě, abys mohla najít sama sebe.
Abys mohla najít svou vlastní sebeúctu.

Nepromarni tu šanci.

Jak zaznělo z úst dvou staroušků, kteří tuhle slavili diamantovou svatbu: Jenom tam, kde je úcta, vydrží i láska.

Není tady

 

#16 22. 2. 2009 11:51

nerozhodna_01
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2009
Příspěvky: 104

Re: KONEC...

Slavek17 napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

... Je blbost dělat si z chlapa jistotu.

Chce to čas... teď to bude bolet... to je normální.

No a odvozovat sebevědomí od toho, že Tě jeden konkrétní chlap nechce... to je psychická sebevražda.

Potvrzuji - dělat si jistotu z kohokoli, je blbost.
Každý nás může opustit.
A vlastně je jedno, jak se to stane...

I když to tak teď nevypadá, vlastně ti prokazuje obrovskou službu.
Opuští tě, abys mohla najít sama sebe.
Abys mohla najít svou vlastní sebeúctu.

Nepromarni tu šanci.

Jak zaznělo z úst dvou staroušků, kteří tuhle slavili diamantovou svatbu: Jenom tam, kde je úcta, vydrží i láska.

XYZ, neznam tvuj pribehu, ale co se tyka rozchodu,to co zaznelo v poslednich par prispevcich je velka pravda.

V tehle chvili to asi nechces slyset, potrebujes si nejdriv projit tech par narocnych tydnu, ale ta sebeucta je nesmirne dulezita.

Je dulezite abyste k sobe tu uctu meli oba dva. A taky je dulezite, aby ten vztah byl vyrovnany. Jde to ruku v ruce.. vis co se rika, pred nikym se nepovysuj, pred nikym se neponizuj. Trvalo mi par vztahu a mnoho let to pochopit...

Tak zvedni hlavu, bude jaro.. zacni cvicit.. usmivej se.. smile
Delej neco pro ostatni, ja jsem si treba mnoho let brala deti z kojenaku, na VS jsem chodila do detskeho domova doucovat,
ted chci zacit chodit s malym do domova duchodcu ... to te zamestna a uvedomis si, jake vlastne mame stesti, ze vubec zijeme a jsme zdravi..  pomaha mi to se srovnat a byt vdecna a usmevavejsi smile
a pomaha to preklenout i ty vlastni starosti a trapeni.

drzim ti palce, at to mas brzy za sebou a at nam brzy napises, ze jsi RADA, ze jste se rozesli pussa

Není tady

 

#17 22. 2. 2009 12:13

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: KONEC...

XYZ....nikdy není nic jistého....V tom je život ke všem spravedlivý...Jsou páry, které mají doma obden Itálii a jsou páry, které by zdánlivě mohly ungovat jako vzor těm ostatním. Píšu zdánlivě, protože pak ty jejich rozchody jsou pro okolí šokem a bleskem z čistého nebe.

"Vždy oni se nikdy nehádali"
"On jí chodil každý den naproti do práce"
"Ona na něj vždyky na zahradu volala - Kájo, nech už tépráce a pojď na televizi!"

No a jsou od sebe a nikdo nechápe, proč....

Každá životní zkouška nám je užitečná, i když o ty negativní zážitky nikdo nestojíme....


A dneska to potkalo Tebe, zítra to potká jiného....každý z nás si ta zklamání v lásce musí zažít a každého z nás po odeznění prvotní bolesti by tahle nepříjemná zkušenost měla motivovat k tomu, aby se příště vyvaroval stejných chyb, aby si z toho vzal to hezké, aby ten další vztah byl na lepším základě postavený, aby měl vyšší úroveň, aby.....doplň si sama.....

Není tady

 

#18 22. 2. 2009 21:31

Slavek17
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 8. 2007
Příspěvky: 1348

Re: KONEC...

kalupinka napsal(a):

Každá životní zkouška nám je užitečná, i když o ty negativní zážitky nikdo nestojíme....

Jeden užitečný odkaz ... http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vzt … i-rozchodu
(tedy snad...)
vissla

Není tady

 

#19 23. 2. 2009 8:28

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: KONEC...

XYZ, ty to ještě nevíš, ale ten rozchod může znamenat i výhru a začátek nové cesty..... par


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#20 23. 2. 2009 11:51

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: KONEC...

XYZ, nechápu, proč chceš všechny ty knihy vyhazovat do popelnice....přece jsi nechtěla posílit sebevědomí jen kvůli "vám dvěma", ale především, a to prvotně, kvůli sobě....ne....   ?
Takže, přes všechno, co se stalo, pokračuj a uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál, jak se tvůj pohled na vᚠvztah bude vyvíjet.....ono, nic jiného ti vlastně ani nezbývá....   

a naprosto souhlasím s poslední větou od Klubka stolt


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#21 23. 2. 2009 12:02

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: KONEC...

XYZ napsal(a):

Tak, jak jste někteří předvídali nebo doporučovali, stalo se. Z jeho strany. Necítí to, co by bylo potřebné pro vztah. Mám chu všechny ty knížky, které jsem si půjčila a kupila vyhodit do popelnice. Všechny byly o tom, jak zlepšit vztah, jak být lepším člověkem, jak milovat svůj život, jak si zvýšit sebevědomí...Tak to mám právě teď na nule. NEchci žádné utěšování ani řeči o tom,  že asi opravdu nebyl ten pravý....a já vím, že byl, pořád tomu nedokážu uvěřit a smířit se s tím už vůbec ne. Píšu to jen proto, aby ti, co mi odpovídali na jiné příspěvky, znali konec. A taky abyste věděli, že uznávám, že jste měli pravdu. "Ale já vím, že se se mnou nechce rozejít, vím, že mě miluje"....taky ještě minulý týden mi to takhle říkal. Ne těmito slovy, ale dával mi to najevo, vypadalo to, že je všechno v pořádku, říkal, že on se rozejít nechce....tohle nidky nepochopím. Jediné, po čem jsem toužila, je jistota, a teď už nemám jistotu ani v tom, co si sama myslím, co vidím a věřím tomu.

Jistota na tomhle světě je pro nás,co tu žijem jen jedna jediná!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů