Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 2. 2009 19:24

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Gormiti

Holky prosím kde kupujete v Praze Gormity, nebo levně na netu? Jak se k téhle nové vášni stavíte? Na můj vkus drahý věcičky hmm ale syn je z nich úplně paf......

Není tady

 

#2 23. 2. 2009 9:30

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Gormiti

Jsem nevzdělaná. Co to je?


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#3 23. 2. 2009 19:37

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Gormiti

Takový gumový potfory - figurky http://www.obchodhracek.cz/katalog/sber … y/gormiti, u nás na škole to teď jede a nemůžu nikde v okolí Prahy sehnat, všichni odpoví - beznadějně vyprodáno....... což já nechápu, když se kouknu na ty ceny dumbom

Není tady

 

#4 24. 2. 2009 0:10

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Gormiti

Panejo, to se mi ani trochu nelíbí... Nemají z toho ty děti noční můry? hmm  Kdyby to chtěli naši kluci, tak bych se jim to snažila rozmluvit.

Není tady

 

#5 24. 2. 2009 21:10

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Gormiti

je to hnus velebnosti, souhlasím lollollollol

ne ne, noční můry nemá, spíš si ty věcičky začal brát do postele místo plyšáků roll

ale rozmlouvat mu to nebudu, to bych mu mohla začít rozmlouvat sladkosti, ty jsou přeci nezdravý.... nebo televizi atd. godlikegodlikegodlikegodlike

Není tady

 

#6 24. 2. 2009 21:59

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Gormiti

smile No, to já právě dělám, že jim rozmlouvám sladkosti a televizi. Oni sice zdárně odolávají, ale snad to v nich nějakou stopu zanechá. Gormiti k nám naštěstí nedorazili. big_smile

Není tady

 

#7 24. 2. 2009 22:15

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Gormiti

no já už v tomhle věku nic nerozmlouvám, dosáhla bych opaku roll , spoléhám že moje hustírna a výchova v mladším věku zanechala nějaké pozitivní stopy, gormiti k vám třeba ještě dorazí, ale líbí se mi, jak si kluci panáčky mezi sebou mění a snaží se z těch kšeftů pro sebe vytřískat co nejvíc, dobrá průprava pro život .... doufám cool

Není tady

 

#8 26. 2. 2009 13:53

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Gormiti

Tak koukám, že jste asi ve druhé třídě jako my. My v tom taky jedeme. Máme toho teda víc, to jsou pokemoni, ted začali něco o star wars, jak se prodává ten svítící meč, naštěstí ho to zase přešlo, ale co já vim...big_smile . My jsme kdysi koupili první gormity normálně v obchodě, ale od tý doby jsem je nikde neviděla. Snad jen na netu je můžeš koupit, ale pak musíš ještě přičíst poštovný. A s tim vyměnováním mᚠpravdu, jakou on má Mates radost, když něco vymění za silnější, to samý platí i o pokemonech.

Není tady

 

#9 27. 2. 2009 12:11

REŇAS
Host

Re: Gormiti

Dobrá blbina pro kluky,mně se to docela líbí,hold je jiná doba,dřevění koníčci,už u spousta kluků,neletí.(samozřejmě výjimky být můžou) Ale,není to pravé "akční"..a in.. No a bohužel za hitovku se platí. U nás teď vede Star wars..ale,už do pozadí se dostavájí figurky  ,přece jen si,už moc nehraje,spíš ještě vítězí Lego Starwars..,pak dvd..a čte knížky o Star wars.. No a taky to není za pár kaček.. Jinak u nás je hlavní vítěz,železnice a to ty modely,to je teprve cenový nářez,většinou to řešíme komisním prodejem,občas natrefí na něco nového za dobrou cenu.. Pořád lepší,než kdyby chtěl peníze třeba na nějaký ten "fet" apod.,že..

 

#10 1. 3. 2009 21:31

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: Gormiti

Tiffany no jo, ve druhý třídě, štve mě ale, že kvůli gormitům začal nosit domů netknutý svačiny (nemá čas svačit, o přestávky se mění figurky hmm ) a díky roztěkanosti sem tam dotahne špatnou známku, zkrátka ho to pohltilo.... tak nevím jestli mu nemám trochu přistříhnout křídla roll nebo čekat že se srovná hmm

Reňas ten fet nás možná ještě čeká butterbutterbutterbutter

Není tady

 

#11 20. 4. 2009 11:04

arti
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2009
Příspěvky: 1

Re: Gormiti

Jukněte sem mam s nima jen dobrou skušenost, a ceny na GORMITI OK
Na tomto místě byl odkaz čistě reklamního charakteru, proto byl odstraněn. Pokud máte zájem o inzerci, prosím, kontaktujte majitele Babinet.cz. mala.popelka
snad Vám to pomůže zatím ahojky.

Není tady

 

#12 4. 10. 2011 19:41

kocour.azrael
♥------
Registrovaný: 27. 8. 2011
Příspěvky: 2

Re: Gormiti

U nás doma Gormiti právě taky hodně letí - mám dva kluky 4 a 6 let smile kromě postaviček kluci omalovávají i omalovánky s Gormity, většinou je tisknu z netu, hlavně tady http://omalovanky.info/category/galerie/pohadky/gormiti  jich je hodně smile

Není tady

 

#13 23. 10. 2011 12:56

mvkoty
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Velvary
Registrovaný: 29. 7. 2007
Příspěvky: 5954
Web

Re: Gormiti

NᚠMíša taky hučí s gormitama ale mě osobně se nelíbí hlavně za takovou postavičku dát až 80korun děkuji pěkně to mu raději koupím ovoce nebo nějakou jinou hračku. Ale je pravda, že sem tam za odměnu si může vybrat nějakou maličkost a je to právě gormit  a nebo mini skateboard.
Jinak je kupuji v kamené prodejně topkočarky, ale na webu je nemají .-(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů