Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 2. 2009 9:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

proč chci ted za každou cenu někoho mít, protože to vidím u bývalého, on má hned druhý den po mě tuhle novou a já jsem sama ... mám pocit, že jsem pozadu
Nemᚠpocit, že jsi pozadu - štve tě, že on má a ty ne... tak bys mu chtěla ukázat, že nejsi chudinka, která si ještě nikoho nenašla... a dělᚠto tím nejhorším způsobem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 16. 2. 2009 9:59

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

helena napsal(a):

proč chci ted za každou cenu někoho mít, protože to vidím u bývalého, on má hned druhý den po mě tuhle novou a já jsem sama ... mám pocit, že jsem pozadu
Nemᚠpocit, že jsi pozadu - štve tě, že on má a ty ne... tak bys mu chtěla ukázat, že nejsi chudinka, která si ještě nikoho nenašla... a dělᚠto tím nejhorším způsobem.

ahoj Matyskku...s timhle bohužel musim souhlasit hmm Proč už se na něj jednou pro vždy nevykašleš. Neznamená že když tvůj bývalej má přítelkyni,t ak ty honem musíš taky někoho mít. "jedete" už každej sám za sebe a myslim že jemu to je fuk jestli ty někoho mᚠnebo ne....

Není tady

 

#53 16. 2. 2009 10:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Matyskku, porovnáva sa s bývalým a chcie s amu vyrovna je podža mňa dos zlý motív prečo si niekoho nájs. Ty asi ani nie si zamilovnaá, len závislá a s ohromnou potrebou ma NIEKOHO, HOCIKOHO. Nemᚠešte na to nájs si niekoho úplne cudzieho, tak si "vzala zavděk" bývalou známosou a on to má zrejme podobne, lenže na rozdiel od teba si priznal, že si robíte navzájom len "záplaty". A už sa mu asi nechce by záplatou.
Bývalého nerieš, do postele ani do hrncov im nevidíš, nevieš, ako to všetko v skutočnsoti je - zbav sa najprv trpkosti a citovej väzby na bývalého, až potom si bdueš schopná nájs niekoho normálneho na normálny vzah, nie na trucpodnik.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 16. 2. 2009 10:10

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Matýskku, já taky chtěla to místo po mém ex zase co nejdříve někým vyplnit...ani jsem si neuvědomovala, jak moc mi chybí, vedle sebe někoho mít.... par taky jsem měla jednoho vyhlídnutýho, se kterým by se mi líbilo být....ale on zřejmě ze mě vycítil to "zoufalství" a hodil zpátečku. Jsem za to ráda. Umím být sama se sebou a jestli se někdo objeví, tak už to budu brát jako bonus a vážit si toho víc, než když jsem chtěla jen zaplácnout tu díru vedle sebe.

Není tady

 

#55 16. 2. 2009 10:18

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Selima napsal(a):

....
Bývalého nerieš, do postele ani do hrncov im nevidíš, nevieš, ako to všetko v skutočnsoti je - zbav sa najprv trpkosti a citovej väzby na bývalého, až potom si bdueš schopná nájs niekoho normálneho na normálny vzah, nie na trucpodnik.

přesně stolt

Není tady

 

#56 16. 2. 2009 11:19

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Asi nebudu první s tímto názorem...
...nech to jen tak plynout. netlač, nepřemýšlej, nech se pohupovat po vlnkách a mezitím zraj. Pěkně pomalu ako Jihočeskej sýr (nemyslím tím, že budeš mít u toho i onen typický odér) a až dozraješ, tak se znovu porozhlédneš...

Není tady

 

#57 16. 2. 2009 11:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Někdo (Aristoteles???) tvrdil, že příroda nesnáší vakuum a snaží se ho vyplnit. By to bylo vyvráceno, hodně lidí se snaží o zaplnění prázdného prostoru - ze zvyku mít někoho vedle sebe, z dojmu, že být sám je jaksi "nenormální" nebo pro pouhý pocit, že jsou aspoň tak dobří, jako ti ostatní, kteří někoho mají a ne "opuštěné nechtěné chudinky". Jenže ta snaha (téměř bych řekla zoufalá snaha) z nich čiší na dálku a upřímně - komu by se chtělo být jenom "vycpávkou"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#58 16. 2. 2009 11:47

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Wiki napsal(a):

Asi nebudu první s tímto názorem...
...nech to jen tak plynout. netlač, nepřemýšlej, nech se pohupovat po vlnkách a mezitím zraj. Pěkně pomalu ako Jihočeskej sýr (nemyslím tím, že budeš mít u toho i onen typický odér) a až dozraješ, tak se znovu porozhlédneš...

mᚠpravdu stolt Ale s tou větou v závorce jsi mě fakt pobavila lol

Není tady

 

#59 16. 2. 2009 19:09

Matysekk
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 5. 2007
Příspěvky: 114

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Ahoj holky, všem děkuji za vzkazy. Za chvilku má přijet vrátit mi ty DVD, tak ho rovnou poprosim jestli by mi neprevezl pracku z byvaleho podnajmu do nynejsiho, tak jsem zvedava, jak se k tomu postavi, je to kousek, ale jestli se vymluví, tak se na nej vyprdnu, protoze jemu kdyz nebylo dobre, tak jsem mu vezla uvareny jidlo a cely den se o nej starala. Tak by taky mohl neco udelat pro me. Nemam nikoho kdo by mi to nalozil do auta. Ja mam ford KA, tam se to nevejde urcite :-) a hlavne to neutahnu....

Není tady

 

#60 16. 2. 2009 19:19

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Jo, to bude super... přesně to od čeho zrovna utekl - zařiď, udělej, zjisti, vybav... a začíná to "převez mi pračku"... proč ho za každou cenu zatahuješ do svojich záležitostí? Kdybys ho raději nechala vydechnot...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#61 16. 2. 2009 19:22

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Matysekk napsal(a):

Ahoj holky, všem děkuji za vzkazy. Za chvilku má přijet vrátit mi ty DVD, tak ho rovnou poprosim jestli by mi neprevezl pracku z byvaleho podnajmu do nynejsiho, tak jsem zvedava, jak se k tomu postavi, je to kousek, ale jestli se vymluví, tak se na nej vyprdnu, protoze jemu kdyz nebylo dobre, tak jsem mu vezla uvareny jidlo a cely den se o nej starala. Tak by taky mohl neco udelat pro me. Nemam nikoho kdo by mi to nalozil do auta. Ja mam ford KA, tam se to nevejde urcite :-) a hlavne to neutahnu....

matysku ..nezlob se, ale tos dělala, protože jsi to chtěla nebo tě on poprosil, požádal ? Víš, pokud jsi o něj takhle pečovala, protože jsi chtěla ..tak to automaticky není rovnítko k tomu - mám předplaceno na protislužbu ... a ty seš hajzlík když nevyhovíš protože já jsem když tys byl atd ... copak to necejtíš ? Dělalas to, žes chtěla, čili Tvý rozhodnutí, Tvá věc ...


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#62 16. 2. 2009 19:32

Matysekk
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 5. 2007
Příspěvky: 114

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

jo to jsem dělala, protože jsem chtěla, ale jak říkám, nemám momentálně nikoho kdo by mi to odvezl. A co je na tom špatnýho ho požádat o pomoc? Není z cukru ... je to chlap...na zádech si to neodtáhnu. Když ho budu brát pouze jako kamaráda a ne jako milence, tak by mi pomoc mohl. Je to pouze na něm, nutit ho a ani vyčítat mu to nebudu, pouze se zeptám.

Není tady

 

#63 16. 2. 2009 19:34

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

aha ..tak co potom ta věta že když ti nevyhoví a vymluví se tak se na něj vyprdneš ?? neodporuje si to s tím co píšeš ted ? že to bude jen kámoš ??? a pouze se zeptᚠ?


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#64 16. 2. 2009 19:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

A kdo by ti to odvezl, kdybys ho neměla po ruce? Jen ho pěkně zapřáhni od začátku to ho bude ohromně motivovat  storstark


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#65 16. 2. 2009 19:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Maty, copak tohle je jedinej chlap v tvým okolí ? neříkej, že není, kdo by ti pomohl, to kecᚠwink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#66 16. 2. 2009 19:42

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Bety napsal(a):

A kdo by ti to odvezl, kdybys ho neměla po ruce? Jen ho pěkně zapřáhni od začátku to ho bude ohromně motivovat  storstark

Jo, příště se bude bát zvednout telefon kapitulation .

Není tady

 

#67 16. 2. 2009 19:43

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Příště by mohl vymalovat... lol


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#68 16. 2. 2009 19:44

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Já myslím, že Matysekk vůbec nepochopila, co dělá špatně...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#69 16. 2. 2009 19:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

holky na druhou stranu no booože, co by nepomohl, no nééé vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#70 16. 2. 2009 19:46

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

PPavlaa napsal(a):

holky na druhou stranu no booože, co by nepomohl, no nééé vissla

baže, však ho neubyde


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#71 16. 2. 2009 19:47

Matysekk
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 5. 2007
Příspěvky: 114

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

no jo holky necham ho chudáčka odpočívat :-) volala jsem ted tomu klukovi co tam bydli at mi ji priveze jeho bratr, ma velky auto a ja na jeho prosbu mu ten podnajem dohodila a jeste tam zadarmo nechala nabytek, s tim ze si vezmu jen tu pracku, tak at mi to priveze on a je to. Jinak tenhle co ma prijet s tima DVD mi sam nabizel, ze mi necha opravit auto, ze tam se mnou pojede kdyz budu potrebovat, atd... ale to se nabidl sam, takze ho z ty pracky vynecham no .... smile ale vymalovat by mohl taky budu si kupovat byt a bude tam hodne prace :-D

Není tady

 

#72 16. 2. 2009 19:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

jj Bety stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 16. 2. 2009 19:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Maty já nefffím, jak ty to děláš, že musíš shánět chlapa, kterej by ti pomohl hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 16. 2. 2009 19:54

Matysekk
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 5. 2007
Příspěvky: 114

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

nechtela jsem nekoho otravovat prvne, ale ted uz asi budu muset .... zasekla jsem se na tomhle a tak na ty ostatni se vykaslala, takze ted nemam nikoho

Není tady

 

#75 16. 2. 2009 19:57

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: JSEM ZAMILOVANA, ALE ....

Matysekk napsal(a):

nechtela jsem nekoho otravovat prvne, ale ted uz asi budu muset .... zasekla jsem se na tomhle a tak na ty ostatni se vykaslala, takze ted nemam nikoho

Matýsku... nikoho ani MÍT nemůžeš... jak bys vlastnila jiného člověka??? :-)

Zajdi si na Duška do divadla, krásně o tomhle povídá... nikoho nemůžeme MÍT = vlastnit... :-)

Důležité je být spokojená SAMA se sebou, protože Ty jsi člověk, se kterým musíš být 24 hod. denně... Být sama sobě nejlepší společností hjarta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů