Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#176 21. 2. 2009 8:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Stydlivost pri sexu

Luisa napsal(a):

Eleni napsal(a):

Luisa napsal(a):

Eleni, nestačím koukat, koho to mᚠvedle sebe. Najednou mi moje problémy se sexem a přítelem přijdou skoro malicherný. To byl takovej od začátku vztahu?

Luiso,takovej od začátku nebyl,alespon určitě ne v době,kdy jsme spolu chodili,i když už v té době byli vidět některé jeho sobecké sklony,ale já byla zamilovaná a přehlížela to.Ze začátku byl žárlivej tak trochu,teď už to je děs....grater

Tak to mě děsí, že se někdo může takhle změnit. Nebo přetvařovat? S přítelem máme v sexu taky problémy, párkrát mě dost ranil, ale když se o tom bavíme, je to z jeho strany spíš z neznalosti (a nezralosti), snaží se na sobě pracovat a stejné chyby neopakovat. My zatím takříkajíc hledáme správnou cestu a děláme na ní chyby, ale rozhodně mi úmyslně neříká nic hnusnýho. Představa, že třeba až se vezmeme nebo bychom měli dítě, se změní jako ten tvůj - HRŮZA.
Já jsem asi divná ženská, ale takový to přehlížení chyb ze zamilovanosti, to já neznám. U nás to bylo naopak, když jsme spolu začali chodit, říkala jsem si jestli to vůbec může mezi náma vydržet, on je o dost jinej než já, a tohle mi vadí a tohle asi nevydejchám atd. On tomu taky moc nevěřil, no a stalo se něco zvláštního - objevilo se dost věcí co nás spojuje, máme se čím dál tím víc radši, on není zdaleka tak hroznej jak se zpočátku popsal. I když máme problémy v sexu, jsem šastná že ho mám a věřím, že se nám to podaří vyřešit. Věřím tomu i díky babinetu:)

Hele a má tvůj muž nějakej skutečnej důvod žárlit? Jestli jsi ho třeba v minulosti něčím neznejistěla, nebo ho nějaká bejvalka podvedla? Já vím, žádnej takovej důvod mít nemusí, evidentně má nízké sebevědomí, ale jen se ptám na možnou příčinu.

byla jsi vůbec zamilovaná, když jsi všechno dokázala rozerbrat hend rozumově ???

a i kdyby ho podvedla bejvalka, tak sice je to blbá zkušenost, ale pokud jde do dalšího vztahu s tím, že žárlí a automatika počítá s tím, že ten druhej to udělá taky, když to udělal ten první, tak je asi něco blbě.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#177 21. 2. 2009 8:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Eleni napsal(a):

On na mě má ty kecy,ale když se s ním dá chvilku mluvit,tak řekne,že ani neví,proč ty řeči má.
Pořád si říkám,že jsem mohla dopadnout i hůř,ale je fakt,že mě hrozně štve...
Jestli mu dávám příčinu kžárlivosti?Já bych řekla,že se snažím nedávat,ani kamarády ale nesmím mít,tak když potkám kámoše,tak mu to raději ani neříkám.Co měl první vážnou známost,tak ho prej podvedla,tak nevím,jestli se to sním táhne.
Cose týče toho sexu,tak mě,krom jiného dost nervuje,že denně chce vědět,jestli večer něco bude,a když mu prostě  řeknu,že dneska ne,tak na mě dokáže být do dalšího večera naštvanej,a hrozně mě urážísad

Eleni, to není omluva, že ho bejvalá podvedla. Pokud si to sebou tahá i do vztahu s tebou a není schopnej jít "čistej" tak do něj nemá vůbec lízt. Jen tou svou žárlivostí šikanuje. Ty nesmíš mít moc kamarádů, ty mu neříkáš, když nějákýho potkáš. A když budeš mít kamarády tak co ? Proč si nechávᚠvšechno líbit, proč mu nikdy ty jeho hloupé řeči na sex a tvoji psotavu nevrátíš ? Proč mu pořád ustupuješ a raději se vzdᚠkamarádů pro klid doma ?
Co by se stalo, kdyby jsi to udělala jak chceš ty ?

Upravil(a) PPavlaa (21. 2. 2009 8:09)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#178 21. 2. 2009 13:07

Bára :)
♥♥♥♥---
Místo: Praha

Proč je PPavla zablokovaná???

Není tady

#179 23. 2. 2009 7:12

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Bára smile napsal(a):

Tak to by mě taky zajímalo! Je tu někde nějaký moderátor co mi to prosím sdělí?

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#180 23. 2. 2009 11:26

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Pisatel napsal(a):

Bára smile napsal(a):

Třeba je přehnaně stydlivá při sexu big_smile big_smile big_smile

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#181 23. 2. 2009 11:34

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

Já myslím, že je to kvůli psychologickému vláknu, holky tam trošku řádily smile

Není tady

#182 23. 2. 2009 11:43

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Pisatel napsal(a):

Bára smile napsal(a):

Moderátor ne, jenom admin. A Admin říká: moderátorky mají hodně práce a tedy není možné, aby na všech vláknech vysvětlovali, co, kdy, kde a kdo udělal špatně, že ho museli zabanovat. Bany se dávají za porušování pravidel a protože je PPavla porušila, dostala ban.

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#183 23. 2. 2009 11:46

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Jirka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Bára smile napsal(a):

Moderátor ne, jenom admin. A Admin říká: moderátorky mají hodně práce a tedy není možné, aby na všech vláknech vysvětlovali, co, kdy, kde a kdo udělal špatně, že ho museli zabanovat. Bany se dávají za porušování pravidel a protože je PPavla porušila, dostala ban.

No je to sice v Pravidlech, nic méně nechci dělat soudce, ale jen aby to nebylo rozhodnutí někoho jen třeba kvůli tomu, že má někdo na někoho pifku nebo jiný názor, jako se to tu už stalo.
Děkuji za info.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#184 23. 2. 2009 11:53

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Pisatel napsal(a):

No je to sice v Pravidlech, nic méně nechci dělat soudce, ale jen aby to nebylo rozhodnutí někoho jen třeba kvůli tomu, že má někdo na někoho pifku nebo jiný názor, jako se to tu už stalo.
Děkuji za info.

PPavla se na mě se stížností neobrátila (viz Pravidla), tedy předpokládám, že ví a plně chápe, proč ban dostala.

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#185 28. 2. 2009 7:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Pavla neví a nechápe. Neobrátila se proto, že se z nějákého banu nezhroutí a nestojí ji za to se někam obracet.
Jen se mi tím ovšem potvrdilo, že moderátoři jsoun tady úplně k ničemu a kromě toho, že zneužívají toho, že dělají moderátory a vyřizují si zde své osobní účty, tak mají taky na každého jinej metr. Někteří tady můžou nadávat, urážet, snižovat lidskou důstojnost a nestane se jim vůbec nic. Ale tohle tady je co sem chodím, takže nic nového pod sluncem. A taky se mi potvrdilo, že ti, kteří sami dokážou na lidi za jiný názor nehezky plivnout a ponížit je (i když bez ostřejších slůvek) se pak nerozpakují si běžet stěžovat moderátorům a křičet ona, ona, no dělějte s tím něco, dy to je do nebe volající big_smilebig_smilebig_smileuschusch

Není tady

#186 28. 2. 2009 9:34

shinden
Host

PPavlaa napsal(a):

Pavla neví a nechápe. Neobrátila se proto, že se z nějákého banu nezhroutí a nestojí ji za to se někam obracet.
Jen se mi tím ovšem potvrdilo, že moderátoři jsoun tady úplně k ničemu a kromě toho, že zneužívají toho, že dělají moderátory a vyřizují si zde své osobní účty, tak mají taky na každého jinej metr. Někteří tady můžou nadávat, urážet, snižovat lidskou důstojnost a nestane se jim vůbec nic. Ale tohle tady je co sem chodím, takže nic nového pod sluncem. A taky se mi potvrdilo, že ti, kteří sami dokážou na lidi za jiný názor nehezky plivnout a ponížit je (i když bez ostřejších slůvek) se pak nerozpakují si běžet stěžovat moderátorům a křičet ona, ona, no dělějte s tím něco, dy to je do nebe volající big_smilebig_smilebig_smileuschusch

Ahoj Pavlí - koukám, že jsi vstala virtuálně z mrtvých smile

#187 28. 2. 2009 15:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

shinden napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ahoj Pavlí - koukám, že jsi vstala virtuálně z mrtvých smile

ke smůle některých tady vissla
jinak zdravím storstark

Není tady

#188 10. 3. 2009 12:15

Jency
♥♥-----

sandra napsal(a):

já mám taky problém s tím, aby mě můj partner viděl nahatou zezadu...mám od mládí komplex ze svých zadních partií, ačkoliv jsou celkem pevné, tak zadek je vyšpulený....ach jo. Mamka mi jednou řekla, že je jedno jestli mám zadek velkej nebo malej, hlavně musí být pevnej! big_smile

Mamka taky nemusí mít ve všem pravdu... dospělý člověk se neřídí úvahami svých rodičů ale vlastními...

Není tady

#189 10. 3. 2009 12:45

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Jency napsal(a):

sandra napsal(a):

já mám taky problém s tím, aby mě můj partner viděl nahatou zezadu...mám od mládí komplex ze svých zadních partií, ačkoliv jsou celkem pevné, tak zadek je vyšpulený....ach jo. Mamka mi jednou řekla, že je jedno jestli mám zadek velkej nebo malej, hlavně musí být pevnej! big_smile

Mamka taky nemusí mít ve všem pravdu... dospělý člověk se neřídí úvahami svých rodičů ale vlastními...

Jency, to byla nadsázka.... wink

Není tady

#190 11. 3. 2009 16:03

Jency
♥♥-----

sandra napsal(a):

Jency napsal(a):

sandra napsal(a):

Jency, to byla nadsázka.... wink

V to doufám.. big_smile ... ačkoliv, ani nevíš, kolik lidí jsem potkala, co se řídí názory svých rodičů... a někdy o tom ani neví... big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí