Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#76 18. 2. 2009 12:55

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Stydlivost pri sexu

Luisa napsal(a):

Hmm co s tím? To mě úplně deprimuje. Půjde "přestavět" zpátky? Asi blbá otázka.

A proč by nešlo? Tak jak ty jsi se oprostila od blbůstek tak i on.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#77 18. 2. 2009 13:01

Luisa
♥♥-----

Pisatel napsal(a):

Luisa napsal(a):

Jak začít? Četbou těch knih? To mám k němu jako přijít a miláčku, nechceš si něco přečíst? Jsem v tomhle dřevo. A taky mám teď v hlavě zmatek. A vůbec žádnou chu na sex:(

Není tady

#78 18. 2. 2009 13:07

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

pisateli, tak holt bez těch hvězd...smile

Není tady

#79 18. 2. 2009 13:26

hrosanek
Host

Luisa napsal(a):

Ježíš, děkuju:) Nic z toho, co píšeš nezní pitomě. Nechci, aby se tento vztah stal poučením pro příští kvůli blbým zábranám. Máme krásný vztah a taky stálo nějaké úsilí a čas, než jsme se k tomu dopracovali.

Problémek - když začnu kašlat na požitek toho druhého a budu hledat ten svůj, to už jsem zkoušela, já se u toho tak nějak musím "ponořit" do sebe, jsem skoro úplně potichu a chvilku to trvá a on si myslí, že jednak dělá něco blbě, protože šíleně nahlas nevzdychám a jednak potřebuje taky stimul. Jinak jeho vzrušení opadne, říká.
Víte co je ještě šílený, když se jen tak mazlíme a víme, že sex (soulož) z nějakého důvodu nebude (zdravotní problémy) je on o dost nápaditější, je to vášnivější, vzruším se docela snadno a dost, a hrozně bych ho chtěla, paradoxně proto, že nemůžu. Jindy můžeme, snažíme se 20 minut a já mám potíže vůbec zvlhnout a něco cítit.

Jste mladí (to předpokládám), takže času dost. wink Zkus mu tohle všechno říct, co bys chtěla. Zkus si vymyslet hru, rande, sexuální překvapení a nedej mu šanci chtít něco od tebe. To je taktéž jeho problém. Zkus využít přesně těch pocitů, že se to po... právě když můžeš dojít k sexu a pro začátek přistoupit ke každému sexu se stejnou představou, že nic dál nebude a užít si to předehru jako celé divadelní představení. smile Pro mě dneska může přijít to cvak přesně jen ve chvíli, kdy se mi chce pokračovat. Vygradovat to do chvíle :"Chci Tě..."

#80 18. 2. 2009 13:34

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Luisa napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Luisa napsal(a):

Jak začít? Četbou těch knih? To mám k němu jako přijít a miláčku, nechceš si něco přečíst? Jsem v tomhle dřevo. A taky mám teď v hlavě zmatek. A vůbec žádnou chu na sex:(

ale houby, začni je číst sama v jeho přítomnosti... a on se zeptá sám smile a pak mu je ukážeš a nabídneš a když už budeš mít něco načteno a na uvod mu o tom něco povíš...smile tak pak uvidíš smile co se bude dít smile

Není tady

#81 18. 2. 2009 13:45

Luisa
♥♥-----

Heřmanka napsal(a):

Luisa napsal(a):

Pisatel napsal(a):

ale houby, začni je číst sama v jeho přítomnosti... a on se zeptá sám smile a pak mu je ukážeš a nabídneš a když už budeš mít něco načteno a na uvod mu o tom něco povíš...smile tak pak uvidíš smile co se bude dít smile

Četla jsem Mars a Venuše v ložnici - On - co to čteš, miláčku? Já - knížku o sexu. O mužích a ženách, jejich rozdílech.  On - ticho. Já - dost věcí tady sedí a je to zajímavý. On - ticho.

Nehledě na to, až budu třeba číst nějakou z doporučených knížek, na jeho případný dotaz zrudnu až za ušima, případně začnu koktat.
Navíc myslím, že to vnímá jako že není pro mě dost dobrej, už jsem taky pronikla do toho, že navenek drsný řeči a uvnitř plaché citlivé stvoření. On nedá třeba nejevo, že se ho to dotklo, ale uzavře se do sebe.
My to spolu asi neumíme. Přitom on mi tak voní.... A já jeho prý tak přitahuju, mám prý v sobě něco nepopsatelného, co ho dostává....

Není tady

#82 18. 2. 2009 13:50

Luisa
♥♥-----

hrosanek napsal(a):

Luisa napsal(a):

Jste mladí (to předpokládám), takže času dost. wink Zkus mu tohle všechno říct, co bys chtěla. Zkus si vymyslet hru, rande, sexuální překvapení a nedej mu šanci chtít něco od tebe. To je taktéž jeho problém. Zkus využít přesně těch pocitů, že se to po... právě když můžeš dojít k sexu a pro začátek přistoupit ke každému sexu se stejnou představou, že nic dál nebude a užít si to předehru jako celé divadelní představení. smile Pro mě dneska může přijít to cvak přesně jen ve chvíli, kdy se mi chce pokračovat. Vygradovat to do chvíle :"Chci Tě..."

Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(

Není tady

#83 18. 2. 2009 14:18

hrosanek
Host

No pak už jediná rada, a říká co chce. Neber si to osobně.

#84 18. 2. 2009 14:35

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Luisa napsal(a):

Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(

dumbomdumbomdumbom tě asi zbiju lol mě je víc a JSEM mladá wink jinak mám pocit, že jsi jednou z mých kopií lol BI...chystá se školička sexu a jak Tě už Pisatel zval, tak se přidávám smile, jestli budeš mít chu, tak jsi vítána a nemusíš se bát, bude to tak, jak to budeš chtít TY, třeba zahalená od hlavy až k patě a v koutku stranou, pokud to tak budeš potřebovat a my ostatní na Tebe počkáme smile , přesněji, dveře budou otevřeny a až budeš chtít, tak vstoupíš...

Není tady

#85 18. 2. 2009 14:36

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Luisa napsal(a):

hrosanek napsal(a):

Luisa napsal(a):

Třicet a nejste mladí? Tak co mám říkat já čerstvej padesátník? To jste již sexuální důchodci? CO budete dělat až vám bude sát. No nic jdu tedy zajistit pro tyhle dva místo na sexuálním oddělení lol a nebo v Pelhřimově v krematoriu.
Holky to je nerozhejbem tyhle sexuální cucáky do pořádné pařby? vissla

Není tady

#86 18. 2. 2009 14:47

hrosanek
Host

Mě je o pět víc a mladá ve smyslu, jak jsem to psala si taktéž nepřijdu. Mladá ve smyslu průzkumném těsně po dvacítce. Tudíž brouku Pisateli dle tvého textu jsem zřejmě v kategorii sexuální cucák nebo -sátnice, která to má rozhýbat? big_smile

#87 18. 2. 2009 14:56

Luisa
♥♥-----

Heřmanka napsal(a):

Luisa napsal(a):

dumbomdumbomdumbom tě asi zbiju lol mě je víc a JSEM mladá wink jinak mám pocit, že jsi jednou z mých kopií lol BI...chystá se školička sexu a jak Tě už Pisatel zval, tak se přidávám smile, jestli budeš mít chu, tak jsi vítána a nemusíš se bát, bude to tak, jak to budeš chtít TY, třeba zahalená od hlavy až k patě a v koutku stranou, pokud to tak budeš potřebovat a my ostatní na Tebe počkáme smile , přesněji, dveře budou otevřeny a až budeš chtít, tak vstoupíš...

Ještě jednou díky za pozvání, ale bojím, bojím. Jsem hrozná trubka stydlivá, introvertníroll 
Já vím, že jsem mladá, ale člověk neví, jak to berou ostatní, třeba jste si dle mých výlevů mohli myslet, že je mi třeba 21:)

Není tady

#88 18. 2. 2009 14:58

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

hrosanek napsal(a):

Mě je o pět víc a mladá ve smyslu, jak jsem to psala si taktéž nepřijdu. Mladá ve smyslu průzkumném těsně po dvacítce. Tudíž brouku Pisateli dle tvého textu jsem zřejmě v kategorii sexuální cucák nebo -sátnice, která to má rozhýbat? big_smile

Hroší tys krásná mladá a pružná viz. kalendář. A pak vím a cítím co vyzařuješ, tedy tu moudrost a zkušenost sátnice a mládí a eleganci krásné mládí nácky smile Ta směsice z tebe přímo stříká, tak hurá takto je to správně. hjarta

Upravil(a) Pisatel (18. 2. 2009 15:12)

Není tady

#89 18. 2. 2009 14:59

Luisa
♥♥-----

Pisatel napsal(a):

Luisa napsal(a):

hrosanek napsal(a):

Třicet a nejste mladí? Tak co mám říkat já čerstvej padesátník? To jste již sexuální důchodci? CO budete dělat až vám bude sát. No nic jdu tedy zajistit pro tyhle dva místo na sexuálním oddělení lol a nebo v Pelhřimově v krematoriu.

Právě že nejsme sexuální důchodci, ale sexuální předškoláci:D No není to v tomhle věku debilní? Si pořád říkám.

Není tady

#90 18. 2. 2009 15:11

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Luisa napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Luisa napsal(a):

Právě že nejsme sexuální důchodci, ale sexuální předškoláci:D No není to v tomhle věku debilní? Si pořád říkám.

Není to debilní, je to jak má být. Jste mladí krásní a v krásném věku. Taky jsem cca v té době měnil pohledy na sex a to vše okolo. proto bych hleděl na to že jsme mladí nezkušení a šel za tím být mladý a užít si všeho (sexu, erotiky a vzrušení sexuálního) a plnými hrstmi (lopatami se nechce psát .lol:)

Není tady

#91 19. 2. 2009 9:02

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Ahoj Luiso,
i já se přidávám k Heřmance a neboj, já v tom rohu někde zahalená od hlavy až k patě, budu určitě taky. Bavit se o tom možná umím (o sexu), ale svému příteli to, co bych chtěla, říct do očí nedokážu grater

Není tady

#92 19. 2. 2009 9:11

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Barusja napsal(a):

Ahoj Luiso,
Bavit se o tom možná umím (o sexu), ale svému příteli to, co bych chtěla, říct do očí nedokážu grater

bud v klidu, takových nás je mraky...kamarádovi to řeknu v poho, ale tomu svýmu ...ten to ze mě prostě nedostane dumbomdumbom

Není tady

#93 19. 2. 2009 10:24

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

já to nejsem schopná ze sebe vydolovat vůbec..
můj nej. kamarád měl pro mě svého času slabost, takže to mu to říct nevím tongue

Není tady

#94 19. 2. 2009 10:25

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Barusja napsal(a):

Ahoj Luiso,
i já se přidávám k Heřmance a neboj, já v tom rohu někde zahalená od hlavy až k patě, budu určitě taky. Bavit se o tom možná umím (o sexu), ale svému příteli to, co bych chtěla, říct do očí nedokážu grater

Ty budeš v kalábí a burce? To spíš si vem s sebou longi smile je to pohodlnější a důstojnější.

Není tady

#95 19. 2. 2009 10:26

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla:)

Není tady

#96 19. 2. 2009 10:26

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Barusja napsal(a):

já to nejsem schopná ze sebe vydolovat vůbec..
můj nej. kamarád měl pro mě svého času slabost, takže to mu to říct nevím tongue

tak to je ono...říct to někomu pro koho ta slabost nebyla a nebude... tam to jde smile ale jinak vissla

Není tady

#97 19. 2. 2009 10:28

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Barusja napsal(a):

tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla:)

Myslíš třeba takto? http://www.astratex.cz/luxusni-komplet- … cke-pradlo

Není tady

#98 19. 2. 2009 10:28

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Barusja napsal(a):

tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestydělasmile

v tom případě rifle a tričko s krátkým rukávem lollol

Není tady

#99 19. 2. 2009 10:33

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Heřmanka napsal(a):

Barusja napsal(a):

tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestydělasmile

A co je v tom erotuzujícího na školičku? vissla

Není tady

#100 19. 2. 2009 10:34

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-

Pisatel napsal(a):

Heřmanka napsal(a):

Barusja napsal(a):

A co je v tom erotuzujícího na školičku? vissla

co já vím ? šlo o odhalování se, abych se nestyděla lolreta o ničem jiném tu řeč nebyla vissla

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí