|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Luisa napsal(a):
Hmm co s tím? To mě úplně deprimuje. Půjde "přestavět" zpátky? Asi blbá otázka.
A proč by nešlo? Tak jak ty jsi se oprostila od blbůstek tak i on.
Není tady
Pisatel napsal(a):
Luisa napsal(a):
Hmm co s tím? To mě úplně deprimuje. Půjde "přestavět" zpátky? Asi blbá otázka.
A proč by nešlo? Tak jak ty jsi se oprostila od blbůstek tak i on.
Jak začít? Četbou těch knih? To mám k němu jako přijít a miláčku, nechceš si něco přečíst? Jsem v tomhle dřevo. A taky mám teď v hlavě zmatek. A vůbec žádnou chuť na sex:(
Není tady
pisateli, tak holt bez těch hvězd...
Není tady
Luisa napsal(a):
Ježíš, děkuju:) Nic z toho, co píšeš nezní pitomě. Nechci, aby se tento vztah stal poučením pro příští kvůli blbým zábranám. Máme krásný vztah a taky stálo nějaké úsilí a čas, než jsme se k tomu dopracovali.
Problémek - když začnu kašlat na požitek toho druhého a budu hledat ten svůj, to už jsem zkoušela, já se u toho tak nějak musím "ponořit" do sebe, jsem skoro úplně potichu a chvilku to trvá a on si myslí, že jednak dělá něco blbě, protože šíleně nahlas nevzdychám a jednak potřebuje taky stimul. Jinak jeho vzrušení opadne, říká.
Víte co je ještě šílený, když se jen tak mazlíme a víme, že sex (soulož) z nějakého důvodu nebude (zdravotní problémy) je on o dost nápaditější, je to vášnivější, vzruším se docela snadno a dost, a hrozně bych ho chtěla, paradoxně proto, že nemůžu. Jindy můžeme, snažíme se 20 minut a já mám potíže vůbec zvlhnout a něco cítit.
Jste mladí (to předpokládám), takže času dost.
Zkus mu tohle všechno říct, co bys chtěla. Zkus si vymyslet hru, rande, sexuální překvapení a nedej mu šanci chtít něco od tebe. To je taktéž jeho problém. Zkus využít přesně těch pocitů, že se to po... právě když můžeš dojít k sexu a pro začátek přistoupit ke každému sexu se stejnou představou, že nic dál nebude a užít si to předehru jako celé divadelní představení.
Pro mě dneska může přijít to cvak přesně jen ve chvíli, kdy se mi chce pokračovat. Vygradovat to do chvíle :"Chci Tě..."
Luisa napsal(a):
Pisatel napsal(a):
Luisa napsal(a):
Hmm co s tím? To mě úplně deprimuje. Půjde "přestavět" zpátky? Asi blbá otázka.
A proč by nešlo? Tak jak ty jsi se oprostila od blbůstek tak i on.
Jak začít? Četbou těch knih? To mám k němu jako přijít a miláčku, nechceš si něco přečíst? Jsem v tomhle dřevo. A taky mám teď v hlavě zmatek. A vůbec žádnou chuť na sex:(
ale houby, začni je číst sama v jeho přítomnosti... a on se zeptá sám
a pak mu je ukážeš a nabídneš a když už budeš mít něco načteno a na uvod mu o tom něco povíš...
tak pak uvidíš
co se bude dít 
Není tady
Heřmanka napsal(a):
Luisa napsal(a):
Pisatel napsal(a):
A proč by nešlo? Tak jak ty jsi se oprostila od blbůstek tak i on.Jak začít? Četbou těch knih? To mám k němu jako přijít a miláčku, nechceš si něco přečíst? Jsem v tomhle dřevo. A taky mám teď v hlavě zmatek. A vůbec žádnou chuť na sex:(
ale houby, začni je číst sama v jeho přítomnosti... a on se zeptá sám
a pak mu je ukážeš a nabídneš a když už budeš mít něco načteno a na uvod mu o tom něco povíš...
tak pak uvidíš
co se bude dít
Četla jsem Mars a Venuše v ložnici - On - co to čteš, miláčku? Já - knížku o sexu. O mužích a ženách, jejich rozdílech. On - ticho. Já - dost věcí tady sedí a je to zajímavý. On - ticho.
Nehledě na to, až budu třeba číst nějakou z doporučených knížek, na jeho případný dotaz zrudnu až za ušima, případně začnu koktat.
Navíc myslím, že to vnímá jako že není pro mě dost dobrej, už jsem taky pronikla do toho, že navenek drsný řeči a uvnitř plaché citlivé stvoření. On nedá třeba nejevo, že se ho to dotklo, ale uzavře se do sebe.
My to spolu asi neumíme. Přitom on mi tak voní.... A já jeho prý tak přitahuju, mám prý v sobě něco nepopsatelného, co ho dostává....
Není tady
hrosanek napsal(a):
Luisa napsal(a):
Jste mladí (to předpokládám), takže času dost.
Zkus mu tohle všechno říct, co bys chtěla. Zkus si vymyslet hru, rande, sexuální překvapení a nedej mu šanci chtít něco od tebe. To je taktéž jeho problém. Zkus využít přesně těch pocitů, že se to po... právě když můžeš dojít k sexu a pro začátek přistoupit ke každému sexu se stejnou představou, že nic dál nebude a užít si to předehru jako celé divadelní představení.
Pro mě dneska může přijít to cvak přesně jen ve chvíli, kdy se mi chce pokračovat. Vygradovat to do chvíle :"Chci Tě..."
Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(
Není tady
No pak už jediná rada, ať říká co chce. Neber si to osobně.
Luisa napsal(a):
Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(


tě asi zbiju
mě je víc a JSEM mladá
jinak mám pocit, že jsi jednou z mých kopií
BI...chystá se školička sexu a jak Tě už Pisatel zval, tak se přidávám
, jestli budeš mít chuť, tak jsi vítána a nemusíš se bát, bude to tak, jak to budeš chtít TY, třeba zahalená od hlavy až k patě a v koutku stranou, pokud to tak budeš potřebovat a my ostatní na Tebe počkáme
, přesněji, dveře budou otevřeny a až budeš chtít, tak vstoupíš...
Není tady
Luisa napsal(a):
hrosanek napsal(a):
Luisa napsal(a):
Jste mladí (to předpokládám), takže času dost.
Zkus mu tohle všechno říct, co bys chtěla. Zkus si vymyslet hru, rande, sexuální překvapení a nedej mu šanci chtít něco od tebe. To je taktéž jeho problém. Zkus využít přesně těch pocitů, že se to po... právě když můžeš dojít k sexu a pro začátek přistoupit ke každému sexu se stejnou představou, že nic dál nebude a užít si to předehru jako celé divadelní představení.
Pro mě dneska může přijít to cvak přesně jen ve chvíli, kdy se mi chce pokračovat. Vygradovat to do chvíle :"Chci Tě..."
Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(
Třicet a nejste mladí? Tak co mám říkat já čerstvej padesátník? To jste již sexuální důchodci? CO budete dělat až vám bude sát. No nic jdu tedy zajistit pro tyhle dva místo na sexuálním oddělení
a nebo v Pelhřimově v krematoriu.
Holky to je nerozhejbem tyhle sexuální cucáky do pořádné pařby? 
Není tady
Mě je o pět víc a mladá ve smyslu, jak jsem to psala si taktéž nepřijdu. Mladá ve smyslu průzkumném těsně po dvacítce. Tudíž brouku Pisateli dle tvého textu jsem zřejmě v kategorii sexuální cucák nebo -sátnice, která to má rozhýbat? 
Heřmanka napsal(a):
Luisa napsal(a):
Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(
tě asi zbiju
mě je víc a JSEM mladá
jinak mám pocit, že jsi jednou z mých kopií
BI...chystá se školička sexu a jak Tě už Pisatel zval, tak se přidávám
, jestli budeš mít chuť, tak jsi vítána a nemusíš se bát, bude to tak, jak to budeš chtít TY, třeba zahalená od hlavy až k patě a v koutku stranou, pokud to tak budeš potřebovat a my ostatní na Tebe počkáme
, přesněji, dveře budou otevřeny a až budeš chtít, tak vstoupíš...
Ještě jednou díky za pozvání, ale bojím, bojím. Jsem hrozná trubka stydlivá, introvertní
Já vím, že jsem mladá, ale člověk neví, jak to berou ostatní, třeba jste si dle mých výlevů mohli myslet, že je mi třeba 21:)
Není tady
hrosanek napsal(a):
Mě je o pět víc a mladá ve smyslu, jak jsem to psala si taktéž nepřijdu. Mladá ve smyslu průzkumném těsně po dvacítce. Tudíž brouku Pisateli dle tvého textu jsem zřejmě v kategorii sexuální cucák nebo -sátnice, která to má rozhýbat?
Hroší tys krásná mladá a pružná viz. kalendář. A pak vím a cítím co vyzařuješ, tedy tu moudrost a zkušenost sátnice a mládí a eleganci krásné mládí nácky
Ta směsice z tebe přímo stříká, tak hurá takto je to správně. 
Upravil(a) Pisatel (18. 2. 2009 15:12)
Není tady
Pisatel napsal(a):
Luisa napsal(a):
hrosanek napsal(a):
Jste mladí (to předpokládám), takže času dost.Zkus mu tohle všechno říct, co bys chtěla. Zkus si vymyslet hru, rande, sexuální překvapení a nedej mu šanci chtít něco od tebe. To je taktéž jeho problém. Zkus využít přesně těch pocitů, že se to po... právě když můžeš dojít k sexu a pro začátek přistoupit ke každému sexu se stejnou představou, že nic dál nebude a užít si to předehru jako celé divadelní představení.
Pro mě dneska může přijít to cvak přesně jen ve chvíli, kdy se mi chce pokračovat. Vygradovat to do chvíle :"Chci Tě..."
Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(
Třicet a nejste mladí? Tak co mám říkat já čerstvej padesátník? To jste již sexuální důchodci? CO budete dělat až vám bude sát. No nic jdu tedy zajistit pro tyhle dva místo na sexuálním oddělení
a nebo v Pelhřimově v krematoriu.
Holky to je nerozhejbem tyhle sexuální cucáky do pořádné pařby?
Právě že nejsme sexuální důchodci, ale sexuální předškoláci:D No není to v tomhle věku debilní? Si pořád říkám.
Není tady
Luisa napsal(a):
Pisatel napsal(a):
Luisa napsal(a):
Nejsme mladí, je nám 30.... Nevím, jestli jsem Tvé rady přesně pochopila... Já mám v hlavě tolik nápadů, co bych s ním chtěla zkusit, ale on to ve mně nějak zabíjí. Kolikrát celej den na to myslím, teším se, pak se uvidíme a ..... jde to do kytek:(Třicet a nejste mladí? Tak co mám říkat já čerstvej padesátník? To jste již sexuální důchodci? CO budete dělat až vám bude sát. No nic jdu tedy zajistit pro tyhle dva místo na sexuálním oddělení
a nebo v Pelhřimově v krematoriu.
Holky to je nerozhejbem tyhle sexuální cucáky do pořádné pařby?Právě že nejsme sexuální důchodci, ale sexuální předškoláci:D No není to v tomhle věku debilní? Si pořád říkám.
Není to debilní, je to jak má být. Jste mladí krásní a v krásném věku. Taky jsem cca v té době měnil pohledy na sex a to vše okolo. proto bych hleděl na to že jsme mladí nezkušení a šel za tím být mladý a užít si všeho (sexu, erotiky a vzrušení sexuálního) a plnými hrstmi (lopatami se nechce psát .lol:)
Není tady
Ahoj Luiso,
i já se přidávám k Heřmance a neboj, já v tom rohu někde zahalená od hlavy až k patě, budu určitě taky. Bavit se o tom možná umím (o sexu), ale svému příteli to, co bych chtěla, říct do očí nedokážu 
Není tady
Barusja napsal(a):
Ahoj Luiso,
Bavit se o tom možná umím (o sexu), ale svému příteli to, co bych chtěla, říct do očí nedokážu
bud v klidu, takových nás je mraky...kamarádovi to řeknu v poho, ale tomu svýmu ...ten to ze mě prostě nedostane 

Není tady
já to nejsem schopná ze sebe vydolovat vůbec..
můj nej. kamarád měl pro mě svého času slabost, takže to mu to říct nevím 
Není tady
Barusja napsal(a):
Ahoj Luiso,
i já se přidávám k Heřmance a neboj, já v tom rohu někde zahalená od hlavy až k patě, budu určitě taky. Bavit se o tom možná umím (o sexu), ale svému příteli to, co bych chtěla, říct do očí nedokážu
Ty budeš v kalábí a burce? To spíš si vem s sebou longi
je to pohodlnější a důstojnější.
Není tady
tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla:)
Není tady
Barusja napsal(a):
já to nejsem schopná ze sebe vydolovat vůbec..
můj nej. kamarád měl pro mě svého času slabost, takže to mu to říct nevím
tak to je ono...říct to někomu pro koho ta slabost nebyla a nebude... tam to jde
ale jinak 
Není tady
Barusja napsal(a):
tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla:)
Myslíš třeba takto? http://www.astratex.cz/luxusni-komplet- … cke-pradlo
Není tady
Barusja napsal(a):
tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla
v tom případě rifle a tričko s krátkým rukávem 

Není tady
Heřmanka napsal(a):
Barusja napsal(a):
tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla
v tom případě rifle a tričko s krátkým rukávem
A co je v tom erotuzujícího na školičku? 
Není tady
Pisatel napsal(a):
Heřmanka napsal(a):
Barusja napsal(a):
tak to zas ne, ale v něčem pohodlným, a odhalujícím, tak, abych se nestyděla
v tom případě rifle a tričko s krátkým rukávem
A co je v tom erotuzujícího na školičku?
co já vím ? šlo o odhalování se, abych se nestyděla 
o ničem jiném tu řeč nebyla 
Není tady