Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 16. 2. 2009 10:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: Stydlivost pri sexu

sandra napsal(a):

já mám taky problém s tím, aby mě můj partner viděl nahatou zezadu...mám od mládí komplex ze svých zadních partií, ačkoliv jsou celkem pevné, tak zadek je vyšpulený....ach jo. Mamka mi jednou řekla, že je jedno jestli mám zadek velkej nebo malej, hlavně musí být pevnej! big_smile

Ja mám prúpovídku: Aj vežká ri vie očari... a je to holý fakt, prisahám na holý pupok... stolt A vôbec, sú chlapi, čo prahnú po väčšom tele - treba si nájs takých, to je potom balzám na dušu(a nakoniec aj na to telíčko). Ja nemám problém ani s nuda plážami a to už dávno nie som dekoratívna(ak som vôbec neiekdy bola), ale holt - komu sa nepáčim, nech sa nedíva. Dtto pri sexe - nech zavrie oči a predstavuje si Kate Mossovú, pre mňa za mňa. Ale väčšina má oči otovrené a vychutnáva si vizuálne vnemy, tak čo... cool

Upravil(a) Selima (16. 2. 2009 10:58)

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#27 16. 2. 2009 11:25

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice

No ale vlastně jsme se ještě nedozvěděli, jestli je to vůbec tím, že by měla Stydlinka nějaký komplex ze své postavy... (I když to se zdá být nejpravděpodobnější...) Třeba je jen povahově extrémně stydlivá a vykrystalizovalo to až do takových rozměrů... Zdravá stydlivost jistě není překážkou a někdy je to i milý.
Ale hlavně - my ženský se vidíme kolikrát úplně jinak, než nás vnímají chlapi!!! My máme komplex např. z většího zadku (jak tu bylo několikrát zmíněno) a jim to připadá naopak krásný! Nebo z nějakýho nedostatku, na který je upozorníme a oni by si toho vůbec nevšimli... vissla nebo by to vůbec jako nedostatek nepovažovali...
Takže... zkus se naučit mít se ráda i se svými nedostatky, vždy NIKDO není dokonalý! Nebo to příteli řekni a promluv si s ním o tom. Co myslíte, pánové...?
Držím palečky wink

Upravil(a) Tereza82 (16. 2. 2009 11:26)

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

#28 16. 2. 2009 11:37

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Tereza82 napsal(a):

No ale vlastně jsme se ještě nedozvěděli, jestli je to vůbec tím, že by měla Stydlinka nějaký komplex ze své postavy... (I když to se zdá být nejpravděpodobnější...) Třeba je jen povahově extrémně stydlivá a vykrystalizovalo to až do takových rozměrů... Zdravá stydlivost jistě není překážkou a někdy je to i milý.
Ale hlavně - my ženský se vidíme kolikrát úplně jinak, než nás vnímají chlapi!!! My máme komplex např. z většího zadku (jak tu bylo několikrát zmíněno) a jim to připadá naopak krásný! Nebo z nějakýho nedostatku, na který je upozorníme a oni by si toho vůbec nevšimli... vissla nebo by to vůbec jako nedostatek nepovažovali...
Takže... zkus se naučit mít se ráda i se svými nedostatky, vždy NIKDO není dokonalý! Nebo to příteli řekni a promluv si s ním o tom. Co myslíte, pánové...?
Držím palečky wink

Teri ono není nedokonalého těla. Právě pro různorodost je to krásné. Jen myslím, že je třeba se nedívat zda ta odvedle je štíhlejší nebo má větší prsa či pozadí, či delší nožky, ale hlavně co má pod kloboukem a jaký má jazyk.
Jo mᚠTeri pravdu, milujete své těla a je jakékoli, pro to jste víc a hlouběji milovány. Právě, že se stydíte za sebe odrazujete.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#29 16. 2. 2009 11:49

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-

Není dokonalého těla stejně jako není nedokonalého, co...?
A přesně jak píšeš, i podle mě to o vzhledu opravdu není a důležitý je, jaký je ten člověk celkově - milý, vtipný,... a když si dokáže udělat ze svých nedostatků přednost, to potom teprve klobouk dolů wink

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg

Není tady

#30 16. 2. 2009 11:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Tereza82 napsal(a):

Není dokonalého těla stejně jako není nedokonalého, co...?
A přesně jak píšeš, i podle mě to o vzhledu opravdu není a důležitý je, jaký je ten člověk celkově - milý, vtipný,... a když si dokáže udělat ze svých nedostatků přednost, to potom teprve klobouk dolů wink

Tak to mᚠpravdu. Udělat z nedostatků předbnost to je sice kumšt, ale pak závidí i ti "moc krásní".
No aby se to hlo, ty Miss co se tu volili, tak abych se přiznal ani jedna zvolená nebyl tím pravým do mého oka. A přitom jiné byly daleko krásnější. No spíš příjemnější uměli a věděli jak ty nedokonalosti nastavit tak aby byli ještě krásnější. Je skutečně třeba začít od sebe a říci si a dost jsem ta nejkrásnější bohyně.

Není tady

#31 16. 2. 2009 12:53

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

Pisateli, tu tvojí větu si vytisknu a dám doma na zrcadlo. Upřímně jsem ráda, že v bytě mám jenom malé a od pasu dolů se nedivím.
Mᚠpravdu, nejsme v sobě. Od puberty jsem slyšela jenom nežer, budeš tlustá. Pak jsem byla v 19 v Anglii a byla "hubená" jen díky tomu, že jsem hulila a pila kafe.. a to v tobě zůstane. Bohužel to zůstalo dodnes, to osočování hele jaký mᚠvlasy, účes, tahle si chlapa neudržíš..

Není tady

#32 16. 2. 2009 12:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Barusja napsal(a):

Pisateli, tu tvojí větu si vytisknu a dám doma na zrcadlo. Upřímně jsem ráda, že v bytě mám jenom malé a od pasu dolů se nedivím.
Mᚠpravdu, nejsme v sobě. Od puberty jsem slyšela jenom nežer, budeš tlustá. Pak jsem byla v 19 v Anglii a byla "hubená" jen díky tomu, že jsem hulila a pila kafe.. a to v tobě zůstane. Bohužel to zůstalo dodnes, to osočování hele jaký mᚠvlasy, účes, tahle si chlapa neudržíš..

Tak ta věta není moje jen jsem si jí dovolil zvýraznit. Je moudrá. Ale je pravda že pohled na ženskou krásu se věky vyvýjel a dle mě zas jde od jistých "kredenciózních tvarů smile

Neboj jsou programy na formování těla mnohése dá upravit a změnit hlavně v hlavě.

A když chceš tedy můj výrok tak tady je jeden: "Není škaredé ženy jen výroky těch co je pronáší".

Není tady

#33 16. 2. 2009 13:03

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

hm, já myslím že ten program pro mojí hlavu by byl super, na ostatním se snažím pracovat:)

Není tady

#34 16. 2. 2009 13:20

Amriana
♥♥♥♥♥♥-

Jeden můj kamarád ..když jsme se bavili na podobné téma říkal .. Já nevím co vy baby furt řešíte ..postavu, zadek a jak schovat špeky do šatů a zamaskovat ... Věř mi, že my chlapi máme rentgenový oči a v okamžiku, kdy jdem s dotyčnou do postele, tak už na beton, vím, do čeho jdu a jsem s tím srozumněnej .. to už jsou veškerý komplexy zbytečný .. to už neřeším .. No podle mě má asi pravdu ..že ten chlap, když už se milovat chce, tak ví do čeho jde a neřeší smile takže jakápak stydlivost ? smile

Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

#35 16. 2. 2009 13:23

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

Amriano, to řekl hezky, to je fajn to slyšet, či číst:)

Není tady

#36 16. 2. 2009 14:24

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Barusja napsal(a):

Amriano, to řekl hezky, to je fajn to slyšet, či číst:)

Jo je to pravdivé. K pomilování jste všechny. Tak dostydět, odložit mindráky v šatně a hurá obnažit a vzhůru do sexu lol

Není tady

#37 16. 2. 2009 19:19

Luisa
♥♥-----

Nečetla jsem všechny příspěvky pečlivě, ale tady se bavíte o komplexech z postavy, ale co mám dělat, když se při sexu stydím, protože si připadám nezkušená (a to už dávno nejsem teenager - o to je to horší). Začala jsem se sexem extrémně pozdě, protože jsem byla zakomplexovaná (to by bylo na dlouho), ty komplexy zmizely, ale teď mám zase jiné. Je to na palici.

Není tady

#38 16. 2. 2009 20:41

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-

Já si myslím, že když najdeš toho chlapa, který Ti za to stojí a jsi o něm přesvědčená, tak to, že mᚠmálo zkušeností nehraje moc roli... Zkus mu to v žertu naznačit a pak se jen nech hezky pomalu zaučit:-) Pro drahou polovičku to bude jistě výzva;)

Není tady

#39 17. 2. 2009 11:28

Barusja
♥♥♥♥♥♥-

luisa, já si přijdu v sexu taky jako nováček a to je mi 30, jestli mᚠdobrého chlapa, poradí Ti co a jak. Mě to ten můj něco naučí, něco snažím sehnat a vymyslet jásmile

Není tady

#40 17. 2. 2009 14:27

stydlinka
♥------

180cm/65kg, 30let, svoje telo mam rada, i kdyz uz me taky dokaze potrapit.. nedokazu se proste uvolnit

Není tady

#41 17. 2. 2009 14:41

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

stydlinka napsal(a):

180cm/65kg, 30let, svoje telo mam rada, i kdyz uz me taky dokaze potrapit.. nedokazu se proste uvolnit

A děláte s přítelem předehru? Snažíte se uvolnit před samotným aktem? Nebo prostě čekᚠaž to na něj příjde a pak vzhůru do horizontu? Pošlete si nějakou erotickou SMS? Jak to mᚠs náboženstvím?

Není tady

#42 17. 2. 2009 14:42

dixina
♥♥♥♥♥♥-

Mě spíš zajímá, jak dlouho jsou spolu. Pochopím, když je na začátku vztahu ostych, ale s postupem času to přeci opadne, aspoň já to tak tedy mám.

Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

#43 17. 2. 2009 15:08

Luisa
♥♥-----

Barusja napsal(a):

luisa, já si přijdu v sexu taky jako nováček a to je mi 30, jestli mᚠdobrého chlapa, poradí Ti co a jak. Mě to ten můj něco naučí, něco snažím sehnat a vymyslet jásmile

jsem tu nová, nějak mi to odesílání zpráv nejde. Tak snad teď. barusja: s věkem jsme na tom stejně. Chlapa mám fajn, miluju ho. Ale radit mi moc neumí, alespoň jeho způsob mi nevyhovuje. Jasně snažím se k tématu vzdělávat i jinde, ale pocit nedostačivosti to neodstraňuje. Je mi hrozně trapně, učit se v mém věku něco, co mám už dávno umět.

Není tady

#44 17. 2. 2009 15:19

Luisa
♥♥-----

Pisatel napsal(a):

stydlinka napsal(a):

A děláte s přítelem předehru? Snažíte se uvolnit před samotným aktem? Nebo prostě čekᚠaž to na něj příjde a pak vzhůru do horizontu? Pošlete si nějakou erotickou SMS? Jak to mᚠs náboženstvím?

To bude asi část problému u nás, se svým tělem problém nemám, ale abych se tak nestyděla, potřebuju se prostě na to naladit, mít předehru. Ale na přítele je to moc dlouho a navíc jsme ještě nepřišli jak nejlíp na to. Někdy je to super, ne že pořád hrůza, ale často mi nejde se dostatečně vzrušit. Připadám si pod tlakem, že on už jo a já "nestíhám".

Není tady

#45 17. 2. 2009 15:27

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Luisa napsal(a):

Pisatel napsal(a):

stydlinka napsal(a):

To bude asi část problému u nás, se svým tělem problém nemám, ale abych se tak nestyděla, potřebuju se prostě na to naladit, mít předehru. Ale na přítele je to moc dlouho a navíc jsme ještě nepřišli jak nejlíp na to. Někdy je to super, ne že pořád hrůza, ale často mi nejde se dostatečně vzrušit. Připadám si pod tlakem, že on už jo a já "nestíhám".

Ano tlak stres to je základ všech problémů v oblasti sexu. Místo přistupu s volností a bez "problémů" prostě jen si to odbýt.
Luiso ona ta předehra může být i několikadenní a nastavit to tak aby skutečně k samotnému aktu to přišlo na danou hodinu a třeba i tu SMS použít i doma vedle sebe když sedíte. A taky je to o fantazii obou. Bez ní je akt prostě jen "špatné množení a chu zocovatělého vína".

Není tady

#46 17. 2. 2009 15:40

Luisa
♥♥-----

Pisatel napsal(a):

Luisa napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Ano tlak stres to je základ všech problémů v oblasti sexu. Místo přistupu s volností a bez "problémů" prostě jen si to odbýt.
Luiso ona ta předehra může být i několikadenní a nastavit to tak aby skutečně k samotnému aktu to přišlo na danou hodinu a třeba i tu SMS použít i doma vedle sebe když sedíte. A taky je to o fantazii obou. Bez ní je akt prostě jen "špatné množení a chu zocovatělého vína".

Souhlasím s tebou, já se pod ten tlak taky dostávám sama, protože chci dohnat "ztracené roky". I když vím, že je to hloupost a evidentně toho takhle nedosáhnu.
Na mě je partnerův vztah k sexu dost věcný. Prostě když je chu, políbit tady, sáhnout sem, zmáčknout tady a je to. Ale ono to není - ty jsi nějaká složitá. Teda ne vždy je to tak, abych mu nekřivdila, zažili jsme dost vzrušujících chvilek.
Je to hrozný, nám na sobě moc záleží, máme se rádi, ale to nám paradoxně brání udělat něco jinak, protože máme strach, co když se to druhýmu nebude líbit. Přes nᚠvěk jsme ještě v něčem nezralí, vím to.

Není tady

#47 17. 2. 2009 15:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Čo keby ste si kúpili nejakú knihu o sexe či milovaní a spolu ju študovali...? A keď sa vám neičo zapáči, na mieste to vyskúšali? wink Kámásútra, Tao sexu, Umenie milova od Margaux Aanand... atď, etc. Mmch, väčšina tých kníh začína spoznávaním vlasntého tela a toho, čo mu robí dobre - možno máte medzery aj v tejto oblasti.

Brita

Není tady

#48 17. 2. 2009 16:05

Luisa
♥♥-----

Selima napsal(a):

Čo keby ste si kúpili nejakú knihu o sexe či milovaní a spolu ju študovali...? A keď sa vám neičo zapáči, na mieste to vyskúšali? wink Kámásútra, Tao sexu, Umenie milova od Margaux Aanand... atď, etc. Mmch, väčšina tých kníh začína spoznávaním vlasntého tela a toho, čo mu robí dobre - možno máte medzery aj v tejto oblasti.

Knížky dokonce mám, ale nevím jak to nadhodit. Chlapi jsou na to citliví, bude deprimovanej z toho, že to se mnou neumí... Svoje tělo znám, sama mám orgasmus do pár minut, ale moje technika nejde moc aplikovat při společným sexu. On ví jak si to dělám, popisovala jsem mu to, ale spolu se nám to podařilo jen asi 4x, navíc to nebylo pro mě úplně ono. A jemu se to nezdá "plnohodnotné", protože si to udělám v podstatě sama. Prý - ty k tomu chlapa ani nepotřebuješ.

Není tady

#49 17. 2. 2009 16:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Prečítaj ju najprv smaa a potom mu skús navrhnú - nechcelo by sa ti os mnou namiesto p.o.r.n..a pozrie na tieto pekné obrážteky? gloria Mne by sa viac páčilo pozera si ich s tebou... tongue
No, mohla by si ho zapoji do toho "udělat si to sama" a nejako pritom vyhovie aj jemu... stolt Ono je to asi najviac o kompromise.

Brita

Není tady

#50 17. 2. 2009 16:23

Luisa
♥♥-----

Selima napsal(a):

Prečítaj ju najprv smaa a potom mu skús navrhnú - nechcelo by sa ti os mnou namiesto p.o.r.n..a pozrie na tieto pekné obrážteky? gloria Mne by sa viac páčilo pozera si ich s tebou... tongue
No, mohla by si ho zapoji do toho "udělat si to sama" a nejako pritom vyhovie aj jemu... stolt Ono je to asi najviac o kompromise.

Díky za rady, ale jsme u mého prvotního problému - stydlivost :-(

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí