Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 13. 2. 2009 16:53

stydlinka
♥------

Stydlivost pri sexu

Ahoj, chtela sem se zeptat, jestli vas nenapada neco jak se zbavit silene stydlivosti pri sexu, stydim se tolik, ze me sex az desi, posledni rok dva mam s partnerem sex tak jednou za dva mesice a to se musim opit nebo hodne premlouvat. Jinak stydliva nejsem, flirtovat a provokovat me bavi, ale jak dojde na postel je ze me kus ledu... grater

Není tady

#2 13. 2. 2009 17:06

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno

Re: Stydlivost pri sexu

Je to kvůli nějakému tělesnému komplexu? Třeba že si myslíš, že nemᚠdokonalé tělo, nebo tak? rodna

Není tady

#3 13. 2. 2009 19:19

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Tak to by me take zajimalo. Ja nejsem extremne stydliva , ale normalni stydlivosti jsem se za cely zivot nezbavila. podle mne je to dany a neda se to moc zmenit.

Není tady

#4 13. 2. 2009 19:27

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

Já taky. Styděla jsem se za prsa, za břicho, za jizvu po žlučníku..., pak jsem si začla nechávat nějaký "kousek"
oděvu, třeba i něco laškovního, jako sexikošilku a tak..., anželům to nevadilo, naopak, a já jsem se cítila jaksi zahalena, a lépe... rodna

Není tady

#5 13. 2. 2009 20:01

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Taky se stydim za sve speky.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#6 13. 2. 2009 20:33

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth

Ja kdyz vidim, slysim a citim prave nefalsovane vzruseni wink meho partnera tak me jakekoliv tendence mit komplexy ze sveho tela prejdou.

Není tady

#7 13. 2. 2009 20:45

Nefrit
♥♥♥♥♥--

Stydlinko,myslíš,že ten dotyčný,nemá komplexy před Tebou.Z jakýho důvodu se stydíš před ním..Řekla jsi mu to .Pamatuju si ,že když mě začaly růst prsa,styděla jsem se za ně a snažila je skrýt smile Svému příteli musíš důvěřovat...úplně.Až mu budeš plně důvěřovat,nebudeš se stydět smile Pokud Tě chce nebo má rád ,bude Tě chtít takovou jaká jsi hjarta

Není tady

#8 13. 2. 2009 20:49

clavel
♥♥♥♥♥--

nechapu proc se tolik stydis.. predpokladam, ze mas komplex ze svyho tela.. ale prece kdyby ses mu nelibila, tak by s tebou nespal.. ja nevim, ale tohle stydlici obdobi mam za sebou.. jedine co mi vadi je, kdyz by me mel chlap videt ze zadu.. ale ne pri sexu, spis kdyz se zvedam z postele nebo tak, tak to si davam pozor... ale treba polohy ze zadu mi zase problem nedelaj, protoze to zadek vyspulim, a nikdo nepozna, ze jinak tak hezkej neni.. holka vazne, jestli mas komplex z postavy, tak toho hodne rychle nech smile ja mam velkej zadek, zadny prsa... ale kdyz se mnou nekdo je, tak mu tohle nejspis nevadi... vzdyt sex je tak uzasnej, a takhle si ho nemuzes vubec uzit sad

Není tady

#9 13. 2. 2009 22:20

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth

big_smile clavel, to myslis vazne?  kolik ti je roku, prosim te?

Není tady

#10 14. 2. 2009 8:46

clavel
♥♥♥♥♥--

pockej, co jsem rekla spatne? sad je mi 25......

Není tady

#11 14. 2. 2009 9:17

Malaika
♥♥♥----

no také si říkám, co bylo špatně? va mně se příspěvek clavel moc líbil, také bych se do této fáze chtěla dostat... zatím jsem spíš stydlivější, ale to také hodně kvůli mojí váze (i když na to žádný partner nenarážel)

clavel napsal(a):

pockej, co jsem rekla spatne? sad je mi 25......

Není tady

#12 14. 2. 2009 9:22

clavel
♥♥♥♥♥--

vzdyt je to skoda mit komplexy z postavy, zvlast kdyz na to nikdo nenarazi... naopak, tomu druhemu se to urcite libi.... ja treba vzdycky mela komplex z toho, ze mam plny rty... protoze blbecci na zakladce mi rikali pyskoune, a kazdej mi kvuli tomu nadaval... ale jen do ty doby, dokud me starsi chlapi nezacli presvedcovat, ze to je strasne krasny... a ze naopak je to moje prednost...

Není tady

#13 14. 2. 2009 10:43

Malaika
♥♥♥----

clavel to je prave strasne smutny, tyhle "traumata" z dospivani... vzdyt dnes jsou prece plny rty velmi chtěné...hvězdy podstupují plastické operace.... mě naopak štve, že mám malou pusu...vím, že to není tak sexy....

clavel napsal(a):

vzdyt je to skoda mit komplexy z postavy, zvlast kdyz na to nikdo nenarazi... naopak, tomu druhemu se to urcite libi.... ja treba vzdycky mela komplex z toho, ze mam plny rty... protoze blbecci na zakladce mi rikali pyskoune, a kazdej mi kvuli tomu nadaval... ale jen do ty doby, dokud me starsi chlapi nezacli presvedcovat, ze to je strasne krasny... a ze naopak je to moje prednost...

Není tady

#14 14. 2. 2009 13:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ženy, nebláznite.... keď som mala 20 rokov a 63 kíl, mala som podobné, ba ešte horšie komplexy.. Raz som sa rozplakala, keď ma jeden kamoš z partie videl na fotke v plavkách a pochváli mi postavu - vynadala som mu, prečo si robí srandu... roll Po niekožkých rokoch a aj kilách som to prestala rieši. Môj vášnivý milenec mi raz povedal, že nevie vežmi, akú mám postavu, a už vôbec netuší, akej farby mám oči, ale do smrti si bude pamäta čertíkov, ktorých mám v očiach pri TOM. gloria Tak som prestala rieši tie sprostosti okolo - nakoniec, ani chlapi nie sú dokonalí, tak čo... Hanbi sa kžudne hanbite, ale nenechajte si tým pokazi pôžitok zo sexu - ani chlapom ho nepokazte. stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#15 14. 2. 2009 15:10

kristian
Host

Opravdový muž ženu nikdy neraní,pokud jde o její vzhled,city a lásku.Naopak-vždy má pro ni hezké slovo,takové,aby její sebevědomí vůbec netrpělo a neutrpělo.Žena je krásná tím,že je žena.smile

#16 14. 2. 2009 15:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja si myslím, že to platí aj naopak, pre ženy, vlastne pre obe pohlavia - že k úcta k tomu druhému a k jeho telu je základ dobrého sexuálneho(a aj "vážnejšieho") vzahu. Bez nej podža mňa ani ten sex nie je taký dobrý.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#17 14. 2. 2009 15:51

kristian
Host

Selima napsal(a):

Ja si myslím, že to platí aj naopak, pre ženy, vlastne pre obe pohlavia - že k úcta k tomu druhému a k jeho telu je základ dobrého sexuálneho(a aj "vážnejšieho") vzahu. Bez nej podža mňa ani ten sex nie je taký dobrý.

Určitě ano.

#18 14. 2. 2009 17:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

kristian napsal(a):

Opravdový muž ženu nikdy neraní,pokud jde o její vzhled,city a lásku.Naopak-vždy má pro ni hezké slovo,takové,aby její sebevědomí vůbec netrpělo a neutrpělo.Žena je krásná tím,že je žena.smile

jůůů, to je hezký smile

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#19 15. 2. 2009 8:57

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj

PPavlaa napsal(a):

kristian napsal(a):

jůůů, to je hezký smile

Moc hezký, krásně se čtou taková slova. Jenomže škoda, že tu úctu k druhému pohlaví nevyučují ve škole. Když to vidím okolo sebe ..... sad

Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

#20 16. 2. 2009 9:46

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

Já se taky při sexu stydím za svou postavu, ale dělám to podobně, jak to někdo psal, snažím si nechat na sobě kousek oblečenísmile

offtopic Sun, malá je nádherná okatá holčička, a Vám dělá radost a má i krásné jméno:)

Není tady

#21 16. 2. 2009 10:06

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Barusja napsal(a):

Já se taky při sexu stydím za svou postavu, ale dělám to podobně, jak to někdo psal, snažím si nechat na sobě kousek oblečenísmile

offtopic Sun, malá je nádherná okatá holčička, a Vám dělá radost a má i krásné jméno:)

Ach jo dámy. Co k tomu dodat. Je zde napsáno moc krásné "motto" Žena je krásná tím,že je žena.
Mám dojem, že jste dost ve veleku současných názorů na "formování" postavy nebo náhledu na krásu ženykého těla. vemte si jak vypadal pohled na postavu v době kamenné tedy např. Věstonickou venuši, nebo v době gotiky tedy silnou postavu či baroka s tenkým pasem a velkým dekoltem staženým korzetem, nebo na Monu Lízu a Goiovu Mayu, Twigi a dnešní modelky....
I ty sochy žen jsou tak nějak o "silnější ženě". Osobně nestyďte se za své těla každé je krásné a erotizující.

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#22 16. 2. 2009 10:25

sandra
♥♥♥♥♥♥-

já mám taky problém s tím, aby mě můj partner viděl nahatou zezadu...mám od mládí komplex ze svých zadních partií, ačkoliv jsou celkem pevné, tak zadek je vyšpulený....ach jo. Mamka mi jednou řekla, že je jedno jestli mám zadek velkej nebo malej, hlavně musí být pevnej! big_smile

Není tady

#23 16. 2. 2009 10:31

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

Pisateli to mᚠpravdu, ale myslím, že nás takových, co si nevěříme je víc.

Není tady

#24 16. 2. 2009 10:37

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥

clavel napsal(a):

... ja treba vzdycky mela komplex ...  ale jen do ty doby, dokud me chlapi nezacli presvedcovat, ze to je strasne krasny... a ze naopak je to moje prednost...

O-ou, nejni náhodou tohle perfektní páka na zbavení se komplexu? Najít si chlapa, který ho bude považovat za přednost... tummenupp

Není tady

#25 16. 2. 2009 10:51

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Barusja napsal(a):

Pisateli to mᚠpravdu, ale myslím, že nás takových, co si nevěříme je víc.

No jo holka, ale to je o tom, že nejste v sobě a pořád lítáte a hodnotíte ty druhé. hezky vše co je na Vás je krásné!

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí