Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 2. 2009 23:45

Kayla
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 2. 2009
Příspěvky: 20

v těhotenství...

Přiznávám se...kapitulation...a chci se zeptat, zda je mezi vámi některá, která před těhotenstvím trpěla anorexií nebo bulimií...Jak zvládla poruchu ne/krotit v době těhotenství?

Vzhledem k choulostivosti tématu beru i SZ nebo maily. roll


..a secret never to be told is what I want to tell...

Není tady

 

#2 16. 2. 2009 10:42

Lavn
♥------
Registrovaný: 14. 1. 2009
Příspěvky: 5

Re: v těhotenství...

Ahojky Kaylo,já měla anorexii těsně před těhotenstvím.Vlastně je zázrak,že jsem vůbec otěhotněla,protože jsem vůbec neměla menstruaci a doktor řekl,že do budoucna nemám s miminkem vůbec počítat.Navíc jsem ještě brala antidepresiva a když jsme zjistili,že jsem těhotná,tak jsme s doktorem obválávali specialisty,jestli vůbec můžu pokračovat v těhotenství i s těmi léky.Neměla jsem to pak snadne,protože jsem koncem šestého měsíce musela do nemocnice na udržování a pak jsem dva měsíce ležela.A anorexie celkem člověku zamává s pocity,takže jsem párkrát vyšilovala,že už to nevydržím...Chce to opravdu sehnat všechnu sílu,co člověk v sobě má a zabojovat.Je pro mně teď velkou odměnou za tu námahu,když se můžu dívat na svého krásného chlapečka,který je zdravý a někdy až moc živý.Sice teď mám hodně stresové období a musím se dost hlídat,ale když si vzpomenu na ty ztracené měsíce života a na to co mi anorexie vzala,tak bojuju.Jedno mi i dala-našla jsem sama sebe.Takže určitě a hlavně v těhotenství se musí člověk pořádně sebrat a zabojovat,protože už rozhoduje i za život,co roste v něm.A nejhorší je ublížit,a vědomě či nevědomě bezbrannému tvorečkovi.Každý v sobě máme obrovskou sílu-musí se jen najít a použít.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů