Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 1. 9. 2009 13:26

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Dnes symbolicky se vracím k tomuto tématu. Doufám, že Vaši potomci nastoupili na novou školu s chutí a optimismem, ikdyž přiznávám, že mou dceru bolel od včerejška žaludek a trému měla několik dní předem. Tak a se těm našim drahým dětem daří .....


Iveta X

Není tady

 

#277 1. 9. 2009 16:25

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Ahoj Iveto a spol, tak už nemáme devááky, ale prváky. Dcera šla na ten gympl, co se dostala v pohodě, jen říkala, že jsou tam hodně nafintěné holky, ona na to moc není, jinak prý dobrý.  No můžeme si napsat za měsíc, jak to jde.

Není tady

 

#278 2. 9. 2009 23:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Taky zdravím rodiče prváků.
U nás se nakonec syn dostal na druhé kolo na vysněnou elektrotechniku. A je nadšený (snad mu to vydrží).Jak se mnou málo komunikuje, od včerejška pusu nezavře a stále vypráví své dojmy.
A řekl mi, no a ted se konečně už budu učit. Přerazila bych ho.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#279 7. 4. 2010 18:42

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Ćau holky wink
Dneska jsem se vrátil z rodičáku, což mi připomnělo toto dávné vlákno a napadla mě zvídavá otázka: Jak si vedou vaši prváci? Můj kluk žádná sláva, ale já to beru - před více než 30 lety se ze mě, jedničkáře a dvojakře, stal po přechodu na gympl rázem trojkař big_smile ...no, občas i čtyřkař... lol Já jsem rád, že mu to jakž takž jde, protože z té třídy programátorů vypadne po prváku možná 6 až 8 lidí, ale to je tam prý zcela běžné, že k matuře jich dojde tak něco málo přes půlku... neutral


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#280 7. 4. 2010 20:30

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Tak my máme třídní schůzky až 20.4. No a jak nám to jde? Pevně věřím že prolezeme do druhého ročníku.neutral

Není tady

 

#281 7. 4. 2010 20:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Já se dneska pilně rozhlížel kolem sebe, jestli tam někde neuvidím Dusičku, ale buď mám blbý brejle, nebo byla nějaká dobře maskovaná big_smile big_smile big_smile

Upravil(a) Mikeš (7. 4. 2010 20:37)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#282 7. 4. 2010 20:51

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

U nás pohoda, dcera je maximálně spokojená, perfektní spolužáci, učení chápe, doma se neučí, měla 4 trojky bez učení - ona má výborné logické myšlení i pamě. Do školy se neskutečně těší - na spolužáky. Nedávno ji kluci přebarvili vlasy fixami na černo - prý je na blondýnku příliš inteligentní. mám pocit, že ta jejich třída je prý cirkus nebo kabaret, ne gympl.

Není tady

 

#283 7. 4. 2010 23:04

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Mikeš napsal(a):

Já se dneska pilně rozhlížel kolem sebe, jestli tam někde neuvidím Dusičku, ale buď mám blbý brejle, nebo byla nějaká dobře maskovaná big_smile big_smile big_smile

Tak to bych Mikeši chtěla vidět, jestli by si mě poznal hjarta Ne, David je nakonec na Reislovce. V pololetí sice dvě čtyřky, ted musím zatukat  dumbom zatím dobrý (tedy dobrý, jakože nepropadá), tak snad to nezakřiknu.
Nakonec jsme se rozhodli pro Reislovku, protože na Stříbrníky by to měl moc z ruky. Dojíždí z Jílového přes Libouchec a ČSAD vystupuje skoro u školy.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#284 10. 4. 2010 11:19

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Máte devááky? Moji chytrou dceru nikam nechtějí.

Včera dcera přišla s tím, že příští týden jejich školu navštíví prezident. ptala jsem se který - jestli Obama, prý Klaus. A zárověň říkala, že zrovna tento týden se jim podařilo shodit  jeho obraz, teď prý leží někde v rohu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů