Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 20. 2. 2009 16:51

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Na čom ulietavate?

Ulítávám hodně na knížkách. A teď jsem v souvislosti s knihami narazila na Amazon Kindle. A předpokládám, že tohle bude, co nejdřív, můj velký úlet. Prostě to musím mít.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#127 20. 2. 2009 21:31

Novia
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ČR
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9220

Re: Na čom ulietavate?

koukám, že čokoška je dost v módě lol

u mě je to stejné dumbom sníst celou není žádný problém, akorát to má jeden háček, jím je děckám dumbomlol a pak se divím, že váha nejde a nejde dolů rolllol


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFXsgZcMBAWAnE,72.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjNQsgZcMBAJAmw,09.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKxUrI0MjFRsgZcMBANAm4,39.png

Není tady

 

#128 6. 4. 2009 18:51

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Na čom ulietavate?

Selima napsal(a):

Chcela som to založi už pred časom: Maricka podža mnohých "ulietava" na drahých parfumoch. Ja ju chápem, lebo hoci také drahé parfumy nepoužívam, obžúbila som si jeden ažko zohnatežný z limitovanej edície a pristihla som sa, že vymýšžam intrigy á la MI5, len aby som sa k nemu dostala.
Na čom uleitavate vy ostatní/ostatné? Máte niečo, čo by ste si dopriali, aj keby ste mali ži dva týždne na suchých rožkoch? U mňa sú to možno práve voňavky, potom určite orientálne tance a asi aj ošetrujúca kozmetika(nepoužívam drahú, ale na telové mlieko a krém na xicht si ušetrím, aj keby som mala ubra inde...). A ešte občas neodolám v kníhkupectve alebo v obchode s CD a DVD. Čo je to u vás, pri čom sa prestávate - finančne alebo organizačne - kontrolova?

Na Perniku ? wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#129 6. 4. 2009 19:17

majkafa
Host

Re: Na čom ulietavate?

Na mistr and missis Obama. big_smile

 

#130 6. 4. 2009 19:30

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Na čom ulietavate?

morpheus napsal(a):

Na Perniku ? wink

Pardubickej, nebo jako... va skurt

Není tady

 

#131 6. 4. 2009 19:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

morpheus napsal(a):

Selima napsal(a):

Chcela som to založi už pred časom: Maricka podža mnohých "ulietava" na drahých parfumoch. Ja ju chápem, lebo hoci také drahé parfumy nepoužívam, obžúbila som si jeden ažko zohnatežný z limitovanej edície a pristihla som sa, že vymýšžam intrigy á la MI5, len aby som sa k nemu dostala.
Na čom uleitavate vy ostatní/ostatné? Máte niečo, čo by ste si dopriali, aj keby ste mali ži dva týždne na suchých rožkoch? U mňa sú to možno práve voňavky, potom určite orientálne tance a asi aj ošetrujúca kozmetika(nepoužívam drahú, ale na telové mlieko a krém na xicht si ušetrím, aj keby som mala ubra inde...). A ešte občas neodolám v kníhkupectve alebo v obchode s CD a DVD. Čo je to u vás, pri čom sa prestávate - finančne alebo organizačne - kontrolova?

Na Perniku ? wink

Ale s polevou... tongue to súhlasím.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#132 6. 4. 2009 19:58

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Na čom ulietavate?

morpheus napsal(a):

Selima napsal(a):

Chcela som to založi už pred časom: Maricka podža mnohých "ulietava" na drahých parfumoch. Ja ju chápem, lebo hoci také drahé parfumy nepoužívam, obžúbila som si jeden ažko zohnatežný z limitovanej edície a pristihla som sa, že vymýšžam intrigy á la MI5, len aby som sa k nemu dostala.
Na čom uleitavate vy ostatní/ostatné? Máte niečo, čo by ste si dopriali, aj keby ste mali ži dva týždne na suchých rožkoch? U mňa sú to možno práve voňavky, potom určite orientálne tance a asi aj ošetrujúca kozmetika(nepoužívam drahú, ale na telové mlieko a krém na xicht si ušetrím, aj keby som mala ubra inde...). A ešte občas neodolám v kníhkupectve alebo v obchode s CD a DVD. Čo je to u vás, pri čom sa prestávate - finančne alebo organizačne - kontrolova?

Na Perniku ? wink

Na vařeným nebo pečeným ? cool


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#133 6. 4. 2009 22:05

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Na čom ulietavate?

Pro zvedafce : jednoznacne na tom jedinem pravem a to PARDUBICKEM lol Sel a vis ze mas cistou pravdu o tych mojich plkoch-tlkoch ? Ale rekni, vzdyt by se tu na tom babi jinak clovek UNUDIL tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#134 6. 4. 2009 22:11

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Na čom ulietavate?

majkafa napsal(a):

Na mistr and missis Obama. big_smile

Hele Majkafo, Ty jsi vazne njaka divna ... roll Ale pohoda. Jooo, jinak vse nejlepsi k narozkam ( s 2 dennim zpozdenim, doufam, ze mi to promines hjarta )


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#135 6. 4. 2009 22:16

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Na čom ulietavate?

K papírnictví se taky přidávám rodna všechny ty malý srepetičky který nikdy nevyužiju, ale naprotso je zbožňuju lol
a pak taky na jahodách s pribiňáčkem rodna dneska jsem je měla k večeři a už se těším na zítra až si je dám znova lol tummenupp


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#136 6. 4. 2009 22:21

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Na čom ulietavate?

Selima napsal(a):

big_smile Si mi pripomenula ďalšie moje šialnestvo: Mám odma učebnicu čínštiny + slovník, učebnicu novej gréčtiny(reps. dovje skriptá) + slovník a asi 4 učebnica a 5 slovníkov arabčiny... (A radšej pomlčím o cvičebnici východoslovenskej rómčiny a 26-jazyčnom konverzačnom tlmočníkovi). dumbom Som ne-možn-ná!!!
Hrozná!

Tak já se jednou zkoušela naučit estonsky. A jinak ulítávám na dobrém jídle, na muzice, vždycky se zblázním do nějaké kapely - a jen do jedné, to mám celé takové období, ze zvířat jasně vede osmák degu, nemám je doma, manžel je nechce, ale moc ráda se na ně dívám, a pak taky všelijaké světové záhady a úplně nejvíc mě berou zjevení Panny Marie. Hrozně ráda čtu podrobné popisy těchto zjevení a vždycky mě nejvíc fascinuje to úplně první, úplně si představuju, že bych byla tím užaslým dítětem, které ji najednou vidí někde o samotě v přírodě, nebo na nějakém zanedbaném místě - vždy se nikdy nezjevila v nějakém luxusu.

Není tady

 

#137 6. 4. 2009 22:23

majkafa
Host

Re: Na čom ulietavate?

morpheus napsal(a):

majkafa napsal(a):

Na mistr and missis Obama. big_smile

Hele Majkafo, Ty jsi vazne njaka divna ... roll Ale pohoda. Jooo, jinak vse nejlepsi k narozkam ( s 2 dennim zpozdenim, doufam, ze mi to promines hjarta )

Kuju. big_smile
Však já se netajím tím, že jsem divná. Naprosto otevřeně to přiznávám. smile

 

#138 7. 4. 2009 9:07

hrosanek
Host

Re: Na čom ulietavate?

Já Majky přeju taky pozdně, všechno nejlepší k narozkám. smile

 

#139 15. 4. 2009 13:32

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Na čom ulietavate?

Martinka1 napsal(a):

Tiina napsal(a):

Holky a to ještě nemáte setřenky ve Švýcarsku jako já, který pokaždý když přijedou, přivezou čokolády asi tak tunu :-)).

Nechceš se rozdělit? gloria

Mnooo..zadarmo ani kuře, že, takže vyměnít za nějaký dobrý červený :-)), ale dodavatel dorazí až začátkem srpna.

Není tady

 

#140 15. 4. 2009 13:34

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Na čom ulietavate?

teď už mam delší dobu období čínskejch nudlí a sušenek Pim´s chocco magic. Tu krabici snim na posezení, stojí 42,-, tak se to trochuprodraží big_smile

Není tady

 

#141 15. 4. 2009 13:36

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Na čom ulietavate?

Jo a pak ulítávám na upírech...nevím čím to je, ale nějak mě to téma fascinuje. Filmy, knihy a tak. Jedinej problém je v tom, že 90% filmů jsou děsný, ale děsný kraviny ( u knih je to tak půl na půl ), nevíte někdo o nějakým dobrý, co by předpokládal u diváka aspoň minimální inteligenci ( Inteview s upírem a Coppolova Draculu jsem viděla ) ?

Není tady

 

#142 14. 10. 2010 11:16

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Na čom ulietavate?

Oživila jsem jedno prastaré téma. Jak už jsem psala, ulítávala jsem na hudbě a různých kapelách, ale na zpěvačce, to ještě ne, bývali to většinou zpěváci - muži. A teď prostě musím každý den slyšet Tarju Turunen, bez toho bych snad nemohla existovat, tak jsem na jejím hlase závislá. Musím to mít při úklidu, prostě pořád, začalo to při té nezaměstnanosti někdy zjara a trvá to. Jinak problémy v práci, starost o místo i dopravu do práce trvají, ach jo, ale to už jsem mimo téma.

Není tady

 

#143 14. 10. 2010 12:15

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Na čom ulietavate?

na příteli

Není tady

 

#144 14. 10. 2010 14:03

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Na čom ulietavate?

- obleceni, boty, kabelky, sperky
- sladkosti

Není tady

 

#145 14. 10. 2010 14:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

Tanec, sladkosti, kultúra... hudba. Bláznivosti s priatežom smile .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#146 14. 10. 2010 14:22

koniklec
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2010
Příspěvky: 451

Re: Na čom ulietavate?

luminka napsal(a):

Oživila jsem jedno prastaré téma. Jak už jsem psala, ulítávala jsem na hudbě a různých kapelách, ale na zpěvačce, to ještě ne, bývali to většinou zpěváci - muži. A teď prostě musím každý den slyšet Tarju Turunen, bez toho bych snad nemohla existovat, tak jsem na jejím hlase závislá. Musím to mít při úklidu, prostě pořád, začalo to při té nezaměstnanosti někdy zjara a trvá to. Jinak problémy v práci, starost o místo i dopravu do práce trvají, ach jo, ale to už jsem mimo téma.

Tarja tummenupp

Já bohužel ulítávám na internetu, musím s tím něco udělat... A pak koukání na blbý seriály s hrnkem horký čokolády (s tím nic dělat nehodlám, dokud mi nedojdou seriály big_smile)

Není tady

 

#147 14. 10. 2010 18:17

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Na čom ulietavate?

Asi jsem se vrátila zpět do puberty, protože poslední dobou ulítávám na Sága Stmívání hjarta smile.
Jinak od malička na nákupech v papírnictví - taková hezká propiska, diář - to je vrchol blaha tongue.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#148 15. 10. 2010 11:01

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Na čom ulietavate?

Já kdysi ulítávala na hře na klavír, jenže teď na to nějak vůbec nemám náladu. Teď ulítávám na orientálních tzv. břišních tancích. Akorát škoda, že jak do nějakého kurzu nastoupím, tak ho pro nedostatek lidí zruší, tak doufám, že v úterý to už konečně vyjde, páč bez toho bych asi chcípla.


Out from the dark into the light !

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů