Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 9. 2. 2009 11:22

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Na čom ulietavate?

Taky knihy a časopisy s vařením..

Není tady

 

#77 9. 2. 2009 11:36

Alosek
Host

Re: Na čom ulietavate?

Oxi napsal(a):

Na sexe, voni zenskeho tela, jeho tvaroch, reakciach ... a este na milion dalsich veciach tongue

Napsala bych to samé o mužích, ale je pořád společensky přijatelnější čas od času zajít očumovat kapoty sporáčků... big_smile
Ale už se těším, až potkám toho pravého a až s tím báječným mužem ulítnu... rodna
Alysso, s tou vůní nových knih to mám stejně tummenupp .

 

#78 9. 2. 2009 11:41

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Na čom ulietavate?

Na pokojových kytkách .. mám jich k dnešnímu dni 83 doma ... nedokážu jít kolem květinářství a nějakou si nekoupit smile
A na tričkách ... hlavně slevněných, abych neměla takovej pocit rozhazovačnosti wink ...co na tom že různě oranžových mám 15 a zelených taky a červených 13 atd atd ... jak je tričko něčím zajímavý ...prostě ho ho musím mít dumbom

Upravil(a) Amriana (9. 2. 2009 11:42)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#79 9. 2. 2009 11:42

Atevi
♥♥♥----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 15. 2. 2008
Příspěvky: 120

Re: Na čom ulietavate?

Boty na vysokém podpatku, co se nehodí na běh do práce. To jsem schopná nasadit dietu Špilberk.

Není tady

 

#80 9. 2. 2009 11:48

x52658
Host

Re: Na čom ulietavate?

lol
Boty a k tomu sladěnou kabelku, oblečení, šátek, náušnice, korálky na krk a náramek... Jeden čas jsem mívala do bravy i děštník a igelitku v kabelce na nákup... glorialol
Jinak se mi málokdy podaří projít bez povšimnutí kolem čokolády. A andílků, keramických, sádrových, papírových... vissla

 

#81 9. 2. 2009 14:05

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Na čom ulietavate?

Mění se to průběžně s aktivitami .... ale co jsme koupili domeček, tak mám doma spoustu "erotické" literatury typu Dům a zahrada ... nejdřív jsem shromažďovala časopisy o koupelnách .... jak jsme je dokončili, tak teď kupím kuchyně .....  děs běs .... k vymyšlení jedné kuchyně mám asi metr různých  časopisů  a pořád v nich listuju a zjišuju, co jde a co ne .....  Před kontaktem s řemeslíky musí být člověk na všechno odborník ... to už jsem se poučila ....
Na čem budu ujíždět pak, to netuším ..... ještě taky miluju kytky, manža občas "vyhrožuje" , že jednou vezme mačetu .......   lol lol


BB

Není tady

 

#82 11. 2. 2009 17:36

hrosanek
Host

Re: Na čom ulietavate?

Z materiálního hlediska: botičky, šatičky, kabelčičky, čokoláda, knížky, vůně, vonné svíčky

Z nemateriálního hlediska: všechno co zavání, užíváním si smile

Jo a auta mám Alosku taky v seznamu ujížděk. Zbytek od Tebe taky. smile

 

#83 12. 2. 2009 9:22

Lucie_82
♥♥♥----
Místo: Berlin, berlin ... :-)
Registrovaný: 18. 4. 2008
Příspěvky: 249
Web

Re: Na čom ulietavate?

Na prijemnem relaxu a dobrem jidle.
Pak taky na knihach, bud na hodne dobrych, vetsinou sociologickych nebo hudebne-sociologickych (ted louskam Baumanna a Pierra Bourdieu), na odreagovani si pak velmi rada dam nejaky srot, jako napr. naposledy britskym kolonialismem ovlivneneho Jamese Bonda od Flemminga nebo neco od Stephena Kinga.
Taky pleteni mam moc rada, je to prima relax.
Na dobrych koncertech neznamych umelcu v mistnich malych klubech. A ze jich tu je.
Na vikendovem vylehavani v posteli do jedenacti tongue

Jo a na starych ci jinach zvlastnich hudebnich nastrojich. Ted mam kytaru v oprave a mam pujcenou takovou hustou rockerskou retro s veeelmi kovovym zvukem. zvazuju, ze neco podobneho taky zakoupim. Ale jak to tak vidim, tak na koncerty si poridim stribrne nebo zlate metalisticke vecko, aby byl nejakej odvaz tongue


To see a World in a Grain of Sand ... W. Blake

Není tady

 

#84 12. 2. 2009 9:46

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Na čom ulietavate?

Na kyselých okurkách, sterilovaném zelí a čalamádě a vlastně na všem co je kyselé. Nemám nějaký zdravotní problém?  vavava
Drží mě to už asi rok!!!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#85 12. 2. 2009 9:48

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Na čom ulietavate?

No, mozno ze si tehotna. A ze tak dlho? Neva, slonice to maju este dlhsie tongue
Alebo ti len chyba kysele, mozno mas prilis sladky zivot tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#86 12. 2. 2009 9:54

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Na čom ulietavate?

Poslední dobou na oříšcích "japonská směs" a oříšcích obalených ve Wasabi. To sprásknu pytlík za 5 minut.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#87 12. 2. 2009 10:21

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Na čom ulietavate?

Na náušnicích a na svíčkové...mňam. A ještě na špagetách od BM. Naštěstí mě je naučil dělat.

Není tady

 

#88 12. 2. 2009 10:54

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Na čom ulietavate?

Oxi napsal(a):

No, mozno ze si tehotna. A ze tak dlho? Neva, slonice to maju este dlhsie tongue
Alebo ti len chyba kysele, mozno mas prilis sladky zivot tongue

To bude tím sladkým životem, fakt jsem si to rok užívala stolttummenupplollollol
Však víš!!!


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#89 12. 2. 2009 12:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

dixina napsal(a):

Na kyselých okurkách, sterilovaném zelí a čalamádě a vlastně na všem co je kyselé. Nemám nějaký zdravotní problém?  vavava
Drží mě to už asi rok!!!

Prírodná čínksa medicína alebo môj homeopat by ti povedali, čo to znamená... stolt Ja len viem, že ho trápila moja nemenná chu na sladké tongue a odpor k horkej chuti. usch


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#90 12. 2. 2009 12:52

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Na čom ulietavate?

Já jsem zas na slaný - sýry, brambůrky, oříšky - mandle hlavně. Mňam  třeba nakládaný hermelín - mňam.


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#91 12. 2. 2009 13:07

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Na čom ulietavate?

Na knížkách od Pratchetta, na těch tedy ulítávám fest, nedávno jsem v knihkupectví objevila jednu, co jsem neměla, úžasný pocit. Jinak na knihách obecně ulítávám taky, miluju knihkupectví. Pak ulítávám na Friscu, vínu a hořké čokoládě. A na autech...mít na to peníze, měla bych obrovskou garហa v ní tak 10 různých aut.

Upravil(a) Tiina (12. 2. 2009 13:08)

Není tady

 

#92 12. 2. 2009 14:05

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Na čom ulietavate?

Tiino, ty knihy,chápu. Jsem schopna si knihkupectví splést s čítárnou:) Jen to už je v dnešní době občas luxus. Miluji totiž ty drahé, barenvé encyklopedie. Třeba o designu, bydlení, nábytku atd. Taky k nim potají čicháš?Já miluji tu vůni novoty. A pak taky vůni kůže nových bot, nebo kabelky.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#93 12. 2. 2009 14:37

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Na čom ulietavate?

v poslední době obrázky fantasy, a moc ráda v duchu zařizuju byty ....jak někam přijdu na návštěvu, tak bourám, maluju, vyhazuju, obdivuju, opičím se...dost mě třeba chytly tapety, takové ty jen na jednu stranu pokoje nebo takové ty plastové designové židle a křesílka. Jsem asi jediná, které se líbil blob.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#94 12. 2. 2009 14:38

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Na čom ulietavate?

Selima napsal(a):

dixina napsal(a):

Na kyselých okurkách, sterilovaném zelí a čalamádě a vlastně na všem co je kyselé. Nemám nějaký zdravotní problém?  vavava
Drží mě to už asi rok!!!

Prírodná čínksa medicína alebo môj homeopat by ti povedali, čo to znamená... stolt Ja len viem, že ho trápila moja nemenná chu na sladké tongue a odpor k horkej chuti. usch

Dobře Sel a co Ti na to řek, kde byl (je) problém? Nebo co to znamená?

Upravil(a) dixina (12. 2. 2009 14:38)


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#95 12. 2. 2009 14:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

No, zhruba ide o to, že chute sú nejako viazané k orgánom či orgánovým dvojiciam a niektorým orgánom niečo chýba a ty mᚠpodža toho prevažujúcu jednu z 5 základných chutí... ale nepýtaj sa ma bližšie, ktorá chu s čím súvisí, lebo to neviem. Chute sú: slaná, sladká, kyslá, štipžavá a horká(trpká). U mňa prevažovali slaná a sladkokyslá(tú mi ako chu nechcle uzna) a neznášala som a neznášam trpkú. stolt

Upravil(a) Selima (12. 2. 2009 14:48)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#96 12. 2. 2009 15:07

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Na čom ulietavate?

Selima napsal(a):

dixina napsal(a):

Na kyselých okurkách, sterilovaném zelí a čalamádě a vlastně na všem co je kyselé. Nemám nějaký zdravotní problém?  vavava
Drží mě to už asi rok!!!

Prírodná čínksa medicína alebo môj homeopat by ti povedali, čo to znamená... stolt Ja len viem, že ho trápila moja nemenná chu na sladké tongue a odpor k horkej chuti. usch

Seli, co znamená chu na sladký?  mě drží už hooodně let wink


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#97 12. 2. 2009 15:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

Aj mňa.. a práve neviem, dr. homeopat bol tajnostkár. Inak bol aj internista...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#98 12. 2. 2009 16:29

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Na čom ulietavate?

Klubko jasně, nový knihy voní úplně luxusně. Mě osobně tyhle encyklopdie nijak neberou, třeba to v tom obchodě prolistuju, ale nějak nemám potřebu si to koupit. Já jsem spíš na něco, co si můžu přečíst

Není tady

 

#99 12. 2. 2009 17:28

x52658
Host

Re: Na čom ulietavate?

dixina napsal(a):

Selima napsal(a):

dixina napsal(a):

Na kyselých okurkách, sterilovaném zelí a čalamádě a vlastně na všem co je kyselé. Nemám nějaký zdravotní problém?  vavava
Drží mě to už asi rok!!!

Prírodná čínksa medicína alebo môj homeopat by ti povedali, čo to znamená... stolt Ja len viem, že ho trápila moja nemenná chu na sladké tongue a odpor k horkej chuti. usch

Dobře Sel a co Ti na to řek, kde byl (je) problém? Nebo co to znamená?

Játra. Pokud je větší potřeba kyselých věcí, tak haprujou játra. Taky se to může projevit na problémech s očima. smile

 

#100 12. 2. 2009 18:42

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Na čom ulietavate?

Jája napsal(a):

Seli, co znamená chu na sladký?  mě drží už hooodně let wink

Nejsem sice Selima smile....Tyka se to elementu zeme, organu zaludek-slezina-slinivka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů