Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 8. 2. 2009 9:23

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Na čom ulietavate?

Jestli nevadí, že tohle zrovna není úplně o penězích, já jsem úchylná na mapy. Mám i podrobné mapy míst, kam se nikdy neodvážím

Upravil(a) mashanka (8. 2. 2009 9:24)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#52 8. 2. 2009 9:27

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Na čom ulietavate?

PPavlaa napsal(a):

Viki, ty jsi saďour big_smile

kapitulation Ty Pájo, já to tak nemyslela, rsp. myslela, ale strefila jsem se do blbé doby, viď? Tak promiň..., jak to zvládáte? styrka

Není tady

 

#53 8. 2. 2009 9:33

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Na čom ulietavate?

Mikeš napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Mikeš napsal(a):


Cože??? Pink Floyd???
...si vzpomínám, jak jsem ve svých 18 letech poslouchal jejich LP Wish You Were Here.. vůbec jsem tomu nerozuměl (myslím hudbu, ne text)... ale byl jsem z toho naprosto unešenej...

No vidíš a já je objevila až tak v 25. A předloni tady byl Roger Waters, to bylo něco úžasnýho... A kluci ještě mnohem mladší jak já a jak to všechno znali nazpamě...

Waters mě nasral, když se rozhádal s Gilmourem, protože to byl pro mě faktický konec Floydů... sad ... někdy Ti půjčím některé jejich starší desky, to je fakt psychedelika... smile .. The Wall, to už je pro mě komerce...

Mikeši, dovolím si tvrdit, že mám od nich všechno od úplných začátků a pak od každého sólisty zvl᚝ big_smilebig_smilebig_smile
Proč se zasekávat na minulosti? Protože třeba si někdo myslí, že nebyli ještě překonáni... big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#54 8. 2. 2009 9:36

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Na čom ulietavate?

baba.jaga napsal(a):

Slechni si Boards of Canada, Future Sound of London treba.

Díky za tip, jdu na to tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#55 8. 2. 2009 9:40

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Na čom ulietavate?

Želvička17 napsal(a):

Proč se zasekávat na minulosti? Protože třeba si někdo myslí, že nebyli ještě překonáni... big_smile

Tak v urcitem slova smyslu nebudou prekonani nikdy. Delat pred 40 lety sajkodelli na to jim jen ty drogy urcite nemohly stacit ;-))

A zase opakuju, je dost omyl myslet si, ze hudba od tech dob nikam nepokrocila. Ovsem pokud se nespolehas jen na to, co slysis kolem z mainstreamovych radii.

@Mikesi, pokud mas zajem, pisni mi, zaridim nejake linky na stazeni.

Upravil(a) baba.jaga (8. 2. 2009 9:43)


42!

Není tady

 

#56 8. 2. 2009 9:45

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Na čom ulietavate?

No asi teda pokročila, akorát já ještě nechci se zabývat něčím jiným, je toho taková spousta, že si vystačím ještě na dalších pět let minimálně big_smile

A jinak mᚠpravdu, mám pocit, že ten hlavní autor, jehož jméno mi nechce naskočit (a pak byl následně Gilmourem nahrazen) , trpěl nějakou psychickou poruchou hmm

Obdobně ulítávám už snad jenom na U2...

všechno ostatní tak nějak přiměřeně...big_smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#57 8. 2. 2009 9:50

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Na čom ulietavate?

Želvička17 napsal(a):

Obdobně ulítávám už snad jenom na U2...

Ted jsem shledla klip k pilotnimu singlu od U2 z jejich noveho alba, ktery ma vyjit snad v breznu (?) Hodne slaby podprumer. Pokud cele album bude znit takhle, tak je na miste mluvit i o krizi v lepsim mainstreamu. Kde jsou ty casy, kdy U2 byli vlajkovou lodi kavlitniho roku. Asi zustaly v pulce 90... Skoda docela.  Byla to moje oblibena skupina v puberte.


42!

Není tady

 

#58 8. 2. 2009 9:56

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Na čom ulietavate?

Želvička17 napsal(a):

A jinak mᚠpravdu, mám pocit, že ten hlavní autor, jehož jméno mi nechce naskočit (a pak byl následně Gilmourem nahrazen) , trpěl nějakou psychickou poruchou hmm

Syd Barrett... není to tak dávno, co zemřel...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#59 8. 2. 2009 10:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

Áno, Syd Barrett, a áno, trpel... MMch, ja hudobne ulietavam na Beatles rodna a menej na Rolling Stones, proste staré zleté roky 60., určite Doors - to bola pre zmenu MOJA psychedélia(a Jim Morrison bol neuveritežný básnik a textár, LSD sem-LSD tam), U2 staršie veci, Pink Floyd tiež, hoci som na nich viac fičala pred cca 10-15 rokmi, Sting skôr ešte s Police, Mark Knopfler a Dire Straits, no a potom už ethno a world music, a teda konkrétnejšie orient, Afrika, event. živšia juhoamerická hudba, cigánska hudba, indická. Vlastne aj austrálske didjeridoo... a v Luxe som si celkom obžúbila šansóny a Rai hudbu so sev., čiže arabskej časti Afriky. tongue Ahá, aby som nezabudla, tak určite Carlos Santana...

Upravil(a) Selima (8. 2. 2009 10:21)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 8. 2. 2009 10:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

mashanka napsal(a):

Jestli nevadí, že tohle zrovna není úplně o penězích, já jsem úchylná na mapy. Mám i podrobné mapy míst, kam se nikdy neodvážím

Môj otec je úchyl na mapy. big_smile Tiež ich má aj z miest, kde nebol a kam sa nechystá, ďalej odvšadiaž, kam sa pohol(a že je toho za tie roky už dos) a nosíme mu ich aj my nameisto suvenírov. Proste Kartofil, no. tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 8. 2. 2009 10:32

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Na čom ulietavate?

Selima napsal(a):

určite Doors - to bola pre zmenu MOJA psychedélia(a Jim Morrison bol neuveritežný básnik a textár, LSD sem-LSD tam)

Michael Hutchence z INXS byl takovou trochu kopii Jima, byl to nesmirne sexy kluk a navic umel zpivat. A skoncil ale taky spatne. Ovsem pro me je az dodneska SEXY MUZ  numero uno z tech vsech hudebniku ;-))) Jo a taky David Gahan z DM, nejvic se mi libil v obdobi, kdy byl na heraku, to vypadal poradne vyfetle a mel super strniste ;-D

Upravil(a) baba.jaga (8. 2. 2009 10:35)


42!

Není tady

 

#62 8. 2. 2009 10:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Na čom ulietavate?

Selima napsal(a):

...určite Doors - to bola pre zmenu MOJA psychedélia...

Jj... Riders on the storm... to si pouštím dodnes... Light my fire, atd...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#63 8. 2. 2009 10:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Na čom ulietavate?

Five to One a When the music´s Over mi budú hra na pohrebe... wink A Alabama Song (pôvodne z Brechtovej Žobráckej opery) na prípadnej svadbe. big_smile Alebo na oslave pädesiatky, to skôr...

Upravil(a) Selima (8. 2. 2009 10:46)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 8. 2. 2009 11:42

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: Na čom ulietavate?

Knížky, především ruští autoři, šály, šátky, pashminy všech barev smile a kamínky smile Trošku pakoušek, no smile


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#65 8. 2. 2009 12:39

Alosek
Host

Re: Na čom ulietavate?

Ulítávám kromě jiného na profilovaných kapotách sportovních aut... rodna
A na jahodách.

 

#66 8. 2. 2009 13:11

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Na čom ulietavate?

Estí, co to je paschmin, je pro to i čeký název?

Není tady

 

#67 8. 2. 2009 13:32

Estela
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jednou tu a jindy onde
Registrovaný: 16. 12. 2007
Příspěvky: 1367
Web

Re: Na čom ulietavate?

Heluška napsal(a):

Estí, co to je paschmin, je pro to i čeký název?

Pashmina to jsou takové ty indické, čínské nebo nepálské hedvábné šály, určitě znᚠsmile Barevné, vzorované smile

Jo, ještě jsem málem zapomněla, v poslední době si čím dál silněji ujíždím na chlupatých barevných ponožkách. Čím ujetější, tím lepší tummenupp

Upravil(a) Estela (8. 2. 2009 13:35)


Nežel nad tím, co ti chybí, ale těš se z toho, co máš, protože nevíš, do kdy to budeš mít.  Blaschke-Pál

Není tady

 

#68 8. 2. 2009 13:48

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Na čom ulietavate?

baba.jaga napsal(a):

Jo a taky David Gahan z DM, nejvic se mi libil v obdobi, kdy byl na heraku, to vypadal poradne vyfetle a mel super strniste ;-D

To mě se teda nejvíc líbil v období kolem Violatora, takové to období začátkem 90.let, později byl hrozně zubožený a dodnes vypadá strašně sešle, podepsalo se to na něm úplně hrozně.
Omluva za offtopic, nedalo mi to.

Není tady

 

#69 8. 2. 2009 14:21

Kerrin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 12. 2007
Příspěvky: 436

Re: Na čom ulietavate?

Nelly Furtado, Michael Bolton.
Jinak dobrý sýr a olivky...Bohemi Deni sec.........poslední dobou ......fajn společnost.
A pak ještě taková slabost pro botičky ...te´d hodně kozačky vysoké....různý design (nis až azse tak extravagantního)...hlavně elegantní . různé typy a taky kabelky (praktické a účelné)

Není tady

 

#70 8. 2. 2009 15:33

abba
Host

Re: Na čom ulietavate?

Mikeš napsal(a):

baba.jaga napsal(a):

Slechni si Boards of Canada, Future Sound of London treba.

Díky za tip, jdu na to tummenupp

Mikesi a znas skupinu Collective Soul?

 

#71 8. 2. 2009 15:44

Nick3594
Host

Re: Na čom ulietavate?

Na sladkém a dobré kávě gloria big_smile.

 

#72 8. 2. 2009 22:18

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Na čom ulietavate?

Taky knížky, miluju vůni nových knih..
Dobré bílé víno
Sladký vůbec nemusím, zato klobásky, salámy a miluju kozí sýr smile

Není tady

 

#73 9. 2. 2009 10:38

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Na čom ulietavate?

Na sexe, voni zenskeho tela, jeho tvaroch, reakciach ... a este na milion dalsich veciach tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#74 9. 2. 2009 10:44

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Na čom ulietavate?

knihy, sladkosti, cestování smile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#75 9. 2. 2009 11:12

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Na čom ulietavate?

Knihy -
časopisy o bydlení a stavbě - myslím, že 2 roky skupuju všechny, co vycházejí.....některé mám i omylem 2x..smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů