Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 2. 2009 11:37

hrosanek
Host

Re: Problém se zvlhnutím

Shino a to bez předehry ustojíš anální sex, že Tě to nebolí? va

 

#27 6. 2. 2009 11:46

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

Barusja napsal(a):

tak si taky dupni a nedej mu, a si trhne, uvidíme, jak dlouho ho bude bavit si leštit brko

jo, teď se držím a nedám mu prostě bez toho, aby na mě alespoň šáhl.... však víte jak... ale na druhou stranu, už párkrát mě podvedl a doufám, že mu tím nedám prostor pro nějakou blbost..........

Není tady

 

#28 6. 2. 2009 11:47

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

hrosanek napsal(a):

Shino a to bez předehry ustojíš anální sex, že Tě to nebolí? va

no to víš, že nedám... bolí to... dám to jen když mám náladu, ale tím, jak se chová a jak na mě stále ohledně análu naléhá, tak mě to jen odpuzuje... a to se mi to dříve líbilo .... tak mi to teď tak zprotivil...

Není tady

 

#29 6. 2. 2009 11:49

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Problém se zvlhnutím

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

Není tady

 

#30 6. 2. 2009 11:51

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Problém se zvlhnutím

tempora napsal(a):

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

Mně se tomu taky nechce moc věřit....buď je to vtip nebo je to fakt hodně krutá realita usch

Není tady

 

#31 6. 2. 2009 11:52

tempora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 12. 2006
Příspěvky: 384

Re: Problém se zvlhnutím

Já totiž hlavně nevím, co je "dupa" loldumbom

offtopic sorry, omlouvám se....už do toho nebudu zashovat gloria

Není tady

 

#32 6. 2. 2009 11:55

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

tempora napsal(a):

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

není to vtípek........ jen nechci, aby se mi rozpadlo manželství........

Není tady

 

#33 6. 2. 2009 12:01

hrosanek
Host

Re: Problém se zvlhnutím

Dupa- zadek smile

 

#34 6. 2. 2009 12:04

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Problém se zvlhnutím

shina napsal(a):

tempora napsal(a):

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

není to vtípek........ jen nechci, aby se mi rozpadlo manželství........

Shino, pak nechápu, proč si tohle nechᚠlíbít? Myslíš, že když manželovi "podržíš" a ještě tě to bude bolet, že se Vᚠvztah zlepší? Co se týče těch milenek, nemyslím, že se takhle hrubě choval i k nim...to by totiž žádnou nejspíš neměl ...a nebo nějakou, co má ráda způsoby ve stylu "rychlé sado maso" ... rock

Není tady

 

#35 6. 2. 2009 12:04

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Problém se zvlhnutím

Shino, holky to píšou dobře. Prostě bez poředehry bez ono láskyplného vztahu k aktu to prostě nejde a pokud to na něj přijde tak mu řekni že nejsi jen na jeho zásuny dle jeho potřeb. K tomu a si koupí nafukovací pannu.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#36 6. 2. 2009 12:08

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Problém se zvlhnutím

možná je to blbost, ale po přečtení mě napadlo - je on vůbec na ženský?
preferuje anální sex a bez sahání, líže zezadu...

jinak teda než takový sex tak bych mu ty milenky i sama podílala hmm


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#37 6. 2. 2009 12:16

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Problém se zvlhnutím

shina napsal(a):

tempora napsal(a):

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

není to vtípek........ jen nechci, aby se mi rozpadlo manželství........

Ceníš si víc sama sebe nebo manželství?

Není tady

 

#38 6. 2. 2009 12:34

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

Martinka1 napsal(a):

shina napsal(a):

tempora napsal(a):

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

není to vtípek........ jen nechci, aby se mi rozpadlo manželství........

Ceníš si víc sama sebe nebo manželství?

Hmm, spíš jsem v situaci, že jsem do svého manželství hodně investovala (nervů), máme 5-ti letou holčičku, svoji rodinu mám daleko, takže jakýkoliv krok je dost závislý na manželovi. Také možná u mě přetrvává teorie - dokud nás smrt nerozdělí............. nevím...........

Není tady

 

#39 6. 2. 2009 12:38

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

Pisatel napsal(a):

Shino, holky to píšou dobře. Prostě bez poředehry bez ono láskyplného vztahu k aktu to prostě nejde a pokud to na něj přijde tak mu řekni že nejsi jen na jeho zásuny dle jeho potřeb. K tomu a si koupí nafukovací pannu.

Ono to je složité. Stále si pouští péčka, kde jsou babi celé žhavé po ocasu a po sexu.... tak ty předehry nejsou......... a to se mému chlapovi líbí... ty s předehrama ho nebaví (viz. Manuela, a ty francouzské). Pak je z toho celý zblblý a myslí si, že je to tak i v reálu - nebo by to tak chtěl...

Není tady

 

#40 6. 2. 2009 12:39

hrosanek
Host

Re: Problém se zvlhnutím

Jája napsal(a):

možná je to blbost, ale po přečtení mě napadlo - je on vůbec na ženský?
preferuje anální sex a bez sahání, líže zezadu...

jinak teda než takový sex tak bych mu ty milenky i sama podílala hmm

Jájo taky mě to napadlo. Bez doteku, technický sex. Nejlépe drsný bez něhy k partnerce.

 

#41 6. 2. 2009 12:42

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Problém se zvlhnutím

Martinka1 napsal(a):

shina napsal(a):

tempora napsal(a):

já se dopředu omlouvám....možná se mýlím, ale já si myslím, že je to vtípek...že tohle není možný va

není to vtípek........ jen nechci, aby se mi rozpadlo manželství........

Ceníš si víc sama sebe nebo manželství?

godlikegodlike To je otázka k zamyšlení.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#42 6. 2. 2009 12:42

hrosanek
Host

Re: Problém se zvlhnutím

Shino a jinak všechno ostatní, co patří k manželství funguje? Je partner aspoň v tom ostatním?

 

#43 6. 2. 2009 12:46

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Problém se zvlhnutím

shina napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Shino, holky to píšou dobře. Prostě bez poředehry bez ono láskyplného vztahu k aktu to prostě nejde a pokud to na něj přijde tak mu řekni že nejsi jen na jeho zásuny dle jeho potřeb. K tomu a si koupí nafukovací pannu.

Ono to je složité. Stále si pouští péčka, kde jsou babi celé žhavé po ocasu a po sexu.... tak ty předehry nejsou......... a to se mému chlapovi líbí... ty s předehrama ho nebaví (viz. Manuela, a ty francouzské). Pak je z toho celý zblblý a myslí si, že je to tak i v reálu - nebo by to tak chtěl...

TY jednu věc, ten tvůj je dle mě zralej na sexuologickou léčbu.
Víš někdy sice muž potřebuje (stejně tak i žena) rychlovku, promiň přirovnám to třeba ke králíkům, ale aby to bylo pravidelné a navíc ještě pod vlivem videa to promiň to bych opravdu volil cestu k sexuologovi a k nějakému kdo odnaučuje závislost na videu.


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#44 6. 2. 2009 12:48

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Problém se zvlhnutím

shina napsal(a):

Hmm, spíš jsem v situaci, že jsem do svého manželství hodně investovala (nervů), máme 5-ti letou holčičku, svoji rodinu mám daleko, takže jakýkoliv krok je dost závislý na manželovi. Také možná u mě přetrvává teorie - dokud nás smrt nerozdělí............. nevím...........

A co Tvůj (Váš) VZTAH s manželem? Jak ten vypadá?

Je jasný že je spousta okolností... které Tě určitě ovlivňují. Ale ty okolnosti by přece neměly být rozhodující...

Chodíš do práce, mᚠvlastní peníze? Kamarádky? Koníčky?

Není tady

 

#45 6. 2. 2009 12:51

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

Definitiv napsal(a):

No tak to je dost teda....bych mu řekla že auto bez oleje taky nejede, tak a se snaží a udělá pořádnou údržbu hmm ne, kdepak, to bysme o něm musely vědět víc, jak jinak se chová? pomáhá doma, přinese sám od sebe dáreček, stará se o prcíka? řekne ti že tě má rád?

Dáreček? Říci mi, že mě má rád? Po letech manželství? Já to neznám od začátku manželství. Tak za svobodna možná. Doma pomáhá, to jo, s dcerkou si hraje (pokud není u PC). A jak se jinak chová? Netroufnu si říci, je podrážděný z práce................jinak ani nevím. On moc nemluví. Spíše je to o tom, abychom se domluvili, co budeme dělat k večeři, co budeme dělat o víkendu............ nevím..........

Není tady

 

#46 6. 2. 2009 12:52

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Problém se zvlhnutím

shina napsal(a):

Dáreček? Říci mi, že mě má rád? Po letech manželství? Já to neznám od začátku manželství. Tak za svobodna možná. Doma pomáhá, to jo, s dcerkou si hraje (pokud není u PC). A jak se jinak chová? Netroufnu si říci, je podrážděný z práce................jinak ani nevím. On moc nemluví. Spíše je to o tom, abychom se domluvili, co budeme dělat k večeři, co budeme dělat o víkendu............ nevím..........

Tak to vypadá na úžasný a naplněný vztah dumbom

Není tady

 

#47 6. 2. 2009 12:55

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: Problém se zvlhnutím

Shino, kup mu k vánocům (nebo k tomu nejbližšímu jubileu) vakuovou pumpu, ta si stěžovat nebude a Ty budeš (možná) mít od neandrtálce pokoj wink Předpokládám, že takový "balvan", jako je ten Tvůj, by asi k sexuologovi nešel (on přece žádný problém nemá, že?). Asi bych na Tvém místě přehodnotila, proč s ním vlastně jsi. 1) je evidentně nevěrný 2) v sexu stojí za prdlačku 3) jeho způsoby v tomto ohledu jsou nepřijatelné. Jaký je tedy doma? Je s ním pohoda nebo dělá binec? Nosí domů peníze (ne, že by to bylo to hlavní, ale jsou chlapi, co nenosí nic...)? Pomáhá Ti? A...ehh...podstatná otázka - mᚠho ráda? Protože pokud ne, pak je můj závěr poměrně jasný...


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 

#48 6. 2. 2009 12:58

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: Problém se zvlhnutím

Aha, právě jsem si přečetla odpověď na své otázky. Takže položím další. Jak to vidíš za 5 let? A za 10? A za 20? Co z Tebe bude, pokud to tak půjde dál?

Upravil(a) Berberka (6. 2. 2009 12:59)


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 

#49 6. 2. 2009 13:02

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

Martinka1 napsal(a):

shina napsal(a):

Hmm, spíš jsem v situaci, že jsem do svého manželství hodně investovala (nervů), máme 5-ti letou holčičku, svoji rodinu mám daleko, takže jakýkoliv krok je dost závislý na manželovi. Také možná u mě přetrvává teorie - dokud nás smrt nerozdělí............. nevím...........

A co Tvůj (Váš) VZTAH s manželem? Jak ten vypadá?

Je jasný že je spousta okolností... které Tě určitě ovlivňují. Ale ty okolnosti by přece neměly být rozhodující...

Chodíš do práce, mᚠvlastní peníze? Kamarádky? Koníčky?

Naštěstí chodím do práce a tak mám nějaké penízky. Z nich ale skoro všechny jdou do domácnosti. Kamarádky jsem také získala, když dcerka byla miminko, tak jsme se poznaly přes kočárky gloria A na koníčky mi moc času nezbývá. Většina volného času se točí kolem dcerky, ale zapla Pán Bůh, že ji mám.... ona je moje mazlinka, i když umí pozlobit

Není tady

 

#50 6. 2. 2009 13:09

shina
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2009
Příspěvky: 19

Re: Problém se zvlhnutím

Berberka napsal(a):

Aha, právě jsem si přečetla odpověď na své otázky. Takže položím další. Jak to vidíš za 5 let? A za 10? A za 20? Co z Tebe bude, pokud to tak půjde dál?

To opravdu nevím. Stále doufám, že se změní, že bude pozornější................ jinak nevím. Na druhou stranu co člověk může čekat od druhého? Musí si dělat radosti sám a brát si to, co mu dělá radost. A to nemluvím o sexu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů