|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
:-) to ano, ale když se ti doma chlap baví stylem - jo až my pepíka povedeme prvně do školy.. s pepíkem budeme dělat to a ono.. tak ten kryštof je spíš jenom sen :-) stejně bych radši holčičku, té bych klidně josefíno řikala, to mi hnusný nepřipadá :-D a muj chlap by měl po ptákách hihih :-D
a přihazuju, co jsem si tak vzpomněla ellenu, vandu, markétu a vendelína :-D a marcel taky zní zajimavě :-)
Upravil(a) cieska (2. 9. 2009 15:59)
Není tady
ty jo, Josefína zní taky dobře - z Malých žen, tu miluju
Def člověče ta Mirjam má něco do sebe
Dani kdyby jí někdo říkal Mirko, tak ho praštím polenem. Jednu znám a té se říká Mia a to je moc pěkný.
Není tady
juu tady to zase jede :-) to je fajn. Defí Vám už toho času moc nezbývá na to rozmyšlení, aby to nakonec po porodu nebylo ještě třeba číslo 007
Já mám holčičku jasnou favoritku, tak doufám, že se jí s manžou dočkáme-asi bychom nechali přejmenovat i adoptované miminko podle našeho vkusu
u kluka by byl teda problém, co se líbí mě, neprojde přes chlapa...snad jen Honzík.
Není tady
jenže muj si pořád představuje pepíčka jako toho vyčůranýho hajzlíka z těch ftípků o pepíčkovi, fakt bych radši tu josefínu.. ale na to je ještě času
Není tady
když slyším Mia a Maya tak se mi úplně rozbuší
to jsou jména, která mě za to srdce opravdu chytají,jenže k našemu příjmení
sice to zní, ale přecejenom MIA foučková
takže Nela to jisti:-). Elen je také krásné 
Není tady
Teda ciesko, Mikuláš Kašpar, to fakt nevím...leda byste mu pořídil bratra Melichara Baltazara, aby byla sestava kompletní.

ze mě si nic nedělej, já jsem držka.
Není tady

Moc se omlouvám, ale Mikuláš Kašpar mě docela pobavilo
.
Silvi neboj já pořád věřím a přeju ti to z celého srdce, že ty se Mayi dočkáš
. A jinak u nás taky je spousta holčičích jmen v diskuzi, a s chlapeckýma je to těžší
. A stejně nějak víc pořád myslíme na toho chlapečka, už ho máme nějak zafixovanýho, jak ho máme předpovězenýho
. A mě by se hrozně líbilo Filípek
, ale vím sama jak je těžký se jmenovat stejně jako rodič a říká to každej, takže už od Filípka ustupuju a mám v
jiného favorita
.
Jinak holky já se pro dnešek loučím
.
Není tady
:-D:-D:-D ronji, teď si mě pobavila, no jsem si tak před chvílí řikala, jak jsem projížděla kalendář, že narodit se mi trojčata, tak dám asi pankrác, servác, bonifác a žofii jako bonus v druhém vrhu :-)ale napadlo mě tak, když tu byla řeč o těch dvou jménech a kdyby si toho pepu nedal vymluvit, že holt dala dvě křestní jména, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, ale nic co se hodí k josefovi kašparovi mi fakt nenapadá
tak se danuš měj, mě čeká ještě 45 minut práce a pak šupky dupky domů
Upravil(a) cieska (2. 9. 2009 16:31)
Není tady
Tomáše Holýho znám osobně jednoho, jak se jmenuje jeho mimčo ani nevim, ale Holý bude každopádně :-D
bude to znít asi otřepaně, ale já už chci to miminko!!!
Upravil(a) cieska (2. 9. 2009 17:00)
Není tady
tak, konečně se blíží hodina H a já budu mít padla, takže děkuju za dnešní pěkný pokec, který mě dozajista duševně obohatil ;-) a mějte se pěkně já frčim dom
Není tady
Ahoj Babinetky
Koukám, že tady probíráte jména pro dětičky ... mimochodem Silvi, Mia a Maya jsou moc hezký jména. Chtěla jsem se Vás zeptat, co říkáte na Benjamína? Všichni kolem na mě koukají jak na blázna ... zajímal by mě Váš názor. 
Není tady
Jani jednoho Benjamína znám. Hodně neobvyklé, ale mě takhle biblická jména nevadí (Samuel, Benjamín, Daniel apod). Hodně ale záleží na příjmení, Benjamína Vopičky by mi bylo líto 
Není tady

Já měla v práci Benjamína Králíčka..měl 15měsíců, tak to ještě bylo ok, ale až bude mít 50 tak nevím no..obojí moc zdrobnělé
Není tady
Benjamína žádnýho osobně neznám, ale proč ne, když matrika povolí, já se tak orientačně optala kámošky co tam dělá, jestli by mi povolili Madlu, né jako Magdalenu - bo to se mi nelíbí, ale přímo Madlu a oni, že ne, že je nepřípustný a že buď Magdalena, nebo si musim několik měsíců předem podat žádost jistý 70letý odbornici, která je jediná v čr, která se tímhle zabívá, zkoumá a zkoumá, až buď doporučí matrice povolit, nebo zamítnout žádost, holt nejsem Gottová, abych to měla bez problémů, tak nevim, pouštět se do toho nebo ne? Ještě jsem si tak vzpoměla, že Justýna se mi taky dost líbí, ale nevim proč hned si představim kudrnatýho blonďatýho spratečka :-)
nebo Bartoloměj - taky netradiční (podle simsnů) 
Upravil(a) cieska (3. 9. 2009 8:12)
Není tady

Tak Benjamín se mi taky docela líbí 
A Bartoloměj
, swem si vzpoměla na naše auto, když sem byla malá, škoda 120
. U nás mají všechna auta vždycky jméno, jméno které je v kalendáři ten den co se k nám dostane, a ta škoda 120 byla Bartoloměj řečený Bárta
.
Ciesko já bych už to miminko taky strašně moc chtěla, někdy tak že to ž fakt bolí, ale to tad znají určitě všechny holky, ale právě snění o jménu mi přijde takové, že fakt snad jednou bude a při tom je mi právě vždycky líp, dává to takovou nějakou naději
.
Není tady
cieska napsal(a):
Benjamína žádnýho osobně neznám, ale proč ne, když matrika povolí,
Benjamín je normálně v kalendáři a má svátek 7.prosince, spolu s Ambrožem.
Mimochodem moc hezký jméno, zalíbilo se nám těsně před porodem Samuela a je to horký favorit u druhého syna, akorát bychom ho chtěli ve formě Benjamin (krátké i). Vyslovovali bychom ho ale česky, resp. hebrejsky, nikoli anglicky (Bendžamin).
Misho, ono ve spojení s příjmením Králíček bude znít všechno v 50 letech divně 
Není tady
ja si při jménu Bartoloměj vzpomenu na svoje zaměstnání-pracuju v Bartolomějské ulici 
Není tady
danuš, no u mě se tak nějak střídá "jistota", že určitě někdy bude, spolu se strachem, co když zjistěj, že zrovna já dětičky mít nemůžu, taky mi pomáhá se o tom bavit, člověk pak na to neni sám a to jméno se ještě 1000x změní, než nějaké miminko opravdu přijde, sama jsem zvědavá co mě nakonec uchvátí :-)
Není tady