Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#326 2. 9. 2009 15:36

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

jinak mi přijde pěkný Kurt, Kryštof, Leontýnka, Viktorka


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#327 2. 9. 2009 15:38

Danuskaxy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňsko
Registrovaný: 28. 8. 2008
Příspěvky: 4799

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Jééé tak Kryštof je hezoučký gloria


http://lb3f.lilypie.com/1eKyp2.png

Není tady

 

#328 2. 9. 2009 15:44

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

:-) to ano, ale když se ti doma chlap baví stylem - jo až my pepíka povedeme prvně do školy.. s pepíkem budeme dělat to a ono.. tak ten kryštof je spíš jenom sen :-) stejně bych radši holčičku, té bych klidně josefíno řikala, to mi hnusný nepřipadá :-D a muj chlap by měl po ptákách hihih :-D

a přihazuju, co jsem si tak vzpomněla ellenu, vandu, markétu a vendelína :-D a marcel taky zní zajimavě :-)

Upravil(a) cieska (2. 9. 2009 15:59)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#329 2. 9. 2009 15:54

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

ty jo, Josefína zní taky dobře - z Malých žen, tu miluju big_smile

Def člověče ta Mirjam má něco do sebe smile Dani kdyby jí někdo říkal Mirko, tak ho praštím polenem. Jednu znám a té se říká Mia a to je moc pěkný.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#330 2. 9. 2009 15:55

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

juu tady to zase jede :-) to je fajn. Defí Vám už toho času moc nezbývá na to rozmyšlení, aby to nakonec po porodu nebylo ještě třeba číslo 007 big_smile Já mám holčičku jasnou favoritku, tak doufám, že se jí s manžou dočkáme-asi bychom nechali přejmenovat i adoptované miminko podle našeho vkusu hmm u kluka by byl teda problém, co se líbí mě, neprojde přes chlapa...snad jen Honzík.


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#331 2. 9. 2009 16:02

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

jenže muj si pořád představuje pepíčka jako toho vyčůranýho hajzlíka z těch ftípků o pepíčkovi, fakt bych radši tu josefínu.. ale na to je ještě času


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#332 2. 9. 2009 16:04

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

když slyším Mia a Maya tak se mi úplně rozbuší hjarta to jsou jména, která mě za to srdce opravdu chytají,jenže k našemu příjmení hmm sice to zní, ale přecejenom MIA foučková lol takže Nela to jisti:-). Elen je také krásné stolt


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#333 2. 9. 2009 16:11

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

:-) no naše bude malej kašpar nebo kašparka, takže původně zamýšlený mikuláš kašpar - zní taky vtipně :-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#334 2. 9. 2009 16:14

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Teda ciesko, Mikuláš Kašpar, to fakt nevím...leda byste mu pořídil bratra Melichara Baltazara, aby byla sestava kompletní.  big_smile gloria
ze mě si nic nedělej, já jsem držka.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#335 2. 9. 2009 16:22

Danuskaxy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňsko
Registrovaný: 28. 8. 2008
Příspěvky: 4799

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Moc se omlouvám, ale Mikuláš Kašpar mě docela pobavilo lol.
Silvi neboj já pořád věřím a přeju ti to z celého srdce, že ty se Mayi dočkáš pussa. A jinak u nás taky je spousta holčičích jmen v diskuzi, a s chlapeckýma je to těžší big_smile. A stejně nějak víc pořád myslíme na toho chlapečka, už ho máme nějak zafixovanýho, jak ho máme předpovězenýho big_smile rodna. A mě by se hrozně líbilo Filípek smile, ale vím sama jak je těžký se jmenovat stejně jako rodič a říká to každej, takže už od Filípka ustupuju a mám v hjarta jiného favorita rodna.
Jinak holky já se pro dnešek loučím reta.


http://lb3f.lilypie.com/1eKyp2.png

Není tady

 

#336 2. 9. 2009 16:26

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

:-D:-D:-D ronji, teď si mě pobavila, no jsem si tak před chvílí řikala, jak jsem projížděla kalendář, že narodit se mi trojčata, tak dám asi pankrác, servác, bonifác a žofii jako bonus v druhém vrhu :-)ale napadlo mě tak, když tu byla řeč o těch dvou jménech a kdyby si toho pepu nedal vymluvit, že holt dala dvě křestní jména, aby se vlk nažral a koza zůstala celá, ale nic co se hodí k josefovi kašparovi mi fakt nenapadá

tak se danuš měj, mě čeká ještě 45 minut práce a pak šupky dupky domů

Upravil(a) cieska (2. 9. 2009 16:31)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#337 2. 9. 2009 16:39

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

a co takhle vašík big_smile znám i kombinaci jako Tomáš Fuk nebo Tomáš Holý big_smile


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#338 2. 9. 2009 16:59

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Tomáše Holýho znám osobně jednoho, jak se jmenuje jeho mimčo ani nevim, ale Holý bude každopádně :-D

bude to znít asi otřepaně, ale já už chci to miminko!!!dumbom

Upravil(a) cieska (2. 9. 2009 17:00)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#339 2. 9. 2009 17:05

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Ja znam jednoho muze u ktereho uvazuju o zdravem rozumu rodicu, kteri sve dite pojmenovali Vit Rus..

Upravil(a) Karal (2. 9. 2009 17:28)


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#340 2. 9. 2009 17:05

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Ciesko, to chceme fsechny!!! :-))


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#341 2. 9. 2009 17:10

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

tak, konečně se blíží hodina H a já budu mít padla, takže děkuju za dnešní pěkný pokec, který mě dozajista duševně obohatil ;-) a mějte se pěkně já frčim dom


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#342 2. 9. 2009 18:11

janci22
♥------
Registrovaný: 9. 7. 2009
Příspěvky: 3

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Ahoj Babinetky smile Koukám, že tady probíráte jména pro dětičky ... mimochodem Silvi, Mia a Maya jsou moc hezký jména. Chtěla jsem se Vás zeptat, co říkáte na Benjamína? Všichni kolem na mě koukají jak na blázna ... zajímal by mě Váš názor. smile

Není tady

 

#343 2. 9. 2009 18:53

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Jani jednoho Benjamína znám. Hodně neobvyklé, ale mě takhle biblická jména nevadí (Samuel, Benjamín, Daniel apod). Hodně ale záleží na příjmení, Benjamína Vopičky by mi bylo líto smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#344 2. 9. 2009 19:14

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Já měla v práci Benjamína Králíčka..měl 15měsíců, tak to ještě bylo ok, ale až bude mít 50 tak nevím no..obojí moc zdrobnělé


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#345 3. 9. 2009 8:03

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Benjamína žádnýho osobně neznám, ale proč ne, když matrika povolí, já se tak orientačně optala kámošky co tam dělá, jestli by mi povolili Madlu, né jako Magdalenu - bo to se mi nelíbí, ale přímo Madlu a oni, že ne, že je nepřípustný a že buď Magdalena, nebo si musim několik měsíců předem podat žádost jistý 70letý odbornici, která je jediná v čr, která se tímhle zabívá, zkoumá a zkoumá, až buď doporučí matrice povolit, nebo zamítnout žádost, holt nejsem Gottová, abych to měla bez problémů, tak nevim, pouštět se do toho nebo ne? Ještě jsem si tak vzpoměla, že Justýna se mi taky dost líbí, ale nevim proč hned si představim kudrnatýho blonďatýho spratečka :-)
nebo Bartoloměj - taky netradiční (podle simsnů) lol

Upravil(a) cieska (3. 9. 2009 8:12)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 

#346 3. 9. 2009 11:34

Danuskaxy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňsko
Registrovaný: 28. 8. 2008
Příspěvky: 4799

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

Tak Benjamín se mi taky docela líbí smile
A Bartoloměj lol, swem si vzpoměla na naše auto, když sem byla malá, škoda 120 big_smile. U nás mají všechna auta vždycky jméno, jméno které je v kalendáři ten den co se k nám dostane, a ta škoda 120 byla Bartoloměj řečený Bárta lol.
Ciesko já bych už to miminko taky strašně moc chtěla, někdy tak že to ž fakt bolí, ale to tad znají určitě všechny holky, ale právě snění o jménu mi přijde takové, že fakt snad jednou bude a při tom je mi právě vždycky líp, dává to takovou nějakou naději par.


http://lb3f.lilypie.com/1eKyp2.png

Není tady

 

#347 3. 9. 2009 11:49

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

cieska napsal(a):

Benjamína žádnýho osobně neznám, ale proč ne, když matrika povolí,

Benjamín je normálně v kalendáři a má svátek 7.prosince, spolu s Ambrožem.

Mimochodem moc hezký jméno, zalíbilo se nám těsně před porodem Samuela a je to horký favorit u druhého syna, akorát bychom ho chtěli ve formě Benjamin (krátké i). Vyslovovali bychom ho ale česky, resp. hebrejsky, nikoli anglicky (Bendžamin).

Misho, ono ve spojení s příjmením Králíček bude znít všechno v 50 letech divně wink

Není tady

 

#348 3. 9. 2009 11:53

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

ahojte, tak barta resp bartoloměje prosazoval můj manžel -ale nějak jsem ho ukecala na tobiáše tongue


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#349 3. 9. 2009 12:45

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

ja si při jménu Bartoloměj vzpomenu na svoje zaměstnání-pracuju v Bartolomějské ulici big_smile


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#350 3. 9. 2009 12:53

cieska
♥♥♥♥♥♥-
Místo: teplice
Registrovaný: 30. 8. 2009
Příspěvky: 1683
Web

Re: Jména dětí - jak se bude (jmenuje) to vaše?

danuš, no u mě se tak nějak střídá "jistota", že určitě někdy bude, spolu se strachem, co když zjistěj, že zrovna já dětičky mít nemůžu, taky mi pomáhá se o tom bavit, člověk pak na to neni sám a to jméno se ještě 1000x změní, než nějaké miminko opravdu přijde, sama jsem zvědavá co mě nakonec uchvátí :-)


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25335.png
2.8.2010 ve 4:00 hod. se nám narodila Jaruška 2600g, 49cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů