Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 15. 4. 2009 8:58

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Nová pravidla

Mám dotaz ohledně uzavřené diskuze- nebylo by možné diskuzi pisatelce , která k uzavírce přišla  úplně bez viny její vlákno otevřít - třebas s vymazaným  textem těch kvůli kterým bylo vlákno uzavřeno, respektive třeba  vymazané od jejich přestřelky?
Mám na mysli vlákno Laurenne, které bylo uzavřeno kvůli  poštěkávání Pisatele se Zklamanou.
Přijde mi líto, že Laurenne má uzavřené vlákno, kvůli někomu jinému. Kdyby to bylo  vlákno , které ona již opustila, to bych pochopila, ale do zmíněné přestřelky tam byl docela klid. Sama prosila zúčastněné aby se šli hádat jinam- tudíž mi přijde docela blbé, že  to odpískala s nimi....

Není tady

 

#27 15. 4. 2009 10:25

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Nová pravidla

Koukám, že už jste to vyřešily novým vláknem, což je asi stejně nejlepší řešení...


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#28 16. 4. 2009 12:26

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Nová pravidla

Jirko, super nápad s nástěnkou o banech, alespoň už nebudou dohady tummenupp.

Jediné, co mě zarazilo, byl důvod:
Důvod udělení banu: Jmenování (kritizování) konkrétní moderátorky veřejně na fórech
Jirko, to bylo jen proto, že napsali "nemám rád xy, protože je neobjektivní"? nebo že jí nadávali, uráželi? Chápu ban za nadávky a urážky, o tom žádná... ale pokud tu člověk už musí mít strach říct slušně svůj názor, tak kam nám ten nᚠBabinet směřuje? grater

Není tady

 

#29 16. 4. 2009 12:33

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Nová pravidla

Důvod je vcelku prostý: uživatelky nemohou znát všechny okolnosti, proč jsou bany uděleny. Dám příklad: někdo uráží někoho jiného na základě jeho přesvědčení. Moderátorka pak toho uživatele pochopitelně zabanuje a ony inkriminované urážky smaže. Okamžitě se vyloupnou reakce, že moderátorka je blbá, nebo něco podobného, protože viditelně to vypadá, že byl někdo zabanován bezdůvodně. Moderátorky mají ale hodně důležité práce, než aby každému extra vysvětlovali proč a veřejně to není možné nechat, právě kvůli porušování zákonů v onom konkrétním příspěvku.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#30 2. 5. 2009 15:33

bloncka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: Nová pravidla

Co se týče banování, navrhuji zavést pravidlo "třikrát a dost". Jsou zde uživatelé, kteří byli zabanovaní vícekrát a vůbec nic si z toho nedělají, dál pokračují v porušování pravidel. Proto si myslím, že by neměli dostat šanci více než třikrát.

Není tady

 

#31 4. 7. 2009 20:29

Verčulka
Letňátka 2008
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 4987

Re: Nová pravidla

Tak jsem vcelku překvapena, já jsem byla nucena smazat si měnící se fotku u metříku i pidi animaci dle znění paravidla:

1.11. Podpis. Délka textu v podpisu je omezena na 400 znaků a maximálně 4 řádky. Pokud chcete mít v podpisu metříky, jsou povoleny maximálně dva standardní s fotografií (vzor metříku je vidět níže). Je možné vkládat i jinou grafiku (fotografie) s tím, že celkový rozměr takového podpisu nesmí být větší než dva standardní metříky. Do podpisu není povoleno vkládat animace. Moderátorky (moderátoři) mají právo určit, zda je podpis v pořádku či nikoliv a postupovat poté dle kapitoly 4. Sankce. Výjimky (třeba pro matky s více než dvěmi dětmi) mohou udělovat pouze moderátorky.

ale přitom v diskusích vidím v podpisech ty animace velmi často a mnohokrát ne malých rozměrů...  Tak jak to tedy je?


http://www.ticker.7910.org/as1cCxl0g410010MjAyMzA2ZHwwMTI1ZHxKaXJ1bGth.gif
Jiřík se narodil 25.7.2008 ve 22:47, 4350g a 51cm
http://www.ticker.7910.org/an1cHpI0g410010Nzc3NzRkenw3NjA4MDVkYXxFdmEgYSBEb21pbmlr.gif
Eva 16.7.2010 13:08 2150g 43cm
Dominik 16.7.2010 13:10 2300g 45cm

Není tady

 

#32 5. 7. 2009 8:17

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Nová pravidla

Verčulko, některé na to, bohužel, kašlou.. a nedaj se všechny uhlídat sad


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů