Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 2. 2009 10:17

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Dárek pro třináctiletou slečnu

Ahoj holky, potřebuju poradit. Máme známého z Ukrajiny, který tady pracuje a vždycky když se vrací od nich sem, přiveze nám něco dárkem - klukům bonbony, manželovi cigarety, vodku, domácí slaninu - prostě hromadu věcí. Těď se zase vrátil s taškou věcí a já bych mu to chtěla nějak vrátit. Má třináctiletou dceru, takže bych něco poslala pro ni, ale jelikož o ní nic nevím, tak bych chtěla radu, co pro takovou holku vybrat - něco neutrálního, ale zase něco, co tam třeba nekoupí. Jenže tam se dá taky koupit všechno, tak já fakt nevím dumbom Nemáte nějaký nápad?


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#2 4. 2. 2009 11:25

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

Já bych zkusila od známého nenápadně něco o ní vyzvědět, protože tak naslepo něco kupovat je fakt blbý.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#3 4. 2. 2009 11:55

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

Třináct let - co takhle nějakou kvalitní kosmetiku na problematickou pokožku (akné) ? Dívence je 13, to je přesně věk, kdy se holky začínají hodně hlídat a chtějí se líbit. Nejlépe něco z lékárny - řada vichy nebo z řady La roche-posay je suprová pleová kosmetika Effaclar (tu doporučuje i kožní lékař na léčbu akné).

Není tady

 

#4 4. 2. 2009 12:13

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

To je asi dobrý tip. Taky jsem uvažovala nad kosmetikou, ale Avon a Oriflame si určitě může koupit i tam, ale tohle by asi šlo. Já mám dva kluky a akné nemá ani jeden, takže nemám žádnou zkušenost. Dík.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 4. 2. 2009 12:27

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

Vlaďko, já mám 13iletou pubo dceru, 12iletého syna a 7miletou dceru a dnes jsem s tou pubo byla na kožním právě kvůli akné (nemá to zatím moc, ale raději podchytit včas než aby se to víc rozjelo, když klasická kosmetika od avonu, clear atd. nepomáhá), tak to beru hodně podle dcery - typický věk, kdy se holky začínají víc hlídat, chtějí se líbit, začínají se zajímat o kluky atd. atd. A k tomu se akné moc nehodí ;-)

Není tady

 

#6 4. 2. 2009 12:40

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

Dík. Klukům je 17,5 a 12,5 a zatím v pohodě. Starší občas použije ten Clear od Avonu (nebo Oriflame-nevím, kupuju obě značky), ale fakt málo. Zatím má štěstí na ple po mě. Taky jsem žádné problémy neměla.
Na nákup je ještě čas, pojede domů až na letní prázdiny, ale jelikož fakt nemám nápad, tak radší rozhazuju sítě dost dopředu.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#7 7. 2. 2009 21:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

Já osobně bych nekupovala kosmetiku, protože si myslím, že tohle si každá holka chce vybrat sama.
Já bych zůstala u toho jídla. Holce bych koupila např - třeba - známé lázenské oplatky, nebo třeba pard. perník, prostě to, co je u nás. Já nevím, myslíte že u nich maj takovýhle drobnosti v marketu????? Nebo gumový medvíky, prostě něco takovýho, projdi regály a uvidíš.
MMch, před 25 lety jsme ukrajinkám posílaly silonky (kdo si pamatuje a je starší ročník jako já, dostali jsme ve škole adresy a zdokonalovali se v ruštině
Eli - klukovi bude třináct a plet začíná míst strašnou. Zatím jsem mu koupila nějaký kosmetický líh u nás v lékárně, ale asi mᚠpravdu, zajdu s ním


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#8 7. 2. 2009 22:05

REŇAS
Host

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

No,to je fakt těžké,když neznᚠjejí vkus. Já mám syna 12,ale má neteř bude mít třináct. Kdybys věděla,třeba,že se ji líbí nějaká česká kapela,mohla bys jí koupit něco od ní,CD..DVD z koncertu sice  oni raději MP3,ale doma by si to třeba poslechla. Nebo,co nějaká česká bižuterie,nemyslím,šíleně drahá,nějaké korálky a tak..třeba Jablonex..my to prodávali..a holky-náct to i kupovali..,něco nestálo,až tolik... K tomu,bych přibalila nějakou tu českou čokoládu a tak.. No a ještě mě napadlo,že bych se porozhlídla třeba po nějaké "blbince"do pokojíku. Nebo do školy.. Nebo nějaký přívěšek na mobil,na památku..

 

#9 2. 3. 2009 22:00

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

NO a co se hloupě zeptat rovnou třeba na pokecu u kafíčka, o tam mají a co ne a o čem holka sní?Ani nevíš, zda holka je "holčičí typ" anebo jaké má zájmy. A rodina jaké má možnosti. Sladkosti ne, holky drží diety už v 11-ti. Náramečky -holčičí, malou kabelku a třeba už to je vyspělá holka, těžko radit.

Není tady

 

#10 4. 3. 2009 12:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

Jo jo - holky sice držej dietu - to jo , ale čokoládě neodolaj stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#11 30. 3. 2009 8:14

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: Dárek pro třináctiletou slečnu

pomoc,help atd. zůstala jsem na výchovu svého 15 puboše sama a než zajdu k psych.tak prosím o radu zde, je ode mne přehnané chtít po něm 3 .slovy tři věci,když je umne,jinak střídavá týden a týden...1.aby byl do 22.hod.doma,2.aby mi ve 23.hod. odevzdal vypnutý mobil a notes,mimo pá a so,3.aby odešel do školy v 7.45???? jinak už jsem vzdala hygienu,jídlo u stolu,teplé jídlo-když je teplé jí ho až studené,úklid a pomoc v domácnosti,učení....


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů