Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 2. 2009 21:51

ZdendaX
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: dlouhodobá nevěra

Definitiv napsal(a):

Zdeni - tohle je šílený, já vím. Všechny ty chytrý rady tady, jak jsi se neměla nikam dívat, jak jsi neměla jednat, ale přemýšlet, jak jsi měla mít všechno promyšlený.... no, podle mě to nejde, prostě to nejde. Když ti lže někdo, komu naprosto důvěřuješ, kdo je tvojí polovičkou, tak to přemýšlění jaksi nefunguje. Všechny co to mají tak úžasně srovnaný opravdu obdivuju. Já to teda nemám. A podle mě většina to tak nemá, ale to už je fuk.
Na tvojí situaci žádná univerzální rada podle mě neexistuje, měla by ses ohlížet nejvíc na sebe. To že on si myslí, že tě má už navždy jistou....no a si myslí, rozhodnutí je stejně jenom na tobě. Stejně jako celá situace. Zkus si udělat pro a proti, někdy to alespoň trošičku pomůže. A hlavně, pohlaď mimouška a říkej mu, jak moc ho mᚠráda hjarta

Děkuju, když sem na PC uviděla otevřenej tajnej mejl s jeho přezdívkou tak mě vážně nenapadlo co si tím přečtením můžu způsobit, prostě mě zajímalo co tak asi v tom tajným mejlu kruci má.., přece tam nemůže být něco tak závažnýho když se máme rádi a věříme si a blablabla. Nikdy bych takový věcy nečekala..

Není tady

 

#52 3. 2. 2009 21:54

ZdendaX
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: dlouhodobá nevěra

Nabuko0 napsal(a):

ZdendaX napsal(a):

samozřejmě řeknu proč a řeknu pravdu, a to i jeho rodině, pro jeho rodinu je to první vnouče a on má z nich celkem vítr, tam je nevěra něco naprosto zakázaného a neodpustitelného, takže toto bude pro něho asi největší ponížení..

A pro Tebe zadostiučinění? Jako bych se slyšela usch Věř, že jeho rodina bude zpočátku možná v šoku, budou stát za Tebou, ale pak "vyhraje" krev. Bylo to u nás stejné. Po prvotních reakcích tchýně, který dostala astmatický záchvat, a volala mi cca hodinu, kde mi říkala, že se mám přestěhovat k nim a že s BM okamžitě končí apod. - se přešlo do stavu, kdy mého BM prosila, aby k ní přijel, že se na něj nezlobí a že se DOKONCe nezlobí ani na mě apod.

Teď vycházíme dobře, stýkáme se, máme se rády (i se zbytkem rodiny). Milenku zatím nepřijali do rodiny - ale to nesouvisí vůbec se mnou, ale spíš s tím, že jim "nevoní".

Ne jako zadostiučinění, ale jestli od něho odejdu a jestli se odsttěhuju tak nikomu PROČ SE STĚHUJU lhát nebudu, pro jeho rodinu to asi bude šok ale nikdy ho nezavrhnou protože je to jejich syn a vnuk, a vnouče budou chtít vídat na tom nic nezměním ani jim bránit nebudu.

Není tady

 

#53 3. 2. 2009 21:55

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: dlouhodobá nevěra

Zdeni - ani po jeho minulý nevěře jsi je nečekala? TAo klidně říct můžeš, je jedno, že ostatní na to mají jiný názor. Já jsem toho názoru, že když je chlap takový pako, že po sobě nedokáže zamést stopy (a dokonce je téměř nastrčí), tak si o odhalení naprosto říká. A věci typu "měla jsi to zavřít, ani se nekoukat...." no, to je jako nauč se nemrkat...podle mě. Neříkám že někomu lezu do mailu, ale když je tam otevřená stránka, tak jen než to zavřu, stihnu přečíst že píše sexysedmnáct@xxxxxx.cz nebo pojdsemnoudopostele@xxxx.cz


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#54 3. 2. 2009 21:56

ZdendaX
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: dlouhodobá nevěra

Definitiv napsal(a):

Jenjak čtu ty oslední příspěvky...neříkej nikomu nic jen kvůli pomstě, to není fér pussa

Nikomu nic říkat zatím nebudu, podle toho jak se rozhodnu dál, pokud se rozhodnu začít znovu a sama, tak si žádný historky vymýšlet nechci, proč? řeknu pravý důvod našeho rozchodu nebo vidíš to jinak?

Není tady

 

#55 3. 2. 2009 21:59

ZdendaX
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: dlouhodobá nevěra

Definitiv napsal(a):

Zdeni - ani po jeho minulý nevěře jsi je nečekala? TAo klidně říct můžeš, je jedno, že ostatní na to mají jiný názor. Já jsem toho názoru, že když je chlap takový pako, že po sobě nedokáže zamést stopy (a dokonce je téměř nastrčí), tak si o odhalení naprosto říká. A věci typu "měla jsi to zavřít, ani se nekoukat...." no, to je jako nauč se nemrkat...podle mě. Neříkám že někomu lezu do mailu, ale když je tam otevřená stránka, tak jen než to zavřu, stihnu přečíst že píše sexysedmnáct@xxxxxx.cz nebo pojdsemnoudopostele@xxxx.cz

Já myslela že spolu fakt nespaly.., až z těch mejlů sem se to dozvěděla, věřila sem mu, jako ted si řikám že su fakt pako jak sem si mohla myslet že spolu nespaly, když přiznal líbání a ona s nikým nechodila, no co na to říct.. prostě bych za něho ruku do ohně dala..

Není tady

 

#56 3. 2. 2009 22:01

ZdendaX
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2009
Příspěvky: 41

Re: dlouhodobá nevěra

Amriana napsal(a):

ZdendaX napsal(a):

Nabuko0 napsal(a):


K tomuhle ještě jedna rada - snaž se to neventilovat před okolím. Byla to jedna z největších chyb, kterých jsem se dopustila. Všichni z okolí to věděli a manželovi bylo trapně. Vlastně i díky tomu se nemohl vrátit zpět, protože by tím přeci přiznal, že udělal nějakou chybu - a to by jeho ego nezvládlo. wink

Pokus se nevytvářet si domněnky - do hlavy mu nevidíš, nevíš, o čem přemýšlí, co cítí. Jak se chová navenek může být něco úplně jiného. Pochybuju, že by byl na sebe hrdý. Není to pro chlapa nic k chlubení, že zahýbá těhotné ženě.

Chtěla sem to rozebrat se svojí sestrou, ale nějak to nejde, a ani nechci aby to někdo věděl, než se rozhodnu co budu dělat dál, ale jestli se budu stěhovat tak samozřejmě řeknu proč a řeknu pravdu, a to i jeho rodině, pro jeho rodinu je to první vnouče a on má z nich celkem vítr, tam je nevěra něco naprosto zakázaného a neodpustitelného, takže toto bude pro něho asi největší ponížení..

Au ... tohle Ti ho ale nevrátí ..a navíc ztratíš jeho veškerej respekt a úctu ..bude to jen pomsta ... já asi rozumím, že bys mu ho ted nejraději kopla ..ale holka mysli spíš na sebe .. co tohle udělá s tebou, budeš pak spokojenější ?

a co bych měla říct? že se stěhuju do nějaké garsonky protože sem těhotná a chci žít radši v chudobě?

Není tady

 

#57 3. 2. 2009 22:07

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: dlouhodobá nevěra

Zdeni - s tím spaním je mi to naprosto jasný pussa on si člověk s láskou nechá namluvit cokoliv pussa pravděpodobně by bylo lepší kdybys to nevěděla....ale co naděláme? Víš to? Víš, tak se musíš nějak poprat. A věřím že se popereš pussa A ohledně toho říkání? Kdypak jsi to zjistila? Ty mejly? V prvotním vzteku má člověk chu všechno to vykřičet, ukázat na něj, to on, on je ten ošklivej, zlej, to on ubližoval....později, když si to trochu sedne, už to člověk vidí jinak.....jestli se to v tobě změní, to poznᚠurčitě sama pussa


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#58 3. 2. 2009 22:09

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: dlouhodobá nevěra

ZdendaX napsal(a):

Amriana napsal(a):

ZdendaX napsal(a):

Chtěla sem to rozebrat se svojí sestrou, ale nějak to nejde, a ani nechci aby to někdo věděl, než se rozhodnu co budu dělat dál, ale jestli se budu stěhovat tak samozřejmě řeknu proč a řeknu pravdu, a to i jeho rodině, pro jeho rodinu je to první vnouče a on má z nich celkem vítr, tam je nevěra něco naprosto zakázaného a neodpustitelného, takže toto bude pro něho asi největší ponížení..

Au ... tohle Ti ho ale nevrátí ..a navíc ztratíš jeho veškerej respekt a úctu ..bude to jen pomsta ... já asi rozumím, že bys mu ho ted nejraději kopla ..ale holka mysli spíš na sebe .. co tohle udělá s tebou, budeš pak spokojenější ?

a co bych měla říct? že se stěhuju do nějaké garsonky protože sem těhotná a chci žít radši v chudobě?

pussa ale vůbec ne ..takhle jsem to nemyslela... klidně řekni pravdu .. že se stěhuješ, protože nechceš být s nevěrným chlapem ... to je v pořádku ...
Co mi ale v pořádku nepřijde a ne kvůli němu, ale kvůli tobě, to JAK to chceš říct ... si tě hošánku vychutnám ... protože takhle mi to vyznělo .. protože mi věř, jediný co pak zůstane- nedokázala jsem odejít hrdě.

Upravil(a) Amriana (3. 2. 2009 22:11)


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#59 3. 2. 2009 22:10

Natalka08
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2008
Příspěvky: 148

Re: dlouhodobá nevěra

ZdendaX napsal(a):

Já myslela že spolu fakt nespaly.., až z těch mejlů sem se to dozvěděla, věřila sem mu, jako ted si řikám že su fakt pako jak sem si mohla myslet že spolu nespaly, když přiznal líbání a ona s nikým nechodila, no co na to říct.. prostě bych za něho ruku do ohně dala..

Jo, Jo, jako přes kopírák.... Tak mi ze začátku tvrdil, že ONA se do něj zamilovala a chtěla ho líbat a on pochopil, že má nás a rozešel se s ní.... Kecy, kecy, kecy, jen se snažil udělat se lepším a mě tím "zalepit pusu", jak je vlastně úžasný, že tohle dokázal.... Přitom...... Ach jo.... chlapi jsou fakt na kopnutí někam .....

Upravil(a) Natalka08 (3. 2. 2009 22:12)

Není tady

 

#60 3. 2. 2009 22:17

solkla
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 176

Re: dlouhodobá nevěra

Zdeni - jen na odlehčení - já bych nedala ruku do ohně ani sama za sebe, natož za někoho jiného.

Jak to teď probíhá u Vás? Hádáte se, jak často se o ní bavíte? Jsi hodně smutná a dávᚠnajevo jak ublížil? Těšíte se spolu na miminko? Spíte spolu? Nemusíš odpovídat na co nechceš, jde mi spíš o to co bude dál - minulost nezměníme. Hodně síly a rozvahy


Veď mě,dobrotivé světlo,nepropustnou tmou,veď mě do bezpečí.Již se snáší černá noc a já bloudím ztracený,veď mě do bezpečí. Dosud jsem nepoznal úzkost a nikdy jsem nežádal,abys mě chránilo.Vždy jsem kráčel vlastní cestou,avšak nyní prosím,veď mě do bezpečí.Kéž s novým jitrem přivítá mě úsměv andělů,které jsem kdysi miloval a na něž jsem zapomněl. (John Henry Newman: Veď mě, dobrotivé světlo)

Není tady

 

#61 3. 2. 2009 22:51

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: dlouhodobá nevěra

Já bych fakt měl asi nechat svojí manželku pozlatit a učinit svatou ve Vatikánu...... roll
Byla doba kdy jsem měl těch tajnejch mailů několik, na mobil mi chodilo průměrně 100sms denně, často s erotickým obsahem a možná jsem se i trochu choval divně. Pámbu zapla že jsem si vzal natolik sebevědomou ženu kterou by nikdy ani nenapadlo mi vlézt do mobilu nebo pátrat v mých mailech. Jinak bych si možná nejspíš na nějakým tom Babinetu tenkrát přečetl jakej jsem nevěrnickej hajzl a že neví co si má počít když si vyměňuju s jinejma ženskejma prasárničky přes mobil a email.
Přitom já byl prachobyčejně "závislej" na chatu, řešil jsem s holkama jejich životní trablíky a jako každýmu ješitnýmu chlapovi mi dělalo dobře že moje "moudra" jim docela pomáhaj ty bebíčka překonat.
Dneska mi dokonce ještě od jedný z těhle kámošek chodí každý vánoce "péefko" kde jsou vyfocený její usměvavý dětičky a teď se podržte, má manželka si je pokaždý prohlíží!!!!! Děsný co? Místo aby mi udělala scénu že jedno z těch dětí je mi nějak podobný a úúúrčitě je moje....... tak ona mi ta naivka prostě jen věří.

Možná to bude i tím že já jsem zase naopak natolik blbej že po celou dobu našeho 18tiletýho manželství jsem jí ještě nikdy neudělal nějakou tu přepadovku doma nebo v práci. Když mám přijít neočekávaně domů tak to ví vždycky dostatečně předem(aby stačila ustlat) a když si chce jít s kolegama někam zapařit tak je mi úplně jedno že tam budou i lační kolegové. Jsem totiž natolik úchylnej že než jí dělat nějaký scény, tak mi dělá dobře když pro ní, po nějaký takový akci přijedu a cítím v zádech ty závistivý pohledy od pánů který štve že nastupuje do auta ke mě a né k nim.

Tak a už fakt jdu pryč. tongue


P.S. Pandorro kde se flákáš???? Mᚠtady dost výživný sousto...... big_smile


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#62 3. 2. 2009 23:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: dlouhodobá nevěra

Definitiv napsal(a):

Zdeni - ani po jeho minulý nevěře jsi je nečekala? TAo klidně říct můžeš, je jedno, že ostatní na to mají jiný názor. Já jsem toho názoru, že když je chlap takový pako, že po sobě nedokáže zamést stopy (a dokonce je téměř nastrčí), tak si o odhalení naprosto říká. A věci typu "měla jsi to zavřít, ani se nekoukat...." no, to je jako nauč se nemrkat...podle mě. Neříkám že někomu lezu do mailu, ale když je tam otevřená stránka, tak jen než to zavřu, stihnu přečíst že píše sexysedmnáct@xxxxxx.cz nebo pojdsemnoudopostele@xxxx.cz

Ja nie, pre istotu - ale Zdenke to môže by už teraz jedno, nie? Naozaj ide skôr o to, ako neurobi ďalšie chyby - lebo podža mňa to svojím spôsobom chyba BOLA. A nie je nutné robi ďalšie. A rozrušova sa zbytočne. Zdenka a miminko sú najdôležitejšie, momentálne. Chlap je hneď potom... a nevera až za ním. Hlavne trištvrte roka stará nevera. Môj názor.
Zdeni, prihováraj sa miminku, hovor mu, že ho mᚠrada, a že si vďančá jeho otcovi za to, že ho spolu máte...(čo je, dúfajme, pravda...). Tvoje city sa prenášajú aj na malé a teraz je asi dôležité, aby cítilo lásku a radostné očakávanie - ak sa to len trošku dá.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 3. 2. 2009 23:46

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: dlouhodobá nevěra

Jeňýku - uf, ještěže odpovídᚠna erotický prasárničky moudrem, který pohladí na duši lol lol Opravdu, tvůj příspěvek si řadím k hitům měsíce lol lol lol

Seli - tebe jinak čtu moc ráda, ale jaksi jsem nepochopila co tím chceš říct? Já na přklad čtu strašně rychle...nemám úplně fotogenickou pamě, ale když stránku vidím, jaksi se mi na chvíli "obtiskne" a až třeba po minutě si uvědomím co tam bylo napsáno....nemám teda radši nikdy otvírat počítač dokud mi někdo nezkontroluje že tam není nic "škodlivého"?


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#64 4. 2. 2009 0:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: dlouhodobá nevěra

To nie, to je extrém, ale proste rešpektova súkromie druhého, aj keď to "svrbenie" tam môže by... alebo sa potom pripravi nas možné následky. Niekedy sú domnienky a polopravdy horšie ako skutočnos - a ja mám bujnú fantáziu, ktorá mi vie pripravi peklíčko - a inokedy, ako možno tuná, je skutočnos zlá sama osebe. Tým viac sa snažím vyhýba takýmto "šokom"... Aj keď som mala napríklad požičaný na lyžovačke exov notebook - jeden deň som ostala na chate a nelyžovala - a ostala som s ním sama, nepozerala som sa mu do mailu, hoci ho mal neodhlásený a mohla som sa mu narva do schránky... Tak nejako osm predpokladala, že to, čo mi chce poveda sám, mi povie sám, a to, čo chce predo mnou zataji - aj na to má nejaký dôvod. stolt
Pre Zdenku to už teraz nemá význam, ako sa hovorí Shit happens a stalo sa... je jedno, PREČO A AKO sa to stalo, kto má akú mieru zavinenia či kto urobil väčšiu chybu. Jej partner ulbížil obidvom(všetkým trom), Zdenka asi hlavne sama sebe a možno aj dieatku. Všetko jedno, len už sa v tom radšej nerýpa, nekontrolova, neprezera, zaobera sa inými vecami, robi si rados... a necha si od partnera pomôc, zapoji ho do príprav na bábätko, zorganizova spoločné "tešeniei sa na mimi". Všetko sa dá odloži na lepšie načasovanie, na neskôr, až budeš ma po pôrode a až trochu vychladneš. Skús to.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#65 4. 2. 2009 4:32

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dlouhodobá nevěra

Jeňýk napsal(a):

Já bych fakt měl asi nechat svojí manželku pozlatit a učinit svatou ve Vatikánu...... roll
Byla doba kdy jsem měl těch tajnejch mailů několik, na mobil mi chodilo průměrně 100sms denně, často s erotickým obsahem a možná jsem se i trochu choval divně. Pámbu zapla že jsem si vzal natolik sebevědomou ženu kterou by nikdy ani nenapadlo mi vlézt do mobilu nebo pátrat v mých mailech. Jinak bych si možná nejspíš na nějakým tom Babinetu tenkrát přečetl jakej jsem nevěrnickej hajzl a že neví co si má počít když si vyměňuju s jinejma ženskejma prasárničky přes mobil a email.
Přitom já byl prachobyčejně "závislej" na chatu, řešil jsem s holkama jejich životní trablíky a jako každýmu ješitnýmu chlapovi mi dělalo dobře že moje "moudra" jim docela pomáhaj ty bebíčka překonat.
Dneska mi dokonce ještě od jedný z těhle kámošek chodí každý vánoce "péefko" kde jsou vyfocený její usměvavý dětičky a teď se podržte, má manželka si je pokaždý prohlíží!!!!! Děsný co? Místo aby mi udělala scénu že jedno z těch dětí je mi nějak podobný a úúúrčitě je moje....... tak ona mi ta naivka prostě jen věří.

Možná to bude i tím že já jsem zase naopak natolik blbej že po celou dobu našeho 18tiletýho manželství jsem jí ještě nikdy neudělal nějakou tu přepadovku doma nebo v práci. Když mám přijít neočekávaně domů tak to ví vždycky dostatečně předem(aby stačila ustlat) a když si chce jít s kolegama někam zapařit tak je mi úplně jedno že tam budou i lační kolegové. Jsem totiž natolik úchylnej že než jí dělat nějaký scény, tak mi dělá dobře když pro ní, po nějaký takový akci přijedu a cítím v zádech ty závistivý pohledy od pánů který štve že nastupuje do auta ke mě a né k nim.

Tak a už fakt jdu pryč. tongue









P.S. Pandorro kde se flákáš???? Mᚠtady dost výživný sousto...... big_smile

já to věděla...............já si to myslela............že jsi takový..........skvělý.........super

kéž by bylo víc takových chlapů jako ta

měj se a ahojky

dnes budu mít díky tobě hezký den..............díky

Upravil(a) vera (4. 2. 2009 4:40)

Není tady

 

#66 4. 2. 2009 4:41

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dlouhodobá nevěra

vera napsal(a):

Jeňýk napsal(a):

Já bych fakt měl asi nechat svojí manželku pozlatit a učinit svatou ve Vatikánu...... roll
Byla doba kdy jsem měl těch tajnejch mailů několik, na mobil mi chodilo průměrně 100sms denně, často s erotickým obsahem a možná jsem se i trochu choval divně. Pámbu zapla že jsem si vzal natolik sebevědomou ženu kterou by nikdy ani nenapadlo mi vlézt do mobilu nebo pátrat v mých mailech. Jinak bych si možná nejspíš na nějakým tom Babinetu tenkrát přečetl jakej jsem nevěrnickej hajzl a že neví co si má počít když si vyměňuju s jinejma ženskejma prasárničky přes mobil a email.
Přitom já byl prachobyčejně "závislej" na chatu, řešil jsem s holkama jejich životní trablíky a jako každýmu ješitnýmu chlapovi mi dělalo dobře že moje "moudra" jim docela pomáhaj ty bebíčka překonat.
Dneska mi dokonce ještě od jedný z těhle kámošek chodí každý vánoce "péefko" kde jsou vyfocený její usměvavý dětičky a teď se podržte, má manželka si je pokaždý prohlíží!!!!! Děsný co? Místo aby mi udělala scénu že jedno z těch dětí je mi nějak podobný a úúúrčitě je moje....... tak ona mi ta naivka prostě jen věří.

Možná to bude i tím že já jsem zase naopak natolik blbej že po celou dobu našeho 18tiletýho manželství jsem jí ještě nikdy neudělal nějakou tu přepadovku doma nebo v práci. Když mám přijít neočekávaně domů tak to ví vždycky dostatečně předem(aby stačila ustlat) a když si chce jít s kolegama někam zapařit tak je mi úplně jedno že tam budou i lační kolegové. Jsem totiž natolik úchylnej že než jí dělat nějaký scény, tak mi dělá dobře když pro ní, po nějaký takový akci přijedu a cítím v zádech ty závistivý pohledy od pánů který štve že nastupuje do auta ke mě a né k nim.

Tak a už fakt jdu pryč. tongue









P.S. Pandorro kde se flákáš???? Mᚠtady dost výživný sousto...... big_smile

já to věděla...............já si to myslela............že jsi takový..........skvělý.........super

kéž by bylo víc takových chlapů jako ty

měj se a ahojky

dnes budu mít díky tobě hezký den..............díky

Není tady

 

#67 4. 2. 2009 5:59

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: dlouhodobá nevěra

Jeňýku, tak to je závidění hodné, že to máte oba dva takhle nastavené. Moc lidí..... žen i mužů by si přálo mít takhle vyrovnaný vztah, ale neuvědumují si, že je to hlavně na nich samotných jaký bude, že by kolikrát neustáli to co vy., ale i jiné mnohem větší banality z vašeho pohledu. Proto před váma godlike je to super tummenupp, když vidím, že jsou taková manželství ...... jen houš hjarta


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#68 4. 2. 2009 7:51

Alosek
Host

Re: dlouhodobá nevěra

Taky jsme to měli jako Jeňýk s manželkou wink , připadalo nám to ideální.
Až se nakonec BM zamiloval a ke mně se začal chovat hnusně... vissla tongue lol
Všude je něco - já jsem se podívala do mailu i do mibilu, protože jsem měla představu, co tam najdu, a byla jsem připravená to unést. Pomohlo mi to, měla jsem jasno, nebyla jsem už za vola, a ujasnila jsem si definitivně, že takhle nechci žít.

Zdeni, Selima má pravdu, hlavně v tom, že ty a mimčo jste teď na prvním místě. Buď sobec, mysli na sebe, a nech se opečovávat. Tím myslím pořizovat výbavičku, radovat se z každé blbosti, myslet na hezké věci a těšit se. Byla jsi tu pořád pro svého partnera, věděl, že tě má jistou, že mu nakonec všechno projde. Teď tu buď pro sebe a prcka, se vším všudy pussa .

 

#69 4. 2. 2009 9:04

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2792
Web

Re: dlouhodobá nevěra

Definitiv napsal(a):

Jeňýku - uf, ještěže odpovídᚠna erotický prasárničky moudrem, který pohladí na duši lol lol

Jasně..... ona na mě "pojď do mě ty můj draku" a já na ní filosofickým rozborem situace a půlhodinovým výkladem o nebezpečnosti nechráněného styku vůči mému spokojenému manželství. wink

vera napsal(a):

já to věděla...............já si to myslela............že jsi takový..........skvělý.........super

ale prd skvělý, u mě je to spíš souhra mé lenosti a neochoty cokoliv měnit. big_smile



Alosek napsal(a):

Taky jsme to měli jako Jeňýk s manželkou wink , připadalo nám to ideální.
Až se nakonec BM zamiloval a ke mně se začal chovat hnusně... vissla tongue lol
Všude je něco - já jsem se podívala do mailu i do mibilu, protože jsem měla představu, co tam najdu, a byla jsem připravená to unést. Pomohlo mi to, měla jsem jasno, nebyla jsem už za vola, a ujasnila jsem si definitivně, že takhle nechci žít.

No a je to, aspoň vím co mě čeká. roll
Kurnik teď hlavně abych se zamiloval do nějaký hodný, hezký a pokud možno i bohatý slečny........ přece jen v mým věku už jsou nějaký ty sociální jistoty potřeba.  wink

Alosku ale upřímně řečeno já už proti tomuhle dělám co můžu. Ne snad že bych podstoupil dobrovolnou kastraci ale například čtu Babinet a zdejší historky. No a já asi už fakt nemám zapotřebí podstoupit nějaký podobný martyrium jen kvůli tomu že si někde párkrát vrznu. Možná je to i díky poměrně bouřlivýmu mládí v tomhle směru.
Teď asi budu za prasáka ale já bych nejspíš v návalu náhlé potřeby preferoval návštěvu nějaké té profesionální utěšitelky. Zaplatil bych si její službu a za hodinku bych se s čistou hlavou a prázdným pytlikem v klidu vrátil k manželce.
Proč si ale kvůli tomu ničit život kde mi nic nechybí a ještě ubližovat druhýmu? Nevim co by se muselo stát abych tohle udělal.
Samozřejmě ale třeba za pár let tady budu fňukat cosi o tom, jak jednoho dne přijel modrookej blonďák s červeným Ferrari, mě zpohlavkoval, sbalil půl bytu i s manželkou a s kvílením kol odjeli společně do dáli. Do budoucnosti holt nevidíme, teda alespoň já ne. wink


Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

 

#70 4. 2. 2009 9:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: dlouhodobá nevěra

Jansé, budúcnos nepoznáme (vďakabohu či bohužiaž, ako kedy big_smile ), ale prítomnos tiež nie je zanedbatežná a tá tvoja/vaša sa mi fakt páči... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 4. 2. 2009 9:29

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: dlouhodobá nevěra

Jeňýku na politice je Tě škoda tummenupp


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#72 4. 2. 2009 10:14

Alosek
Host

Re: dlouhodobá nevěra

Jeňýku tummenupp

 

#73 4. 2. 2009 10:28

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: dlouhodobá nevěra

Nabuko0 napsal(a):

ZdendaX napsal(a):

Amriana napsal(a):


Aha ...takže kdyby se kál veřejně , nebo to na něm bylo poznat, tak by se odpouštělo snáz ?

To asi ne, jenom bych věděla že mu na tom OPRAVDU záleží, takto je mu to zřejmě šumák jak už psala PAVLAH

Kdyby mu na Tobě OPRAVDU nezáleželo, tak je pravděpodobně už v trapu.

Ano, řekla bych, že mu lidsky záleží na dítěti a Zdeně, ale zamilovaný je pravděpodobně jinde.
Tím, že dělá že se nic neděje to vypadá, že mu vlastně spadl kámen ze srdce, nemusí nic vysvětlovat, nemusí lhát - karty jsou na stole.
Asi bych taky nečekala kytky, hořečný slova a podobný kraviny,ale řekla bych, že Zdena tady páše o celkovým jeho postoji po provalení nevěry.
Zdeni, jak psaly holky - přemýšlej teď jen o sobě a o mimču.Jeho nevyřešíš, on je v zajetí hormonů pravděpodoně víc než ty..

PS: Nevadí mi, když mi někdo sere na hlavu,ale nesmí mi to cákat do oka....
Hodně štěstí hjarta


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#74 4. 2. 2009 11:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: dlouhodobá nevěra

Třeba aby mi řekl, že toho MOC LITUJE a že to byla největší chyba v jeho životě nebo něco takovýho, ale ono nic. To že mi řekl, že ho to mrzí bylo na moji otázku co si o tom mám myslet..
Děvenko moje, ale od chlapa nemůžeš moc očekávat tyhle patetický prohlášení. Už to, že vůbec přiznal "že ho to mrzí" a zůstal s tebou je asi maximum a víc těžko udělá.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#75 4. 2. 2009 11:35

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: dlouhodobá nevěra

helena napsal(a):

Třeba aby mi řekl, že toho MOC LITUJE a že to byla největší chyba v jeho životě nebo něco takovýho, ale ono nic. To že mi řekl, že ho to mrzí bylo na moji otázku co si o tom mám myslet..
Děvenko moje, ale od chlapa nemůžeš moc očekávat tyhle patetický prohlášení. Už to, že vůbec přiznal "že ho to mrzí" a zůstal s tebou je asi maximum a víc těžko udělá.

Přesný.
Víc od něj nečekej a zvaž, jestli nebudeš s prckem ve větší pohodě sama, než s vědomím, že má manža milenku = imrvére ve stresu sjuk


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů