Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 2. 2006 16:51

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

jsem divna?

To si dělᚠsrandu, ne ?


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#2 1. 2. 2006 16:56

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: jsem divna?

Ahoj Kačko, divná rozhodně nejsi, spíš má nějaký problém Tvůj manžel (možná se sebevědomím nebo s touhou si Tě přehnaně přivlastňovat??), pokud mu vadí, že bys prožívala orgasmus, který nezapadá do jeho představ. Neexistuje přece žádná šablona na to, jak má žena SPRÁVNĚ prožívat orgasmus. Podle mě je "správné" to, co Tě naplňuje citově i fyzicky a nedělᚠto na úkor někoho jiného. Škoda, že manžel svými názory patrně ochuzuje vás oba.

Není tady

 

#3 1. 2. 2006 16:59

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: jsem divna?

Divná určitě nejsi,špíš u něj je na pováženou že tě odmítá uspokojit, měl by přece chtít aby sis to užívala. Důležité je aby si to užili oba a když už nedosahuješ orgasmu při sexu nechápu proč tě nechce přivést k rozkoši jinak.Je to sobec. Já taky nedosahuju orgasmu při sexu pokaždé a pro přítele je normální že mě chce uspokojit jinak.I když to samozřejmě neberem jako něco za něco, ale prostě mě miluje a chce to udělat..

Není tady

 

#4 1. 2. 2006 17:38

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: jsem divna?

Kašli na něj a po jeho neúspěšné akci si to dodělej sama - a si myslí, co chce.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#5 1. 2. 2006 17:53

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: jsem divna?

Presne. Je to somar, vobec nechapem, co moze chlapa viest k takymto sialenym nazorom...... U zien je predsa normalne ( akoby nam to tu urcite vehemnetne prezenetoval Nas milucky Caruso, keby sem este chodil. .-D ) ze dosiahnu orgazmus casto len tak, ze su pcas toho aj manualne stimulovane. Partner by sa mal snazit a nie este zakazovat tebe, aby si si to dokoncila sama. No co na to ine napisat????


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#6 1. 2. 2006 18:13

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: jsem divna?

Zeptej se ho, jak by se líbilo jemu, kdybys toho uprostřed milování před jeho orgasmem nechala s tím, že Tobě to už dnes stačilo... Jak by se mu asi usínalo?

Není tady

 

#7 1. 2. 2006 21:24

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: jsem divna?

to mᚠdoba pěknýho vola ... o tom jsem neslyšel ani z vyprávění. Neni sobec i v jiných věcech??

spíš bych řekl že se muži snaží partnerku uspokojit pak si připadaj jako borci.

Není tady

 

#8 1. 2. 2006 21:43

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: jsem divna?

Rybička napsal(a):

Zeptej se ho, jak by se líbilo jemu, kdybys toho uprostřed milování před jeho orgasmem nechala s tím, že Tobě to už dnes stačilo... Jak by se mu asi usínalo?

A nebo se ho neptej a rovnou mu párkrát nedej :-))) Uvidíme, jestli se jho aktivita nezvýší :-)))))


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#9 2. 2. 2006 7:53

kolka
Host

Re: jsem divna?

To mashanka: to jsou výlevy, ty tvoje příspěvky ale musím se smám, dobrý:-)))

 

#10 2. 2. 2006 8:51

Jobík
♥------
Registrovaný: 18. 1. 2006
Příspěvky: 13

Re: jsem divna?

souhlasím s posledními příspěvky, divný je každopádně on - to že tě nechce po tom když má dost uspokojit, to bych ještě možná překousla - ale že ti zakazuje abysis udělala dobře sama???
Kašli na něj - a když je on "neschopný" klidně se dodělej před ním sama (možná i trochu provokativně) a když to nezabere - tak i když sem toho odpůrcem - projednou svůj orgazmus předstírej - nebo jestli nechceš memusíš - ale prostě když už budeš mít "jako" dost a on ještě ne,tak ho  - prostě odstrč (před jeho vrcholem) se slovy - mě už to dnes stačilo - a když bude chtít po tobě abys ho dodělala - nebo by se chtěl dodělat sám, řekni jen - co blázníš??? můsíš si počkat a vydržet to do příště .....   a jestli mu ani potomhle jeho zcestné chování nedojde... je v tom buď něco víc, nebo je vážně hooodně natvrdloň

Není tady

 

#11 2. 2. 2006 10:02

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: jsem divna?

Je každopádně sobec. když si o to ještě navíc řekneš a on ví jaká je situace, tak by to snad měla být samozřejmost, aby Tě uspokojil rukou nebo orálně nebo prostě dle Tvé libosti. Jestli se pán "udělá" a odvalí, s tím, že se to u tebe jako časem srovná, tak mu patrně vypadl mozek. roll


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#12 2. 2. 2006 11:16

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: jsem divna?

Víš co, pořiď si vibrátor a až to příště zase pronese, vyndej ho a použij :-)))

Není tady

 

#13 3. 2. 2006 11:53

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: jsem divna?

Jo, To by taky šlo. Ale napřed ho vyhoď z místnosti, aby si ten pohled neužíval, když byl líný sám se zaangažovat big_smile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#14 3. 2. 2006 19:52

Tiresius
Host

Re: jsem divna?

Myslím, že je sobec. Mal by sa najprv snaži o tvoje vyvtcholenie a potom až o svoje, pretože zakrátko potom, čo vystrekne stráca o všetko (alebo spoň o toto neutral) záujem. To je normálne - chémia tela. Ale vediac toto mal by sa viac snaži smerom k tebe, či už rukou, ústami alebo vibrátorom. Ak myslí len na seba, potom po 1,5-ročnom manželstve je vežký sobec. Ak toto správanie prerastie aj do iných sfér manželského spolužitia, bolo by dobré sa nad tým zamyslie - a porozpráva sa.

 

#15 3. 2. 2006 21:46

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: jsem divna?

Rybička napsal(a):

Zeptej se ho, jak by se líbilo jemu, kdybys toho uprostřed milování před jeho orgasmem nechala s tím, že Tobě to už dnes stačilo... Jak by se mu asi usínalo?

To je fakt dobrý! To zkus a pak mu řekni, že se to časem srovná big_smile
Každopádně je to sobec! 
Já mám problém s přítelem jakkoliv dojít k orgasmu a stejně se vždy snaží! Co by dal za to, kdyby mi to šlo jako tobě, klidně později hmm


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#16 4. 2. 2006 17:24

Maxík
Host

Re: jsem divna?

Každopádně je to od něj sobecké. Já měl kdysi trochu opačný problém - byl jsem označen za "hlídače partnerčina orgasmu" :-), a to se taky moc nelíbilo!

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů