Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#101 17. 2. 2009 12:50

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

fakt výborná!!! já nikdy nekupovala jinou než sáčkovou,protože jsem jí neuměla vařit..ale tohle je fakt bezva!!!

Není tady

 

#102 17. 2. 2009 13:39

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Polévka s vepřovým masem, zeleninou a nudličkami. Maďarský guláš s vepřovým masem.

Není tady

 

#103 17. 2. 2009 16:24

PetraF
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 214

Re: Co dnes vaříte - 6.

dneska svíčkova od včera+h.k.a na zítra čočka na husto,párek,chleba:-)

Není tady

 

#104 18. 2. 2009 7:46

evicak
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2008
Příspěvky: 217

Re: Co dnes vaříte - 6.

Smažený hermoš s brambory, salát zelný tummenupp godlike


,,Kdo pivečko pije,ten si dobře žije."

Není tady

 

#105 18. 2. 2009 12:13

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

rajská polévka s rýží a sýrem. Krkovice , zelný salát, hranolky

Není tady

 

#106 18. 2. 2009 14:43

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Co dnes vaříte - 6.

kuřecí kapsa ,brambor.obloha ,tatarka


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#107 18. 2. 2009 14:52

Mihule
♥♥♥♥---
Místo: kousek od Prahy
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 391

Re: Co dnes vaříte - 6.

Jem nemocná, takže jen zeleninový vývar s těstovinou.. roll


http://smileys.on-my-web.com/repository/Babies/small-stork.gif

máme vlasatou holčičku Barunku  ** 10.6.2010 ve 12,51 hod., 47 cm, 3 310g **

máme druhou vlasatou holčičku Verunku  17.7.2012 v 8,13 hod. ,51 cm, 3 240g

Není tady

 

#108 18. 2. 2009 16:42

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Mrkvovo-brokolicový nákyp


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#109 18. 2. 2009 18:06

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Co dnes vaříte - 6.

dinosaurus napsal(a):

Mrkvovo-brokolicový nákyp

Poprosím o recept...

Není tady

 

#110 18. 2. 2009 19:45

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 6.

dceři dětský boršč a nám dneska jen polevka s pecivem a zeleninovy salat, nestihala jsem:(

Není tady

 

#111 18. 2. 2009 20:11

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Uvařila jsem 4 velké mrkve(samo vodu osolím), 1 pytlík mražené brokolice(zvlášt, a jen chvilku), po uvaření jsem nakrájela na menší kousky.
Rozšlehala jsem 4 vejce, 1/2 hrnku mléka, 1/2 hrnku pol. mouky ve kterém jsem rozmíchala 1 lžižku prdopeču, 2 stroužky česneku, 2 lžičky vegy, trošku pepře, můžeš přisolit, nebo i přidat petrželku, či pažitku. Tuto směs jsem pěkně našlehala metličkou(ne mixerem) a přidala do ní zeleninu a 15 dkg nakrájené šunky. Toto dáš do máslem vymazané formy, a pečeš do růžova, myslím, že by se klidně mohlo zasypat před dopečením sýrem, ale já ho nesmím tak nedávám.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#112 19. 2. 2009 9:18

evicak
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2008
Příspěvky: 217

Re: Co dnes vaříte - 6.

Hovězí na divoko lol dumbom s knedlem stolt


,,Kdo pivečko pije,ten si dobře žije."

Není tady

 

#113 19. 2. 2009 9:25

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

Játra s rejží.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#114 19. 2. 2009 9:28

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Co dnes vaříte - 6.

kuřecí rejzoto

Není tady

 

#115 19. 2. 2009 9:29

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Co dnes vaříte - 6.

To mám rád , jen to u nás nikdo nejí.A okureček k tomu vissla

Ota napsal(a):

Játra s rejží.

Není tady

 

#116 19. 2. 2009 9:35

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

Romča napsal(a):

To mám rád , jen to u nás nikdo nejí.A okureček k tomu vissla

Ota napsal(a):

Játra s rejží.

U nás se jí skoro všechno, jen dcera je nějakej odrodilec va


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#117 19. 2. 2009 10:13

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

královská zelenina,kuřecí kousky a brambory zapečené smetanou

Není tady

 

#118 19. 2. 2009 10:14

kety
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 433

Re: Co dnes vaříte - 6.

Dnes bude jen hustá zelňačka s čerstvým pečivem a k večeři si uděláme tatarák  tongue

Není tady

 

#119 19. 2. 2009 10:21

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

kety napsal(a):

Dnes bude jen hustá zelňačka s čerstvým pečivem a k večeři si uděláme tatarák  tongue

Tataráček, hmm a pak, že je krize lollollol ( nic ve zlým )


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#120 19. 2. 2009 10:43

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Co dnes vaříte - 6.

My ho měli včera i předevčírem.Náš mlaďoch na něm ujíždí , ale umí ho moc dobrý.

Ota napsal(a):

kety napsal(a):

Dnes bude jen hustá zelňačka s čerstvým pečivem a k večeři si uděláme tatarák  tongue

Tataráček, hmm a pak, že je krize lollollol ( nic ve zlým )

Není tady

 

#121 19. 2. 2009 10:49

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

Romčo, kdo by na něm neujížděl stolt
Nebo škrábaná játra s česnekem (syrová), taky žrádlo tummenupp


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#122 19. 2. 2009 10:58

kety
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 10. 2006
Příspěvky: 433

Re: Co dnes vaříte - 6.

Oto, jestli myslíš, tu krizi, jak jsem psala na právním, tak ta pořád trvá, nervy mám , víš kde. Dnes by se to mělo částečně vyřešit, pak napíšu.
Právě proto, že mám nervy, dnes dělám jen polévku, tatarák mám v mražáku, vozí mi ho známý z Polsku už hotový, vakuově balený. tak jestli to dnes vyjde, tak si ho dáme. Drž nám palce!!!

Není tady

 

#123 19. 2. 2009 11:07

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

Kety, budu.
To jsem na právním vůbec nečetl, tak že to teď asi vyznělo jako blbej vtip, to jsem nechtěl. grater


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#124 19. 2. 2009 11:09

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Co dnes vaříte - 6.

Znám i takové , co se nad tím třepou nechutí.Ale já to nejsem wink

Ota napsal(a):

Romčo, kdo by na něm neujížděl stolt
Nebo škrábaná játra s česnekem (syrová), taky žrádlo tummenupp

Není tady

 

#125 19. 2. 2009 11:22

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

Romča napsal(a):

Znám i takové , co se nad tím třepou nechutí.Ale já to nejsem wink

Ota napsal(a):

Romčo, kdo by na něm neujížděl stolt
Nebo škrábaná játra s česnekem (syrová), taky žrádlo tummenupp

Jo, "lidé jsou různé", já tyhle jídla hodně můžu stolt
Ale dobrovolně bych nepozřel lečo, a to taky někteří nechápou gloria


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů