|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Polévka s vepřovým masem, zeleninou a nudličkami. Maďarský guláš s vepřovým masem.
Není tady
dneska svíčkova od včera+h.k.a na zítra čočka na husto,párek,chleba:-)
Není tady
Smažený hermoš s brambory, salát zelný

Není tady

kuřecí kapsa ,brambor.obloha ,tatarka
Není tady

Jem nemocná, takže jen zeleninový vývar s těstovinou.. 

Není tady

Mrkvovo-brokolicový nákyp
Není tady
dinosaurus napsal(a):
Mrkvovo-brokolicový nákyp
Poprosím o recept...
Není tady

dceři dětský boršč a nám dneska jen polevka s pecivem a zeleninovy salat, nestihala jsem:(
Není tady

Uvařila jsem 4 velké mrkve(samo vodu osolím), 1 pytlík mražené brokolice(zvlášt, a jen chvilku), po uvaření jsem nakrájela na menší kousky.
Rozšlehala jsem 4 vejce, 1/2 hrnku mléka, 1/2 hrnku pol. mouky ve kterém jsem rozmíchala 1 lžižku prdopeču, 2 stroužky česneku, 2 lžičky vegy, trošku pepře, můžeš přisolit, nebo i přidat petrželku, či pažitku. Tuto směs jsem pěkně našlehala metličkou(ne mixerem) a přidala do ní zeleninu a 15 dkg nakrájené šunky. Toto dáš do máslem vymazané formy, a pečeš do růžova, myslím, že by se klidně mohlo zasypat před dopečením sýrem, ale já ho nesmím tak nedávám.
Není tady
Hovězí na divoko
s knedlem 
Není tady

Játra s rejží.
Není tady
kuřecí rejzoto
Není tady
To mám rád , jen to u nás nikdo nejí.A okureček k tomu 
Ota napsal(a):
Játra s rejží.
Není tady

Romča napsal(a):
To mám rád , jen to u nás nikdo nejí.A okureček k tomu
Ota napsal(a):
Játra s rejží.
U nás se jí skoro všechno, jen dcera je nějakej odrodilec 
Není tady
Dnes bude jen hustá zelňačka s čerstvým pečivem a k večeři si uděláme tatarák 
Není tady

kety napsal(a):
Dnes bude jen hustá zelňačka s čerstvým pečivem a k večeři si uděláme tatarák
Tataráček, hmm a pak, že je krize 

( nic ve zlým )
Není tady
My ho měli včera i předevčírem.Náš mlaďoch na něm ujíždí , ale umí ho moc dobrý.
Ota napsal(a):
kety napsal(a):
Dnes bude jen hustá zelňačka s čerstvým pečivem a k večeři si uděláme tatarák
Tataráček, hmm a pak, že je krize
( nic ve zlým )
Není tady

Romčo, kdo by na něm neujížděl 
Nebo škrábaná játra s česnekem (syrová), taky žrádlo 
Není tady
Oto, jestli myslíš, tu krizi, jak jsem psala na právním, tak ta pořád trvá, nervy mám , víš kde. Dnes by se to mělo částečně vyřešit, pak napíšu.
Právě proto, že mám nervy, dnes dělám jen polévku, tatarák mám v mražáku, vozí mi ho známý z Polsku už hotový, vakuově balený. tak jestli to dnes vyjde, tak si ho dáme. Drž nám palce!!!
Není tady

Kety, budu.
To jsem na právním vůbec nečetl, tak že to teď asi vyznělo jako blbej vtip, to jsem nechtěl. 
Není tady
Znám i takové , co se nad tím třepou nechutí.Ale já to nejsem 
Ota napsal(a):
Romčo, kdo by na něm neujížděl
Nebo škrábaná játra s česnekem (syrová), taky žrádlo
Není tady

Romča napsal(a):
Znám i takové , co se nad tím třepou nechutí.Ale já to nejsem
Ota napsal(a):
Romčo, kdo by na něm neujížděl
Nebo škrábaná játra s česnekem (syrová), taky žrádlo
Jo, "lidé jsou různé", já tyhle jídla hodně můžu 
Ale dobrovolně bych nepozřel lečo, a to taky někteří nechápou 
Není tady