Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 14. 2. 2009 14:51

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Hrachová kaše, volitelně s uzeným nebo s vejcem.

Po obědě ovocný salát s kysanou smetanou a se skořicí.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#77 14. 2. 2009 15:09

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Dneska jsem se odhodlala a uvařila vývarek(jsem nemocná, nevařím)


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#78 14. 2. 2009 15:45

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Co dnes vaříte - 6.

tak u nás dnes riziko
zítra bramborovej salát ,řízek


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#79 14. 2. 2009 16:28

han
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 2. 2007
Příspěvky: 195

Re: Co dnes vaříte - 6.

včera:kuřecí vývar
         kuře na česneku+brambor
         Míša řezy

dnes: řízek,jako příloha jen zelenina

Není tady

 

#80 14. 2. 2009 16:56

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Co dnes vaříte - 6.

včera hranolky v troubě, krůtí čevapčiči, též v troubě
dneska kuřecí čína
zítra krůtí závitky, šťouchaný brambor
v pondělí mi prosím nasypte zrní .....

Není tady

 

#81 14. 2. 2009 18:45

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co dnes vaříte - 6.

Dnes brsalát, smažený kapr, smažené rybí prsty a smažené kuřecí kousky.
Zítra pečené plněné papriky a závitky z mletého masa v rýžovém papíře. Moučník bude až zítra, a to loupáčky plněné makovou a ořechovou nádivkou.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#82 14. 2. 2009 19:46

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 6.

dneska zapecene testoviny se spenatem,kurecim masem a smetanou se syrem - moooc dobroucke:)

Není tady

 

#83 14. 2. 2009 20:08

x256987
Host

Re: Co dnes vaříte - 6.

Dneska pečínka se zelím a bramborovým knedlíkem, zítra tagliatelle + kuřecí prsíčka se žampiony a smetanou

 

#84 15. 2. 2009 9:44

evicak
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2008
Příspěvky: 217

Re: Co dnes vaříte - 6.

Pečená krkovice, zelí + brambory:supr:


,,Kdo pivečko pije,ten si dobře žije."

Není tady

 

#85 15. 2. 2009 11:20

dasad
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 7. 2006
Příspěvky: 126

Není tady

 

#86 15. 2. 2009 11:39

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Evicak- já dnes "opisuju" - máme totéž : krkovička na plátky s cibulí , česnekem a kmínem, domácí zelíčko , brambor
A ještě plácám dceři dort k narozeninám- klasický piškotový, nahoře s ovocem v želatině...

Není tady

 

#87 15. 2. 2009 11:48

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

řízek s br.salátem

Není tady

 

#88 15. 2. 2009 11:58

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Včera fazolačka a domácí sekaná s jarním br. salátem

Dneska kuřecí vývar se zeleninou a linguine (tenoučké nudle) s kousky lososa v jemné smetanové omáčce s citronem a koprem a večer quiche (slaný koláč) s lososem a špenátem, zapečené mozzarelou.

a tchýně hjarta odpoledne přiveze pudinkovou buchtu s prapodivným názvem "mořské řasy", ale je to výborná lehká piškotová buchta s pudinkovou náplní, nahoře se zakysanou smetanou a kakaem se skořicí.

Není tady

 

#89 15. 2. 2009 12:31

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Není tady

 

#90 15. 2. 2009 12:43

x56325
Host

Re: Co dnes vaříte - 6.

Králík "slintající soused", brambor.

 

#91 15. 2. 2009 13:39

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 6.

ikea kulicky s bramborem a smazeny syr s bramborem(holt nevyslo na tolik porci co jsem chtela)

Není tady

 

#92 15. 2. 2009 19:20

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3743

Re: Co dnes vaříte - 6.

Včera - polévka brokolicová, dušené zelí s vepřovou pečínkou a knedlem.
Dnes -  kuřecí vývar se zeleninou a strouháním, pečená marinovaná kuřecí stehna s nudlema, přelitýma tou
           výbornou vypečenou šťávičkou.

Drobenkový koláč s tvarohem a rybízem.

Není tady

 

#93 16. 2. 2009 8:13

evicak
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 8. 2008
Příspěvky: 217

Re: Co dnes vaříte - 6.

Masopustní koblížky s jamem lol zbude rum,tak grog dumbom místo poblivky lol


,,Kdo pivečko pije,ten si dobře žije."

Není tady

 

#94 16. 2. 2009 10:25

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Dnes opět vývarek(jen s jiným obsahem), vařené brambory, vařená zelenina(mrkev, petržel,brokolice). Už mě ta dieta nepasuje.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#95 16. 2. 2009 10:38

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co dnes vaříte - 6.

dnes kureci prsa v jogurtu nalozena a pote obalena... krehoucke, mnam...

Není tady

 

#96 17. 2. 2009 7:55

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

"ptáci v letu" s rýží-tu skusím udělat podle mojí mamči v troubě..

Není tady

 

#97 17. 2. 2009 8:09

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Co dnes vaříte - 6.

Sudi, povídej, jak na mamčinu rejži? Já jí dělám obyč. bleskově v papiňáku.
Dnes vepřové s mrkví s h.k.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#98 17. 2. 2009 8:11

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

V troubě taky neznám, ale já dávám doprostřed rýže cibuli, do které napíchnu tak 3 hřebíčky.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#99 17. 2. 2009 8:32

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

cibulku nakrájenou na drobno zpěníme na oleji,na to hodíme rýži-a chvíli jí mícháme,až není.........no jakoby slepená.a platí na hrnek rýže 2hrnky vařící vody.osolit, můžeme dát vegetu,kari a nebo přímo koření na rýži. přikrýt pokličkou a dát do rozpálené trouby na 15 minut!!!

Není tady

 

#100 17. 2. 2009 10:17

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Co dnes vaříte - 6.

Bezva nápad - rýži zkusím hned, k tomu udělám krkovici na plátky. Polévku máme  krupicovou s vejcem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů