Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 2. 2009 15:41

Amysterya
♥♥♥----
Registrovaný: 26. 4. 2008
Příspěvky: 248

Vaše životní krédo a proč :-)

Ahoj,jaké je vaše životní krédo (nebo možná spíš rada,citát,myšlenka),které se vám osvědčilo?

....líbí se mi citáty, které mají někteří "pod čarou" a když nad nimi zapřemýšlím,tak fakt sedí :-)

mně se osvědčilo..... Pomocnou ruku hledej na konci svého ramene ....
 
A vám?

Není tady

 

#2 2. 2. 2009 15:44

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Odříkaného chleba největší krajíc.. A to tak, že dost.

Není tady

 

#3 2. 2. 2009 15:48

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Nikdy neříkej nikdy dumbom !Boží mlýny melou,sice pomalu ale o to učinněji.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#4 2. 2. 2009 15:50

babka
♥------
Registrovaný: 2. 2. 2009
Příspěvky: 1

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Každý strůjcem svého štěstí.......i když občas ti pomůže  do sr......i nějakej pitomec

Není tady

 

#5 2. 2. 2009 16:03

Blossom
Host

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Já jich mám víc. Ale hlavní jsou asi "Žít a nechat žít", "Nedělej jinému, co bys nechtěl, aby ostatní dělali tobě" a "Nelze být vždy hrdinou, vždy však lze zůstat člověkem".

 

#6 2. 2. 2009 16:06

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Dočkej času, jako husa klasu lol  nebo Dvakrát měř, jednou řež big_smile  To díky mé impulzivní povaze a zbrklosti nebo netrpělivosti, která občas vyvstane.... smile

A úplně na vše podle mě sedí: "jaký si to uděláš, takový to máš", neboli- každý strůjcem svého štěstí.... nebo - každý si svou vojnu dělá sám vissla smile
(Proč - no z toho důvodu, že zpětně zjistím, že se na každé věci podílím...takže je zbytečné skuhrat na osud, kohokoliv, cokoliv, vždycky mám v tom prst namočený.... smile )

Upravil(a) Račice dračice (2. 2. 2009 16:08)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#7 2. 2. 2009 16:06

Blossom
Host

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Tajgr napsal(a):

Nikdy neříkej nikdy dumbom !Boží mlýny melou,sice pomalu ale o to učinněji.

Tajgr, nechci ti brát iluze. Ale nedávno jsem četla článek o člověku, studujícím důkladně osudy lidí ohledně doby holocaustu. Nakonec se ho reportér zeptal: Myslíte, že existuje nějaká spravedlnost? Odpověděl: Myslím, že ne.

 

#8 2. 2. 2009 16:08

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Blossom napsal(a):

Tajgr napsal(a):

Nikdy neříkej nikdy dumbom !Boží mlýny melou,sice pomalu ale o to učinněji.

Tajgr, nechci ti brát iluze. Ale nedávno jsem četla článek o člověku, studujícím důkladně osudy lidí ohledně doby holocaustu. Nakonec se ho reportér zeptal: Myslíte, že existuje nějaká spravedlnost? Odpověděl: Myslím, že ne.

A zkoumal i minulé/budoucí životy? Možná že ty boží mlýny melou až tak pomalu, že následky se projeví až v dalším životě.

Není tady

 

#9 2. 2. 2009 16:11

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Nehžad na sukňu, ale čo je pod ňou.
Kde si nepoložil, zober.
Dnes mne, zajtra sebe...
Sračku vo vreci nekupuj.
Plat je najlepší kuchár.
Hýri sa je žudské.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#10 2. 2. 2009 16:14

Blossom
Host

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Martinka1 napsal(a):

Blossom napsal(a):

Tajgr napsal(a):

Nikdy neříkej nikdy dumbom !Boží mlýny melou,sice pomalu ale o to učinněji.

Tajgr, nechci ti brát iluze. Ale nedávno jsem četla článek o člověku, studujícím důkladně osudy lidí ohledně doby holocaustu. Nakonec se ho reportér zeptal: Myslíte, že existuje nějaká spravedlnost? Odpověděl: Myslím, že ne.

A zkoumal i minulé/budoucí životy? Možná že ty boží mlýny melou až tak pomalu, že následky se projeví až v dalším životě.

Tak za takovouhle "spravedlnost " pěkně děkuju!!
Fakt, díky, nechci! Jednou mi jeden takovej chytrej filosof na tohle téma tvrdil: A ti postižení, ti si za to můžou sami, protože oni si to zasloužej, oni to maj za to, že v minulém životě to byli pěkní hajzlíci!!
Vzpomněla jsem si na jednoho postiženého člověka v mém okolí a začla jsem vidět rudě. Dotyčný chytrák - filosof málem nestačil utíkat!!!

 

#11 2. 2. 2009 16:15

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Blossom napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Blossom napsal(a):


Tajgr, nechci ti brát iluze. Ale nedávno jsem četla článek o člověku, studujícím důkladně osudy lidí ohledně doby holocaustu. Nakonec se ho reportér zeptal: Myslíte, že existuje nějaká spravedlnost? Odpověděl: Myslím, že ne.

A zkoumal i minulé/budoucí životy? Možná že ty boží mlýny melou až tak pomalu, že následky se projeví až v dalším životě.

Tak za takovouhle "spravedlnost " pěkně děkuju!!
Fakt, díky, nechci! Jednou mi jeden takovej chytrej filosof na tohle téma tvrdil: A ti postižení, ti si za to můžou sami, protože oni si to zasloužej, oni to maj za to, že v minulém životě to byli pěkní hajzlíci!!
Vzpomněla jsem si na jednoho postiženého člověka v mém okolí a začla jsem vidět rudě. Dotyčný chytrák - filosof málem nestačil utíkat!!!

A jaké mᚠjiné vysvětlení, že jedno dítě se narodí bohatým rodičům a druhé takovým, kteří bydlí na ulici a nemají na chleba? :-)

Není tady

 

#12 2. 2. 2009 16:15

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

žij a nech žít.S.


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#13 2. 2. 2009 16:19

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Nikdy neříkej nikdy.

KDE RَE ROSTE, TAM SE I KOPŘIVĚ DAŘÍ.

Bav se z volem o sobotě, když jde v pátek na porážku. big_smile .

LIDEM NECHYBÍ SÍLA, ALE VŮLE.

Není tady

 

#14 2. 2. 2009 16:24

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Tak za takovouhle "spravedlnost " pěkně děkuju!!
Fakt, díky, nechci! Jednou mi jeden takovej chytrej filosof na tohle téma tvrdil: A ti postižení, ti si za to můžou sami, protože oni si to zasloužej, oni to maj za to, že v minulém životě to byli pěkní hajzlíci!!
Vzpomněla jsem si na jednoho postiženého člověka v mém okolí a začla jsem vidět rudě. Dotyčný chytrák - filosof málem nestačil utíkat!!!


A ti rodiče, kterým se takový postižený člověk (dítě) narodí, si za to taky asi můžou sami. To je přece blbost. Taky bych chtěla dotyčného filosofa potkat

Není tady

 

#15 2. 2. 2009 16:25

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

kde je vůle, tam je cesta.

Není tady

 

#16 2. 2. 2009 16:31

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

"Všechno zlé je k něčemu dobré"...to si říkám vždy, když se snažím svou beraní palicí rozrážet zdi a nenechám si od nikoho nikdy poradit... dumbom

Není tady

 

#17 2. 2. 2009 16:51

Tiffany
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 9. 2007
Příspěvky: 578

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

sandra napsal(a):

"Všechno zlé je k něčemu dobré"...to si říkám vždy, když se snažím svou beraní palicí rozrážet zdi a nenechám si od nikoho nikdy poradit... dumbom

Jo jo, to znám, také si to říkávám, když mám pocit, že mě život zkouší a vlastně posouvá zas o kus dál...smile ,  já ty zdi pro změnu rozrážim svojí býčí palicí a poradit si i nechám, jen to stejně pak udělám podle sebe big_smile smile.

Není tady

 

#18 2. 2. 2009 17:16

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

hodně jich tu bylo už řečeno... ale nejvíc mám v paměti ty, kt. mám napsané "pod čarou". to druhé si říkám už od základky (měla jsem ho napsané i v šatní skříňce big_smile ) a o tom prvním jsem přesvědčená taky dost dlouho...

Upravil(a) leny.wood (2. 2. 2009 17:17)


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#19 2. 2. 2009 17:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Dobrá nálada sice problémy nevyřeší, ale na...e tolik lidí, že stojí za to si ji udržet lol .

Není tady

 

#20 2. 2. 2009 17:38

Asha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 492

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Česká přísloví přeložená do vědecké češtiny
1. Chemická sloučenina vodíku s kyslíkem, jež produkuje minimálně bellů, působí erozí na vrstvy hornin, uložených podél její trajektorie.
2. Vzdálenost bodu A, (což je místo, kde ukončí, puzena gravitační silou, svou dráhu malvice ) od bodu B (což je místo ležící svisle pod místem započetí její dráhy ) se blíží k nule.
3. Abundance šelem z čeledi Canidae přivodí exitus hlodavce z čeledi Leporidae.
4. Více než jednou, ale méně než třikráte, urči velikost fyzikální či chemické veličiny, a méně než dvakráte, ale více než nulkrát použij způsobu obrábění, jímž se části materiálu od sebe oddělují.
5. Subjekt A, jenž vyvíjí usilí o vytvoření svislého či úklonného díla ústícího na povrch a determinujícího subjekt B, sám opíše dráhu ve zmíněném díle ústící.
6. Kdo odolává pokušení podlehnout touze nechat dřímat vlastní energii, bývá obklopen chlorofylem.
7. Ztráta prostorového vnímání není na závadu suverenitě nad osobami touto ztrátou ještě více postiženými.
8. Číslo, jímž můžeš vyjádřit svou lingvistickou potenci, se rovná číslu, jímž znásobuješ své vlastní ego.
9. Na místě, nacházejícím se v bezprostřední blízkosti zařízení sloužícího k instalaci světelného zdroje, dopadá minimální počet paprsků ze zdroje se šířících.
10. Vodomilní obratlovci nepatrných rozměrů nejsou ničím jiným, než vodomilnými obratlovci.
11. Pohybuje-li se hladina rtuti v měrné kapiláře směrem ke středu Země v měsíci našeho osvobození sovětskou armádou, lze očekávat, že nᚠrestaurační podnik přesídlí do stodoly.
12. Při nadměrném zvyšování pohybu dolních končetin ve značném časovém rozpětí za účelem dosažení naplnění sloučeninou vodíku a kyslíku křivule s držadlem dojde jednoho dne k uvolnění molekul spojujících tuto křivuli s oním držadlem, čímž se jmenovaný předmět rozdělí na dva segmenty.
13. Při poklesu produktivity práce na nulu projeví se totální nedostatek kruhového pečiva, působícího obezitu obyvatelstva.
14. Náraz akustickych vln, šířících se ze zdroje v lidském hrdle, se odrazí od bariéry kompaktní hmoty a síla i kvalita zpětné vlny je adekvátní původnímu impulsu.
15. Kategorický imperativ nedovoluje libovolnému subjektu likvidovat zdroj infrazáření, který svým bohaviouristickým systémem neatakuje týž subjekt, nebo" jeho radiace se chová inertně k tělesné integritě dotyčného subjektu.
16. Inhabitanti Kolumbária, preparovaní pomocí infračervených paprsků do stavu akceptabilního pro lidský metabolismus nevládnou automatickou mobilitou pro perorální požití.
17. Gravitačně udržovaná seskupení telurických plynů jeví se spirituální stránkou nejvyššího bodu přičítatelnosti v souboru primitivně mytologických představ.
18. Druhá mocnina tří profesí se jeví prvním dvojčíslím dekadické soustavy pauperizace.
19. Pracovní morálku zemědělce, který dne 12. března neobrací soustavně, plánovitě a cílevědomě ornici a nedodržuje pranosticky stanovenou agrotechnickou lhůtu, pokládáme za tak hrubě nevyhovující a poškozující zájem společnosti, že onoho zemědělce srovnáváme s masožravými savci.
20. Prostorová diskontinuita hmotného tělesa neovlivní časovou kontinuitu procesu nanášení laku na jeho povrch.
21. Spektrální odrazivost všech domestikovaných savců čeledi Felis limituje s klesajícím osvitem k nule.
22. Entropie průchodu lichokopytníka se zádovými zásobníky tuku vodicím otvorem kovového hrotu je obecně vyšší, než entropie přechodu jedince druhu Homo sapiens, vyznačujícího se statisticky významně vyšší životní úrovní ve srovnání s průměrem množiny jedinců, sdílejících s ním stejný časoprostor, z tohoto časoprostoru do jiného, charakterizovaného suverenitou hypotetické bytosti, částečně definované tzv. náboženstvím.
23. Dne 2. února vydává drobný opeřenec své typické akustické signály bez ohledu na s tím spojené nebezpečí letálního poklesu tělesné teploty.
24. Blokování svislého informačního kanálu nelze kompenzovat finanční transakcí typu emptio venditio ve výdejně léků.
25. Počínaje překročením 48. hodiny po zahájení pobytu
mimo obvyklý okruh svého životního prostředí generují jak vodomilní obratlovci, tak jedinci druhu Homo sapiens těkavé organické látky, jež jsou čichovým ústrojím specificky detekovány a centrální nervovou soustavou hrubě nepříznivě hodnoceny.
26. Prognózu optimálního okamžiku pro své akce proveď podle modelového vztahu domestikovaného vodního opeřence k plodenství kulturních trav.
27. Striktní dodržování zásad občanského soužití vede k maximální délce pěšího transferu jednotlivce, který se tak chová.
28. Občan záměrně poskytující klamné informace současně neoprávněně, což je axioma, převádí do svého vlastnictví majetek spoluobčanů, popřípadě společnosti.
29. Přenos informace od jedince s kalorickým deficitem k jedinci s kalorickou potřebou již saturovanou je blokován.
30. Při zjištění zaměrného transportu části horniny od občana A k občanu B je posledně jmenovaný povinen uskutečnit zpětný přesun po stejné dráze, tedy v opačném směru, k prvně jmenovanému, avšak s použitím žitného pečiva.
31. Podmínkou koexistence jedince druhu Homo sapiens a společenství druhu Canis lupus je sjednocení akustické signální soustavy.
32. U závodů na zpracování obilí, řízených mytologickými bytostmi je poměrně nízká produktivita práce vyvážena naprostou spolehlivostí.
33. Kinetická energie eroticky motivovaného bilaterálního, zpravidla heterosexuálního vztahu může být použita k transferu vysokých geologických útvarů.
34. Soustavnou výchovu mladého občana k obraně vlasti nelze srovnávat s občankou, zakládající výdělečný vztah na své laktační schopnosti.
35. Schopnost operativně řešit životní situace k vlastnímu prospěchu na základě vyššího stupně intelektu hominis sapiensis se nerovná drahám libovolného tvaru, vedeným jakýmkoli bodem prostoru.
36. Odolnost rostliny, opatřené žahavými chloupky, vůči poklesu teploty pod 273,14 Kelvinů je dokonalá.
37. Částečná immobilita muskulatury, prýštící z pasivity příslušného cerebroorálního centra vede k souhrnu nepříznivých okolností pro jedince přímo fatálních a zbavených veškerých chloupků a jiného porostu.
38. Verbální komunikace, vedená s temně přitlumeným zabarvením a snížením decibelů na minimum slyšitelnosti, je v přímé korelaci s jednoduchým vyoráváním brambor.
39. Informační kapacita jedince po sistaci srdeční činnosti je rovna plynovým zplodinám jeho metabolismu.
40. Jedna horní končetina provádí očistu druhé horní končetiny.
41. Realizuje-li pár antagonistických jedinců reciproční agresi, vykonává reduntantní člen triády emocionální projev regulující vlasní psychickou tenzi.
42. Donace individua rodu Equus neopravňuje akceptora k vizuální percepci dentální soustavy tohoto jedince.
43. Poci"uje se absolutní absence výroku, jehož pravdivostní hodnota je rovna nule.
44. Kvalita počáteční fáze totální regenerace organismu subjektu a intenzita prožitku z téhož jsou přímo úměrné úsilí, vynaloženému subjektem k předchozí optimalizaci prostoru pro regeneraci organismu určeného.
45. Vzhledem k časové ztrátě je snaha o překonání dráhy, dělící jedince od personifikovaného kondicionálu singuláru existencionálního slovesa, bezpředmětná.
46. Pátrání po lignu adaptovaném na předmět denní potřeby se u reflektanta ataku šelmy čeledi Canidae setkává s úspěchem za všech podmínek.
47. Kontakt malých množství sloučeniny kyslíku a vodíku se zemským povrchem probíhající v delších časových intervalech je schopen plně nahradit tentýž děj probíhající v intervalech kratších.
48. Časová distance mezi příchodem libovolného individua a termínem k této události vhodným implikuje sebeújmu.
49. Kategorický imperativ velí při volbě způsobu techniky
přenosu intelektuální pomoci směrem k jedinci schopnému samostatného abstraktního myšlení přiklonit se k verbálnímu projevu, zatímco u ostatních subjektů volit přímý prudký tělesný kontakt.

Původní znění
1. Tichá voda břehy mele.
2. Jablko nepadá daleko od stromu.
3. Mnoho psů - zajícova smrt.
4. Dvakrát měř, jednou řež.
5. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
6. Komu se nelení, tomu se zelení.
7. Jednooký mezi slepými králem.
8. Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem.
9. Pod svícnem bývá tma.
10. Malé ryby
- taky ryby.
11. Studený máj v stodole ráj.
12. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.
13. Bez práce nejsou koláče.
14. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
15. Co tě nepálí, nehas.
16. Pečení holubi nelítají do huby.
17. Vzduch - boží duch.
18. Devatero řemesel - desátá bída.
19. Na sv. Řehoře šelma sedlák, který neoře.
20. Díra - nedíra, furt se natírá.
21. Potmě každá kočka černá.
22. Spíše projde velbloud uchem jehly, nežli bohatec vejde do království nebeského.
23. Na Hromnice musí skřivánek vrznout, i kdyby měl zmrznout.
24. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.
25. Ryba i host třetí den smrdí.
26. Dočkej času jako husa klasu.
27. S poctivostí nejdál dojdeš.
28. Kdo lže, ten krade.
29. Sytý hladovému nevěří.
30. Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem.
31. Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti.
32. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
33. Láska hory přenáší.
34. Vojna není kojná.
35. Chytrost nejsou žádné čáry.
36. Mráz kopřivu nespálí.
37. Líná huba - holé neštěstí.
38. Co je šeptem, to je s čertem.
39. Mrtvý prd ví.
40. Ruka ruku myje.
41. Když se dva perou, třetí se směje.
42. Darovanému koni na zuby nehleď.
43. Není šprochu, aby nebylo pravdy trochu.
44. Jak si kdo ustele, tak si i lehne.
45. Pozdě bycha honit.
46. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.
47. Nemusí pršet, stačí, když kape.
48. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí.
49. Chytrému napověz, hloupého kopni.


I pád na d*žku je pohyb kupředu http://www.kolobok.us/smiles/standart/black_eye.gif

Není tady

 

#21 2. 2. 2009 17:39

Tajgr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mars
Registrovaný: 29. 1. 2008
Příspěvky: 1287

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Blossom napsal(a):

Tajgr napsal(a):

Nikdy neříkej nikdy dumbom !Boží mlýny melou,sice pomalu ale o to učinněji.

Tajgr, nechci ti brát iluze. Ale nedávno jsem četla článek o člověku, studujícím důkladně osudy lidí ohledně doby holocaustu. Nakonec se ho reportér zeptal: Myslíte, že existuje nějaká spravedlnost? Odpověděl: Myslím, že ne.

Třeba to zrovna byly boží mlýny protože Židé vlastně sami ukřižovali Ježíše...No to je fakt na filozofování dumbom .Já to beru jako pořekadlo které občas funguje,otázkou je jestli to jsou opravdu "Boží mlýny" a ne dílo náhody.


http://sign.kards.ru/images/sign/0a/00/10.jpg?rnd=6500
Člověk se narodí nahý,mokrý a hladový.Pak se věci začnou zhoršovat.

Není tady

 

#22 2. 2. 2009 17:42

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

já mam "co nechceš aby dělali druzí tobě,nedělej ty jim" Musim říct, že se tim řídim za každých okolností.

a nedávno jsem jela budem a tam bylo napsáno: "Blbec nikdy nepochopí, že je blbec skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkᚠzbytečně"  To se mi moc líbí smile

Není tady

 

#23 2. 2. 2009 17:47

Asha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 9. 10. 2007
Příspěvky: 492

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Učený z nebe nespadne - ale blbce jako by shazovali tongue


I pád na d*žku je pohyb kupředu http://www.kolobok.us/smiles/standart/black_eye.gif

Není tady

 

#24 2. 2. 2009 17:57

REŇAS
Host

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

wink Hmmm,tak já jsem chtěla napsat,to co Petruša,tak to zopakuji,takže za 1. co nechceš,aby Ti činili jiní nečiň Ty jim.. na druhou stranu,2.jak se do lesa volá,tak se z něj ozývá.. za 3.to,co mám pod čárou a za 4.nikdy není,tak zle,aby nemohlo být ještě hůř.. no a za 5. a to se týká potomků(i když se to dnes moc nepreferuje,všude se to hemží právy dětí..)ohýbaj ma mamko,dokud já som Janko,až já budu Jano,něohneš ma mamo..a myslím,že na spoustě dětí by bylo vhodné to občas uplatnit,ale to neovlivním,tak to uplatňuji na těch mých,mimo jiné. Jinak,moc hezké téma..stolt

 

#25 2. 2. 2009 18:03

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Vaše životní krédo a proč :-)

Lenost - matka vynálezů. sova

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů