Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 2. 2006 10:32

kolka
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Ano, tady nešlo o to udat doktorku ale o to zda má někdo podobné zkušenosti.

 

#27 2. 2. 2006 10:32

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Margita napsal(a):

coolcoolcool
Ano, utvrdila jsi mne, že ti jde opravdu jen o "ohlasy a publikum". Hezky si to užívej! Pá M.

A že zrovna Margita se naváží do Andrei, to je zajímavé. A proč by se Andrea nemohla vzrušit při gynekologickém vyšetření, když ty dostávᚠorgasmy při kojení, jak píšeš v druhém fóru.... ? Neodsuzuj někoho jiného za nestandardní praktiky, když tobě se líbí také něco nestandardního, pardon, vydávᚠto vlastně za normální udělat se při kojení.wink
Obecně při takovém gynekol. vyšetření může dojít k podráždění erotogeních zón, takže takové následné vzrušení je vlastně také asi zcela normální. Ikdyž v případě Andrei je to cílené podráždění, ale to je už druhá věc.

 

#28 2. 2. 2006 10:32

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

J. napsal(a):

Ota napsal(a):

"Hezké" čtení.Ale jinak souhlas s Pandoraa a Margitou.
Je to fantasmagorie hodná Nei reportu,tím nechci nijak snižovat Nei report.Odkdy vyšetřuje gynekoložka klitoris?
Andrea chodí na gyndu od 18,není to dámy trochu pozdě?
Kolko:v životě je skutečně možné všechno,ale pokud by tento příběh byl pravda,tak doktorka zákonitě musí přijít o licenci,protože by se jednalo o zneužití pacientky

Musím nesouhlasit s tímto příspěvkem. Mimochodem jsem na internetu našel nějaké chytré stránky, které radí mladým dívkám jak probíhá gynekol. vyšetření a bylo tam: "Lékař tě požádá, aby ses položila na záda na vyšetřovací stůl (křeslo) a nohy si opřela o tzv. třmeny. Nejlépe se na stůl položíš tak, že si k němu stoupneš zády a posadíš se na krajíček stolu, pak se položíš a nohy si dᚠna podpěry. Na gynekologickém stole prohlédne nejprve zevní rodidla - poštěváček (klitoris), malé a velké stydké pysky, poševní vchod a panenskou blánu. ", ....takže se prohlíží i klitoris.
A dále o zneužití pacientky by se jednalo jen v případě, že by s tím pacientka nesouhlasila. A jelikož Andrea s tím souhlasí a navíc nikde jméno doktorky neuvádí, takže se nemusí doktorka bát bubáků jako Ota, že by přišla o licenci a ještě k tomu automaticky.smile

Píšete nesmysly!!! Určitě máte jako chlap s gynekologickým vyšetřením zkušenosti, že tu dáváte rady...

Není tady

 

#29 2. 2. 2006 10:34

kolka
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

To: J.  - hezky si ji to nandal - Margite
Promin Margita, mužeš  to brát j ako "zneužití" že někdo tady použije na  tebe něco z jiného fora, ale to je fakt zase třeba pro mě nepochopitelný že muže někdo prožít orgasmus při kojení...ale proč ne, možné to určitě je-nejen podle tebe, tak proč se nad tím pozastavovat??

 

#30 2. 2. 2006 10:34

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

J. napsal(a):

Margita napsal(a):

coolcoolcool
Ano, utvrdila jsi mne, že ti jde opravdu jen o "ohlasy a publikum". Hezky si to užívej! Pá M.

A že zrovna Margita se naváží do Andrei, to je zajímavé. A proč by se Andrea nemohla vzrušit při gynekologickém vyšetření, když ty dostávᚠorgasmy při kojení, jak píšeš v druhém fóru.... ? Neodsuzuj někoho jiného za nestandardní praktiky, když tobě se líbí také něco nestandardního, pardon, vydávᚠto vlastně za normální udělat se při kojení.wink
Obecně při takovém gynekol. vyšetření může dojít k podráždění erotogeních zón, takže takové následné vzrušení je vlastně také asi zcela normální. Ikdyž v případě Andrei je to cílené podráždění, ale to je už druhá věc.

Bože, bože... ty jsi hulvát. A možná i hodně "divnej" - chlap a zajímá se o témata, jako je gynekologie a kojení.

Není tady

 

#31 2. 2. 2006 10:37

kolka
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

No tak to už vůbec nehcápu Barborko, proč by se chlap nemohl zajímat o kojení a gynekologii, nejsi spíš divná ty??

 

#32 2. 2. 2006 10:38

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Barborka napsal(a):

J. napsal(a):

Ota napsal(a):

"Hezké" čtení.Ale jinak souhlas s Pandoraa a Margitou.
Je to fantasmagorie hodná Nei reportu,tím nechci nijak snižovat Nei report.Odkdy vyšetřuje gynekoložka klitoris?
Andrea chodí na gyndu od 18,není to dámy trochu pozdě?
Kolko:v životě je skutečně možné všechno,ale pokud by tento příběh byl pravda,tak doktorka zákonitě musí přijít o licenci,protože by se jednalo o zneužití pacientky

Musím nesouhlasit s tímto příspěvkem. Mimochodem jsem na internetu našel nějaké chytré stránky, které radí mladým dívkám jak probíhá gynekol. vyšetření a bylo tam: "Lékař tě požádá, aby ses položila na záda na vyšetřovací stůl (křeslo) a nohy si opřela o tzv. třmeny. Nejlépe se na stůl položíš tak, že si k němu stoupneš zády a posadíš se na krajíček stolu, pak se položíš a nohy si dᚠna podpěry. Na gynekologickém stole prohlédne nejprve zevní rodidla - poštěváček (klitoris), malé a velké stydké pysky, poševní vchod a panenskou blánu. ", ....takže se prohlíží i klitoris.
A dále o zneužití pacientky by se jednalo jen v případě, že by s tím pacientka nesouhlasila. A jelikož Andrea s tím souhlasí a navíc nikde jméno doktorky neuvádí, takže se nemusí doktorka bát bubáků jako Ota, že by přišla o licenci a ještě k tomu automaticky.smile

Píšete nesmysly!!! Určitě máte jako chlap s gynekologickým vyšetřením zkušenosti, že tu dáváte rady...

Jako chlap jsem byl například při gynekol. vyšetření mé těhotné ženy  a i při gynekologickém ultrazvuku mé ženy. A ty nesmysly jsem si nevymyslel, ale jsou na http://www.intimlinka.cz/web/navsteva-g … vysetreni/
Takže vážená Barborko, jestli máte zájem se do někoho stále navážet, tak opuste laskavě toto fórum, nikdo vás tu nedrží a ani nechce. Je to s podivem, ale vždy se někde najdou ty typické feministické rýpalky, které si myslí, že sežraly všechnu moudrost světa jen tím, že jsou ženy a že v tomto případě si myslí, že jako ženská musí vědět o gynekol. vyšetření všechno....

 

#33 2. 2. 2006 10:39

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Nikomu rady nedávám,bubák nejsem,jen nevím,proč gynekoložka dráždí (vyšetřuje) klitoris.Žena chodí na gyndu přes 30 let a podobnou blbost nezažila.

Barborka napsal(a):

J. napsal(a):

Ota napsal(a):

"Hezké" čtení.Ale jinak souhlas s Pandoraa a Margitou.
Je to fantasmagorie hodná Nei reportu,tím nechci nijak snižovat Nei report.Odkdy vyšetřuje gynekoložka klitoris?
Andrea chodí na gyndu od 18,není to dámy trochu pozdě?
Kolko:v životě je skutečně možné všechno,ale pokud by tento příběh byl pravda,tak doktorka zákonitě musí přijít o licenci,protože by se jednalo o zneužití pacientky

Musím nesouhlasit s tímto příspěvkem. Mimochodem jsem na internetu našel nějaké chytré stránky, které radí mladým dívkám jak probíhá gynekol. vyšetření a bylo tam: "Lékař tě požádá, aby ses položila na záda na vyšetřovací stůl (křeslo) a nohy si opřela o tzv. třmeny. Nejlépe se na stůl položíš tak, že si k němu stoupneš zády a posadíš se na krajíček stolu, pak se položíš a nohy si dᚠna podpěry. Na gynekologickém stole prohlédne nejprve zevní rodidla - poštěváček (klitoris), malé a velké stydké pysky, poševní vchod a panenskou blánu. ", ....takže se prohlíží i klitoris.
A dále o zneužití pacientky by se jednalo jen v případě, že by s tím pacientka nesouhlasila. A jelikož Andrea s tím souhlasí a navíc nikde jméno doktorky neuvádí, takže se nemusí doktorka bát bubáků jako Ota, že by přišla o licenci a ještě k tomu automaticky.smile

Píšete nesmysly!!! Určitě máte jako chlap s gynekologickým vyšetřením zkušenosti, že tu dáváte rady...


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#34 2. 2. 2006 10:41

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Barborka napsal(a):

J. napsal(a):

Margita napsal(a):

coolcoolcool
Ano, utvrdila jsi mne, že ti jde opravdu jen o "ohlasy a publikum". Hezky si to užívej! Pá M.

A že zrovna Margita se naváží do Andrei, to je zajímavé. A proč by se Andrea nemohla vzrušit při gynekologickém vyšetření, když ty dostávᚠorgasmy při kojení, jak píšeš v druhém fóru.... ? Neodsuzuj někoho jiného za nestandardní praktiky, když tobě se líbí také něco nestandardního, pardon, vydávᚠto vlastně za normální udělat se při kojení.wink
Obecně při takovém gynekol. vyšetření může dojít k podráždění erotogeních zón, takže takové následné vzrušení je vlastně také asi zcela normální. Ikdyž v případě Andrei je to cílené podráždění, ale to je už druhá věc.

Bože, bože... ty jsi hulvát. A možná i hodně "divnej" - chlap a zajímá se o témata, jako je gynekologie a kojení.

O tyto témata se zajímám proto, protože nejsem sobec který se stará jen o sebe a mám svoji ženu rád ! Ale to ty asi neznᚠjak vidím.... jen škoda pro tebe.

 

#35 2. 2. 2006 10:50

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Ota napsal(a):

Nikomu rady nedávám,bubák nejsem,jen nevím,proč gynekoložka dráždí (vyšetřuje) klitoris.Žena chodí na gyndu přes 30 let a podobnou blbost nezažila.

Barborka napsal(a):

J. napsal(a):


Musím nesouhlasit s tímto příspěvkem. Mimochodem jsem na internetu našel nějaké chytré stránky, které radí mladým dívkám jak probíhá gynekol. vyšetření a bylo tam: "Lékař tě požádá, aby ses položila na záda na vyšetřovací stůl (křeslo) a nohy si opřela o tzv. třmeny. Nejlépe se na stůl položíš tak, že si k němu stoupneš zády a posadíš se na krajíček stolu, pak se položíš a nohy si dᚠna podpěry. Na gynekologickém stole prohlédne nejprve zevní rodidla - poštěváček (klitoris), malé a velké stydké pysky, poševní vchod a panenskou blánu. ", ....takže se prohlíží i klitoris.
A dále o zneužití pacientky by se jednalo jen v případě, že by s tím pacientka nesouhlasila. A jelikož Andrea s tím souhlasí a navíc nikde jméno doktorky neuvádí, takže se nemusí doktorka bát bubáků jako Ota, že by přišla o licenci a ještě k tomu automaticky.smile

Píšete nesmysly!!! Určitě máte jako chlap s gynekologickým vyšetřením zkušenosti, že tu dáváte rady...

No, to že to nezažila automaticky neznamená, že se to neděje to je snad jasné ne ? A proč tvé ženě někdo nevyšetřuje klitoris ? To nevím, nejsem vševědoucí. P.S. mě se s tím manželka svěřila také až po mnoha letech, zkrátka někdy ženy takovou intimní věc popřou, jen aby před partnerem nevypadaly jako že si chodí na gyndu užívat nebo že jsou nedej bože nějak úchylné apod. , zkrátka se stydí a některé věci si nechávají jako svoje tajemství. Tím ovšem neříkám, že to musí být případ každé ženy.

 

#36 2. 2. 2006 11:22

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

To J:
to je pravda, že je hezké, když se muž zajímá o svou partnerku, ale aby si sám vyhledával na netu takováto "ženská" témata ve spojení se sexem... "gynekologie a vzrušení" , "kojení a vzrušení"... to už mi zavání něčím jiným než zájmem o partnerku. Ale to je jen a jen tvá věc, do které mi nic není. Jak už tu někdo psal, každý máme své touhy a sny... (třeba ty mᚠtakovéhle)... a je to jen tvá věc.

Ale odpovídat, jak to chodí na gynekologii, když tam nechodíš? Respektive vyšetření nepodstupuješ? Samozřejmě odpovědět může každý, ale ty se stavíš do role přímo odborníka. Ty chytré stránky nevím, kdy a kým byly napsány, ale kdyby sis udělal menší průzkum, tak o vyšetření klitorisu asi naprostá většina žen v životě neslyšela.

Není tady

 

#37 2. 2. 2006 11:31

♥♥-----
Místo: Plzen
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

to Barborka:
A ty si nikdy nečteš o mužských problémech? Já se také manželky vyptával jaké to je na gyndě. Jak se provádí vyšetření. Je to prostě zvědavost i zájem o partnerku. Alespoň si to myslím.  A že bych byl úchylný se mě taky nezdá.

Není tady

 

#38 2. 2. 2006 11:39

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Barborka napsal(a):

To J:
to je pravda, že je hezké, když se muž zajímá o svou partnerku, ale aby si sám vyhledával na netu takováto "ženská" témata ve spojení se sexem... "gynekologie a vzrušení" , "kojení a vzrušení"... to už mi zavání něčím jiným než zájmem o partnerku. Ale to je jen a jen tvá věc, do které mi nic není. Jak už tu někdo psal, každý máme své touhy a sny... (třeba ty mᚠtakovéhle)... a je to jen tvá věc.

Ale odpovídat, jak to chodí na gynekologii, když tam nechodíš? Respektive vyšetření nepodstupuješ? Samozřejmě odpovědět může každý, ale ty se stavíš do role přímo odborníka. Ty chytré stránky nevím, kdy a kým byly napsány, ale kdyby sis udělal menší průzkum, tak o vyšetření klitorisu asi naprostá většina žen v životě neslyšela.

Vždy jsem psal, že se ženské stydí o tom mluvit. Nemůžeš počítat s tím, že když přijdeš za kamarádkou a zeptᚠse jí, jestli jí na gyndě vyšetřují klitoris, že ti hned odpoví ANO. Odpoví ne, protože se bude stydět. Nejsem odborník, jen povídám co vím, to je vše.  Mezi chlapama se také nikde běžně nevykládá, že se třeba na urologii vyšetřuje mužům i předkožka a to tak že ji doktor/doktorka několikrát přetáhne sem a tam. Je to zcela normální, ale manžel se o tom s tebou asi taky normálně bavit nebude, protože se bude stydět.

 

#39 2. 2. 2006 11:40

kikina
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Mně teda taky přijde divný, že chlap vyhledává konkrétně toto téma na netu. A o to víc, že rozumí gynekologii, pokud není gynekolog. big_smile Neumím si představit, že by můj manžel hledal něco takovýho na internetu. Když chce něco vědět a gynekologii apod., tak se snad zeptá na to mě, ne? Nemám nic proti tomu, když manžel doprovází těhotnou manželku na vyšetření, je to moc hezké. Ale rochňat se v těchto tématech na netu a záměrně je vyhledávat.... asi bych si myslela o manželovi, že není úplně v pořádku a při nejmenším, že je všetečka a všudybýlek.roll

A chci jen podotknout, že se mi zdá, že v Andreině případu postupuje doktorka dost nestandardně. Pochopila bych, že prohlédne klitoris, ale ne, že ho bude nějak stimulovat. To je jako kdyby na urologii, když vyšetřují chlapa, mu ho začal Dr. "honit". To je přece hloupost! Nebo jste to pane už někde na urologii zažil? Ovšem otázkou je, jestli si to Andrejka jen nevybájila a nedělá jí to akorát dobře. Promiň, Andreo.hmm

A nechápu, proč tady někdo někomu říká, aby opustil toto fórum. Každý má právo na svůj názor, a už je takový, či makový, takže zde má možnost vyslovit svoje stanovisko každý. Nebo je toto fórum jen pro vyvolené??

 

#40 2. 2. 2006 12:01

Andrea
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Je zvláštní že se mě tu zastává více mužů než žen, ale jsem ráda. Víte, ono to vypadá zdánlivě jednoduše, ale je to složitější. Mě třeba doktorka řekla, že když se budu chtít objednat na kontrolu, tak mám zaovolat přímo jí a né sestře. Ale víte co je to za odvahu vytočit to číslo ? Kolikrát jsem to zkusila a hned zase vypla... No a když se vám nakonec na druhé straně ozve doktorka, tak zcela normálním hlasem říct své jméno, a že se k ní chci objednat na prohlídku. Nejhorší bylo, když se mě zeptala v telefonu jestli mám nějaké potíže. To jsem nevěděla opravdu co říci, protože mi nic nebylo, ale nakonec jsem ze sebe dostala větu že s poštěváčkem. Málem jsem omldela a čekala na reakci. Naštěstí mi úplně normálně řekla termín a bylo to.
Ještě bych chtěla dodat, že jsem o tom s doktorkou vlastně nikdy otevřeně nemluvila že se mi to líbí a ona se mnou také ne, ikdyž obě uvnitř víme že to ta druhá ví. Samotná vyšetření probíhají vlastně v takovém zvláštním duchu, kdy si vlastně hrajeme na běžné nutné vyšetření, ikdyž ve skutečnosti jde o něco jiného. Musím se kolikrát v duch i usmát jak si "nahráváme na smeč", kdy se mě zeptala v ordinaci s čím mám problém a já odpověděla že s poštěváčkem. Ona mi pak řekla, že mi udělá podrobnější vyšetření citlivosti klitorisu kdy bude potřeba udělat i jeho stimulaci, jestli s tím souhlasím, na což jsem samozřejmě ráda přikývla. Nebo jsem jí řekla, že bych chtěla ukázat kde mám ten G-bod apod., zkrátka aby mě mohla dělat jen ta příjemná vyšetření. Vím samozřejmě že tyto vyšetření jsou z její strany spíše nestandardní, ale jak už víte mi to nevadí. O jejich průběhu se tu asi zmiňovat nebudu, protože by to mohlo někoho pohoršit, zvláště některé moderátorky, které nevím proč se snaží udržet tabu gynekologických vyšetření pod pokličkou, ikdyž to mé vyšetřování je asi opravdu hodně nestandardní.

 

#41 2. 2. 2006 12:28

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

kikina napsal(a):

Mně teda taky přijde divný, že chlap vyhledává konkrétně toto téma na netu. A o to víc, že rozumí gynekologii, pokud není gynekolog. big_smile Neumím si představit, že by můj manžel hledal něco takovýho na internetu. Když chce něco vědět a gynekologii apod., tak se snad zeptá na to mě, ne? Nemám nic proti tomu, když manžel doprovází těhotnou manželku na vyšetření, je to moc hezké. Ale rochňat se v těchto tématech na netu a záměrně je vyhledávat.... asi bych si myslela o manželovi, že není úplně v pořádku a při nejmenším, že je všetečka a všudybýlek.roll

A chci jen podotknout, že se mi zdá, že v Andreině případu postupuje doktorka dost nestandardně. Pochopila bych, že prohlédne klitoris, ale ne, že ho bude nějak stimulovat. To je jako kdyby na urologii, když vyšetřují chlapa, mu ho začal Dr. "honit". To je přece hloupost! Nebo jste to pane už někde na urologii zažil? Ovšem otázkou je, jestli si to Andrejka jen nevybájila a nedělá jí to akorát dobře. Promiň, Andreo.hmm

A nechápu, proč tady někdo někomu říká, aby opustil toto fórum. Každý má právo na svůj názor, a už je takový, či makový, takže zde má možnost vyslovit svoje stanovisko každý. Nebo je toto fórum jen pro vyvolené??

Zdravím vás vážená,
neznám vašeho manžela, ale vězte že si určitě na internetu prohlíží ledasco o čem nevíte, tak jako každý chlap. Zeptat se manželky na gynekologii je jedna věc, já vím že mi toho ona sama moc neřekne protože se stydí. Takže si to zkrátka vyhledám na internetu, od toho tady ostatně je ne ? A proč byc chlap neměl rozumět ženským věcem ? Víte proč se jim snažím porozumět ? No přece abych porozuměl mojí ženě a byli jsme tak v ideálním životním souladu. Dovedete to pochopit ?!? Zdá se mi že vy to nedokážete, protože asi vᚠmanžel takový není. To je jeden kámen úrazu v naší konzervativní společnosti, kdy si ženské myslí, že vše o gyndě má zůstat tabu jen mezi ženskýma a že to k chlapům nepřísluší. Ale proč vlastně ? Já jsem zažil pár nevraživých pohledů od staré sestřičky na gyndě, když viděla že jdu na vyšetření spolu s manželkou. Bylo vidět jak z ní čiší zloba, že nějaký chlap si dovoluje porušit to léta komunistickou společností hájené ženské tajemství a jít s ženou na gyndu.  Vy budete asi podobný případ konzervatistky, ale to je vaše věc.
Mimochodem, byl jsem i u porodu a jako inteligentní manžel starající se o svoji ženu bych měl vědět i něco o jejich pohl. orgánech, už i proto že si s něma rád hraji a souložím jako každý muž .wink

Ano, myslím si, že se standardně klitoris prohlíží, ikdyž né přímo buhví jak dlouho stimuluje, to ne.  Od mé manželky vím, že jí doktorka při prohlídce vždy rozhrne stydké pysky, palcem přejede po klitorisu, někdy jí i přetáhne kůžičku a zase zpět a to je všechno. Nic víc, respektive potom pokračuje v dalších vyšetřeních. Andrein případ je však něco jiného, to víme.

Na urologii se chlapům penis nehoní, jen se přetáhne předkožka sem a tam aby se zjistilo zda s tím nejsou problémy. Nic víc. Muži to však mají se studem o trochu horší, protože je na nich případné vzrušení vždy více vidět a nemohou tomu zabránit. Mě se to stalo např. když jsem byl na ultrazvuku varlat, kdy mě to prováděla doktorka, a a jsem sebevíc nechtěl, tak jsem dostal přímo při tom vyšetření téměř doslova "v jejích rukách" erekci. Ona se tomu jen usmála a nic víc nebylo. Ale vstávejte z lehátka před doktorkou se ztopořeným trčícím penisem, celkem jsem se styděl, ale přežil jsem to.

Fórum nikdo opuštět samozřejmě nemusí...

 

#42 2. 2. 2006 12:41

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Andreo, gyn.vyšetření nejsou tabu  a ani  tady z nich nikdo tabu nedělá.
Reakce žen odpovídá jejich zkušenostem. Ve Tvém posledním příspěvku sama říkáš, že  v podstatě  u Tebe nejde o normální vyšetření,  ale stimulaci, která dělá dobře  Tobě i doktorce.
A tohle je opravdu o něčem jiném, než o praktikách při normálním vyšetření.

Není tady

 

#43 2. 2. 2006 12:43

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

To, že se J. zajímá o gynekologii mi přijde naprosto normální. Každého něco zajímá. Spousta žen se také například zajímá o ryze "mužské věci", nebo ne?A rozhodně si nemyslím, že je úchylák nebo bůhvíco ještě. J., drž se, papa S. :-)

Není tady

 

#44 2. 2. 2006 12:54

kolka
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Cituji,Kikina:"Neumím si představit, že by můj manžel hledal něco takovýho na internetu. Když chce něco vědět a gynekologii apod., tak se snad zeptá na to mě, ne? Nemám nic proti tomu, když manžel doprovází těhotnou manželku na vyšetření, je to moc hezké. Ale rochňat se v těchto tématech na netu a záměrně je vyhledávat.... asi bych si myslela o manželovi, že není úplně v pořádku a při nejmenším, že je všetečka a všudybýlek.


Ty si toho asi neumíš představit daleko víc ne?? NECHCE tvrdit že jsou všechny chlapi stejní...ale NECHAPU jak mužeš tvrdit že si nedovedeš představit že by Tvuj manžel něco podobného hledal na netu; a perlička nakonec:kdyby chtěl něco vědět tak se zeptá mě, to mi připadá opravdu vtipné:-)))))))))

 

#45 2. 2. 2006 12:57

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

sandra napsal(a):

To, že se J. zajímá o gynekologii mi přijde naprosto normální. Každého něco zajímá. Spousta žen se také například zajímá o ryze "mužské věci", nebo ne?A rozhodně si nemyslím, že je úchylák nebo bůhvíco ještě. J., drž se, papa S. :-)

Díky za podporu. Zpočátku jse se zajímal o gynekologii čistě ze sexuologického zájmu. Pro mě jako pro chlapa je důležité znát manželčiny pohl. orgány, abych věděl kde a jak je stimulovat, co se jí líbí apod., abych byl zkrátka v posteli víc než dobrým manželem. Za ta léta sem se hodně i díky informacím o gynekologii naučil. Vím jak manželce stimulovat klitoris, stydké pysky, g bod, bradavky atd, když se ta teoretická část a praktická dají dohromady, je to dobrý výsledek. Naučil jsem se např, jak manželku vyprstovat, co a kde se jí v pochvě líbí, resp. co a jak a kde mám uvnitř stimulovat, kdy více, kdy méně, atd..., poznám na manželce nefalšovanou extázi a blížící se orgasmus.... a k tomu je nutno pochopit spoustu věcí a ty gynekologické/anatomické informace mi k tomu pomáhají.

 

#46 2. 2. 2006 12:57

kolka
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

To ANREA, zatím nikdo podobnou zkušenost asi nemá vid?Spíš to zatím každého překvapilo a rozpoutalo to tady diskusi trochu jiným směrem než by jsi ppotřebovala, ale vydrž, třeba se tu někdo objeví.
Z Tvého posledního příspěvku evidentně vyplívá že se Vám to líbí oběma, tak to neřeš.

 

#47 2. 2. 2006 13:03

Janucha
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 80

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Hmmm, taky jsem byla ve svem zivote ochuzena o zazitek z vysetreni klitorisu smile Ale kdyz pan J. prohlasuje, ze je to normalni, tak budu muset hledat chybu u gynekologu, ktere jsem navstevovala.

Jeste k te stydlivosti, mozna byste byl prekvapen, co vsechno si kamaradky reknou. Rozhodne gynekologicke vysetreni neni zadne tabu a normalne o nem mluvime.

Není tady

 

#48 2. 2. 2006 13:09

♥♥-----
Místo: Plzen
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Notabene, pochybuji, že tady nějaký chlap soustředěně vyhledává příspěvky o gynekologii. Takový hledají úplně jinde. Znova opakuji. Je to jenom zvědavost a touha po poznání. Většinou si všichni vybírají příspěvky podle názvu. Pokud bude název "Jak si nalíčit oči", tak tam moc chlapů nezabrousí.

Není tady

 

#49 2. 2. 2006 13:11

J.
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

Janucha napsal(a):

Hmmm, taky jsem byla ve svem zivote ochuzena o zazitek z vysetreni klitorisu smile Ale kdyz pan J. prohlasuje, ze je to normalni, tak budu muset hledat chybu u gynekologu, ktere jsem navstevovala.

Jeste k te stydlivosti, mozna byste byl prekvapen, co vsechno si kamaradky reknou. Rozhodne gynekologicke vysetreni neni zadne tabu a normalne o nem mluvime.

Já neprohlašuji, že to co absolovovala Andrea je normální vyšetření, to rozhodně ne. Ale od manželky vím, že nějaký ten kontakt od lékařky směrem k jejímu poštěváčku tam je, ikdyž ve srovnání s Andreou velmi minimální a nepřekračující slušné hranice.

Ano, holky si toho řeknou mnoho, ale právě proto si některé věci jako tajemství uchovávají...

 

#50 2. 2. 2006 13:11

kolka
Host

Re: GYNEKOLOGICKÉ VYŠETŘENÍ a vzrušení při tom.

toje fakt, už ten název zní přinejmenším zajímavě natož obsah diskuze

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů