Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 4. 2. 2009 11:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Neviem ako v Čechách, na Slovensku sa už pri pohreboch používajú aj moderné technológie ako reprodukovaná hudba. reta Takže tam nemusím ma ani Bacha, organ, ani cigánsku kapelu či orientálneho hudobníka alebo nebohého súfijského speváka. stolt
Ja som to počula aj naživo, ale práve v inom prevedení, hoci rovnako famóznom(M. Caballé a jej dcéra boli úúúúžasné). Inak sa to u nás nehrá, pokiaž viem, ale možno niekde inde v Európe.

Upravil(a) Selima (4. 2. 2009 11:23)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 4. 2. 2009 11:44

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Kukačka napsal(a):

že mi volala žena mého přítele
SI

uau smile koukám, že z toho může mít i někdo radost smile


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#53 4. 2. 2009 11:45

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

mě udělal radost jeden člověk, který si na mě dnes vzpomněl.... hjarta

Upravil(a) Račice dračice (4. 2. 2009 11:45)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#54 4. 2. 2009 12:00

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Račice dračice napsal(a):

mě udělal radost jeden člověk, který si na mě dnes vzpomněl.... hjarta

to určitě moc potěšilo smile mě dělá radost každý den Matýsek dudlik

Není tady

 

#55 4. 2. 2009 13:51

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Mátová "tatranka", kterou donedávna prodávali jen na Slovensku, kde se dělala. A dnes jsem jí objevila tady v HK!!!!!!!!!!!!!!
Jmenuje se Mäta a já na ní ujíždím. Takže jsem si hned koupila 10 ks. Mňáááááám, už nemusím otravovat ty,co jezdí na Slovensko.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#56 4. 2. 2009 14:00

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Klubko napsal(a):

Mátová "tatranka", kterou donedávna prodávali jen na Slovensku, kde se dělala. A dnes jsem jí objevila tady v HK!!!!!!!!!!!!!!
Jmenuje se Mäta a já na ní ujíždím. Takže jsem si hned koupila 10 ks. Mňáááááám, už nemusím otravovat ty,co jezdí na Slovensko.

A este hod nejaku prihodu o hnusnych slovenskych colnikoch reta


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#57 4. 2. 2009 14:05

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Oxi, co blbeš? Bohužel to je realita. Skutečně s nimi byli největší problémy, a cestou do Maďarska nebo cestou na Ukrajinu.
Naštěstí to není zbytek Slovenské populace:)


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#58 4. 2. 2009 15:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Tak zas ja by som mohla rozpráva oskvleých českých colníkoch, ktorí ńás síce pusitli so psom bez problémov na Moravu, ale nazad už potrebovali špeciálne povolenia... Podotýkam, že to bolo v čase colnej únie, dnes by som sa bez čipu nevybrala ani do Rajky či Hodonína to za hranice... Colníci sú proste podža mňa žudksá kategória an und fuer sich... (sama osebe).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 4. 2. 2009 15:16

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Seli, souhlas. I když Ruští, ti vedou. 10 lidi pracovně vytížených kouřením papirosu:)

A to chtěli speciální povolení na Vás nebo na psa? smile))
Já když jsem ukazovala psí pas na hranicích Polsko  - Litva a číslo čípu psa,tak na mě koukali jako na zjev. Oni ty doklady vůbec neznají.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#60 4. 2. 2009 15:22

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

offtopic k celníkům: dlouho jsme si myslela, že nejhorší jsou bulharští a rumunští....děsné zkušenosti mám s albánskýma. To ale bylo do doby, než jsem jela autobusem Bulharsko-ČR a viděla, jak se chovají čeští celníci k Bulharům. usch

To jsem si pane připadala jako na pravém Balkáně.

Upravil(a) Ronja (4. 2. 2009 15:22)


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#61 4. 2. 2009 15:29

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Přidám trochu do mlýny - mám špatnou zkušenost s izraelskými celníky na jordánsko-izraelské hranici. Nechci je házet všechny do jednoho pytle, vím, že to tam nemají snadný, ale proč zrovna my - bílý huby - jsme museli absolvovat 3hodinovou prohlídku, včetně kompletního svlečení, osahávání, vyházení věcí z batohů, vymáčkání past na zuby, šamponů, prášků apod.???
Pravda, nebyli jsme zájezd, ale 3 jedinci. Ale stejnak to nechápu. Útěchou mi bylo, že jsme byli na cestě už přes měsíc a poslední sprchu jsem viděla před 14 dny, tudíž když vybalovali naše batohy, tak se tam rozlila taková dobře uleželá "vůně" špinavýho prádla a zpocených těl lol Jo a můj pas skončil v blátě (jakýsi mladý izraelský voják mi ho podal stylem "hod obloukem co nejdál ode mne" usch

Není tady

 

#62 4. 2. 2009 15:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Ne, že by mi to udělalo zrovna radost, ale třeba to pobaví někoho jiného...
Zrovna jsem zjistila, že chodím celý den s dírou v kalhotech na zadku... big_smile Absolvovala jsem s tím i jedno obchodní jednání lol

Není tady

 

#63 4. 2. 2009 15:53

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Veranna, nestraš, taky se tam letos chystám.

 

#64 4. 2. 2009 16:14

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Veranna, mám kamaráda, Izraelce, tmavýho... chceš popsat, co absolvuje za prohlídky on?


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#65 4. 2. 2009 16:15

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Želvička17 napsal(a):

Veranna, mám kamaráda, Izraelce, tmavýho... chceš popsat, co absolvuje za prohlídky on?

Prehladavas ho ty? tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#66 4. 2. 2009 16:17

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Oxi napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

Veranna, mám kamaráda, Izraelce, tmavýho... chceš popsat, co absolvuje za prohlídky on?

Prehladavas ho ty? tongue

reta


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#67 4. 2. 2009 16:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Klubko napsal(a):

Seli, souhlas. I když Ruští, ti vedou. 10 lidi pracovně vytížených kouřením papirosu:)

A to chtěli speciální povolení na Vás nebo na psa? smile))
Já když jsem ukazovala psí pas na hranicích Polsko  - Litva a číslo čípu psa,tak na mě koukali jako na zjev. Oni ty doklady vůbec neznají.

Na psa... veterinárne od colného veterinára či čo... čipy boli v plienkach a medzinár. preukaz v potvrdením nášho obyčajnhéo veta im nestačil.
Ale najviac ma pobavila súhra českých slovenských colníkov, keď moji bývalí svokrovci urobili chybu a šli s vnúčikom k rodine na Moravu... roll Vnúčik mal len 14 rokov a oni ho nemali zapísaného ani v OP, ani v pase, ani nikde. Na českých hraniciach ho colníci ďalej nepustili, na slovenských odchytili a tiež nechceli pusti... Nakoniec sa ustrnuli a on sa SÁM prepašoval pod sedadlom nazad do Blavy(nemal nielen preukaz totožnosti, ale už ani lístok a peniaze naň roll - nech žijú predvídaví starí rodičia...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 4. 2. 2009 16:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Moji bieli kamaráti tiež absolvovali - 12-hodinový výsluch na izraelskej hranici, a to išli naschvál najprv do Izraela a až potom do Egypta, aby nedráždili hada bosou nohou... márne. Nepomohla angličtina, pozvánka od izraelských kamarátov, nepomoholo nič. Chápem to do istej miery, ale naozaj len do istej miery.
Tak ako chápem do istej miery strach USA a horlivos imigračných oficerov, len potom nechápem, ako mohli napr. da zelenú kartu M. Attovi pol roka po tom, čo im vyhodil WTC do vzduchu. Jeho typická, nezamenitežná široká tvár preletela obrazovkami a novinami všektých krajín, zjavne okrem immigraiton officers či security officials ju videl celý svet. Ale našinca budú prehžadáva, vypočúva a prípadne ho ani nepustia do tejto zeme zasžúbenej. Môj otec mal pozvanie vlády USA na dvojmesačnú stáž, ale US Embassy - vtedy ešte v Prahe, bol koniec socíku - mu nedala víza. Pol roka nato Amíci kžačali, aby k nim na tú stហšiel, ale on už sa zaal a povedal, že si nebude druhý raz bra vožno a robi im šaša. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#69 4. 2. 2009 16:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Rados mi urobil milý nečakaný telefonát... a asi aj Babinet. smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 4. 2. 2009 18:32

majkafa
Host

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Právě jsme zaúčtovali DPPO jedné firmy. Stihli jsme šibeniční termín. Jupíííííííííííííííí!
Mé milé kolegyně, děkujuuuu! pussa

 

#71 4. 2. 2009 19:17

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Letošní první sněženky, co jsem objevila na zahradě.

Není tady

 

#72 4. 2. 2009 19:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

majka.r.63 napsal(a):

Letošní první sněženky, co jsem objevila na zahradě.

závidím, tady je jen břečka ... roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 4. 2. 2009 19:48

majka.r.63
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 349

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

Neboj, dočkᚠse - fakt, slibuju smile .

Není tady

 

#74 4. 2. 2009 19:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

už aby to bylo, mám ty zimy plný zuby


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 4. 2. 2009 19:56

Heřmanka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 8. 2008
Příspěvky: 2535

Re: Co vám dnes udělalo radost? 7.

sandra napsal(a):

Ne, že by mi to udělalo zrovna radost, ale třeba to pobaví někoho jiného...
Zrovna jsem zjistila, že chodím celý den s dírou v kalhotech na zadku... big_smile Absolvovala jsem s tím i jedno obchodní jednání lol

lollolloltummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů