27. února : Váení uivatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to poruení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec! 21. února : Jak vyuít skořápky z vlaských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůe i s kalem |
|
|
Mám takový malí dotaz. Chceme si vzit hypotéku na bydlení,asi 1200000.Je nám jedno,jestli to bude hypotéka nebo přes stavební spoření. Jen mě děsí přítelova minulost.Kdyz byl mladý a studoval,tak si jako student zaloil konto do minusu a nesplatil to v termínu.Má vechno sice vyřízeno,ale trvalo to tři roky,ne to vechno zaplatil.A navic ted jeste neco resi s eurotelem,ohledně plateb.Prostě jim nechodili měsíční platby nas účet a je vedenej jako dluník.Sice splácí,ale pořád je vedený jako dluník.Tehdy měl ten účet u 4eské apořky a tam kdy jsme se byli ptát,tak řekli,e nemáme nárok.Nemáte někdo s tímto zkuenost?
Není tady
Myslím, e pokud je v registru dluníků, tak fakt nemá nárok. Nikoho nedonutíte, aby vám půjčil, kdy má takovou minulost.
Není tady
Viki ČS má zvlátní registr a přítel nemusí být propsán v registru pro ostatní banky
ten je na CBCB a LBCB + solus (první dva jsou v praze a lze osobně, třetí jen písemně s ověřeným podpisem)
tam uvidí jak velké zářezy má a můe do bank hledat.
Pokud ale zářezy má je mono si vzít jen nebankovní úvěr se zástavou a to prosím neber někde jen tak. Znám snad jen jednu společnost, která je zatím stabilní. ALE prostě to není banka
úroky tam jsou asi dvojnásobné. Nebo si pak musí úvěr vzít někdo jiný ne tvůj přítel.
Není tady
A po splacení dluhů ten člověk není vymazán z registru dluníků?
A pokud si někdo zaádá o hypo a splácí jetě nějaký mení úvěr vadí to nebo posoudí zda bude mít na splácení a ten úvěr jim vadit nebude?
Není tady